سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تعاونی‌های مسکن‌ جهش با هدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم تشکیل می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل تعاونی‌های‌ مسکن جهش با هدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: اولویت وزارت تعاون، خانه‌دار شدن جامعه کارگری، کارمندی، بازنشستگان و مستمری‌بگیران است.

صدور ۱۸ مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در یزد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ۱۸مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در استان یزد صادر شده است.

ثبت یک میلیون کد ملّی تأیید‌شده در سامانه اشتغال/ در ۱۰ ماهه سپری‌شده امسال ۸۰ درصد اشتغال وعده داده شده محقق شده است

سیاست و بازاریابی - «در ۱۰ ماهه سپری شده امسال ۸۰ درصد اشتغال وعده داده شده محقق شده است.» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اثبات ادعای خود نشانی سامانه رصد ملی اشتغال را می‌دهد؛ سامانه‌ای که برای اولین بار در کشور در راستای شفاف‌سازی و راستی‌آزمایی همه خدمات اشتغال ارائه شده به مردم با کدهای مخصوص و تفکیک‌شده در آن ثبت شده‌اند. نمونه مناسب برای پاسخ به منتقدانی که می‌گویند نمی‌توان در این بازه زمانی این مقدار شغل را ایجاد کرد. آن‌هایی‌که همواره با حدس و گمان مقدار اشتغال ایجاد شده را اعلام می‌کردند.

بیش از ۶ هزار بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون کار استان کرمانشاه انجام شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در ۹ ماهه امسال ۶ هزار و ۷۱ مورد بازرسی کار به منظور نظارت بر حسن اجرای قانون کار از کارگاه‌های مختلف معدنی، ساختمانی و کارگاه های پرخطر صنعت نفت و گاز در استان کرمانشاه انجام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: دهه فجر آینه تمام‌نمای خدمات نظام در طول تمام سال‌های بعد از انقلاب است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: باید خدمات و توانمندی های خود را به طور مناسب برای جامعه هدف تبیین و منعکس کنیم و هریک از برنامه های ما محوریت تبیین داشته باشد.

قرارگاه اشتغال با هدف نظارت بر اشتغال های ایجادی در کرمانشاه ایجاد شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: قرارگاه اشتغال با هدف نظارت میدانی و حضوری بر طرح های اشتغال ثبت شده در سامانه رصد در کرمانشاه از ۸ بهمن آغاز و تا بیستم اسفند ماه ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: نظام و انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و تلاش‌های شجاعانه ایثارگران است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: این نظام و انقلاب مدیون خون شهدا و تلاش های شجاعانه ایثارگران است و هر کاری برای این جامعه انجام دهیم،کم است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: از تشکیل شورای هماهنگی امور ایثارگران استقبال می‌کنیم

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار مشاور استاندار در امور ایثارگران گفت: به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه از تشکیل شورای هماهنگی امور ایثارگران در دستگاه‌های تابعه استقبال می‌کنیم.

تشکیل نشست ساماندهی و حل مشکلات تعاونی های مشکل‌دار استان همدان

سیاست و بازاریابی - نشست ساماندهی و حل مشکلات تعاونی های مشکل دار استان همدان با حضور مدیران، روسا و کارشناسان بخش تعاون در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحرک در بازار کار از مهمترین وظایف کاریابی‌ها است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش، اهمیت و جایگاه کاریابی ها در بازار کار اشاره کرد و گفت: تحرک در بازار کار از مهمترین وظایف کاریابی ها است.

آغاز جشنواره فرهنگی، دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

سیاست و بازاریابی - اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه به یاد و نام شهید پهلوان ابراهیم هادی در استان برگزار می شود.

البرز ۴۴۲ شهید کارگری و کارفرمایی تقدیم نظام اسلامی کرده است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: البرز ۴۴۲ شهید کارگری و کارفرمایی را تقدیم این نظام و انقلاب کرده اما طی این سال ها، کمتر نامی از آن ها برده شده است.

کسب رتبه دوم کشوری توسط مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد

سیاست و بازاریابی - براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد رتبه دوم کشوری را از آن خود کرد.

افزایش ۴۰ درصدی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان زنجان

سیاست و بازاریابی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان گفت: حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر استان زنجان ۴۰ درصد افزایش یافت.

مدیرکل آموزش فنی ‌و حرفه‌ای کرمانشاه: باید با آموزش‌های مهارتی "کپسولی" توانمندی‌ شاغلین دستگاه‌ها را بالا ببریم

سیاست و بازاریابی - مدیرکل آموزش فنی‌ و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: برای بالا بردن توانمندی‌ افراد شاغل در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف باید به سمت آموزش‌های مهارتی کپسولی برویم.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آماده همکاری و گسترش تعامل با جمهوری ارمنستان است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل‌ امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه با جدیت آماده همکاری و گسترش تعامل با کشور دوست و همسایه، جمهوری ارمنستان است.

بانک رفاه کارگران رتبه دوم در بین بانک‌ها و نهم در بین یکصد شرکت برتر ایران را کسب کرد

سیاست و بازاریابی - بر اساس نتایج بیست‌وپنجمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (رتبه بندی IMI-۱۰۰)، بانک رفاه کارگران رتبه ۹ در میان یکصد شرکت برتر و رتبه ۲ در گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش به خود اختصاص داد.

بانک رفاه کارگران رتبه دوم در بین بانک‌ها و نهم در بین صد شرکت برتر ایران را کسب کرد

سیاست و بازاریابی - بر اساس نتایج بیست‌وپنجمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (رتبه بندی IMI-۱۰۰)، بانک رفاه کارگران رتبه ۹ در میان صد شرکت برتر و رتبه ۲ در گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش به خود اختصاص داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان زمینه‌های اشتغال افراد جویای کار را فراهم کنند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور در برنامه رادیویی «دانیشیق» در آستانه دهه مبارک فجر ضمن تبیین و تشریح عملکرد و برنامه ها آتی اداره کل گفت: سرمایه گذاران و کارآفرینان با ایجاد واحدهای کسب و کار زمینه اشتغال افراد جویای کار را فراهم کنند.

جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان لرستان برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و سازمان های تابعه این وزارتخانه در استان در پنج رشته برگزار می شود.

همکاری‌های مشترک ایران و بورکینافاسو دنبال می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با همسر نخست‌وزیر بورکینافاسو گفت: پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های مختلف تهیه شده و همکاری‌های مشترک میان ایران و بورکینافاسو دنبال می‌شود.

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان و هیأت همراه از پایگاه جهادی "زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه"

سیاست و بازاریابی - به دنبال برپایی پایگاه جهادی با شعار «زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه» با هدف ارائه خدمات اجتماعی و سلامت محور به زنان که با همکاری شهرداری منطقه۱۲ در فرهنگسرای امیرالمومنین برگزار شد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و هیأت همراه از این مکان بازدید کردند.

همزمان با دهه فجر ۴۴ برنامه شاخص با شعار "جهاد تبیین، رقابت خدمت" در استان کرمانشاه اجرا می شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی، ۴۴ برنامه با شعار جهاد" تبیین، رقابت خدمت" در کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کرمانشاه اجرا می شود.

هم‌افزایی ظرفیت‌های رسانه‌ای استان هرمزگان برای تبیین طرح کالابرگ الکترونیک کلید خورد

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عضو قرارگاه ملی کالابرگ الکترونیک در سفر دو روزه به استان هرمزگان با جمعی از مدیران، نخبگان و فعالان رسانه‌ای استان دیدار کرد.

خدمت‌رسانی به بیش از ۲۵۰۰ نفر در پایگاه جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در پایان طرح جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه گفت: پایگاه جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر بیش از ۲۵۰۰ نفر در شهر وحدتیه خدمت رسانی کرد.

۳۳ تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی در استان لرستان تشکیل شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بر لزوم ترویج فرهنگ تعاون در بین آحاد جامعه تاکید کرد و گفت : طی ۹ ماهه سال جاری ۳۳ تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی استان تشکیل شد .

اشتغال یکساله استان بوشهر طی ۹ ماه با بیش از ۲۲ هزار شغل محقق شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در ۹ ماه سال جاری ۲۲ هزار و ۱۰۱ فرصت شغلی در این استان ایجاد شد که نسبت به تعهد اشتغال یکساله استان به وزارتخانه های کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۲ درصد بیشتر است.

اسناد همکاری مشترک با زیمبابوه امضا می‌شود/ اثرگذاری بانوان در توسعه همه‌جانبه کشورها

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با وزیر صنایع و تجارت جمهوری زیمبابوه از برگزاری نهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور در بهمن‌ماه سال‌جاری در تهران خبر داد و تأکید کرد: طبق پیش‌نویس تهیه و ارسال شده این اجلاس، تعدادی سند همکاری دوجانبه مبادله و امضا می‌شود.

اسناد همکاری مشترک با زیمبابوه امضا می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با وزیر صنایع و تجارت جمهوری زیمبابوه از برگزاری نهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور در بهمن‌ماه سال‌جاری در تهران خبر داد و تأکید کرد: طبق پیش‌نویس تهیه و ارسال شده این اجلاس، تعدادی سند همکاری دوجانبه مبادله و امضا می‌شود.

جشنواره جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه آغاز شد

سیاست و بازاریابی - جشنواره جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه به همت دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس با هدف ارائه خدمات رایگان ازجمله پزشکی،دندان پزشکی، مامایی، مشاوره کاریابی و کارآفرینی ، مشاوره مهارت‌های زندگی و خانواده و ... در حرم مطهر سید علاء الدین حسین (ع) در شیراز آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: لزوم گسترش فرهنگ مهارت آموزی در میان جوانان

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به اهمیت توسعه و گسترش آموزش ‌های مهارتی گسترش این فرهنگ در بین جوانان ضرورت دارد .

جمع‌بندی کارگروه پایداری صندوق‌های بازنشستگی همایش سالانه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

سیاست و بازاریابی - جمع.بندی کارگروه پایداری صندوق‌های بازنشستگی همایش سالانه مدیران افق بهره‌وری و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

منابع مالی آموزش نیروی مورد نیاز صنایع و کارگاه‌های تولیدی تأمین می‌شود/ راهبرد پایداری صندوق‌های بازنشستگی خروج از بنگاه‌داری است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تأمین منابع مالی آموزش نیروی مورد نیاز صنایع و کارگاه‌های کوچک و بزرگ خبر داد و افزود: باید از ظرفیت ۴۰۰ هزار فرصت شغلی معلّق در کشور با ارتقای مهارت‌ نیروهای متقاضی کار بهره برد.

مرکز عملیات هوشمند اورژانس اجتماعی راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور اقدامات انجام‌شده از ابتدای دولت سیزدهم در حوزه حمایت‌های بهزیستی از اقشار آسیب‌پذیر را تشریح کرد و از راه‌اندازی مرکز عملیات هوشمند اورژانس اجتماعی خبر داد.

بازپرداخت بی‌سابقه مطالبات صندوق‌های بازنشستگی در دولت سیزدهم

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان ‌تأمین‌ اجتماعی از بازپرداخت بی‌سابقه مطالبات صندوق‌های بازنشستگی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: بالغ بر ۱۷۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات صندوق‌های بازنشستگی در دو سال اخیر با همراهی دولت و حمایت رئیس‌جمهور با هدف تقویت صندوق‌های بازنشستگی پرداخت شد.

تعاون و اشتغال از کلان پروژه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی/ تمام برنامه‌ریزی‌ها باید برای پایداری صندوق‌های بازنشستگی انجام شود

سیاست و بازاریابی - دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گردهمایی نظارت ستادی رئیس‌جمهور بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تعاون و اشتغال را از کلان پروژه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست.

ساير مطالب

ایجاد یک میلیون و 847 هزار فرصت شغلی در بخش تعاون/ افتتاح827 طرح تعاونی با اشتغال‌زایی بیش از 25 هزار نفر در دولت مردمی سیزدهم

اختصاص بیش از 90 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در دولت مردمی سیزدهم/ مهم‌ترین هدف وزارت کار تحقق ایجاد یک میلیون شغل در سال است

بودجه 1402 به رفع ناترازی صندوق‌های بازنشستگی کمک می‌کند/ پرداخت بدهی تاریخی تأمین اجتماعی به نظام بانکی از دستاوردهای بزرگ دولت مردمی

وزارت تعاون نقش مهمی در عدالت‌گستری و مردم‌پایه کردن اقتصاد دارد/ اشتغال‌آفرینی از شاخص‌های اصلی ارزیابی عملکرد مدیران دولت مردمی است/ رسیدگی به خواسته‌ها و عمل به انتظارات مردم آزمون بزرگی برای مسئولان است

همایش مدیران، افق بهره‌وری و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود

راه‌اندازی پایگاه‌های جهادی خدمات محور در آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان: مردم می‌توانند کالاهای اساسی را با اعتبار یارانه یک ماه زودتر خریداری کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توجه به حوزه روابط کار، نقش و جایگاه جامعه کار و تلاش را ارتقاء می دهد

اولین جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در البرز برگزار می شود

1330 نفر برای رفع مشکلاتشان به میز ارتباطات مردمی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد مراجعه کردند

ابلاغ اعتبارات تسهیلات موضوع تبصره 16 به خراسان شمالی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی استان تعهد اشتغال خود را محقق کنند

لزوم تبیین سیمای زن ایرانی در عرصه بین‌الملل / حامد فروزان _ مدیر کل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

اساس کار وزارت رفاه، خدمت به مردم و بازنشستگان است

تقویت فرهنگ گفت‌وگوی کارگر و کارفرما بستر توسعه است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه و ایجاد اشتغال نیازمند تلاش شبانه روزی همه عوامل استانی و شهرستانی است

راه اندازی پایگاه جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر

حمایت از اشتغال و توانمندسازی بانوان مناطق حاشیه شهرهای سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: اعطای تسهیلات اشتغال روستایی در البرز ادامه دارد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: رشد صنایع دستی کرمان با اجرای طرح کهکشان تعاون سرعت بیشتری می گیرد

مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: کارگاه‌های پرخطر در اولویت بازرسی‌های قرار دارد

منتخبین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان اردبیل مشخص شدند

رشد بیش از 20 درصدی تعداد رشته‌های شغلی مشاغل خانگی

بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز از گرمخانه مرکزی و مراکز گذری کاهش آسیب شهر کرج

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: حمایت و توسعه مشاغل خانگی امری ضروری است

بیش‌ از 35 هزار شغل در سیستان و بلوچستان ایجاد شد

آزمون متقاضیان عضویت در کمیته‌های طبقه‌بندی مشاغل کارگری برگزار می‌شود

مسکنی: اختصاص سهم 25 درصدی تسهیلات تبصره 16 و 18 به بخش تعاون / نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان: تعاون تکیه‌گاه اصلی اقتصاد و جامعه در دین اسلام است

مسکنی: اختصاص سهم 25 درصدی تسهیلات تبصره 16 به بخش تعاون / نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان: تعاون تکیه‌گاه اصلی اقتصاد و جامعه در دین اسلام است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال از مهمترین و راهبردی ترین خواسته های دولت مردمی است

یادواره شهدای کارگری و کارفرمایی استان البرز برگزار می شود

تشکیل نشست ساماندهی و حل مشکلات تعاونی های مشکل‌دار استان زنجان

بازدید معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از کارخانه پشم شیشه ایران

سیزدهمین نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: کاریابی ها باید در کارآفرینی نقش داشته باشند

نرخ 39 درصدی مشارکت اقتصادی و بیکاری 13 درصدی تحصیلکرده‌ها در بوشهر

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان: صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال موجود مهمترین رسالت وزارت کار است

ارائه آموزش‌های مهارتی به معلولان سیستان و بلوچستان

افزایش 33 درصدی کارگران شرکت‌کننده در سی‌و‌چهارمین دوره جشنواره امتنان نسبت به ادوار گذشته

مرتضوی: استقلال صندوق‌های بازنشستگی ضروری است/ راهبرد دولت تأمین درمان رایگان است

نخستین اردوی فرهنگی، ورزشی ویژه بانوان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

مردم در میز ارتباطات مردمی باید به وضوح رفع مشکلاتشان را لمس کنند

پیام تقدیر رئیس ستاد استقبال از شهید گمنام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

رویکرد اصلی وزارت رفاه، افزایش ضریب پایداری صندوق‌های بیمه اجتماعی است

عزم جدی دولت بر ساماندهی صندوق‌های بازنشستگی/ استقرار نظام تأمین اجتماعی یکپارچه، جامع و چندلایه در دولت مردمی سیزدهم

مرکز تخصصی آموزش کارآفرینی و مهارت کسب کار در لرستان ایجاد شد

آغاز به کار اولین شورای سازش درون کارگاهی در سیستان و بلوچستان

87 درصد از تعهدات اشتغال در گیلان محقق شد

ابلاغ اعتبارات تسهیلات موضوع تبصره 16 به خراسان شمالی

تقدیر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از قهرمانان دوومیدانی بانوان کشور

منتخبین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار تولید استان لرستان در کمیته نهایی داوری مشخص شدند

«دستیار وزیر در امور راهبردی» منصوب شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال سرعت می گیرد

فعالیت 240 مرکز کاریابی در استان تهران

فارس در ابتدای دی ماه از تعهد اشتغال سال 1401 پیشی گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: مسائل و مشکلات واحدهای کارگری اردبیل جدی و مطالبه‌گرانه بررسی می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ارائه خدمات فرهنگی - رفاهی به کارگران از اولویت‌ های وزارت کار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: ارزیابی ها به ارتقای کیفیت خدمتگذاری به مردم منجر می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: قطعه‌سازان خودرو در ایجاد اشتغال و نوآوری نقش بی‌بدیلی دارند

جوشقانیان: معرفت و ایمان ویژگی ممتاز شهدای کارگر است

54 کمیته بررسی سخت و زیان‌آور در استان لرستان تشکیل شد

صندوق کارآفرینی امید 190 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان پرداخت کرد

ارزیابی 80 طرح منتخب جشنواره امتنان در استان تهران

برگزاری آیین وداع با شهید گمنام وزارت کار

مصاحبه تخصصی با معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ملت ایران زمان‌شناس و بیدار است/ ورود تمام‌قد دولت سیزدهم برای تأمین نیازهای مردم

آغاز طرح نظارت و پایش اشتغال در خراسان شمالی

راه‌اندازی نخستین سامانه باشگاه تعاون کشور در گلستان

پایان کار داوری جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان برگزیدگان مشخص شدند

بستر آشنایی جوانان و دانشجویان با اقتصاد تعاونی در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم می‌شود‌

ساخت 100هزار واحد مسکونی برای دانشگاه آزاد اسلامی در قالب تعاونی مسکن

100هزار واحد مسکونی برای اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی ساخته می‌شود/ تأسیس رشته تعاون در دانشگاه آزاد اسلامی/ حمایت راهبردی از شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان

18 هزار و 200 شغل در سامانه رصد همدان ثبت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد اهداف سازمانی، نیازمند تلاش شبانه روزی و مسئولیت پذیری است

زنجان با تشکیل 4 تعاونی در شهرستان هدف (ماهنشان) شایسته تقدیر شد

​رعایت آیین نامه‌های حفاظت و بهداشت عمومی محیط کار در البرز الزامی است

تفاهم‌نامه راه اندازی 150 پایگاه مردمی اشتغال در استان تهران

جامعه کارگری با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: نظارت و ارزیابی عملکرد، مسیر دستیابی به اهداف را هموار می کند

40 نوع خدمت در تامین اجتماعی کرمانشاه کاملا الکترونیکی ارائه می‌شود

ثبت 37 هزار فرصت شغلی در سامانه رصد در استان کرمانشاه

پیش‌بینی 200 هزار میلیارد تومان از مطالبات بازنشستگان در لایحه بودجه 1402

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: جویندگان کار در لرستان نیازمند مهارت و دانش فنی هستند

بازدید مدیرکل امور ورزشی وزارت کار از بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج

تحقق بیش از 80 درصدی تعهدات اشتغال دستگاههای اجرایی استان خراسان شمالی

باشگاه کارآفرینان نوجوان در استان البرز آغاز به کار کرد

دستگاه‌های اجرایی در اشتغال‌زایی جلوتر از برنامه هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: مصداق اصلی و واقعی فرهنگ تعاون شهدا هستند

ایلام، سومین مقصد گروه خیریه طرح گلخند

فعالیت 53 خانه بهداشت کارگری در سیستان و بلوچستان

شانزدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران رفاه در استان کرمانشاه برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: انتخاب برترین ترجمه کشوری در حوزه تعاون از استان خوزستان

معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان تعاونی «اردیبهشت شیراز» بازدید کرد

بازرسی بیش از 5 هزار مورد از واحدهای کارگری استان لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: مجوز کاریابی های داخلی ده روزه صادر می شود

مشاور وزیر و رییس مرکز حراست منصوب شد

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان

نقش بهزیستی در توسعه رفاه اجتماعی پررنگ شود/ پیشگیری از آسیب، اولویت سیاست‌گذاری‌ها باشد

در نشست شورای هماهنگی استان فارس مطرح شد: ضرورت تغییر نگرش به حوزه تعاون در برنامه هفتم توسعه

مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار: سامانه رصد ثبت اشتغال یکی از راهکارهایی دولت برای ساماندهی اشتغالزایی است