سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت نفت

افزایش بودجه ورزشی کارکنان صنعت نفت در حال پیگیری است

سیاست و بازاریابی - رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران گفت: افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، همکاری برای استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری می‌کند.

تخصیص بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان

سیاست و بازاریابی - معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت با تشریح تازه‌ترین اقدام‌های این معاونت در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین از تخصیص ۱۰.۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.

۷ میلیارد دلاری برای طرح توسعه میدان آزادگان سرمایه‌گذاری می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با اشاره به لزوم ۱۶۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی کشور طی هشت سال آینده، گفت: بخش عمده‌ای از سرمایه‌گذاری ۷ میلیارد دلاری برای طرح توسعه میدان آزادگان را از بانک‌ها، شرکت‌های توسعه‌ای و صندوق توسعه ملی تأمین می‌کنیم.

کاهش تولید نفت اکوادور در پی اعتراض‌ها

سیاست و بازاریابی - شرکت دولتی نفت پترو اکوادور از کاهش یک میلیون و ۹۹۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت این شرکت به‌دلیل اعتراض‌ها خبر داد.

استقبال مجتمع گاز پارس جنوبی از تجهیزات با کیفیت ایرانی

سیاست و بازاریابی - سرپرست شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: سازندگان قطعات و تجهیزات ایرانی و شرکت‌های دانش‌بنیان برای ادامه مسیر درخشان در این مجموعه باید سطح فنی، علمی و کیفیت را افزایش داده و مطابق با استانداردهای جهانی حرکت کنند.

ضرورت سرمایه‌گذاری سود سالانه سهامداران در طرح‌های توسعه‌ای پالایشی

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با بیان اینکه سهامداران پالایشگاه‌های کشور باید عمده سود سالانه خود را در طرح‌های توسعه‌ای و کیفی‌سازی محصولات پالایشگاه‌ها سرمایه‌گذاری کنند، تأکید کرد: اگر این اتفاق رقم نخورد در سال‌های آینده به لحاظ مسائل محیط زیستی این سهامداران هستند که بی‌شک زیان خواهند کرد.

هیچ‌کدام از تأسیسات پخش هرمزگان آسیب ندیده است/ ارسال سوخت جبرانی به جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه

سیاست و بازاریابی - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان با اشاره به اینکه هیچ‌یک از تأسیسات این شرکت در اثر زلزله بامداد امروز آسیب ندیده است، گفت: سوخت‌رسانی به جایگاه‌های منطقه هرمزگان طبق روال عادی ادامه دارد و سوخت جبرانی نیز به جایگاه‌های منطقه ارسال شده است.

عملیات اجرای‌ مجتمع پتروشیمی گلستان به‌زودی آغاز می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با اشاره به وضع توسعه مجتمع پتروشیمی گلستان گفت: با توجه به سهامدار شدن هلدینگ‌های بزرگ در این پروژه، به‌زودی عملیات اجرای‌ پروژه آغاز خواهد شد تا مردم منطقه نیز از آن بهره‌مند شوند.

اورینگ‌های مکانیکال سیل پمپ‌های انتقال مایعات گازی تنگ‌بیجار بومی‌سازی شد

سیاست و بازاریابی - اورینگ‌های مربوط به مکانیکال سیل پمپ‌های انتقال میعانات گازی تنگ بیجار(O-RING) با همکاری مهندسان این شرکت و پژوهشگاه صنعت نفت با انجام مهندسی معکوس، بومی‌سازی و جایگزین اورینگ‌های کالرز ساخت شرکت دوپونت آمریکا شد.

پیشگیری از آتش‌سوزی تانکر ۳۰ هزار لیتری حمل سوخت

سیاست و بازاریابی - همسو با تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و پیشگیری از حادثه، تیم آتش‌نشانی منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‌آباد به طور ضربتی اقدام به ایمن‌سازی و جلوگیری از آتش‌سوزی تانکر واژگون شده حمل بنزین کرد.

بازار جهانی نفت نیازمند افزایش عرضه از سوی ایران است/ بر هم خوردن امنیت انرژی یک بازی باخت - باخت است

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت بر هم خوردن امنیت انرژی و شدت گرفتن نوسانات بازار را بازی باخت - باخت برای همه بازیگران این عرصه دانست و گفت: بازار جهانی نفت نیازمند افزایش عرضه از سوی ایران است .

قیمت سبد نفتی اوپک از ۱۱۷ دلار گذشت

سیاست و بازاریابی - قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه‌شنبه، هفتم تیرماه) با افزایش بییش از ۲ دلاری از ۱۱۷ دلار گذشت.

پیشرفت ۹۰ درصدی اقدام‌های سامانه اطلاعات جغرافیایی در شرکت گاز همدان

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از پیشرفت ۹۰ درصدی اقدام‌ها برای پیاده‌سازی سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) در خطوط و تاسیسات گازرسانی این استان خبر داد.

تقویت ساخت داخل و حمایت از دانش‌بنیان‌ها در دولت سیزدهم

سیاست و بازاریابی - قدمت بالای صنعت نفت در ایران، تحریم‌های یکجانبه بلندمدت غرب در دوره‌های مختلف و عوامل بسیار دیگر منجر به آن شده که صنعت نفت به‌شیوه سنتی از سوی شرکت‌های دولتی یا پیمانکاران سنتی پیش برود. این موضوع در جهان رو به پیشرفت امروز مطلوب نیست و در عرصه پر مخاطره رقابت جهانی باید در مسیر تحول و دانشی‌ شدن پیش رفت.

درآمد نفتی اوپک در سال ۲۰۲۱ افزایش یافت

سیاست و بازاریابی - داده‌های منتشرشده از سوی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) نشان داد درآمدهای نفتی این سازمان در سال ۲۰۲۱ میلادی با رشد ۷۷ درصدی همراه بوده است.

همیاری شرکت گاز ایلام به پایداری انرژی برق

سیاست و بازاریابی - سرپرست شرکت گاز استان ایلام اعلام کرد که این مجموعه با نصب مولد اضطراری در شرایط ویژه و فصل گرم سال سبب تأمین رفاه عمومی شهروندان و پایداری انرژی شبکه برق شهری شد.

رشد شرکت‌های دانش‌بنیان با کمک صندوق نوآوری و شکوفایی

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌ جمهوری گفت: با کمک این صندوق، تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان به عدد ۷ هزار رسیده است، البته باید اعلام کرد که مشارکت شرکت‌ها نیازمند سرمایه است.

خطر امنیت انرژی جهان با ادامه تحریم‌های ظالمانه ایران

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: یکی از دلایل اصلی به مخاطره افتادن انرژی جهان، ‎تحریم‌های ظالمانه ایران، به‌عنوان دارنده بیشترین ذخایر نفت و گاز جهان، است.

نشست تأمین مالی طرح احیای چاه‌های کم‌بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - نشست تأمین مالی طرح احیای چاه‌های کم‌بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت ایران با حضور مدیران شرکت ملی نفت ایران، فعالان بازار پول و سرمایه و نهادهای مالی برگزار می‌شود.

اقدام‌های معاونت منابع انسانی از ابتدای دولت سیزدهم

سیاست و بازاریابی - مسائل و موضوع‌های مطرح شده در حوزه منابع انسانی همواره یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان‌ها و اداره‌های دولتی و غیردولتی بوده است. موارد مربوط به حق‌الزحمه، پاداش، حق بیمه در کنار مسائل مربوط به سمت‌های سازمانی، جایگاه کارمند و کارگر و ... موارد بسیاری وجود دارد که در حیطه منابع انسانی شرکت‌ها تعریف می‌شود.

قیمت نفت افزایش یافت

سیاست و بازاریابی - قیمت نفت روز دوشنبه در پی نگرانی‌ها از اقدام گروه هفت کشور صنعتی علیه صادرات نفت و گاز روسیه، افزایش یافت.

تبدیل تهدید به فرصت با ابتکار عمل متخصصان عملیات دریایی

سیاست و بازاریابی - رئیس پایانه نفتی خارک ضمن تبریک روز جهانی دریانوردی گفت: تلاشگران و متخصصان عملیات دریایی در کنار دیگر بخش‌های مختلف شرکت با ابتکار عمل توانسته‌اند تهدیدها را به فرصت‌هایی بی‌نظیر برای کشور تبدیل کنند.

زمینه‌ همکاری ایران و عراق در برداشت از میدان‌های مشترک نفتی هموار است

سیاست و بازاریابی - معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: زمینه‌های همکاری بین دو دولت ایران و عراق در زمینه‌های دانشگاهی، حمل‌ونقل، برداشت از میدان‌های مشترک نفتی، انرژی، خدمات فنی - مهندسی، پزشکی و بهداشتی در دولت سیزدهم هموار شده است.

تهران و دوشنبه بر توسعه همکاری‌ها در حوزه انرژی تأکید کردند

سیاست و بازاریابی - معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت در ادامه مسیر احیای دیپلماسی انرژی ایران ضمن دیدار و گفت‌وگو با هیئتی از تاجیکستان به ریاست قائم مقام وزیر صنعت و فناوری‌های نو، بر توسعه همکارهای اقتصادی دو کشور تأکید کرد.

انجمن مدیریت پروژه ایران و مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت تفاهم‌نامه امضا کردند

سیاست و بازاریابی - انجمن مدیریت پروژه ایران و مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت به‌منظور تکوین و توسعه گواهینامه ملی صلاحیت حرفه‌ای مدیر پروژه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

صندوق نفت نخستین دستگاه کشور در اعمال اضافات عمومی

سیاست و بازاریابی - رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: برای پرداخت مبالغ علی‌الحساب به بازنشستگان منابعی از سوی شرکت‌های اصلی صنعت نفت در اختیار صندوق‌ها قرار نگرفت؛ با وجود این صندوق نفت عمده این منابع را از محل سودآوری شرکت‌های سرمایه‌گذاری خود تأمین کرد و به همه متقاضیان، مستمری علی‌الحساب پرداخت شد.

امضای تفاهم‌نامه بین وزارتخانه‌های نفت و دفاع

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت در تازه‌ترین مطلب خود در توئیتر از امضای تفاهم‌نامه بین وزارت نفت و وزارت دفاع برای تولید تجهیزات پیچیده و تحریمی مورد نیاز صنعت نفت خبر داد.

آغاز مطالعات ژئوشیمی ماهواره‌ای با هدف کشف نفت و گاز در دریای عمان

سیاست و بازاریابی - معاون پژوهشکده علوم زمین پژوهشگاه صنعت نفت از حضور تنوعی از نقاط مرتبط با آلودگی هیدروکربنی با منشأ طبیعی در دریای عمان خبر داد و گفت: حضور آلودگی هیدروکربنی با منشأ طبیعی نشان‌دهنده خروج هیدروکربن از بستر دریای عمان و پتانسیل حضور هیدروکربن در لایه‌های زیر بستر دریای عمان است.

ساير مطالب

سامسونگ روی توسعه گوشی تاشو اقتصادی کار می‌کند

این گوشی هارو نخرید!

تریلر جدید بازی Redfall ویژگی‌های مهم آن را نمایش می‌دهد

پیش نمایش ناتینگ فون 1؛ قاتل آیفون یا قاتل مردم؟

کاهش پهنای باند حافظه SSD در برخی از مدل های استیم دک

گوشی تاشو میانرده سامسونگ در سری گلکسی A چقدر قیمت دارد؟

بررسی ویدیویی هواوی P50؛ بازگشت چینی‌ها به رقابت داغ پرچمداران اندرویدی

معرفی بسته الحاقی جدید بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

اشتباهات استفاده از واتس‌اپ؛ کیا این کارو انجام میدن؟

گوشی‌های چینی، روسیه را تسخیر کرده‌اند؛ خبری از سامسونگ و اپل نیست!

تاثیر رهگیری پرتو روی Resident Evil 2 Remake

اپل واچ بار دیگر جان فردی را نجات داد!

گوشی گیمینگ جدید لنوو در آستانه معرفی رسمی

بررسی گوشی آنر X8؛ طراحی جذاب و عملکرد قابل قبول

قابلیت‌های جدید به فیس‌بوک اضافه شدند

انتقال اطلاعات از iOS به تمامی‌ گوشی‌های دارای اندروید 12 ممکن می‌شود

ساخت نسل اول تراشه 3 نانومتری سامسونگ آغاز شد

هکرهای کره شمالی در پشت پرده هک 100 میلیون دلاری هارمونی

بازی Bayonetta 3 کی منتشر می‌شود؟

رونمایی از تاریخ انتشار God of War Ragnarok؛ شاید وقتی دیگر!

اولین تصویر از هدست واقعیت مجازی PSVR 2 منتشر شد

بررسی قوی‌ترین و گران‌ترین مک‌بوک اپل

دوربین جدید نیکون رونمایی شد

گزارش رگولاتوری از آخرین وضعیت اینترنت؛ رشد حجم مصرف کاربران

آیا قیمت گوشی‌های موبایل باز هم افزایش خواهد داشت؟

گوشی هوشمند Nothing 1 را از نزدیک ببینید!

فاش شدن تاریخ عرضه‌ی بازی Need for Speed جدید

گرانترین آیفون تاریخ در راه است!

Fallout: London یک ماد داستانی بزرگ برای Fallout 4

پشتیبانی از استاندارد USB 4 به تراشه‌های لپ‌تاپی Ryzen 6000 اضافه شد

نگاهی دقیق‌تر به شیائومی می بند 7

اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی بازی HYENAS منتشر شد

سونی برند گیمینگ InZone را با محصولات کاملا تخصصی معرفی کرد

انتشار تریلر جدید از گیم‌ پلی بازی Return to Monkey Island

لغاتی که هر گیمری باید بداند

رندرهای ایسوس ROG Phone 6، از یک گوشی گیمینگ هیجان انگیز خبر می‌دهند

وزیر ارتباطات ایده دسترسی به نوع خاصی از اینترنت را مطرح کرد

با این اپلیکیشن، قدم‌های خود در دنیای واقعی را وارد بازی کنید!

آخرین قیمت گوشی‌های پرفروش بازار؛ سامسونگ، شیائومی، اپل و هواوی

بازی‌های Persona برای نینتندو سوییچ تایید شدند

اپل به دست‌کاری بازار مرورگر‌ها متهم شد

هوش مصنوعی گوگل به خودآگاهی رسید؟

قیمت انواع موبایل در بازار

نگاهی به عملکرد رایتل در سه ماهه نخست سال 1401

تعریف اینترنت کودکان و سیم‌کارت کودک از زبان وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات خیال کاربران اینستاگرام و واتساپ را راحت کرد

سری Portal برای نینتندو سوییچ معرفی شد

پخش تریلر زمان عرضه بازی ریسینگ F1 22

نمایشگرهای LED رباتیک؛ اوج خلاقیت در نمایش تصاویر

اطلاعات شخصی میلیون‌ها کاربر فیلترشکنی رایگان فاش شد

این هوش مصنوعی می‌تواند ماینکرفت بازی کند

واتس‌اپ و اینستاگرام در چند قدمی فیلترینگ!

وضعیت کیفیت شبکه اپراتورها بهتر شد

اپل ارسال قطعات آیفون 14 را شروع کرد

کارزار اعتراض به اختلالات گسترده اینترنت کشور کلید خورد

وزیر ارتباطات: در پلتفرم‌های فیلترشده حضور ندارم/ اینترنت قطع نخواهد شد

روسیه گرفتار بحران نرم‌افزاری شد

مهیا شدن اینترنت امن برای کودکان با یک کد دستوری

مدل 5G گلکسی A23 سامسونگ با تراشه Snapdragon 695 دیده شد

تا مهرماه 70 درصد به ظرفیت کل اینترنت کشور افزوده می‌شود

معرفی بازی های جدید برای کنسول Mega Drive Mini 2 توسط سگا

وقتی کنسول‌پلیرها شروع به بازی با پی‌سی می‌کنند!

ویدئویی از بازی لغو شده‌ی صورت‌زخمی 2 به بیرون درز کرد

مشخصات یک گوشی ارزان قیمت از خانواده‌ ردمی شیائومی منتشر شد

جعبه‌گشایی و نگاه نزدیک به شیائومی 12 لایت 5G پیش از معرفی رسمی

گوشی‌های جذابی که هیچوقت عرضه نشدند!

10 گوشی پرطرفدار هفته

ثبت رکوردهای جدید از حملات باج‌افزاری

4 بلایی که نباید سر باتری لپ‌تاپ دربیاورید

مشخصات شیائومی 12T افشا شد

استفاده از گوگل آنالیتیکس ممنوع می‌شود

شیوه‌هایی برای نابودی باتری گوشی عزیزتان

آیا نسخۀ موبایلی Warzone جایگزین Call of Duty: Mobile خواهد شد؟

تلویزیون هوشمند جدید وان‌ پلاس در راه است

کدام گوشی‌های موبایل ارزان شدند؟

کارمندان متا از بحث درباره سقط جنین منع شدند

این اسناد، عدم حمایت ایلان ماسک از ارزهای دیجیتال را ثابت می‌کنند

بازی GTA 6 از رمزارزها استفاده خواهد کرد

مشخصات فنی گوشی‌های سری نوا 10 هواوی به صورت کامل فاش شد

نمایشگر هوشمند IdeaHub Board 2 هواوی با سیستم‌عامل دوگانه معرفی شد

موجودی بیت کوین صرافی‌ها به پایین‌ترین سطح رسید

ایلان ماسک؛ یک مرد آهنی واقعی

تاریخ پخش نمایش جدید بازی خدای جنگ: رگناروک مشخص شد

متا یک قدم انسان را به زندگی ماتریکسی نزدیک‌تر می‌کند

چرا گوشی دست شخصیت های شرور فیلم‌ها، هیچ وقت آیفون نیست؟

با دوربین حرفه ای gopro hero 10 مثل هالیوودی ها فیلم بگیرید

با انتشار تریلری، تاریخ عرضۀ A Plague Tale: Requiem مشخص شد

فناوری نظامی جدیدی که پشت هر دیواری را می‌بینید

رویداد بعدی Nintendo Direct روی عناوین ثرد پارتی تمرکز خواهد داشت

رونمایی فسیل از ساعت هوشمند جدید خود با دو هفته شارژدهی

مقایسه تبلت‌های سامسونگ؛ Galaxy Tab A7 در برابر Galaxy Tab A8

روزانه چند ساعت استفاده کودکان از اینترنت مناسب است؟

تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک به اتفاق آرا تصویب شد

اپل موقعیت خود را در بازار تبلت‌ها تقویت کرده است

رونمایی از نسخه خاکستری گوشی تاشو P50 Pocket در رویداد 13 تیر

آیا در نسل نهم هم شاهد کنسول‌های ارتقایافته خواهیم بود؟

مقایسه ساعت‌های هوشمند امیزفیت؛ GTS3 در برابر GTS2

هکرها 100 میلیون دلار رمزارز از پل بلاکچین Harmony سرقت کردند

اطلاعات جدیدی از ایرپادز پرو 2 اپل منتشر شد

تصاویر گوشی نوا 10 پرو هواوی پیش از رونمایی رسمی فاش شد