سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

اقناع‌سازی افکار عمومی؛ دستور کار مدیران استانی/ اشتغال، مهم‌ترین نیاز امروز کشور است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرجع رجوع مردم بودن برای حل و گره‌گشایی از مشکلات مردم را برای مدیران نعمت الهی دانست و گفت: درب اتاق مدیران استانی باید بدون تشریفات به روی مردم باز باشد.

ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور دانست و گفت: سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر شدند/ امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری

سیاست و بازاریابی - در همایش ملّی بهره‌وری ایران‌ از برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر به‌عمل آمد و تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری به امضاء رسید.

کریمی‌بیرانوند: ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور دانست و گفت: سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

تسهیل اعطای اینماد به مشاغل خانگی/ دارندگان مجوز مشاغل خانگی نیازی به دریافت پروانه کسب مجازی ندارند

سیاست و بازاریابی - رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تسهیل فرآیند اعطای اینماد، با تصویب ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و ابلاغ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: اعطای اینماد به مشاغل خانگی دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بدون نیاز به دریافت پروانه کسب از اتحادیه کسب‌وکار‌های مجازی عملیاتی شد.

یک میلیون و ۳۰۰ هزار کد ملّی در سامانه «رصد» ثبت شده است/ پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور گفت: بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کد ملّی طی سال ۱۴۰۱ در سامانه کشوری «رصد» ثبت شده است.

«راه‌اندازی خانه محیط زیست» موضوع همکاری اداره های کار و محیط زیست سیستان و بلوچستان

سیاست و بازاریابی - اداره های کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محیط زیست سیستان و بلوچستان، با امضای تفاهمنامه ای، فصل مشترک همکاری ها را با موضوع "راه اندازی خانه محیط زیست" آغاز کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال از مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های دولت سیزدهم است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه اشتغال از مهمترین اولویت ها و دغدغه های دولت سیزدهم است، گفت: در همین راستا این اداره کل آماده پشتیبانی از سرمایه گذاران، تعاونی های دانش بنیان و طرح های اشتغالزا در استان است و با تمام توان برای تحقق این مهم، تلاش خواهد کرد.

ایجاد قرارگاه جوانی جمعیت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: قرارگاه جوانی جمعیت، شروع برای یک حرکت تحول‌گرا و تعالی‌بخش در نظام سلامت و جمعیت پویا و سالم است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: ارتقای جایگاه کارگران به نفع تولید کشور است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین سی‌وچهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان اصفهان گفت: هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است که در آن دغدغه‌ها و مطالبات جامعه کارگری مطرح شود و علاوه بر پاسخ آن، گفت‌وگویی بین جامعه کار و تولید و دولت شکل گیرد.

بازدید معاون وزیر کار از بنگاه‌های اقتصادی ماکو

سیاست و بازاریابی - «علی‌حسین رعیتی‌فرد» معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از بنگاه‌های اقتصادی «قهوه ماگوش»، «پوشاک‌ گستر برسام» و «صنعت فرسازان» در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو در جریان آخرین وضعیت تولیدات آن‌ها قرار گرفت.

یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی شرکت‌های وابسته به وزارت کار در حوزه پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجموعه تفاهم‌نامه‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار از جمله تاپیکو با سایر بخش‌های خصوصی و دولتی در حوزه پتروشیمی یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی است.

رضوی‌کیا: روابط عمومی، طلیعه‌دار جنگ رسانه‌ها و ارتباطات است

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در عصر ارتباطات و در عرصه اطلاع‌رسانی، عنصری مؤثر به نام روابط‌عمومی، نقش طلیعه‌دار را در جنگ رسانه‌ها و ارتباطات ایفا می‌کند.

کریمی‌بیرانونداعلام کرد:صدور مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همراهی دولت مردمی تا پایان سال ۱۴۰۱ مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی صادر شد.

کریمی‌بیرانوند: مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی آنی صادر می‌شود/ جذب قریب ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات در سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همراهی دولت مردمی تا پایان سال ۱۴۰۱ مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی صادر می‌شود.

لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال استانی/ مهم‌ترین رکن ایجاد اشتغال پایدار مهارت‌افزایی است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال به منظور پیشبرد اهداف حوزه اشتغال در استان‌ها تأکید کرد.

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل ۱۱۳ شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر ۸ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد تعاون از راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون خبر داد.

تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت تا پایان هفته آینده

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور از تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت خبر داد و گفت: این طرح ملّی با همکاری و مشارکت سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور، وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی تا پایان هفته آینده نهایی می‌شود.

«طرح مدرسه تابستانه مهارت» اجرا می‌شود/ «مهارت» حلقه مفقوده در رشد تولید، افزایش بهره‌وری و ایجاد اشتغال

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای «طرح تابستانه مهارت» خبر داد و گفت: با آموزش مناسب و مدیریت اوقات فراغت، زمینه‌های ایجاد اشتغال فراهم می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایران اسلامی مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت مخابرات، گفت: تلاش های شبانه روزی کارگران کشور امروز باعث شده توسعه در همه عرصه‌های گوناگون اتفاق بیفتد و اگر امروز ایران اسلامی در بین کشورهای جهان نقش تعین کننده و تاثیر گزاری دارد، مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران کشور است.

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل ۱۱۳ شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر ۸۰۰ دانش‌آموز در سراسر کشور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد تعاون از راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون خبر داد.

بازگشت تعداد قابل توجهی از کارخانه‌های تعطیل‌شده به مرحله جدید تولید

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تمهیدات و تصمیم‌های مؤثر در دولت مردمی سیزدهم تعداد قابل توجهی از کارخانه‌هایی که به دلایل مختلف تعطیل‌شده بودند به مرحله جدید تولید بازگشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دیدار با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه تبیین امر به معروف و نهی از منکر در بین جامعه وظیفه همه نهادها، ادارات، سازمان‌ها، بخش خصوصی و آحاد مختلف مردم است، گفت: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است.

اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز برگزار شد

سیاست و بازاریابی - معاون اجتماعی و امور رفاهی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر در سال ۱۴۰۲ برای هماهنگی بین شهرستان‌ها و مناطق داخل استان خبر داد.

بیش از ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۲۲ هزار و ۴۶۴ نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان ارائه شد که نتیجه آن کاهش حوادث ناشی از کار بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ارتباط مستقیم مسئولین با مردم راهکاری برای مردمی‌سازی دولت است

سیاست و بازاریابی - مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با سفر به مروست، در نماز عبادی و سیاسی جمعه این شهرستان پاسخگوی مردم بودند.

تحول در عرصه مهارت آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه ای/ ۳۵۰ هزار فرصت شغلی در سامانه ثبت شد

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح تحول نظام آموزش مهارت های فنی و حرفه ای با همکاری دستگاه‌های حوزه‌ آموزش در حال برنامه‌ریزی است.

شناسایی و ساماندهی ۵۲ کودک‌ کار در ایلام

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ۵۲ کودک کار طی سال گذشته در این استان شناسایی و ساماندهی شده و از خدمات مختلف بهره‌مند شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: تحقق تعهد اشتغال استان

سیاست و بازاریابی - منتخبین جامعه کار و تولید استان سمنان به همراه مدیران و اعضای شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان به مناسبت هفته کارگر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کردند.

۶ هزار طرح در سیستان و بلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته در مجموع به ۶ هزار طرح از محل منابع بانکی مشاغل خانگی و جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه، در این استان تسهیلات اشتغال پرداخت شد.

نشاط کارگران واحدهای تولیدی منجر به تحرک و پویایی در بنگاه اقتصادی می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : مجموعه ای اقتصادی که دارای نشاط و انگیزه باشد منجر به پویای ، تحرک و در نهایت بهره وری در تولید می شود .

نقش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توسعه اشتغال پررنگ است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام‌جمعه اراک گفت: تربیت نیروی انسانی کارآمد، توانمند و باتقوا پیش‌نیاز توسعه پایدار کشور است و در این میان وزارت کار نقش پررنگی دارد.

پرداخت حقوق بازنشستگان تا پایان اردیبهشت‌ماه/ اتصال حدود ۵۰ هزار واحد صنفی به سامانه کالابرگ/ بستر اجرای طرح ملّی کالابرگ الکترونیک در وزارت رفاه فراهم است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار‌ و رفاه اجتماعی از پرداخت حقوق بازنشستگان تا پایان اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: با محاسبات انجام‌شده، سازمان تأمین اجتماعی تا پایان اردیبهشت امسال بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد تومان پرداختی خواهد داشت و حقوق اردیبهشت‌ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی با احتساب مطالبات آنان از ابتدای سال تا ۲۹ اردیبهشت پرداخت می‌شود.

مرتضوی وارد استان مرکزی شد

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه برنامه بازدیدهای میدانی خود و سفر به استان مرکزی وارد شهر اراک شد.

رشد تولید در هپکو هدف‌گذاری شده است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سال گذشته در هپکو صحبت از تولید ۲۶۰ دستگاه ماشین‌آلات در سال بود ولی اکنون در این شرکت تولید ۸۵۰ دستگاه تا پایان سال هدف‌گذاری شده است.

استان مرکزی در رشد تولید و اشتغال کشور اثرگذار است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان مرکزی با توجه به ظرفیت‌های صنعتی موجود، در رشد تولید و رونق اشتغال کشور نقش مهمی می‌تواند ایفا کند.

ساير مطالب

بازی تیراندازی اول‌شخص آنلاین Concord برای پلی‌استیشن 5 و کامپیوتر معرفی شد

آنر 90 پرو با یک تفاوت بزرگ نسبت به تمام گوشی‌ها معرفی شد

انتشار تریلر جدید Tekken 8 با محوریت نمایش شخصیت برایان فیوری

تریلر معرفی بازی Ghostrunner 2

Final Fantasy 16 برای پلی استیشن 4 هم برنامه‌ریزی شده بود

وزیر ارتباطات: کسی در کشور نیازی به آمازون و eBay حس نمی‌کند

مشخصات گلکسی S23 FE فاش شد

چگونه به‌هنگام خرید موبایل از کلاهبرداری در امان باشیم؟

واکنش اپل به گزارش افزایش مصرف باتری پس از آپدیت iOS 16.5

پرتغال یک گام به ممنوعیت تجهیزات چین 5G نزدیک شد

انویدیا بازی‌سازی را متحول می‌کند؛ مکالمه طبیعی با شخصیت‌های بازی از طریق هوش مصنوعی مولد

ChatGPT یک وکیل را سرکار گذاشت

درخواست چین از ژاپن برای توقف محدودیت صادرات تراشه

آمریکا تحمل ممنوعیت تراشه‌های میکرون در چین را ندارد

واتس اپ این ویژگی را به اندروید می‌آورد

شرکت ARM از هسته‌های 64 بیتی A720 ،Cortex-X4 و A520 رونمایی کرد

روی این لینک‌ کلیک نکنید

ماکت سری آیفون 15 اپل طراحی گوشی‌های آینده این شرکت را نشان می‌دهد

برنامه/ دمای هوا را لحظه‌ای چک کنید

آگهی جدید اپل با طعنه به نظارت دیجیتالی چین بر شهروندان خود، امنیت بالای آیفون را به رخ می‌کشد

نجات یک آیفون به شکل سالم و از عمق دریاچه پس از 12 ماه

نبرد نفس‌گیر گلکسی A54 و گلکسی S23 اولترا؛ کدام‌یک تصاویر بهتری می‌گیرد؟

پشتیبانی از فایل‌های فشرده RAR به زودی به ویندوز 11 اضافه خواهد شد

وجود آیتم‌های تزئینی با حال‌وهوای Prince of Persia در Assassin’s Creed Mirage

اولین تریلر گیم‌پلی Dragon’s Dogma II منتشر شد

این گوشی‌های شیائومی دیگر هیچ آپدیتی دریافت نمی‌کنند

سونی از دوربین 900 دلاری ZV-1 II با لنز عریض‌تر برای ثبت ولاگ رونمایی کرد

بازی Helldivers 2 رسما معرفی شد

بازی F1 Manager 2023 برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

جعبه‌گشایی گوشی هوشمند جدید شیائومی Civi 3

کنترلر و هدست مخصوص Starfield عرضه خواهد شد

بازی/ Bricks Ball Crusher؛ آجرها را پرتاب کنید

لانچ تریلر بازی Street Fighter 6 با حضور Lil Wayne منتشر شد

حضور ویل اسمیت در تریلر بازی Undawn

بازی/ The Office Quest؛ از تنبیه رئیس بداخلاق فرار کنید

رونمایی سونی از Project Q؛ کنسول دستی با محوریت استریم

یک مقام هندی برای نجات گوشی خود، میلیون‌ها لیتر از آب یک سد را تخلیه کرد!

تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Wo Long: Fallen Dynasty مشخص شد

چین در راستای کنترل شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها پست و اکانت را حذف کرد

مدل خاص گوشی Nubia Z50 Ultra Photographer Edition معرفی شد

بازگشت از مرگ؛ توسعه‌دهنگان فعال‌سازی کاملاً آفلاین ویندوز XP را محقق کردند

نمایشگر و دوربین اصلی آیفون 15 پرو مکس احتمالاً تغییری نخواهد کرد

قیمت نجومی پلی‌استیشن 5 پرو هوش از سر گیمرها می‌برد

بازی/ Dread Rune؛ این بازی شما را به چالش می‌کشد

فروش قوی هواوی P60 Pro و Mate X3 در بازار چین

Metal Gear Solid Master Collection شامل دو بازی متال گیر است

عموزاده بدجنس ChatGPT از راه رسید؛ BratGPT با هدف تمسخر شما زنده است!

بازی/ Narcos: Cartel Wars & Strategy؛ به دنبال اسکوبار معروف بروید

سازندگان The Lord of the Rings: Gollum عذرخواهی کردند

MSI لپ‌تاپ گیمینگ جدید خود را معرفی کرد

آغاز ثبت نام تست آنلاین بازی Mortal Kombat 1

اخطار مالزی به تلگرام

مایکروسافت: CMA در خصوص نقش استریم ابری بزرگ‌نمایی می‌کند

ارزان‌ترین نسخه از کارت گرافیک میان‌رده Radeon RX 7600 معرفی شد

ناتی داگ در کنار بازی چندنفره The Last of Us روی یک بازی داستانی نیز کار می‌کند

مانیتور گیمینگ جدید AOC معرفی شد

بازسازی KOTOR همچنان در دست ساخت قرار داد

خروج توئیتر از توافق با اتحادیه اروپا

بخش داستانی بازی Phantom Blade 0 حدود 40 ساعت محتوا دارد

بالاخره می‌توانید پسورد وای‌فای ذخیره شده را در ویندوز 11 مشاهده کنید

انتشار Front Mission 2: Remake به تعویق افتاد

برنامه/ ابزاری برای تبدیل عکس به کارتون

7 گوشی عجیب موتورولا که بهتر است همه فراموششان کرده باشند

گوشی مرموز سامسونگ با تراشه‌ای ناشناخته در گیک‌بنچ رؤیت شد

آتش‌بازی ChatGPT ادامه دارد

iOS 17 نهایت استفاده از صفحه‌نمایش همیشه‌روشن آیفون را خواهد برد

انفجار وان پلاس Nord 2T حادثه آفرید

درخواست عجیب کپچای هوش مصنوعی: اشیایی را پیدا کنید که وجود خارجی ندارند!

بازی/ Age of Apes؛ در به در دنبال موز بگردید

معاون وزیر کشور احتمال قطع اینترنت در زمان کنکور را تایید کرد

طراحی شیائومی 14 پرو به این صورت خواهد بود

تلگرام دست از سر واتس‌اپ برنمی‌دارد

واتس‌اپ قابلیت جدیدی را به نسخه بتا آورد

بازی/ Kung Fu Animal؛ حیوانات کونگفو کار

MSI مادربردهای جدید خود را معرفی کرد

گوشی تاشو موتورولا Razr 40 در بنچمارک GeekBench رصد شد

بازی Dragon’s Dogma 2 کاملا تک‌نفره خواهد بود

جریمه 50 میلیون دلاری اپل برای کیبورد پروانه‌ای تایید شد

استودیوی سازنده Dreams کارگردان ایده‌پرداز جدید خود را معرفی کرد

قفل ویندوز XP بالاخره شکسته شد

سونی نمایش چند عنوان را در رویداد اخیر خود لغو کرد

بازی/ Torque Drift؛ هنر راننده بودن را به رخ بکشید

نقص طراحی در کارت گرافیک AMD Radeon RX 7600 شناسایی شد

تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty: Battle of Zhongyuan مشخص شد

ابزار داخلی کنترل نورپردازی RGB در راه ویندوز 11

ایسر لپ‌تاپ گیمینگ Predator Triton 16 را معرفی کرد

THQ Nordic به انتشار نسخه فیزیکی Alan Wake 2 علاقه‌مند است

دوربین گران‌ قیمت لایکا ویدیوی 8K ضبط می‌کند

داستان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بدون تغییر نسبت به گذشته روایت می‌شود

AMD دو کارت گرافیک حرفه‌ای Radeon Pro W7900 و W7800 را به بازار عرضه کرد

پیش‌ دانلود Diablo 4 هفته جاری برای تمام پلتفرم‌ها ممکن می‌شود

پردازنده جدید و چینی Powerstar همان پردازنده نسل دهمی اینتل از کار در آمد!

بازی چندنفره The Last of Us احتمالا با مشکلاتی مواجه است

دیپ‌فیک رئیس مایکروسافت را بیشتر نگران می‌کند

رندر ردمی K60 اولترا طراحی گوشی جدید شیائومی را به‌نمایش می‌گذارد

آمریکایی‌ها موجودی پیکسل فولد را به صفر رساندند

برنامه/ جزییات را به تصاویرتان بیفزایید

رتبه بندی جدید برترین تولید کنندگان گوشی موبایل جهان در سال 2023

چت‌بات دیوانه مایکروسافت احتمالاً بار دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت

بازی/ Royal Battletown؛ هیچ تیری را به خطا نزنید