سیاست و بازاریابی

مطالب مهمسیاست و بازاریابی - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم زلیخا دانسفهانی» مادر گرامی شهیدان معزز «موسی و مصطفی انصاری رامندی» را تسلیت گفت.

سیاست و بازاریابی - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم تاج دولت کمار» مادر گرامی شهیدان معزز «حمیدرضا و هادی فرشیدفر» را تسلیت گفت.

تعظیم روز ارتش

چهارشنبه 29 فروردين 1403 - 14:19:40 - درج شده در بخش: بنیاد شهید و امور ایثارگران

سیاست و بازاریابی - دکتر سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

سیاست و بازاریابی - سلمان کلیوند عباسی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس شهرستان اهواز منطقه یک پس از سالها تحمل جراحت‌های ناشی از جنگ دعوت حق را لبیک گفت و به خیل شهدا پیوست.

مولدسازی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

چهارشنبه 29 فروردين 1403 - 12:34:39 - درج شده در بخش: بنیاد شهید و امور ایثارگران

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران ضرورت به جریان انداختن اموال و دارایی‌های متروکه، راکد و یا بلااستفاده به نفع تولید را اجتناب ناپذیر و راهی برای تبدیل تهدید به فرصت ارزیابی کرد.

سیاست و بازاریابی - تعیین تکلیف مالیات بر ارزش افزوده موضوع جلسه اقتصادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با کمیسیون اقتصادی مجلس بود.

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بر لزوم همدلی پرسنل این بنیاد در مسیر تحقق اهداف سازمانی تاکید کرد.

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی پیام تبریکی صادر کرد.

سیاست و بازاریابی - سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت ستاد استانی، در نخستین دیدار مردمی سال جدید، به مشکلات 50 نفر از مراجعان رسیدگی کرد.

سه‌شنبه‌های ایثارگری در مازندران

چهارشنبه 29 فروردين 1403 - 08:43:39 - درج شده در بخش: بنیاد شهید و امور ایثارگران

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به صورت چهره به چهره با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی دیدار و دغدغه.های آنان را رسیدگی کرد.

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت حاج رجبعلی دهنوی پدر شهیدان والامقام علی‌اکبر، حمید و حسین دهنوی را تسلیت گفت.

سیاست و بازاریابی - حجت الاسلام «میرزایی» گفت: قدرت و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج است و در برابر هر متجاوزی با قدرت و اقتدار برخورد می‌کند.

سیاست و بازاریابی - بررسی مشکلات صنف دندانپزشکان کیش، نقش سازمان های بیمه گر در ارتقا سلامت دهان و دندان و پیگیری مطالبات کیشوندان از آنها، در دستور کار کمیته تخصصی دندان پزشکان شورای سلامت کیش قرار گرفت.

سیاست و بازاریابی - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان ایوان سفر کرد.

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جامعه هدف بنیاد و مردم با مراجعه به سامانه به راحتی میتوانند گزارش خود را ثبت و کد رهگیری یا کد پیگیری دریافت کنند.

سیاست و بازاریابی - نخستین جشنواره نان و شیرینی به دلیل شرایط نامساعد جوی با یک روز تاخیر از 30 فرورودین آغاز به کار می کند.

سیاست و بازاریابی - در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، استاندار یزد با تعدادی از خانواده شهدای ارتش دیدار و گفتگو کرد.

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت ستاد استانی، در نخستین دیدار مردمی سال جدید، به مشکلات 50 نفر از مراجعان رسیدگی کرد.

سیاست و بازاریابی - بهره برداری از جدیدترین دستگاه ماموگرافی کشور دربیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش آغاز شد.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی