سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود برای رفع معضل بیکاری است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در نشست خبری مشترک جهاد دانشگاهی و اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با محوریت تشریح دستاوردهای طرح ملی مشاغل خانگی در استان اظهار کرد: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود در جامعه برای ایجاد اشتغال و از بین رفتن معضل بیکاری است .

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی:حوادث فوتی ناشی از کار به صفر رسید

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ارتقاء ایمنی محیط کار و استقرار بیش از ۵۵۰ مسئول ایمنی آموزش دیده در کارگاه‌های استان منجر به صفر شدن حوادث فوتی ناشی از کار تا پایان تیر ماه سال جاری در خراسان شمالی شده است.

توسعه حجم مبادلات تجاری ایران و کشورهای آفریقایی در دستور کار است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت‌های کشورهای آفریقایی بستر مناسبی را برای توسعه تجارت، پیش‌ روی جمهوری اسلامی ایران قرار داده است.

ایجاد بیش از ۵ هزار شغل در استان سمنان

سیاست و بازاریابی - از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و ۲۲۶ شغل توسط دستگاههای اجرایی در استان سمنان ایجاد و در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

نرخ ۷.۸ درصدی بیکاری در استان مرکزی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بیکاری استان ۷.۸ است و خوشبختانه در شهرستان های ساوه، زرندیه، دلیجان و آشتیان عرضه نیروی کار کم و تقاضا زیاد است.

بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کرمانشاه اختصاص یافت

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ششمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: ۱ هزار و ۳۳۶ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه موضوع بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ ویژه دستگاه های اجرای حمایتی( کمیته امداد امام خمینی (ره ) و بهزیستی) به استان کرمانشاه اختصاص داده شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه ورزش کارگری منجر به بهره وری در واحدهای تولیدی و تحرک کارگران می شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توسعه مجموعه های ورزشی و گسترش فرهنگ ورزش در بین کارگران بهره‌وری در واحدهای تولیدی و ایجاد تحرک در بین آنان می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها استفاده کنیم، اظهار کرد: عملکرد حوزه های مختلف در مجموعه ادارات ضمن ارتقای سطح رضایتمندی مردم، رشد بالایی در توسعه خدمات و توسعه اشتغال در حوزه های خدمات، صنعت و بخش های دیگر برخوردار بوده است.

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

سیاست و بازاریابی - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مباحث مرتبط با تضمین امنیت شغلی و قراردادهای کار با اجماع نظر جامعه کارگری و کارفرمایی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: نیروی انسانی ماهر باعث تولید ثروت می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: نیروی متخصص و ماهر در هر کسب و کار عامل افزایش بهره وری و تولید ثروت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:تعاونی‌ها نقش مهم و اثربخشی در ساخت واحدهای مسکن مهر داشتند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت:حدود ۹۰ درصد واحدها به متقاضیان تحویل داده شده و از این حیث با وجود همه مشکلات ساختاری و اجرایی تعاونی‌ها نقش مهمی در ساخت واحدهای مسکونی داشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

سیاست و بازاریابی - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

به‌زودی ۵۳ فرایند حوزه روابط کار به بستر وب منتقل می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز ظرفیت مردمی بسیج در کنار دولت تلاش می کند تا مشکلات را به حداقل برساند. این تعامل، هم افزایی و انتقال تجربیات می تواند لازمه پیشرفت کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تامین اجتماعی خدمات ارزنده ای به جامعه کارگری ارائه می کند

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سازمان تامین اجتماعی استان در راستای حمایت از جامعه کارگری خدمات ارزنده ای ارائه کرده است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است، از کمک و مساعدت به واحدهای اقتصادی نیمه فعال و راکد شهرستان نورآباد خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

سیاست و بازاریابی - در دومین روز از گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای استان در خانه کرد سنندج با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و جمعی از مدیران ارشد استانی، افتتاح شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت و پشتیبانی دولت و مسئولین از کارفرمایان و واحدهای اقتصادی موجب ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان می شود.

گیلان با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی در رتبه پنجم کشور قرار دارد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: در چهار ماهه نخست سال تا کنون با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی ۳۱ درصد از میزان اشتغال تعهدی محقق شده است که از این حیث در رتبه پنجم کشور قرار داریم.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

سیاست و بازاریابی - نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه عدالت محور در توزیع منابع توسط مدیران موجب توسعه متوازن استان می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون امسال به تعاونی‌های استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئولان ایمنی بازوان ما در صنعت هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: به رغم وجود ابزارهای قانونی نظیر ضمانت اجرایی، معرفی به دستگاه قضایی و... اولویت ما فرهنگ سازی و آموزش در حوزه ایمنی است.

نوسانات قیمت بازار، چالش بزرگ صنایع سیمان

سیاست و بازاریابی - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به چالش‌های کارخانجات سیمان در حوزه نوسانات قیمت بازار، گفت: باید با مطالعه نوسانات بازار، قیمت‌ها را به شکلی تنظیم کرد تا کارخانجات برنامه‌ریزی سالانه برای تولید داشته باشند.

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر ۳ قوه

سیاست و بازاریابی - ​رئیس قوه قضائیه گفت: با همفکری مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به تثبیت و گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید در کشور آمادگی کامل وجود دارد. ​

بافت بلوچ، مجموعه ای اثرگذار در جهش اشتغال سیستان و بلوچستان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: شرکت صنایع بافت بلوچ از دیرباز کانون تولید و اشتغال منطقه بوده است و نقش مهمی در بکارگیری نیروهای بومی و جهش اشتغال استان دارد.

عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای دانش بنیان کردن تعاونی ها

سیاست و بازاریابی - در راستای تحقق شعار سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" تفاهم نامه همکاری های مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری استان کردستان امضا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:مهمترین دستاورد سازمان تامین اجتماعی امنیت، عدالت اجتماعی و توسعه اقتصادی است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: از مهمترین دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی ایجاد امنیت اجتماعی، توسعه اقتصادی و توسعه عدالت اجتماعی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افزایش دوبرابری مشارکت تعاونگران گیلانی در جشنواره ملی تعاونی های برتر

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در تشریح آخرین وضعیت جشنواره تعاونی های برتر از حضور ۳۲۰ شرکت تعاونی گیلان در این رویداد ملی خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:فرهنگ کار و تلاش در بین جامعه نهادینه شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با توجه به تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در سطح جامعه ترویج فرهنگ کار و تلاش باید در جامعه نهادینه شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: پرداختن به ورزش برای سلامت جسم و روان کارگران امری ضروری است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در افتتاحیه مسابقات والیبال دسته اول کارگران کشور گفت: پرداختن به ورزش برای سلامت جسم و روان کارگران امری ضروری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه ورزش و محیط های ورزشی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند، گفت: توجه به مسائل فرهنگی از آسیب های اجتماعی، بزهکاری های نوجوانان و جوانان، اعتیاد و...جلوگیری کرده و مهمترین راه مبارزه با این نوع آسیب ها در جامعه، آگاهی‌بخشی و ترغیب نوجوانان و جوانان به ورزش است.

در کارگروه پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران گیلان تاکید شد: قوانین و اهداف تعاونی های توسعه و عمران تبیین شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: باید با تعامل با شهرداری ها و دستگاه های اجرایی شهرستان ها هر چه سریعتر زمینه بهره برداری از تعاونی های توسعه و عمران فراهم شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در نشست کمیته بیمه و درمان استان گفت: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است و خدمات بسیار خوبی را از لحاظ کیفیت خدمت، به جامعه ارائه می کند.

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز و فروش بهتر و سریعتر محصولات تولیدی مشاغل خانگی تعاونی‌ تامین نیاز این محصولات در خرم آباد تشکیل شد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: موضوع عفاف و حجاب باید به صورت اقناعی ترویج شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با تاکید بر تبیین درست مقوله عفاف و حجاب گفت: در موضوعات دینی و ارزشی نباید به دنبال بهره‌برداری های سیاسی بود چرا که در تبیین صحیح و درک عمیق آنها مانع‌تراشی می کند.

فعالیت کاریابی‌ها در آذربایجان غربی رصد می شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: کارشناسان اشتغال ستاد و ادارات تابعه شهرستانی به دقت فعالیت کاریابی ها را نظارت و رصد می کنند.

مهم‌ترین موانع تولید، موانع فرهنگی است

سیاست و بازاریابی - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مهم‌ترین موانع تولید، موانع فرهنگی است و از آنجا که فرهنگ زیربناست، برای تحول در همه حوزه‌ها از جمله حوزه تولید، باید اهمیت موضوع فرهنگ تبیین و موانع فرهنگی موجود در این مسیر با شیوه‌ها و روش‌های اثربخش و مناسب برداشته شود.

دکتر زاهدی وفا از زیرمجموعه‌های مختلف وزارت کار در استان کردستان بازدید کرد

سیاست و بازاریابی - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان کردستان از زیرمجموعه‌های مختلف این وزارتخانه در استان کردستان از جمله پروژه نیمه‌تمام مجموعه ورزشی کارگران سنندج و مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهید ورمقانی بازدید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:تکریم یادگاران شهدا بر همه واجب و لازم است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه انقلاب اسلامی و تداوم آن را مدیون شهدا، ایثارگران و یادگاران آنان دانست و اظهار کرد: تکریم یادگاران شهدا بر همه واجب و لازم است.

تخصیص ۱۰۳ میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی به استان کرمانشاه

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در چهارمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر گفت: ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی به استان کرمانشاه برای سال ۱۴۰۱ اختصاص داده شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، مهارت و توانمندسازی اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها باشد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان آموزش و مهارت آموزی را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و گفت: آموزش، مهارت و توانمندسازی باید اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها،نظام آموزش و پرورش و دانشگاه ها باشد.

ساير مطالب

پشت پرده موافقت نامه پاریس چیست؟/ تعطیلی صنایع ایران به بهانه تغییر اقلیم!

همتی خبر داد؛ شروع تدریجی باز شدن کانال‌های مالی با کشورهایی که نفت ایران را می‌خرند

تحریم‌های لرزان نفتی

آمریکا قادر نیست صادرات نفت ایران را متوقف کند

زنگنه: بررسی دلایل خروج قطر از اوپک ضروری است

رشد13 درصدی صادرات غیرنفتی در 8 ماه امسال

تدابیر ویژه دولت برای توقف گرانی کالاهای پرمصرف

تقویت حضور بنگاه های خارجی در ایران نماد شکست تحریم ها

تحریم ها کارکرد خود را از دست داده اند

چه کسانی از کاهش قیمت نفت سود می برند؟

کاهش نرخ ارز ادامه دارد/ دلار 9 هزار تومانی در هفته‌ آینده؟

فضای مجلس به سمت استیضاح ظریف نیست/ اکثریت نمایندگان با قدرت پشت دستگاه دیپلماسی ایستاده‌اند/ پول کثیف صرفا چمدانی جابجا نمی‌شود

سازمانی که چوب لای چرخ تولید می‌گذارد؛ خیرخواه کشور نیست/ به فعالان اقتصادی منتخب تسهیلات ویژه می‌دهیم

کارگران زیر آوار گسل‌های تورمی له می‌شوند

نماینده مجلس: زمان مناسبی برای حذف 4 صفر از پول ملی است

چند نرخی بودن ارز آسیب‌زا است

اشتباهات رایج در ساخت برندینگ شخصی

رفتار آینه ای در فروش چیست؟

انواع روش های تبلیغاتی رسانه ای

چرا مهارت های نوشتاری می تواند به بهبود کسب و کار کمک کند.

چرا استفاده از تلگرام برای تولید محتوا اشتباه است؟

باابزار روابط عمومی برندسازی کنید

آیا به تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی می‌توان اتکا کرد؟

با اين 5 ترفند بازاريابي بصري در اينستاگرام متفاوت ظاهر شويد

ترس‌هايي که مانع از شکوفايي کارآفرين درون شما مي‌شوند

11 پيشنهاد مرکز پژوهش‌هاي مجلس براي توسعه کارآفريني در حوزه ICT

چند شغله‌ها يکي از علل بيکاري جوانان

عناصر اساسي در طراحي استراتژي بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي

ايده‌هايي جذاب براي توليد محتواي ويديويي

اصول برندسازي در قرن بيست و يکم

آيا استراتژي برندينگ شما فقط پول‌هاي‌تان را هدر مي‌دهد؟

اشتباهات بزرگ در حوزه روابط عمومي

لزوم استفاده از تبليغات محتوا محور

مهمترين تغييراتي که بايد در بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي ايجاد کنيم

راه‌هايي براي برندسازي در اينستاگرام و افزايش ميزان فالور

8 مهارت مهم مدير شبکه‌هاي اجتماعي در عصر بازاريابي ديجيتال

روندهايي که باعث تحول بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي مي‌شوند

5 استراتژي پيشرفته براي تبليغات رسانه‌هاي اجتماعي

نکاتي در ارتباط با استراتژي رسانه‌هاي اجتماعي براي افزايش فروش اينترنتي

تبليغات در اينستاگرام چقدر براي برند شما مفيد است؟

تبليغات موثر در شبکه‌هاي اجتماعي

طراحي کمپين تبليغاتي

برندسازي سياسي يعني چه و براي برندسازي سياسي چه بايد کرد؟

مديريت رفتار سياسي در سازمان

5گام اصلي براي موفقيت يک کمپين انتخاباتي

مديريت رفتار سياسي در سازمان

آيا جامعتين بر کانديداي روحاني اجماع کرده اند؟

همسوزي آراي اصولگرايان

آيا ائتلاف 1+2 دچار بحران شده است؟

کوچ اعضاي ستاد جليلي به ستاد زاکاني

کانديداتوري آيت الله هاشمي رفسنجاني جدي شد؟

حدادعادل همچنان تکذيب مي کند

ولايتي نتيجه نظرسنجي ها را قبول ندارد

متکي تاکيد کرد : تحريم ها از مهمترين دلايل انتخاب شعار حماسه سياسي از سوي مقام معظم رهبري

پورمحمدي:آنان که مي‌گفتند تحريم‌ها کاغذ پاره هستند امروز حرف خود را پس گرفته‌اند

هشدار دبير ائتلاف اکثريت اصولگرايان : کانديداها منافع ملي را زيرپا نگذارند

باهنر: به نفع لاريجاني کنار نمي‌روم

باهنر: احمدي‌نژاد کاري به خرد جمعي ندارد

باهنر:اصلاح‌گران يک جريان فکري با نکات مثبت و منفي‌اند

باهنر:اصولگراها به نفع هاشمي کنار نمي روند

انديشه سياسي ميرزاي نائيني «ره»

توصيه محمد رضا باهنر به علي لاريجاني

بصيرت جبهه پايداري 180 درجه اي است!

بررسي ديدگاه امام خامنه اي (زيد عزه) درباره مفهوم اقتصاد مقاومتي

هاشمي دشمنان قسم خورده دارد/راي منفي هاشمي بالا است

آمده‌ام تا بداخلاقي مبارزه کنم

باهنر:اختلاف با استکبار جزو ارزش‌هاي کشور ما است

دولت حق ندارد از امکانات دولتي استفاده انتخاباتي کند

لنكراني علت حفظ ارتباط با پدرش را افشا كرد

متکي : تورم مختص کشور خاصي نيست

هدفمندي يارانه ها دقيق اجرا نشد

اعتدال را به نفع تندروي کنار نمي گذارم

انتخابات و رديابي راهبرد دشمن

پاسخ محمد رضا باهنر به سوالات مخاطبان آريا

بادامچيان: تا آخرين روز رياست جمهوري احمدي‌نژاد موظفيم با او همکاري کنيم

ابوترابي فرد: بايد نگاه کارشناسانه بر تصميمات حاکم باشد

نبي حبيبي:راه جلوگيري از انشقاق ، ائتلاف بزرگ در بين اصولگرايان است

عضو شوراي نگهبان:بوي انحراف احساس کنيم رد صلاحيت خواهيم کرد

روي نامزدي من حساب نکنيد

چرا سعيد جليلي کانديدا نمي شود؟

روحاني و کواکبيان هريک بيش از 2 ميليون راي ندارند

حدادعادل: اگر در سن و سال هاشمي بودم، کانديدا نمي‌شدم/ در ائتلاف باز است

باهنر: اصولگرايان را نيز به ائتلاف دعوت مي‌کنيم