سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

گسترش چتر بازرسی بازرسان کار بر مناطق ویژه و آزاد اقتصادی کشور

سیاست و بازاریابی - ​معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از انجام توافق با مدیریت منطقه آزاد و ویژه اقتصادی کشور در جهت تنظیم روابط کار این مناطق خبرداد و گفت: توافق اولیه در این باره انجام شده تا با استفاده از ظرفیت این مناطق کمک بازرسان کار در این محل ها تعیین تا بر نظارت و بررسی مفاد قانون کار در مناطق ویژه و آزاد اقتصادی نظارت شود.

در یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای عالی حفاظت فنی؛ ضرورت اصلاح آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی بررسی شد

سیاست و بازاریابی - یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای‌ عالی حفاظت فنی با موضوع بررسی اصلاح ضرورت آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی برگزار شد.

برگزاری اولین نشست شاخص اختصاصی ابلاغ برنامه مانع‌زدایی ،ضابطه‌زدایی تولید و خدمات

سیاست و بازاریابی - اولین نشست شاخص‌های اختصاصی «برنامه مانع‌زدایی، ضابطه‌زدایی تولید و خدمات» دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی خبر داد: پنجمین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام علیها) و روز زن، از سوم تا پنجم بهمن در تبریز برگزار می شود.

تجهیزات توانبخشی برای حدود سه هزار مددجوی بهزیستی قزوین تامین شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تجهیزات توانبخشی مورد نیاز ۲ هزار و ۹۴۶ مددجوی بهزیستی استان قزوین از ابتدای امسال تاکنون تامین و در اختیار آنها گذاشته شده است.

۲۲ هزار کودک البرز سنجش بینایی شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بهزیستی استان البرز از سنجش بینایی ۲۲ هزار کودک در این استان در اجرای طرح غربالگری بینایی طی سال جاری خبرداد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:دبیرخانه اشتغال و سرمایه گذاری استان متعهد به اجرای طرح زیست بوم ملی اشتغال است

سیاست و بازاریابی - نوزدهمین جلسه کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان کرمانشاه به ریاست فضل اله رنجبر فرماندار کرمانشاه و با حضور حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و موسسات و بانک های عامل در سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه برگزار شد.

رعیتی فرد در اهواز تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های( ILO) برای ارتقای ایمنی و کاهش حوادث

سیاست و بازاریابی - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم بتوانیم از ظرفیت های سازمان بین المللی کار ( ILO) در راستای ارتقای ایمنی و به حداقل رساندن حوادث ناشی از کار استفاده کنیم.

طالبی دارستانی در هرمزگان: شکایات مردم در خصوص رفتار نادرست، مسئولان استانی رسیدگی می شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سفرهای استانی همه مسائلی که مربوط به شکایات مردم از جمله رفتار ناصحیح مسئولان استانی است به دقت ارزیابی و بررسی می شود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران:رفع موانع و گره گشایی از کار مردم تعطیلی ندارد

سیاست و بازاریابی - مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در دیدار با مدیران ۱۲ شرکت تعاونی مشکل دار گفت: رفع موانع و گره گشایی از کار مردم تعطیلی ندارد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: نقش بی بدیل کارگران در شکوفایی انقلاب اسلامی ستودنی است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : کارگران همیشه و در همه عرصه ها شکوهمند انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذار و بی بدیلی دانشته اند که ستودنی است .

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: امنیت شغلی دغدغه‌ای فراتر از بیکاری است

سیاست و بازاریابی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در نشست مشترک با مدیران کارخانه آرتاویل تایر با تاکید بر لزوم صیانت از نیروی کار امنیت شغلی را دغدغه‌ای فراتر از بیکاری دانست.

​کریمی بیرانوند در هرمزگان: هزینه پایین و بهره وری بالا، مزیت مشاغل خانگی است

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از کارگاه نقشینه در هرمزگان گفت: بسته های توسعه بازار مخصوص هر استان در حال تدوین است و با نظر فعالین کسب و کار هر استان به اجرا در خواهد آمد.

معاون روابط کار در هرمزگان: شناسایی ظرفیت های بالقوه بازار کار برای توسعه فرصت های شغلی در دستور کار وزارت مردم

سیاست و بازاریابی - معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: شناسایی ظرفیت های پنهان و بالقوه موجود در بازار کار برای حمایت از شاغلین و توسعه فرصت های شغلی در دستور کار وزارت مردم است .

مسکنی در هرمزگان تاکید کرد: گام های استوار دولت سیزدهم در حل مشکلات تعاون

سیاست و بازاریابی - معاون امور تعاون،سفر هیات دولت به استان‌ها را از اولویت‌های راهبردی دولت سیزدهم با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم دانست و در تحقق شعار سال تولید؛ پشتیبانی و مانع زدایی ها موثر خواند.

شرکت های دانش بنیان، محرک رشد اقتصادی هستند

سیاست و بازاریابی - معاون امور تعاون گفت : فعالیت های نوآورانه و دانش بنیان، محرک رشد اقتصادی هستند و درصد بالایی از اقتصاد ملی کشورها را در بر گرفته اند.

مدل تعاونی برای مدیریت مردم بر سرخابی‌ها

سیاست و بازاریابی - مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روزنامه ایران پیرامون دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت وگو کرده است که در زیر می خوانید:

نیمی از مهارت آموختگان گیلان جذب بازار کار شدند

سیاست و بازاریابی - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: بر اساس نتایج رهگیری اشتغال مهارت‌آموختگان، نیمی از مهارت آموختگان دوره های استاندارد مهارتی بخش دولتی فنی و حرفه ای گیلان سال گذشته متناسب با مهارت خود جذب بازار کار شده‌اند.

نمایشگاه ارایه محصولات تولیدی بانوان سرپرست خانوار کارآفرین گیلان برپا می‌شود

سیاست و بازاریابی - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: برپایی نمایشگاه‌های توانمندی‌های بانوان، نقش موثری در کارآفرینی و تولید محصولات داخلی دارد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مدیریت جهادی در واحدهای تولیدی کشور را در بسیاری از زمینه ها خودکفا می کند

سیاست و بازاریابی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: می توان به جرأت گفت که شرکت کوشش کاران شهرستان ابرکوه نمونه ای از یک واحد تولیدی است که با مدیریت جهادی کشور را در زمینه صنایع بسته بندی غذایی خودکفا کرده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: دیدارهای مردمی منشاء خیر برای جامعه کار و تولید است

سیاست و بازاریابی - در راستای اجرای طرح سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و به منظور گفتمان با جامعه کار و تولید استان تهران تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نخستین دیدار مردمی خود را برگزار کرد.

مسابقات قرآن خواهران جامعه کار و تلاش آغاز شد

سیاست و بازاریابی - امروز (دوشنبه ۲۰ دی ماه) مسابقات خواهران شرکت کننده در رشته قرائت و حفظ پانزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش کشور آغاز شد.

عبدالملکی: حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، محصول مدیریت غلط گذشته

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با انتشار توییتی در حساب کاربری خود، حذف دو باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا را محصول مدیریت غلط گذشته دانست.

بیش از ۴۵ خانه فرهنگ کار در کارخانجات کردستان راه اندازی شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از راه‌اندازی بیش از ۴۵ خانه فرهنگ کار در کارخانجات استان خبر داد و گفت: راه اندازی این خانه ها با هدف ترویج فرهنگ کار شایسته ادامه می یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: سامانه رصد مرجع رسمی برای جمع بندی وضعیت اشتغال هرمزگان است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان سامانه رصد را تنها مرجع رسمی برای جمع بندی و ارایه آمار مربوط به ایجاد اشتغال در استان اعلام کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: کارگران جهادگران عرصه اقتصادی و تولید هستند

سیاست و بازاریابی - نخستین گردهمایی کارگران در خراسان شمالی از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ با فروکش کردن تب کرونا، افزایش واکسیناسیون و خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

توئیت دکتر عبدالملکی در خصوص ملاک انتصابات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سیاست و بازاریابی - دکتر حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : ‏"بر اساس دستورصریح رئیس‌جمهور؛ انتصابات باید برمبنای ۵شاخص باشد: انقلابی بودن، مردمی‌بودن، کارآمدی، پاک‌دستی و فسادستیزی. ضمن تشکر و استقبال از عزیزانی که گزینه‌هایی را به ‎#وزارت_مردم معرفی کرده‌اند، تاکید میکنم ملاک انتصابات ‎#صرفا معیارهای اعلامی است؛ به این پیمان، معتقد و متعهدم.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای خبر داد: شناسایی ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور،کم سرمایه بر در کشور

سیاست و بازاریابی - حسینی نیا رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: حدود ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور ،کم سرمایه بر در کشور شناسایی شده است که برخی از آن‌ها به کمتر از یک میلیون تومان سرمایه نیاز دارد.

اخبار عملکرد بانک‌های اردبیل در پرداخت تسهیلات اشتغالزا رصد می‌شود

سیاست و بازاریابی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در جذب و پرداخت اعتبارات اشتغالی در جوزه نهادهای حمایتی رصد می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سامانه جامع کاریابی حلقه اتصال کارجو و کارفرماست

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سامانه جامع کاریابی یک بازار هوشمند بین کارجو و کارفرماست که باعث اتصال این دو مجموعه به یکدیگر می‌شود.

زمان بندی استانی مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور اعلام شد

سیاست و بازاریابی - جدول زمان بندی استانی مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور در دو بخش خواهران و برادران اعلام شد.

با حضور معاون فرهنگی وزارت کار آغاز شد؛ پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور

سیاست و بازاریابی - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین آغاز مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور گفت: این مسابقات با هدف مجهز کردن جامعه کار و تولید با سبک زندگی قرآنی برگزار می شود.

معاون امور تعاون در قم: رفع مشکلات مردم و تعاونی ها، سرعت می گیرد

سیاست و بازاریابی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به این که با انباشت تعاونی های مشکل دار روبرو هستیم، رفع مشکلات مردم و تعاونی ها در وزارت مردم سرعت می گیرد.

بیش از ۳۷ هزار بانوی گیلانی تحت پوشش بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی قرار دارند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: تمامی بانوان ۱۸ تا ۵۰ سال غیرشاغل که فاقد پوشش های بیمه ای هستند می‌توانند در قالب بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی انعقادقرارداد کنند.

وضعیت تعاونی تولیدی کشاورزی «وردیج» با حضور دانیالی بررسی شد

سیاست و بازاریابی - به دنبال درخواست پیامکی رییس هیات مدیره شرکت تعاونی تولیدی کشاورزی وردیج از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رفع مشکلات این تعاونی، حجت‌الله عبدالملکی، به مشاور خود در امور تعاون، دستور داد؛ موضوع با قید فوریت بررسی و پیگیری شود.

ساير مطالب

سری گلکسی تب S8‌ و سری گلکسی S22 هم‌زمان رونمایی می‌شوند

ممنوعیت واردات رسمی گوشی‌های بالای 600 دلار

این وبکم کمی شما را می‌ترساند

با قابلیت جدید گوگل، انتقال فایل‌ها به سایر دستگاه‌ها آسان‌تر می‌شود

آخرین اخطار درباره استفاده از شماره‌های شخصی برای پیامک‌ تبلیغاتی

توان شارژر گلکسی A53 سامسونگ ناامیدکننده است

اسپانیا تبلیغ رمزارز توسط اینفلوئنسرها را قانونمند می‌کند

جریمه گوگل در روسیه به دلیل لینک دادن به وبسایت‌های ممنوع

مایکروسافت در نسخه جدید اج، دنبال کردن یوتیوبرها را ممکن می‌کند

کوانتیک دریم یک بازی کمدی بر اساس دموی The Dark Sorcerer می‌سازد

واتساپ روی ابزار طراحی جدیدی کار می‌کند

مد جدید God Of War اجازه‌ی اجرای بازی در ویندوز‌های 7 و 8 را می‌دهد

نخستین طرح‌های مفهومی از قابلیت‌های مورد انتظار iOS 16

هیوندای و جنسیس از Digital Key اپل پشتیبانی خواهند کرد

مزرعه استخراج ارز دیجیتال میلیاردی در قم کشف شد!

حل مشکل بزرگ باتری اپل واچ

نمایشگر 120 هرتزی باز هم نصیب نسخه های غیر پروی آیفون 14 نمی‌شود!

تصویر NFT خانم بازیگر ایرانی، به فروش رفت

خانم بازیگر اولین NFT خود را به حراج گذاشت

وان‌پلاس روی گوشی‌های ارزان‌قیمت مجهز به تراشه‌های پرچم‌دار کار می‌کند

رمزارزها جایگزین حواله می‌شوند؟

والمارت به‌دنبال ارائه‌ یک ارز دیجیتال و NFT است

تعرفه‌های فعلی اینترنت جوابگوی توسعه نیست

110 میلیون دستگاه فعال ماهانه اندروید TV و گوگل TV

لایحه جدید برای ساده سازی شرایط استفاده از سایت‌ها و پلتفرم‌ها

با کنسول ایکس‌باکس وان خداحافظی کنید

هواوی از کیف مدرسه هوشمندش رونمایی کرد

رفع نقص فنی در برخی از اتومبیل‌های تسلا

خانواده آیفون 13 از قابلیت حذف نویز تماس پشتیبانی نمی‌کنند

کدام ارز دیجیتال پول اصلی جهان می‌شود؟

زمان معرفی کارت گرافیک جدید AMD Radeon Pro مشخص شد

مشخصات کلیدی و تصاویر +Galaxy S22 سامسونگ لو رفت

با محافظ بینایی هوشمند Otus آشنا شوید

زمان رونمایی آیپد ایر 5 مشخص شد

CUVIRANG toothbrush؛ یک محافظ مسواک کاملا هوشمند و دوستدار طبیعت

درآمد یک میلیون دلاری یک پسر 22 ساله از فروش NFT سلفی‌های خود!

هشت توصیه برای افزایش سرعت گوشی اندرویدی

روند توسعه‌ Hogwarts Legacy به مشکل خورد

هش‌ریت بیت‌کوین با ثبت رکوردی جدید به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

کرونا عامل کاهش 73 درصدی مخاطبان بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری جهان

دایرکت های ناشناس اینستاگرام را چگونه غیرفعال کنیم؟

بازی تسلا با رمزارزها

بازی Redfall تاخیر خواهد خورد

46 ایالت آمریکا خواهان ثبت دوباره شکایت از متا شدند

استفاده از ارزهای دیجیتال در بولیوی ممنوع شد

بازی موبایل Avatar معرفی شد

نهنگ‌ها در حال انباشت لایت‌کوین بوده‌اند

بدافزاری که همه سیستم عامل‌ها را هدف می‌گیرد

سازندگان PUBG از اپل و گوگل شکایت کردند

پردرآمدترین یوتیوبرهای 2021 را بشناسید

احتمال عرضه گوشی تاشو گوگل با قیمتی ارزان‌تر از گلکسی Z Fold

آیا فناوری هایپرشارژ 120 وات شیائومی ایمن است؟

انویدیا ظاهرا تولید کارت گرافیک RTX 3090 Ti را متوقف کرده است

بازی بعدی BioShock در انحصار پلی‌استیشن 5 خواهد بود

نخستین دستگاه خودپرداز ارزهای دیجیتال در اروگوئه نصب شد

قیمت انواع لپ‌تاپ در بازار

دوربین ویوو X70 پرو آیفون 13 را شکست داد

اینترنت شرکت زیرساخت باز هم از دست رفت

قابلیت واکی تاکی برای همه کاربران مایکروسافت تیمز فعال شد

زنی به اتهام سرقت سه هزار آیپاد از دانش آموزان محکوم شد

فورتنایت به آیفون و آیپد باز می‌گردد

اپل کاربران را مجبور به خروج از iOS 14 می‌کند

اینستاگرام در حال تست حالت جدیدی برای استوری

پادشاهی زامبی‌ها را در تریلر جدیدی از Dying Light 2 ببینید

ویدیو لو رفته Elden Ring یکی از دشمنان سرسخت بازی را نشان می‌دهد

سرقت 400 میلیون دلار رمزارز توسط هکرهای کره شمالی

فروش سری آیفون 13 هر روز در حال افزایش است

تریلر جدید نسخه PC خدای جنگ با محوریت حالت Ultrawide

63 درصد گوشی‌های آیفون بازار از iOS 15 پشتیبانی می‌کنند

سری گلکسی S22 به پوششی از جنس گوریلاگلس وکتوس پلاس مجهز خواهند بود

مدیران فیسبوک، گوگل، توییتر و ردیت به کنگره آمریکا احضار شدند

جایگاه پرفروش‌ترین گوشی بازار به آیفون اپل رسید

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار

چین به دنبال ایجاد زیرساختی برای جداسازی NFTها از ارزهای دیجیتال

استودیوی ریسپاون روی یک بازی شوتر اول شخص داستانی کار می‌کند

کدام قابلیت در راه واتس‌اپ است؟

شکایت 3.2 میلیارد دلاری انگلیس از فیس‌بوک

رباتی که به جای یک پسربچه به مدرسه می‌‌رود

چگونه در واتس‌اپ پیام‌ های پاک شده را بازگردانیم؟

کاخ سفید به دنبال جلسه با غول‌های فناوری درباره امنیت نرم افزار

مشخصات فنی گوشی بلک شارک 5 لو رفت

توقف تولید کنسول بازی ایکس باکس 1

فروش جهانی رایانه رکورد زد

منتظر پردازنده‌های 3 نانومتری اینتل ساخت TSMC باشید

موتورولا Moto G22 در GeekBench ظاهر شد

رقابت شدید کره‌ای‌ها برای پیوستن به زنجیره تامین خودروی خودران اپل

اپل iOS را به‌روزرسانی کرد

خالق سندباکس از آینده این متاورس می‌گوید!

لینکدین رویدادهای صوتی را به سبک کلاب‌هاوس برگزار خواهد کرد

بازی PUBG: Battlegrounds رایگان شد

پیش‌بینی درباره گوشی‌های امروزی در سال 1953!

هنوز زمان زیادی تا انتشار بخش داستانی Star Citizen باقی مانده است

فروش رایانه‌های شخصی در سال 2021 به 350 میلیون دستگاه رسید

اعتراض گوگل رد شد

قیمت انواع تبلت در بازار

دانشمند خیرخواه یا کلاهبردار وقیح؟

آخرین هدف‌گذاری برای توسعه فیبر نوری چیست؟

با ویژگی‌های جدید بتای دوم اندروید 12L آشنا شوید

قیمت انواع تجهیزات رایانه‌ای در بازار

بنکو V80s؛ گوشی هوشمندی که برای حفظ امنیت کاربران دوربین و GPS ندارد