سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت نفت

هر قطره اسراف سوخت، گلوله‌ای به تن زمین

سیاست و بازاریابی - «چالش بنزین و زمین‌ما» عنوان نمایشگاهی است که با همکاری مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت در محل موزه پمپ بنزین دروازه دولت تهران در حال برگزاری است.

دیدار نوروزی وزیر نفت با مدیران و کارکنان صنعت نفت

سیاست و بازاریابی - شانا _ گروه فیلم: آیین دیدار نوروزی جواد اوجی، وزیر نفت، با مدیران و کارکنان صنعت نفت، صبح امروز (سه‌شنبه، هشتم فروردین‌ماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.

۱۴ هزار و ۱۸۲ نفر ساعت آموزش سرچاهی پارسال در مناطق عملیاتی برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران گفت: اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی پارسال ۱۴ هزار و ۱۸۲ نفر ساعت آموزش سرچاهی برای کارکنان‌ در سطوح مختلف در مناطق عملیاتی خشکی و دریایی محل استقرار دستگاه‌های حفاری برگزار کرد.

قیمت نفت تحت تأثیر بحران بانکی و احیای تقاضای نفت چین

سیاست و بازاریابی - قیمت‌ها پس از افزایش قابل ملاحظه نسبت به بیش از چهار ماه گذشته در معاملات روز دوشنبه (هفتم فروردین‌ماه ۱۴۰۲) در داد و ستدهای روز سه‌شنبه (هشتم فروردین‌ماه ۱۴۰۲) اندکی کاهش یافت.

لازم است در مواردی مانند گاز و برق الگوی مصرف تعریف شود

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری گفت: در موضوع آب، برق و گاز و اینگونه مسائل حتماً لازم است الگوی مصرف تعریف شود و در رسانه ملی و توسط آنهایی که تریبون‌دار هستند، بر الگوی مصرف صحیح تبلیغ شود.

لازم است در مواردی مانند گاز و برق الگوی مصرف تعریف شود/ کار جهادی وزارت نفت در بهره‌برداری از طرح‌های نفتی و گازی

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری گفت: در موضوع آب، برق و گاز و اینگونه مسائل به‌طور حتم لازم است الگوی مصرف تعریف شود و در رسانه ملی و توسط آنهایی که تریبون‌دار هستند، بر الگوی مصرف صحیح تبلیغ شود.

لازم است در مواردی مانند گاز و برق الگوی مصرف تعریف شود/تقدیر از کار جهادی وزارت نفت در بهره‌برداری از طرح‌های نفتی و گازی

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری گفت: در موضوع آب، برق و گاز و اینگونه مسائل به‌طور حتم لازم است الگوی مصرف تعریف شود و در رسانه ملی و توسط آنهایی که تریبون‌دار هستند، بر الگوی مصرف صحیح تبلیغ شود.

لازم است در مواردی مانند گاز و برق الگوی مصرف تعریف شود/قدردانی از کار جهادی وزارت نفت در بهره‌برداری از طرح‌های نفتی و گازی

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری گفت: در موضوع آب، برق و گاز و اینگونه مسائل به‌طور حتم لازم است الگوی مصرف تعریف شود و در رسانه ملی و توسط آنهایی که تریبون‌دار هستند، بر الگوی مصرف صحیح تبلیغ شود.

توضیحاتی درباره پرداخت گازبها از طریق شماره کنتور/ برای شکایت از قبض گاز چه باید کرد؟

سیاست و بازاریابی - برای پرداخت غیرحضوری قبض گاز یا استعلام هزینه‌ها راه‌های مختلفی وجود دارد، مراجعه به وبسایت شرکت ملی گاز، پرداخت با تلفن، خودپرداز یا دستگاه کارت‌خوان، استعلام پیامکی قبض گاز و پرداخت از طریق اینترنت بانک‌ها راه‌هایی است که مشترکان می‌توانند گازبهای خود را پرداخت کنند.

نشتی خط انتقال گاز نیروگاه بعثت پارس جنوبی رفع شد

سیاست و بازاریابی - معاون نیروگاه متمرکز مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با اتکا به دانش فنی و فناوری کارکنان جوان و کارآمد این مجموعه، نشتی خط انتقال گاز نیروگاه متمرکز مجتمع با رعایت دقیق مسائل ایمنی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع شد.

سیستم حفاظت کاتدی میترینگ آذرپاد پایانه نفتی خارک بازسازی شد

سیاست و بازاریابی - سیستم حفاظت کاتدی میترینگ ساحل آذرپاد شامل نوسازی سیستم کابلینگ، جابه‌جایی رکتی فایر شماره ۷ و ۸ و ایجاد حوضچه آندی در ضلع جنوبی خطوط لوله ۵۶ و ۲۰ اینچ در پایانه نفتی خارک بازسازی شد.

تحریم بر تأمین‌کننده ارز و انرژی کشور اثر نکرد

سیاست و بازاریابی - امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که اگر بتواند وزارت نفت را به‌عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده ارز و انرژی کشور فلج کند، می‌تواند به همه اهداف خود برسد، اما آنها باید بدانند کارکنان صنعت نفت اجازه نخواهند داد امنیت تأمین ارز و انرژی کشور با مخاطره روبه‌رو شود.

اثر حداقلی تحریم‌ها بر فعالیت تأمین‌کننده ارز و انرژی کشور

سیاست و بازاریابی - امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که اگر بتواند وزارت نفت را به‌عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده ارز و انرژی کشور فلج کند، می‌تواند به همه اهداف خود برسد اما آنها باید بدانند کارکنان صنعت نفت اجازه نخواهند داد این امنیت با مخاطره روبه‌رو شود.

تکمیل عملیات حفاری یک حلقه چاه نفت در گستره مناطق نفت‌خیز جنوب

سیاست و بازاریابی - مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران اعلام کرد که هم‌زمان‌ با نخستین روز سال نو، عملیات حفر و تکمیل یک حلقه چاه نفت در مناطق نفت‌خیز جنوب تکمیل شد.

هزینه‌کرد ۲۳۶ میلیارد ریالی فجر انرژی در اجرای ۱۵ پروژه عام‌المنفعه

سیاست و بازاریابی - شرکت فجر انرژی خلیج فارس در قالب شورای راهبردی و با مشارکت دیگر شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بیش از ۱۵ پروژه عام‌المنفعه را آغاز کرده که سهم این شرکت در این پروژها بیش از ۲۳۶ میلیارد ریال است.

ضرورت کاهش وابستگی اقتصاد کشور به نفت و گاز

سیاست و بازاریابی - معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت بر ضرورت کاهش وابستگی اقتصاد کشور به نفت و گاز و واریز منابع ارزی حاصل از صادرات نفت به حساب صندوق توسعه ملی تأکید کرد.

سرمایه‌گذاری ۱۶۰ میلیارد دلاری برای افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت تولید نفت و گاز ایران

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برنامه این شرکت برای افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت تولید نفت و گاز کشور، گفت: برای رسیدن به این هدف نیازمند سرمایه‌گذاری ۸۹ میلیارد دلاری در صنعت نفت و ۷۱ میلیارد دلاری در صنعت گاز هستیم.

صنعت نفت، شاگرد اول تحقق شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

سیاست و بازاریابی - سال ۱۴۰۱ وزارت نفت در حوزه دانش و فناوری به دستاوردهای بزرگی دست یافته است که شاید کمترین آن افزایش تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان از ۱۵۰ به ۵۵۰ عدد و رتبه نخست تولید بار اول در کشور باشد.

پرسش‌های پرتکرار معاملات سپرده نفت‌ خام و میعانات گازی

سیاست و بازاریابی - معاملات سپرده نفت‌ خام و میعانات گازی اواسط اسفندماه در وزارت نفت رونمایی شد و متقاضیان این سپرده‌ها می‌توانند از طریق بورس انرژی برای معامله این سپرده‌ها اقدام کنند.

پایان خوش ۱۴۰۱ برای صنعت گاز ایران

سیاست و بازاریابی - صنعت گاز ایران نیمه دوم سال ۱۴۰۱ را با وجود سرمای پایدار و ماندگار در بیشتر استان‌های کشور در مدت طولانی، همچنین ناترازی گاز با موفقیت سپری کرد.

گزیده‌های نفتی هفته

سیاست و بازاریابی - اخبار مربوط به بهره‌برداری از بخش نخست گام دوم طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان، بیانیه وزیر نفت درباره لزوم ایجاد ثبات در بازار جهانی انرژی، پیش‌بینی اوجی از ثبت رکوردی تازه در صادرات نفت برای امسال، ثبت رکودهایی جدید در مصرف بنزین کشور و ... را در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

بیش از روزانه یک میلیون بشکه نفت در دولت سیزدهم صادر می‌شود

سیاست و بازاریابی - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دولت رئیسی روزانه بیش از یک میلیون بشکه نفت می‌فروشیم، در حالی که در دولت روحانی روزانه با نظارت آمریکایی‌ها ۳۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروختیم.

روزانه بیش از یک میلیون بشکه نفت در دولت سیزدهم صادر می‌شود

سیاست و بازاریابی - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دولت رئیسی روزانه بیش از یک میلیون بشکه نفت می‌فروشیم، در حالی که در دولت روحانی روزانه با نظارت آمریکایی‌ها ۳۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروختیم.

اوجی: امسال رکوردی تازه در صادرات نفت ثبت می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت اعلام کرد: در سال ۱۴۰۱، ۱۹۰ میلیون بشکه نفت بیشتر از سال ۱۳۹۹ و ۸۳ میلیون بشکه بیشتر از سال ۱۴۰۰ نفت صادر شد و پیش‌بینی امسال رکودی تازه در صادرات نفت ثبت شود.

ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در ۲ سال گذشته رسید

سیاست و بازاریابی - وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا، ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در حداقل دو سال گذشته دست یافته و از رکورد پیشین (روزانه یک میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه) هم فراتر رفته است.

توافق ایران و عربستان گشایش‌هایی در بخش انرژی به همراه خواهد داشت

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: توافق ایران و عربستان به‌عنوان دو قدرت منطقه آثار مثبتی در حوزه اقتصادی، انرژی و سیاسی غرب آسیا به‌ویژه منطقه خلیج فارس دارد.

تولید روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه‌های کشور/ مدیریت مصرف سوخت الزامی است

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش با بیان اینکه تولید روزانه بنزین در کشور ۱۱۵ میلیون لیتر گذشت،‌ گفت: در عین حال رشد مصرف بنزین در سال گذشته نسبت به سال ۱۴۰۰ عدد ۱۱ درصد رشد داشته است

تولید روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر در پالایشگاه‌های کشور/ مدیریت مصرف سوخت الزامی است

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش با بیان اینکه تولید روزانه بنزین در کشور ۱۱۵ میلیون لیتر گذشت،‌ گفت: در عین حال رشد مصرف بنزین در سال گذشته نسبت به سال ۱۴۰۰ عدد ۱۱ درصد رشد داشته است

تکمیل نود و نهمین حلقه چاه نفت در آخرین ساعات پایان سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: حفار مردان این شرکت در ساعات پایانی سال ۱۴۰۱ موفق به تکمیل نود و نهمین حلقه چاه نفت و گاز شدند و این در حالی است که حفر و تکمیل تعداد قابل توجهی چاه در مراحل اجرا قرار دارد .

تحقق تولید حداکثری گاز از پارس جنوبی در زمستان سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در گفتگوی تلفنی با کارکنان سکوهای پارس جنوبی در آستانه تحویل سال ۱۴۰۲ با قدردانی از زحمات کارکنان گفت: با انجام به موقع تعمیرات اساسی در سال ۱۴۰۱ حداکثر ظرفیت تولید را از سکوهای پارس جنوبی داشتیم.

ساير مطالب

چرا اپل در چند سال اخیر قیمت آیفون را افزایش نداده است؟

اپل در کنفرانسی هیجان‌انگیز، هدست واقعیت ترکیبی را به 100 مدیر ارشد نشان داد

شارژر فوق سریع 300 واتی ردمی گوشی شما را در 5 دقیقه به‌طور کامل شارژ می‌کند

بازی/ Hero Rescue؛ ناجی پادشاهی

ایرپاد پرو 2 با کیس شارژ مجهز به USB-C، در سال جاری میلادی از راه می‌رسد

ممنوعیت اینترنتی که دامنگیر بانوان می‌شود

جزئیات جدیدی از اسنپدراگون 8 نسل 3 افشا شد

مشخصات فنی و قیمت وان‌ پلاس نورد CE 3 Lite پیش‌ از رونمایی رسمی فاش شد

استفاده از نمایشگرهای با حاشیه فوق نازک از سوی سازندگان چینی

10 راهکار مفید برای استفاده از USB OTG در گوشی‌های هوشمند

عرضه پردازنده‌های لپ‌تاپ نسل دوازدهمی اینتل با مادربردهای دسک‌تاپی

وزیر ارتباطات: سال گذشته قطعی اینترنت از قبل برنامه‌ریزی‌ شده نداشتیم

اطلاعات جدیدی از گوشی تاشو Oppo Find N3 منتشر شد

بازی/ Road Warrior؛ مبارزه ماشین‌ها

مدیاتک واحد تولید مودم‌های 4G و 5G اینتل را تصاحب کرد

ردمی نوت 12S و نوت 12 پرو 4G به زودی از راه می‌رسند

با لپ‌تاپ قدیمی خود چه کنیم؟

انتشار بازی Sonic Origins Plus برای کنسول‌ها و کامپیوتر در تابستان 2023

آپدیت بهبود دوربین گلکسی A54 ارائه شد

کاهش چشم‌گیر ارزش توییتر

بازی Elden Ring رکورد تازه‌ای ثبت کرد

یکی از نخستین ماوس‌های کامپیوتری تاریخ با قیمتی سرسام‌آور فروخته شد

این بازی کارت گرافیک شما را منفجر می‌کند!

فراز و فرود سرعت اینترنت ایران در سالی که گذشت

بازی/ Casting Away - Survival؛ ستاره سینما در طوفان

آیا اپل بر روی اپل واچ دوربین تعبیه خواهد کرد؟

چگونه از نوار منوی مک به ChatGPT دسترسی پیدا کنیم؟

پنج دلیل اصلی که مردم را از خرید آیفون پشیمان می‌کند

کارت گرافیک RX 7900 XTX با خنک کننده مایع تا 3.4 گیگاهرتز اورکلاک شد

بلوبر تیم انتظار فروش 10 میلیونی از ریمیک Silent Hill 2 دارد

متا فناوری فیلم‌های علمی-تخیلی را به واقعیت تبدیل می‌کند!

برنامه/ موسیقی با کیفیت گوش دهید

به زودی دیگر گوشی اندرویدی در اتاق تاریک شما را کور نخواهد کرد!

رویداد WWDC 2023 اپل احتمالا 15 خرداد برگزار می‌شود

هدفون بی سیم جدید شرکت ناتینگ، یک عجیب الخلقه به تمام معنا است

کاربران ایرانی در سال 1401 بیشتر از چه ایموجی‌هایی استفاده کردند؟

5 شرکت برتر تولید کننده گوشی موبایل در جهان

نوجوانان آمریکایی برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی به اجازه والدین نیاز خواهند داشت

سری جدید لپ‌تاپ‌های گیمینگ لنوو لیجن اسلیم 7 و 5 در کنار LOQ رونمایی شدند

بازی ویدیویی John Wick ساخته می‌شود

گوشی های ریلمی به صورت دسته جمعی به درد عجیبی گرفتار شده‌اند

AMD با فناوری FSR 3 به جنگ DLSS 3 انویدیا می‌رود

هواوی به فناوری تولید تراشه 14 نانومتری دست پیدا کرده است

اپل برای تست خودروهای خودران خود از راننده‌های حرفه‌ای کمک می‌گیرد!

افشای برنامه‌های سامسونگ: از لغو تولید تا گوشی تاشو مجهز به دو لولا

بازی/ World Leaders؛ قدرتمندترین کشور جهان را رهبری کنید

مایکروسافت دور کردن بازی‌ها از پلتفرم پلی استیشن را تکذیب کرد

تیر ایلان ماسک در گذشته برای تصاحب OpenAI به سنگ خورده است

هدف بعدی واتساپ برای کپی کردن چیست؟

بازی/ From Zero to Hero؛ از فرش به عرش برسید

سامسونگ در پی رونمایی از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر

سقوط آزاد درآمد شیائومی هم‌زمان با واگذاری سلطنت بازار موبایل هند به سامسونگ

چگونه سرعت آیفون را روی iOS 16 افزایش دهیم؟

کامپیوتر گیمینگ لنوو با سخت‌افزار قدرتمند معرفی شد

استفاده از تیک‌تاک و کندی کراش برای کارمندان دولت فرانسه ممنوع شد

حسگر مجاورت آیفون 15 احتمالاً با داینامیک آیلند این گوشی ادغام خواهد شد

ساعت هوشمند جدید امیزفیت با بدنه فوق‌ مقاوم معرفی شد

شخصیت Zavala در محتوای آینده Destiny حضور دارد

گوشی‌های ارزان قیمت جدید شیائومی معرفی شدند

بازی/ Bunny Pop؛ خرگوش بازیگوش و حباب‌هایش

هم‌بنیانگذار اینتل درگذشت

سازنده Cyberpunk معتقد است که باید از Dishonored الگوبرداری کند

قیمت اینترنت برخی اپراتورها افزایش یافت

توییتر روی قابلیت مخفی‌ کردن تیک آبی کار می‌کند

مایکروسافت لغو عرضه‌ Redfall روی پلی‌استیشن 5 را تکذیب کرد

اپل برنامه‌ای برای عرضه ایرپادز 3 با پورت USB-C ندارد

رکوردشکنی Resident Evil 4 Remake روی استیم

قیمت اینترنت برخی اوپراتورها افزایش یافت

ادعای سونی درباره Minecraft

حاشیه نمایشگر ردمی نوت 12 توربو از آیفون 14 باریک‌تر خواهد بود

ادعای بزرگ هواوی: گوشی‌های جدید ما، سهم آیفون از بازار موبایل را تصاحب می‌کنند

تاریخ معرفی ایسوس ROG Phone 7 مشخص شد

بیشترین کلمات جستجو شده گوگل در سال 1401 توسط کاربران ایرانی

5 مورد از بهترین گوشی های جهان با نمایشگر بزرگ

برنامه/ یادداشت‌های خود را دسته بندی کنید

آپدیت MIUI 14 به سه گوشی محبوب ردمی و شیائومی رسید

آمازون در حال ساخت مرورگر قاتل گوگل کروم است

بازی/ Onmyoji Arena؛ نبردهای فوق‌العاده ژاپنی

افزونه جدید ChatGPT دسترسی این هوش مصنوعی به اینترنت را فراهم می‌کند

فایل‌های بازی Counter-Strike 2 برای دانلود لو رفت

تاریخ عرضه بازی The Lord of the Rings: Gollum مشخص شد

هواوی Enjoy 60 با باتری غول‌پیکر و قیمتی نسبتاً ارزان معرفی شد

جزئیات Snapdragon 8 Gen 3 فاش شد؛ عدم پشتیبانی از اپلیکیشن‌های 32 بیتی

سرویس توییتر بلو در اختیار تمام جهان قرار گرفت به غیر ایران!

عنوان رایگان هفته‌ی آینده‌ی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شد

بازی جدید لاک پشت‌های نینجا در سبک اکشن و نقش آفرینی معرفی شد

کدهای موجود در جدیدترین نسخه آزمایشی iOS 16.4 خبر از مدل‌های ایرپادز جدید می‌دهند

اپل، متاورس را درهم‌می‌شکند

اینتل سری پردازنده‌های نسل سیزدهمی vPro را معرفی کرد

بازی/ Nobodies: After Death؛ به صحنه جرم بازگردید

سری ردمی نوت 12 برای بازار جهانی معرفی شد

تریلری جدید از گیم‌پلی The Last Case of Benedict Fox منتشر شد

سامسونگ برای رقابت با اپل، اولین تراشه UWB با نام Exynos Connect U100 را معرفی کرد

آیفون‌دارهای آمریکایی بیشتر از اندرویدی‌ها وفادارند

تریلر جدید گیم‌پلی Witchfire به نمایش جادوها می‌پردازد

تلویزیون‌های جدید شیائومی رسما معرفی شدند

محل ذخیره اسکرین‌شات در ویندوز کجا است؟

گوشی موتورولا Moto G53s در کنسول گوگل پلی مشاهده شد

بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شد

شیائومی ساعت هوشمند ردمی واچ 3 را معرفی کرد