سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت نفت

مصرف گاز در بخش خانگی به ۶۶۰ میلیون مترمکعب رسید/ هموطنان برای مدیریت مصرف گاز یاری کنند

سیاست و بازاریابی - معاون عملیات دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از ثبت رکورد تازه در مصرف گاز کشور خبر داد و گفت: هموطنان با پوشیدن لباس‌های گرم و کاهش دمای تجهیزات گرمایشی ما را در مدیریت شرایط یاری کنند.

روزهای پر بارش کردستان بدون مشکل توزیع سوخت سپری شد

سیاست و بازاریابی - رئیس انبار نفت سنندج با بیان اینکه روزهای پر بارش کردستان بدون مشکل توزیع سوخت سپری شد، گفت: توزیع سوخت و فرآورده‌های نفتی پیش از آغاز بارش‌های اخیر، از وقوع بحران جلوگیری کرد.

جریان صادرات گاز به ترکیه از طرف ایران قطع نشده است

سیاست و بازاریابی - در پی بروز نشت گاز در ایستگاه بازرگان از دو اتصال عایقی و بر هم خوردن شرایط استاندارد کاری در ایستگاه، صادرات گاز به ترکیه کاهش یافته و تا زمان رفع اشکال برای مدتی کوتاه، به حال تعلیق در خواهد آمد.

رئیس جمهوری مهمترین دستاوردهای سفر به روسیه را تشریح کرد

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری پس از بازگشت از روسیه مهمترین دستاوردهای این سفر را تشریح کرد و گفت: دو کشور توافق کردند تعاملات تجاری را در گام نخست به ۱۰ میلیارد دلار در سال افزایش دهند.

کارکنان پالایشگاه ایلام در جمع پژوهشگران و فناوران برتر استان

سیاست و بازاریابی - رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام گفت: دو نفر از کارکنان پالایشگاه گاز ایلام در بین کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان به‌عنوان پژوهشگر و فناور برتر برگزیده شدند.

ایران و روسیه اسناد مهمی امضا کردند

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با انتشار مطلبی در حساب کاربری خود در توئیتر از امضای اسناد مهمی بین ایران و روسیه در جریان سفر به این کشور خبر داد.

انجمن‌ها و تشکل‌ها؛ بازوی مشورتی و اجرایی ایران پلاست

سیاست و بازاریابی - مدیر نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، از برگزاری این رویداد بزرگ در عرصه صنعت پلیمر و پلاستیک با همکاری و مشارکت انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی خبر داد و گفت: تشکل‌ها و انجمن‌ها بازوی مشورتی و اجرایی پانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست هستند.

ایران خواهان برقراری روابط راهبردی با روسیه است/ تهدید به تحریم مانع پیشرفت ایران نمی‌شود

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری‌ها با روسیه ندارد و خواهان برقراری روابط راهبردی تهران- مسکو است.

سفر رئیس‌جمهوری به روسیه نمایانگر تحول اساسی دولت در روابط بین‌الملل است

سیاست و بازاریابی - معاون اول رئیس جمهوری با مهم خواندن سفر سیدابراهیم رئیسی به مسکو، گفت: تحولی اساسی در مناسبات بین‌المللی در دولت سیزدهم اتفاق افتاده که این سفر یکی از ابعاد آن است.

قیمت سبد نفتی اوپک ۸۸ دلاری شد

سیاست و بازاریابی - قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه‌شنبه، ۲۸ دی‌ماه) با بیش از یک دلار افزایش از ۸۸ دلار گذشت.

آسیب‌دیدگی خط لوله پالایشگاه ستاره خلیج فارس به‌زودی برطرف می‌شود

سیاست و بازاریابی - روابط عمومی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس اعلام کرد: آسیب‌دیدگی جزئی خط لوله انتقال میعانات گازی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در کمترین زمان ممکن برطرف می‌شود و جای هیچ نگرانی‌ وجود ندارد.

حمایت شرکت ملی نفت از توسعه سهم فناوری‌های نو در زنجیره تأمین کالاهای نفتی

سیاست و بازاریابی - مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران بر نگاه ویژه این شرکت به توسعه سهم فناوری‌های نو در زنجیره تأمین تجهیزات صنعت نفت تأکید کرد.

توجه به پژوهشگاه صنعت نفت لازمه انگیزش کارکنان است

سیاست و بازاریابی - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به دیدگاه پژوهش‌محور وزیر نفت را قابل توجه دانست و گفت: با توجه به جایگاه ویژه پژوهشگاه در صنعت نفت، کارکنان و مدیران این مجموعه انتظار جایگاه ویژه در نگاه وزیر نفت و معاونان وی دارند.

عربستان به سهمیه تولید اوپک‌پلاس پایبند است

سیاست و بازاریابی - وزیر انرژی عربستان اعلام کرد که ریاض با وجود ناتوانی دیگر اعضای اوپک‌پلاس در عرضه کامل نفت خود، به سهمیه تولیدش پایبند است.

بیستمین کنگره ملی خوردگی برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - انجمن خوردگی ایران پس از برگزاری نوزدهمین کنگره ملی خوردگی ایران و نخستین هفته تخصصی خوردگی، در نظر دارد با همکاری دانشگاه صنعت نفت، بیستمین کنگره ملی خوردگی را در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه با محور خوردگی، بازرسی فنی، ایمنی و مدیریت یکپارچه و با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش ایمنی برگزار کند.

کاهش ۴۱ درصدی صادرات گاز گازپروم

سیاست و بازاریابی - شرکت گازپروم روسیه اعلام کرد که صادرات گاز این شرکت در دو هفته نخست ماه ژانویه ۴۱ درصد کاهش یافته است.

۱۶۵ هزار خودرو عمومی در کشور گازسوز شد

سیاست و بازاریابی - مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه جایگزینی سی‌ان‌جی با بنزین در سبد سوخت بخش حمل و نقل سبک سبب افزایش صادرات بنزین و درآمدزایی برای کشور می‌شود، گفت: تاکنون از طریق مصوبه شورای اقتصاد، ۱۶۵ هزار خودرو عمومی در کشور تبدیل شده است که صرفه‌جویی محقق شده از این محل صرف توسعه صنعت سی‌ان‌جی می‌شود.

پژوهشگاه صنعت نفت سرمایه‌ معتبر وزارت نفت است

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و تمشیت امور پژوهشگاه صنعت نفت گفت: پژوهشگاه صنعت نفت ظرفیت و سرمایه‌ای معتبر برای وزارت نفت به‌شمار می‌آید و مشابه آن در تهران وجود ندارد.

ظرفیت تولید بزرگ‌ترین زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات ایران افزایش یافت

سیاست و بازاریابی - رئیس مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به راه‌اندازی هفتمین خط ریسندگی کارخانه نخ پلی‌استر (POY) این پتروشیمی، اعلام کرد: با اجرای موفق و بدون حادثه راه‌اندازی این پروژه، افزون بر افزایش ۱۲ درصدی تولید کارخانه POY، نسبت تولید به ظرفیت اسمی این واحد به رقم بی‌سابقه ۸۸ درصد رسید.

قیمت نفت برنت به بالاترین سطح در ۳ سال اخیر رسید

سیاست و بازاریابی - قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۳ و ۵۲ دقیقه امروز (دوشنبه، ۲۷ دی‌ماه) با ۴۲ سنت افزایش به ۸۶ دلار و ۴۸ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۶۲ سنت افزایش به ۸۴ دلار و ۴۴ سنت برای هر بشکه رسید.

اعضای مرجع عالی مشورتی حقوقی و قراردادی صنعت نفت منصوب شدند

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری، در احکامی جداگانه، رضا فلاح‌فر، محمدرضا نقیبی، نصرالله ابراهیمی، شهرام حلاج، امیر وکیل‌زاده، علی سرپاک و محمد فرخی‌هودر را به‌عنوان اعضای مرجع عالی مشورتی حقوقی و قراردادی صنعت نفت منصوب کرد.

خط‌مشی اچ‌اس‌ئی شرکت ملی نفت ایران ابلاغ شد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خط‌مشی حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران را به مدیران عامل شرکت‌های تابع، مدیریت‌ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرد.

وصول درآمدهای نفتی در دولت سیزدهم جهش چشمگیری داشته است

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با انتشار مطلبی در حساب کاربری خود در توئیتر تأکید کرد: وصول درآمدهای نفتی در دولت سیزدهم جهش چشمگیری نسبت به قبل داشته و پول آن به‌صورت منظم در حال وصول است.

زلزله آسیبی به تأسیسات پایانه‌های نفتی در خارک نرساند

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: در زلزله امروز جزیره خارک هیچ‌گونه خسارتی به تأسیسات شرکت پایانه‌های نفتی ایران وارد نشده و فعالیت‌ها به‌طور طبیعی در حال انجام است.

مرکز آموزشی بین کارگاهی پالایشگاه نفت آبادان به بهره‌برداری رسید

سیاست و بازاریابی - نخستین مرکز آموزشی بین کارگاهی پالایشگاه نفت آبادان روز شنبه با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به بهره‌برداری رسید.

آیین معارفه مدیرعامل شرکت پتروپارس

سیاست و بازاریابی - شانا _ گروه عکس: آیین تکریم حمیدرضا مسعودی و معارفه شمس‌الدین موسوی، مدیرعامل شرکت پتروپارس با حضور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران شنبه، (۲۵ دی ماه) برگزار شد.

هرمزگان؛ هشتمین ایستگاه سفرهای کاری و استانی اوجی

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت در ادامه سفرهای استانی و کاری، این بار به هرمزگان سفر کرد و ضمن بازدید از طرح‌های وزارت نفت در این استان، به‌عنوان نماینده عالی رئیس‌جمهوری، در جزیره قشم حضور یافت تا از نزدیک در جریان طرح‌های دولت در این استان قرار گیرد و با حضور در نشست شورای اداری جزیره قشم، در دیدار با مردم و مسئولان این شهرستان با مسائل و موضوع‌های مد نظر آنان آشنا شود.

تأمین امنیت پایدار انرژی و مدیریت بحران در شرق کشور با احداث خط لوله تابش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: خط لوله جدید تابش (تأمین انرژی بازار شرق) افزون بر تأمین امنیت انرژی در استان‌های شرقی کشور، کاهش قاچاق سوخت و تسهیل مسیر صادرات به بازارهای شرق کشور را به‌دنبال خواهد داشت.

بازگشت به تولید حداکثری نفت ظرف حداقل ۳ ماه

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت وگاز مارون مقدار کاهش تکلیفی این شرکت را روزانه ۶۰ تا ۷۰ هزار بشکه اعلام کرد و با بیان اینکه ۷۵ درصد از برنامه تزریق گاز شرکت مارون محقق شده است، گفت: برای بازگشت به تولید حداکثری نفت حداقل به دو تا سه ماه زمان نیاز است.

روسیه مقصر بحران گاز اروپاست

سیاست و بازاریابی - رئیس آژانس بین‌المللی انرژی روسیه را مقصر اصلی بحران گاز در اروپا دانست.

تفاهم‌نامه احداث خط لوله راهبردی انتقال فرآورده‌های نفتی شرق کشور امضا شد

سیاست و بازاریابی - تفاهم‌نامه خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی مسیر رفسنجان، بیرجند، تربت حیدریه، مشهد بین شرکت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و بانک ملت امضا شد.

نیروی متعهد سبب پیشرفت و تعالی سازمان می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در توسعه و مدیریت سرمایه‌ انسانی ضمن بازدید از منطقه عملیاتی خانگیران در دیداری صمیمی با نمایندگان کارکنان رسمی، قراردادی و پیمانکاری شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز شرق و گاز خراسان رضوی گفت‌وگو کرد.

گزیده‌های نفتی هفته

سیاست و بازاریابی - سفر وزیر نفت به جزیره قشم، افزایش فروش نفت ایران، دیدار وزیر نفت با هیئت ترکمنستانی و انتصاب‌های جدید را می‌توانید در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

اختصاص بیش از ١٠٠٠ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های مسئولیت اجتماعی هرمزگان

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت گفت: ۲۰ میلیارد تومان به‌جز ۱۰۶۰ میلیارد تومان سهم هرمزگان طبق صلاحدید فرمانداری به‌صورت اختصاصی و به‌منظور رفع مشکلات قشم به این شهرستان اختصاص یافت.

ساير مطالب

تقویت حضور بنگاه های خارجی در ایران نماد شکست تحریم ها

تحریم ها کارکرد خود را از دست داده اند

چه کسانی از کاهش قیمت نفت سود می برند؟

کاهش نرخ ارز ادامه دارد/ دلار 9 هزار تومانی در هفته‌ آینده؟

فضای مجلس به سمت استیضاح ظریف نیست/ اکثریت نمایندگان با قدرت پشت دستگاه دیپلماسی ایستاده‌اند/ پول کثیف صرفا چمدانی جابجا نمی‌شود

سازمانی که چوب لای چرخ تولید می‌گذارد؛ خیرخواه کشور نیست/ به فعالان اقتصادی منتخب تسهیلات ویژه می‌دهیم

کارگران زیر آوار گسل‌های تورمی له می‌شوند

نماینده مجلس: زمان مناسبی برای حذف 4 صفر از پول ملی است

چند نرخی بودن ارز آسیب‌زا است

اشتباهات رایج در ساخت برندینگ شخصی

رفتار آینه ای در فروش چیست؟

انواع روش های تبلیغاتی رسانه ای

چرا مهارت های نوشتاری می تواند به بهبود کسب و کار کمک کند.

چرا استفاده از تلگرام برای تولید محتوا اشتباه است؟

باابزار روابط عمومی برندسازی کنید

آیا به تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی می‌توان اتکا کرد؟

با اين 5 ترفند بازاريابي بصري در اينستاگرام متفاوت ظاهر شويد

ترس‌هايي که مانع از شکوفايي کارآفرين درون شما مي‌شوند

11 پيشنهاد مرکز پژوهش‌هاي مجلس براي توسعه کارآفريني در حوزه ICT

چند شغله‌ها يکي از علل بيکاري جوانان

عناصر اساسي در طراحي استراتژي بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي

ايده‌هايي جذاب براي توليد محتواي ويديويي

اصول برندسازي در قرن بيست و يکم

آيا استراتژي برندينگ شما فقط پول‌هاي‌تان را هدر مي‌دهد؟

اشتباهات بزرگ در حوزه روابط عمومي

لزوم استفاده از تبليغات محتوا محور

مهمترين تغييراتي که بايد در بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي ايجاد کنيم

راه‌هايي براي برندسازي در اينستاگرام و افزايش ميزان فالور

8 مهارت مهم مدير شبکه‌هاي اجتماعي در عصر بازاريابي ديجيتال

روندهايي که باعث تحول بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي مي‌شوند

5 استراتژي پيشرفته براي تبليغات رسانه‌هاي اجتماعي

نکاتي در ارتباط با استراتژي رسانه‌هاي اجتماعي براي افزايش فروش اينترنتي

تبليغات در اينستاگرام چقدر براي برند شما مفيد است؟

تبليغات موثر در شبکه‌هاي اجتماعي

طراحي کمپين تبليغاتي

برندسازي سياسي يعني چه و براي برندسازي سياسي چه بايد کرد؟

مديريت رفتار سياسي در سازمان

5گام اصلي براي موفقيت يک کمپين انتخاباتي

مديريت رفتار سياسي در سازمان

آيا جامعتين بر کانديداي روحاني اجماع کرده اند؟

همسوزي آراي اصولگرايان

آيا ائتلاف 1+2 دچار بحران شده است؟

کوچ اعضاي ستاد جليلي به ستاد زاکاني

کانديداتوري آيت الله هاشمي رفسنجاني جدي شد؟

حدادعادل همچنان تکذيب مي کند

ولايتي نتيجه نظرسنجي ها را قبول ندارد

متکي تاکيد کرد : تحريم ها از مهمترين دلايل انتخاب شعار حماسه سياسي از سوي مقام معظم رهبري

پورمحمدي:آنان که مي‌گفتند تحريم‌ها کاغذ پاره هستند امروز حرف خود را پس گرفته‌اند

هشدار دبير ائتلاف اکثريت اصولگرايان : کانديداها منافع ملي را زيرپا نگذارند

باهنر: به نفع لاريجاني کنار نمي‌روم

باهنر: احمدي‌نژاد کاري به خرد جمعي ندارد

باهنر:اصلاح‌گران يک جريان فکري با نکات مثبت و منفي‌اند

باهنر:اصولگراها به نفع هاشمي کنار نمي روند

انديشه سياسي ميرزاي نائيني «ره»

توصيه محمد رضا باهنر به علي لاريجاني

بصيرت جبهه پايداري 180 درجه اي است!

بررسي ديدگاه امام خامنه اي (زيد عزه) درباره مفهوم اقتصاد مقاومتي

هاشمي دشمنان قسم خورده دارد/راي منفي هاشمي بالا است

آمده‌ام تا بداخلاقي مبارزه کنم

باهنر:اختلاف با استکبار جزو ارزش‌هاي کشور ما است

دولت حق ندارد از امکانات دولتي استفاده انتخاباتي کند

لنكراني علت حفظ ارتباط با پدرش را افشا كرد

متکي : تورم مختص کشور خاصي نيست

هدفمندي يارانه ها دقيق اجرا نشد

اعتدال را به نفع تندروي کنار نمي گذارم

انتخابات و رديابي راهبرد دشمن

پاسخ محمد رضا باهنر به سوالات مخاطبان آريا

بادامچيان: تا آخرين روز رياست جمهوري احمدي‌نژاد موظفيم با او همکاري کنيم

ابوترابي فرد: بايد نگاه کارشناسانه بر تصميمات حاکم باشد

نبي حبيبي:راه جلوگيري از انشقاق ، ائتلاف بزرگ در بين اصولگرايان است

عضو شوراي نگهبان:بوي انحراف احساس کنيم رد صلاحيت خواهيم کرد

روي نامزدي من حساب نکنيد

چرا سعيد جليلي کانديدا نمي شود؟

روحاني و کواکبيان هريک بيش از 2 ميليون راي ندارند

حدادعادل: اگر در سن و سال هاشمي بودم، کانديدا نمي‌شدم/ در ائتلاف باز است

باهنر: اصولگرايان را نيز به ائتلاف دعوت مي‌کنيم