سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت نفت

آیین گرامیداشت روز خبرنگار در تالار وحدت برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - آیین گرامیداشت روز خبرنگار با عنوان «روایت اول» ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۲۳ مردادماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ و رسانه در محل تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

امکان ارائه خدمات ۲۴ ساعته بالگردی در فرودگاه خلیج فارس

سیاست و بازاریابی - مدیر حمل‌ونقل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به جایگاه هفتم فرودگاه خلیج فارس عسلویه در بین فرودگاه‌های کشور از نظر انتقال مسافر، این فرودگاه را برترین فرودگاه منطقه برشمرد که امکان ارائه خدمات همزمان به هشت پرواز پهن پیکر را دارد.

آیین‌نامه حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه‌های اقتصاد، علوم و صنعت تصویب شد

سیاست و بازاریابی - آیین‌نامه‌های حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه‌های اقتصاد، علوم و صنعت در نشست امروز هیئت دولت تصویب شد.

تسریع در استخدام و تبدیل وضعیت مشمولان ایثارگر؛ اولویت منابع انسانی وزارت نفت

سیاست و بازاریابی - معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت برنامه‌ریزی‌ و هماهنگی‌های لازم را به‌منظور تسریع در استخدام/تبدیل وضعیت مشمولان ایثارگر به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار داده است و مقرر شد با پایان تشریفات هریک از مشمولان، بلافاصله احکام استخدامی ایشان صادر شود.

تولید ۵ میلیون تنی در مرحله نخست از طرح «ایران ال‌ان‌جی» در برنامه قرار گرفت

سیاست و بازاریابی - گروه اقتصادی صندوق‌ بازنشستگی نفت در دولت سیزدهم، طرح «ایران ال‌ان‌جی» را در فهرست برنامه‌های توسعه‌ای اقتصادی قرار داد و ضمن ترمیم بدنه مدیریتی اجرای این طرح در طول ۱۰ ماه گذشته در مرحله نخست، موافقت اصولی برای راه‌اندازی یک ردیف (ترین) ۵ میلیون تنی از معاونت برنامه‌ریزی وزارت نفت دریافت کرد.

گزیده‌های نفتی هفته

سیاست و بازاریابی - برگزاری آیین امضای مشارکت‌نامه تأمین مالی و احداث پتروپالایشگاه «شهید قاسم سلیمانی» و پالایشگاه «مروارید مکران» با حضور رئیس‌جمهوری، حضور وزیر نفت در برنامه تلویزیونی «صف اول»، برگزاری سی‌ویکمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به ائتلاف اوپک‌پلاس و دیگر اخبار صنعت نفت را در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

قدردانی کارگروه مطالبات ایثارگران از وزیر نفت

سیاست و بازاریابی - کارگروه مطالبات ایثارگران طی نامه‌ای از وزیر نفت به‌دلیل موافقت با به‌کارگیری فرزندان ایثارگر موضوع مرتبط با بخشنامه ۱۴۹۷ قدردانی و تشکر کردند.

بیانیه پایانی سی‌ویکمین نشست وزیران اوپک و غیراوپک

سیاست و بازاریابی - وزیران نفت و انرژی کشورهای عضو ائتلاف اوپک‌پلاس با انتشار بیانیه‌ای در سی‌ویکمین نشست خود با توجه به شرایط کنونی بازار نفت و اجماع درباره چشم‌انداز آن تصمیم گرفتند تولیدشان در ماه سپتامبر ۲۰۲۲ روزانه ۱۰۰ هزار بشکه افزایش یابد.

ایران به همکاری سازنده با اوپک ادامه خواهد داد

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت ضمن گرامیداشت یاد محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل پیشین اوپک و خیر مقدم به هیثم الغیص، دبیرکل تازه اوپک گفت: ایران، به‌عنوان یکی از اعضای مؤسس اوپک، همانند گذشته به همکاری سازنده و حمایت مؤثر خود از اوپک، دبیرکل تازه و دبیرخانه اوپک ادامه خواهد داد.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به فهرست سازمان‌های توسعه‌ای پیوست

سیاست و بازاریابی - شرکت مادرتخصصی ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با امضای معاون اول رئیس‌جمهوری و ابلاغ دولت به فهرست سازمان‌های توسعه‌ای اضافه شد.

سازندگان ایرانی راهکار لازم برای تأمین مواد اولیه صنعت نفت را یافته‌اند

سیاست و بازاریابی - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: با این وجود تحریم چرخ صنعت نفت متوقف نشده و بخش خصوصی راهکار لازم را برای تأمین مواد اولیه پیدا کرده است.

تداوم روند کاهشی قیمت نفت

سیاست و بازاریابی - قیمت‌های جهانی نفت خام به‌دلیل نگرانی‌ها درباره افت رشد اقتصادی و پایین آمدن تقاضا کاهش یافت.

افزایش ۶۷ درصدی فرآورش گاز در پالایشگاه بیدبلند

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند اعلام کرد که بهار امسال، یک میلیارد و ۷۶۰ میلیون مترمکعب گاز در این شرکت فرآورش شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۷ درصد افزایش یافته است.

گاز طبیعی به‌زودی به ۵ شهر دیگر سیستان و بلوچستان می‌رسد

سیاست و بازاریابی - دبیر کمیسیون انرژی مجلس به همراه برخی مسئولان شرکت ملی گاز ایران از پروژه‌های گازرسانی این استان بازدید کردند و در جریان این سفر با تأکید بر اینکه این پروژه‌ها شتاب گرفتند، اعلام شد که گاز طبیعی به‌زودی به پنج شهر دیگر سیستان و بلوچستان می‌رسد.

پیشرفت ۶۲ درصدی طرح ملی هیدرات گازی

سیاست و بازاریابی - مسئول پروژه طرح هیدرات گازی از پیشرفت ۶۲ درصدی این طرح در ماه ۳۹ از قالب ۴۸ ماهه خبر داد.

وزارت نفت بنزین ۲۷ سنتی صادر نکرده است

سیاست و بازاریابی - دغدغه اصلی و کنونی وزارت نفت تأمین بنزین مورد نیاز کشور بوده و به هیچ عنوان بنزین ۲۷ سنتی صادر نکرده و تنها محموله صادراتی به قیمت ۷۰ سنت مربوط به فروردین‌ماه امسال بوده است.

وزارت نفت خارج از سازوکار بورس انرژی بنزین صادر نکرده است

سیاست و بازاریابی - دغدغه اصلی وزارت نفت تأمین بنزین مورد نیاز کشور بوده و تنها محموله صادراتی از سوی وزارت نفت به قیمت ۷۰ سنت مربوط به فروردین‌ماه امسال و در رینگ صادراتی بورس انرژی بوده است.

وزیر نفت در برنامه تلویزیونی «صف اول»

سیاست و بازاریابی - شانا _ گروه فیلم: جواد اوجی، وزیر نفت شب گذشته (دوشنبه، ۱۰ مردادماه) در برنامه تلویزیونی «صف اول»، عملکرد وزارت نفت را از جذب سرمایه‌های داخلی تا دیپلماسی نفتی تشریح کرد.

پتروپالایشگاه شهید سلیمانی، نخستین گام ایران برای عبور از پالایشگاه‌سازی

سیاست و بازاریابی - طرح پتروپالایشگاه شهید سلیمانی را می‌توان نخستین پروژه در حوزه تلفیق پالایش و پتروشیمی در کشور قلمداد کرد که هدف از احداث آن افزون بر عبور کشور از پالایشگاه‌سازی و حرکت به سمت پتروپالایشگاه‌ها، ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری از خام‌فروشی در جهت هم‌سویی با نگاه دولت و پیش‌بینی سند تحول است.

اشتغال‌زایی برای ۱۵۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۴ هزار نفر به‌صورت غیرمستقیم در پروژه پالایشگاه مروارید مکران

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل گروه اقتصاد مفید گفت: در پروژه مروارید مکران برای ۱۵۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۴ هزار نفر نیز به‌صورت غیرمستقیم در ساخت تجهیزات اشتغال‌زایی شده است.

اشتغالزایی برای ۱۵۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۴ هزار نفر به صورت غیرمستقیم در پروژه پالایشگاه مروارید مکران

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل گروه اقتصاد مفید گفت: در پروژه مروارید مکران برای ۱۵۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۴ هزار نفر نیز به صورت غیرمستقیم در ساخت تجهیزات اشتغال‌زایی شده است.

ساخت کمربند نگهدارنده دکلبان دستگاه حفاری به همت دانش‌بنیان ایرانی

سیاست و بازاریابی - سرپرست مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران گفت: در همکاری و هم‌افزایی میان این شرکت با یک شرکت دانش‌بنیان برای نخستین‌ بار در کشور کمربند نگهدارنده دکلبان دستگاه حفاری تولید شد.

سوددهی رپسول ۲ برابر شد

سیاست و بازاریابی - شرکت اسپانیایی رپسول از افزایش ۵۰ درصدی سود خالص در نیمه نخست سال ۲۰۲۲ میلادی به‌دلیل افزایش قیمت‌های نفت و گاز خبر داد.

سود ۱۳ هزار میلیارد تومانی پالایشگاه اصفهان در ۳ ماه ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - مدیر مالی شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: با تصمیم‌های هوشمندانه مدیریت این شرکت، کارکنان پالایشگاه اصفهان موفق شدند تنها در دوره سه ماهه نخست امسال بیش از ۱۳ همت سود خالص را عاید شرکت کنند.

اجرای پروژه‌های پالایشی و پتروپالایشی تحریم‌ها را بی‌اثر می‌کند

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با اشاره به چالش‌های بسیار برای فروش نفت و میعانات گازی در زمان تحریم گفت: اجرای پتروپالایشگاه «شهید قاسم سلیمانی» و پالایشگاه «مروارید مکران» تحریم‌ها را بی‌اثر می‌کند.

تفاهم‌نامه ساخت پتروپالایشگاه‌ «شهید قاسم سلیمانی» و پالایشگاه «مروارید مکران» امضا شد

سیاست و بازاریابی - تفاهم‌نامه مشارکت و تأمین مالی ساخت پتروپالایشگاه «شهید قاسم سلیمانی» با ظرفیت پالایش روزانه ۳۰۰ هزار بشکه‌ نفت خام سنگین و پالایشگاه «مروارید مکران» با ظرفیت پالایش روزانه ۳۰۰ هزار بشکه نفت خام سنگین و فوق سنگین با حضور رئیس‌جمهوری امضا شد.

کیفیت آب‌های زیرزمینی منطقه ویژه پارس پایش می‌شود

سیاست و بازاریابی - بیست‌وششمین نشست مدیریت محیط زیست منطقه ویژه پارس با دستور کار بررسی پروژه طراحی و اجرای شبکه پایش کیفیت آب زیرزمینی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

داده‌های ضعیف اقتصادی چین قیمت نفت را کاهش داد

سیاست و بازاریابی - قیمت‌های جهانی نفت خام در پی نگرانی‌های ناشی از داده‌های ضعیف اقتصادی از کارخانه‌های و بخش‌های تولیدی چین، بیش از یک دلار کاهش یافت.

توسعه زنجیره ارزش نفت و گاز برای تحقق ظرفیت پتروپالایشی روزانه ۴ میلیون بشکه‌ای

سیاست و بازاریابی - اعضای کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیست‌وششمین نشست خود بر لزوم توسعه زنجیره ارزش نفت و گاز با هدف رساندن ظرفیت پتروپالایشی کشور به ۴ میلیون بشکه در روز تأکید کردند.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به فهرست سازمان‌های توسعه‌ای پیوست/ کارگروه دیپلماسی اقتصادی تشکیل می‌شود

سیاست و بازاریابی - هیئت دولت ضمن موافقت با تشکیل کارگروه دیپلماسی اقتصادی با محور گسترش و تعمیق روابط تجاری با کشورهای هدف، شرکت مادر تخصصی ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را به فهرست سازمان‌های توسعه‌ای اضافه کرد.

استقرار سامانه جامع مدیریت اطلاعات پروژه‌ها در شرکت مهندسی و توسعه گاز

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اعلام کرد این مجموعه درصدد است با استقرار سامانه جامع مدیریت اطلاعات پروژه‌ها (PMIS) به‌عنوان پرچمدار در سطح وزارت نفت مطرح شود.

دستگاه حفاری سنگین ۴۳ فتح ‌در چرخه عملیات قرار گرفت

سیاست و بازاریابی - دستگاه‌ حفاری سنگین ۴۳ فتح ناوگان شرکت ملی حفاری ایران‌ پس از تعمیرات‌ اساسی و روزآمدسازی آماده به‌کار شد و در میدان نفتی آزادگان‌جنوبی در موقعیت عملیات قرار گرفت.

چرا باید روس‌ها را در شرایط کنونی جدی گرفت!؟

سیاست و بازاریابی - رئیس مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی بیان کرد: ترس از گسترش و تداوم تحریم‌ها محرکه رفتار روس‌ها شده است بنابراین به سمت کشورهایی که همکاری گسترده‌ای با غرب ندارند یا مورد غضب اروپایی‌ها و آمریکایی هستند مثل ایران یا کشورهایی مانند هند که سعی دارند در وضع توازنی مثبت قرار گیرند می‌روند بنابراین باید آنها را جدی گرفت ‌زیرا حاضرند هزینه بدهند.

ساير مطالب

پشت پرده موافقت نامه پاریس چیست؟/ تعطیلی صنایع ایران به بهانه تغییر اقلیم!

همتی خبر داد؛ شروع تدریجی باز شدن کانال‌های مالی با کشورهایی که نفت ایران را می‌خرند

تحریم‌های لرزان نفتی

آمریکا قادر نیست صادرات نفت ایران را متوقف کند

زنگنه: بررسی دلایل خروج قطر از اوپک ضروری است

رشد13 درصدی صادرات غیرنفتی در 8 ماه امسال

تدابیر ویژه دولت برای توقف گرانی کالاهای پرمصرف

تقویت حضور بنگاه های خارجی در ایران نماد شکست تحریم ها

تحریم ها کارکرد خود را از دست داده اند

چه کسانی از کاهش قیمت نفت سود می برند؟

کاهش نرخ ارز ادامه دارد/ دلار 9 هزار تومانی در هفته‌ آینده؟

فضای مجلس به سمت استیضاح ظریف نیست/ اکثریت نمایندگان با قدرت پشت دستگاه دیپلماسی ایستاده‌اند/ پول کثیف صرفا چمدانی جابجا نمی‌شود

سازمانی که چوب لای چرخ تولید می‌گذارد؛ خیرخواه کشور نیست/ به فعالان اقتصادی منتخب تسهیلات ویژه می‌دهیم

کارگران زیر آوار گسل‌های تورمی له می‌شوند

نماینده مجلس: زمان مناسبی برای حذف 4 صفر از پول ملی است

چند نرخی بودن ارز آسیب‌زا است

اشتباهات رایج در ساخت برندینگ شخصی

رفتار آینه ای در فروش چیست؟

انواع روش های تبلیغاتی رسانه ای

چرا مهارت های نوشتاری می تواند به بهبود کسب و کار کمک کند.

چرا استفاده از تلگرام برای تولید محتوا اشتباه است؟

باابزار روابط عمومی برندسازی کنید

آیا به تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی می‌توان اتکا کرد؟

با اين 5 ترفند بازاريابي بصري در اينستاگرام متفاوت ظاهر شويد

ترس‌هايي که مانع از شکوفايي کارآفرين درون شما مي‌شوند

11 پيشنهاد مرکز پژوهش‌هاي مجلس براي توسعه کارآفريني در حوزه ICT

چند شغله‌ها يکي از علل بيکاري جوانان

عناصر اساسي در طراحي استراتژي بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي

ايده‌هايي جذاب براي توليد محتواي ويديويي

اصول برندسازي در قرن بيست و يکم

آيا استراتژي برندينگ شما فقط پول‌هاي‌تان را هدر مي‌دهد؟

اشتباهات بزرگ در حوزه روابط عمومي

لزوم استفاده از تبليغات محتوا محور

مهمترين تغييراتي که بايد در بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي ايجاد کنيم

راه‌هايي براي برندسازي در اينستاگرام و افزايش ميزان فالور

8 مهارت مهم مدير شبکه‌هاي اجتماعي در عصر بازاريابي ديجيتال

روندهايي که باعث تحول بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي مي‌شوند

5 استراتژي پيشرفته براي تبليغات رسانه‌هاي اجتماعي

نکاتي در ارتباط با استراتژي رسانه‌هاي اجتماعي براي افزايش فروش اينترنتي

تبليغات در اينستاگرام چقدر براي برند شما مفيد است؟

تبليغات موثر در شبکه‌هاي اجتماعي

طراحي کمپين تبليغاتي

برندسازي سياسي يعني چه و براي برندسازي سياسي چه بايد کرد؟

مديريت رفتار سياسي در سازمان

5گام اصلي براي موفقيت يک کمپين انتخاباتي

مديريت رفتار سياسي در سازمان

آيا جامعتين بر کانديداي روحاني اجماع کرده اند؟

همسوزي آراي اصولگرايان

آيا ائتلاف 1+2 دچار بحران شده است؟

کوچ اعضاي ستاد جليلي به ستاد زاکاني

کانديداتوري آيت الله هاشمي رفسنجاني جدي شد؟

حدادعادل همچنان تکذيب مي کند

ولايتي نتيجه نظرسنجي ها را قبول ندارد

متکي تاکيد کرد : تحريم ها از مهمترين دلايل انتخاب شعار حماسه سياسي از سوي مقام معظم رهبري

پورمحمدي:آنان که مي‌گفتند تحريم‌ها کاغذ پاره هستند امروز حرف خود را پس گرفته‌اند

هشدار دبير ائتلاف اکثريت اصولگرايان : کانديداها منافع ملي را زيرپا نگذارند

باهنر: به نفع لاريجاني کنار نمي‌روم

باهنر: احمدي‌نژاد کاري به خرد جمعي ندارد

باهنر:اصلاح‌گران يک جريان فکري با نکات مثبت و منفي‌اند

باهنر:اصولگراها به نفع هاشمي کنار نمي روند

انديشه سياسي ميرزاي نائيني «ره»

توصيه محمد رضا باهنر به علي لاريجاني

بصيرت جبهه پايداري 180 درجه اي است!

بررسي ديدگاه امام خامنه اي (زيد عزه) درباره مفهوم اقتصاد مقاومتي

هاشمي دشمنان قسم خورده دارد/راي منفي هاشمي بالا است

آمده‌ام تا بداخلاقي مبارزه کنم

باهنر:اختلاف با استکبار جزو ارزش‌هاي کشور ما است

دولت حق ندارد از امکانات دولتي استفاده انتخاباتي کند

لنكراني علت حفظ ارتباط با پدرش را افشا كرد

متکي : تورم مختص کشور خاصي نيست

هدفمندي يارانه ها دقيق اجرا نشد

اعتدال را به نفع تندروي کنار نمي گذارم

انتخابات و رديابي راهبرد دشمن

پاسخ محمد رضا باهنر به سوالات مخاطبان آريا

بادامچيان: تا آخرين روز رياست جمهوري احمدي‌نژاد موظفيم با او همکاري کنيم

ابوترابي فرد: بايد نگاه کارشناسانه بر تصميمات حاکم باشد

نبي حبيبي:راه جلوگيري از انشقاق ، ائتلاف بزرگ در بين اصولگرايان است

عضو شوراي نگهبان:بوي انحراف احساس کنيم رد صلاحيت خواهيم کرد

روي نامزدي من حساب نکنيد

چرا سعيد جليلي کانديدا نمي شود؟

روحاني و کواکبيان هريک بيش از 2 ميليون راي ندارند

حدادعادل: اگر در سن و سال هاشمي بودم، کانديدا نمي‌شدم/ در ائتلاف باز است

باهنر: اصولگرايان را نيز به ائتلاف دعوت مي‌کنيم