سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت نفت

افزایش بودجه ورزشی کارکنان صنعت نفت در حال پیگیری است

سیاست و بازاریابی - رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران گفت: افزایش بودجه ورزشی، توجه به حقوق و مزایای مربیان ورزشی، توسعه زیرساخت‌ها و توجه به ورزش همگانی، صدور شناسنامه سلامت کارکنان، همکاری برای استفاده کارکنان اقماری ساکن در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و نکا از اماکن ورزشی از اولویت‌هایی است که امور ورزش شرکت ملی نفت ایران پیگیری می‌کند.

تخصیص بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان

سیاست و بازاریابی - معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت با تشریح تازه‌ترین اقدام‌های این معاونت در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین از تخصیص ۱۰.۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.

۷ میلیارد دلاری برای طرح توسعه میدان آزادگان سرمایه‌گذاری می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با اشاره به لزوم ۱۶۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی کشور طی هشت سال آینده، گفت: بخش عمده‌ای از سرمایه‌گذاری ۷ میلیارد دلاری برای طرح توسعه میدان آزادگان را از بانک‌ها، شرکت‌های توسعه‌ای و صندوق توسعه ملی تأمین می‌کنیم.

کاهش تولید نفت اکوادور در پی اعتراض‌ها

سیاست و بازاریابی - شرکت دولتی نفت پترو اکوادور از کاهش یک میلیون و ۹۹۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت این شرکت به‌دلیل اعتراض‌ها خبر داد.

استقبال مجتمع گاز پارس جنوبی از تجهیزات با کیفیت ایرانی

سیاست و بازاریابی - سرپرست شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: سازندگان قطعات و تجهیزات ایرانی و شرکت‌های دانش‌بنیان برای ادامه مسیر درخشان در این مجموعه باید سطح فنی، علمی و کیفیت را افزایش داده و مطابق با استانداردهای جهانی حرکت کنند.

ضرورت سرمایه‌گذاری سود سالانه سهامداران در طرح‌های توسعه‌ای پالایشی

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با بیان اینکه سهامداران پالایشگاه‌های کشور باید عمده سود سالانه خود را در طرح‌های توسعه‌ای و کیفی‌سازی محصولات پالایشگاه‌ها سرمایه‌گذاری کنند، تأکید کرد: اگر این اتفاق رقم نخورد در سال‌های آینده به لحاظ مسائل محیط زیستی این سهامداران هستند که بی‌شک زیان خواهند کرد.

هیچ‌کدام از تأسیسات پخش هرمزگان آسیب ندیده است/ ارسال سوخت جبرانی به جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه

سیاست و بازاریابی - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان با اشاره به اینکه هیچ‌یک از تأسیسات این شرکت در اثر زلزله بامداد امروز آسیب ندیده است، گفت: سوخت‌رسانی به جایگاه‌های منطقه هرمزگان طبق روال عادی ادامه دارد و سوخت جبرانی نیز به جایگاه‌های منطقه ارسال شده است.

عملیات اجرای‌ مجتمع پتروشیمی گلستان به‌زودی آغاز می‌شود

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با اشاره به وضع توسعه مجتمع پتروشیمی گلستان گفت: با توجه به سهامدار شدن هلدینگ‌های بزرگ در این پروژه، به‌زودی عملیات اجرای‌ پروژه آغاز خواهد شد تا مردم منطقه نیز از آن بهره‌مند شوند.

اورینگ‌های مکانیکال سیل پمپ‌های انتقال مایعات گازی تنگ‌بیجار بومی‌سازی شد

سیاست و بازاریابی - اورینگ‌های مربوط به مکانیکال سیل پمپ‌های انتقال میعانات گازی تنگ بیجار(O-RING) با همکاری مهندسان این شرکت و پژوهشگاه صنعت نفت با انجام مهندسی معکوس، بومی‌سازی و جایگزین اورینگ‌های کالرز ساخت شرکت دوپونت آمریکا شد.

پیشگیری از آتش‌سوزی تانکر ۳۰ هزار لیتری حمل سوخت

سیاست و بازاریابی - همسو با تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و پیشگیری از حادثه، تیم آتش‌نشانی منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‌آباد به طور ضربتی اقدام به ایمن‌سازی و جلوگیری از آتش‌سوزی تانکر واژگون شده حمل بنزین کرد.

بازار جهانی نفت نیازمند افزایش عرضه از سوی ایران است/ بر هم خوردن امنیت انرژی یک بازی باخت - باخت است

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت بر هم خوردن امنیت انرژی و شدت گرفتن نوسانات بازار را بازی باخت - باخت برای همه بازیگران این عرصه دانست و گفت: بازار جهانی نفت نیازمند افزایش عرضه از سوی ایران است .

قیمت سبد نفتی اوپک از ۱۱۷ دلار گذشت

سیاست و بازاریابی - قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه‌شنبه، هفتم تیرماه) با افزایش بییش از ۲ دلاری از ۱۱۷ دلار گذشت.

پیشرفت ۹۰ درصدی اقدام‌های سامانه اطلاعات جغرافیایی در شرکت گاز همدان

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از پیشرفت ۹۰ درصدی اقدام‌ها برای پیاده‌سازی سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) در خطوط و تاسیسات گازرسانی این استان خبر داد.

تقویت ساخت داخل و حمایت از دانش‌بنیان‌ها در دولت سیزدهم

سیاست و بازاریابی - قدمت بالای صنعت نفت در ایران، تحریم‌های یکجانبه بلندمدت غرب در دوره‌های مختلف و عوامل بسیار دیگر منجر به آن شده که صنعت نفت به‌شیوه سنتی از سوی شرکت‌های دولتی یا پیمانکاران سنتی پیش برود. این موضوع در جهان رو به پیشرفت امروز مطلوب نیست و در عرصه پر مخاطره رقابت جهانی باید در مسیر تحول و دانشی‌ شدن پیش رفت.

درآمد نفتی اوپک در سال ۲۰۲۱ افزایش یافت

سیاست و بازاریابی - داده‌های منتشرشده از سوی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) نشان داد درآمدهای نفتی این سازمان در سال ۲۰۲۱ میلادی با رشد ۷۷ درصدی همراه بوده است.

همیاری شرکت گاز ایلام به پایداری انرژی برق

سیاست و بازاریابی - سرپرست شرکت گاز استان ایلام اعلام کرد که این مجموعه با نصب مولد اضطراری در شرایط ویژه و فصل گرم سال سبب تأمین رفاه عمومی شهروندان و پایداری انرژی شبکه برق شهری شد.

رشد شرکت‌های دانش‌بنیان با کمک صندوق نوآوری و شکوفایی

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌ جمهوری گفت: با کمک این صندوق، تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان به عدد ۷ هزار رسیده است، البته باید اعلام کرد که مشارکت شرکت‌ها نیازمند سرمایه است.

خطر امنیت انرژی جهان با ادامه تحریم‌های ظالمانه ایران

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: یکی از دلایل اصلی به مخاطره افتادن انرژی جهان، ‎تحریم‌های ظالمانه ایران، به‌عنوان دارنده بیشترین ذخایر نفت و گاز جهان، است.

نشست تأمین مالی طرح احیای چاه‌های کم‌بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - نشست تأمین مالی طرح احیای چاه‌های کم‌بازده و غیرفعال شرکت ملی نفت ایران با حضور مدیران شرکت ملی نفت ایران، فعالان بازار پول و سرمایه و نهادهای مالی برگزار می‌شود.

اقدام‌های معاونت منابع انسانی از ابتدای دولت سیزدهم

سیاست و بازاریابی - مسائل و موضوع‌های مطرح شده در حوزه منابع انسانی همواره یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان‌ها و اداره‌های دولتی و غیردولتی بوده است. موارد مربوط به حق‌الزحمه، پاداش، حق بیمه در کنار مسائل مربوط به سمت‌های سازمانی، جایگاه کارمند و کارگر و ... موارد بسیاری وجود دارد که در حیطه منابع انسانی شرکت‌ها تعریف می‌شود.

قیمت نفت افزایش یافت

سیاست و بازاریابی - قیمت نفت روز دوشنبه در پی نگرانی‌ها از اقدام گروه هفت کشور صنعتی علیه صادرات نفت و گاز روسیه، افزایش یافت.

تبدیل تهدید به فرصت با ابتکار عمل متخصصان عملیات دریایی

سیاست و بازاریابی - رئیس پایانه نفتی خارک ضمن تبریک روز جهانی دریانوردی گفت: تلاشگران و متخصصان عملیات دریایی در کنار دیگر بخش‌های مختلف شرکت با ابتکار عمل توانسته‌اند تهدیدها را به فرصت‌هایی بی‌نظیر برای کشور تبدیل کنند.

زمینه‌ همکاری ایران و عراق در برداشت از میدان‌های مشترک نفتی هموار است

سیاست و بازاریابی - معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: زمینه‌های همکاری بین دو دولت ایران و عراق در زمینه‌های دانشگاهی، حمل‌ونقل، برداشت از میدان‌های مشترک نفتی، انرژی، خدمات فنی - مهندسی، پزشکی و بهداشتی در دولت سیزدهم هموار شده است.

تهران و دوشنبه بر توسعه همکاری‌ها در حوزه انرژی تأکید کردند

سیاست و بازاریابی - معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت در ادامه مسیر احیای دیپلماسی انرژی ایران ضمن دیدار و گفت‌وگو با هیئتی از تاجیکستان به ریاست قائم مقام وزیر صنعت و فناوری‌های نو، بر توسعه همکارهای اقتصادی دو کشور تأکید کرد.

انجمن مدیریت پروژه ایران و مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت تفاهم‌نامه امضا کردند

سیاست و بازاریابی - انجمن مدیریت پروژه ایران و مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت به‌منظور تکوین و توسعه گواهینامه ملی صلاحیت حرفه‌ای مدیر پروژه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

صندوق نفت نخستین دستگاه کشور در اعمال اضافات عمومی

سیاست و بازاریابی - رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: برای پرداخت مبالغ علی‌الحساب به بازنشستگان منابعی از سوی شرکت‌های اصلی صنعت نفت در اختیار صندوق‌ها قرار نگرفت؛ با وجود این صندوق نفت عمده این منابع را از محل سودآوری شرکت‌های سرمایه‌گذاری خود تأمین کرد و به همه متقاضیان، مستمری علی‌الحساب پرداخت شد.

امضای تفاهم‌نامه بین وزارتخانه‌های نفت و دفاع

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت در تازه‌ترین مطلب خود در توئیتر از امضای تفاهم‌نامه بین وزارت نفت و وزارت دفاع برای تولید تجهیزات پیچیده و تحریمی مورد نیاز صنعت نفت خبر داد.

آغاز مطالعات ژئوشیمی ماهواره‌ای با هدف کشف نفت و گاز در دریای عمان

سیاست و بازاریابی - معاون پژوهشکده علوم زمین پژوهشگاه صنعت نفت از حضور تنوعی از نقاط مرتبط با آلودگی هیدروکربنی با منشأ طبیعی در دریای عمان خبر داد و گفت: حضور آلودگی هیدروکربنی با منشأ طبیعی نشان‌دهنده خروج هیدروکربن از بستر دریای عمان و پتانسیل حضور هیدروکربن در لایه‌های زیر بستر دریای عمان است.

ساير مطالب

نتایج بنچمارک تراشه جدید Kirin 985 شرکت هواوی منتشر شد

ضمانت محصولات موتورولا و لنوو افزایش یافت

افزایش درامد اپ استور و گوگل پلی

انتشار نتایج بنچمارک گلکسی نوت 20 پلاس 5G پیش از رونمایی رسمی

بودجه در برابر سهام: راه‌حل دولت تایوان برای نجات استارتاپ‌ها

شیائومی با گزارش رشد 27 درصدی درآمد از پیش‌بینی‌های کارشناسان فراتر رفت

اپل دورکاری را تسهیل کرد

اپل قوانین دورکاری را تسهیل کرد؛ امکان توسعه محصولات جدید در خانه

مایکروسافت 365 جایگزین آفیس 365 می‌شود؛ ویژگی‌های جدید با وجود قیمت ثابت

هدایت کرونایی 1 میلیارد نفر با اینستاگرام و فیسبوک

عبرت‌های مدیریتی که از واکنش ایتالیا به ویروس کرونا می‌آموزیم

داستان برند سیگیت؛ بازیگر سخت‌کوش صنعت ذخیره‌سازی داده

پرچم‌دار جدید هواوی در بنچمارک Geekbench دیده شد

در باب اهمیت شفافیت در بحران

بزرگ‌ترین تصورات غلط درباره‌ی رهبری تیم کسب‌و‌کار

تصمیم‌گیری آهسته، راهکار ابتدایی آمادگی رهبران جدید

وزیر ارتباطات خبر داد؛ پایان ستاره مربع‌ها!

ارزش بیت کوین چرا اینقدر بالا است؟

همه رازهای سامسونگ در یک کتاب

بنچمارک سرفیس گو 2 لو رفت

نوکیا به‌دنبال تحول استراتژیک

بررسی 10 شرکت برتر فین‌تک دنیا

پیش‌بینی درباره آینده بیت کوین

چرا مدیرعامل شرکت اپل عجله ای برای رقابت با سامسونگ ندارد؟

صنعت شیرینی و شکلات آمریکا

سکوت سازمانی و دلایل آن

آیا لی نینگ، نایکی و آدیداس را شکست می دهد؟

شیوه های ارزش افزایی توسط بنگاه والدینی

هوش هیجانی چیست؟

درآمد وایبر و واتس اپ و تلگرام از چیست؟

چند مانع کوچک تا ثروتمند شدن

بررسی یک تبلیغ: Renault Fluence

متمایزسازی استراتژیک

سیستم اطلاعاتی چیست؟ تعریف، کارکرد و اجزا

تئوری آشوب، تاثیر نظم موجود در بی نظمی بر مدیریت

اصول سرمایه گذاری صحیح

چالش‌های اصلی پیشرفت اقتصادی ایران

محیط استراتژیک: پیش بینی یا کنترل؟

نگاهی جامع به مفهوم توسعه اقتصادی 3

کاریکاتور مدیریتی (7) : راه حل افزایش فروش

امیدیار مدیرعامل Ebay و ثروتمندترین ایرانی

فرصتهای سودآور با مدیریت خطر پذیری

میلیاردری که از واکس زدن شروع کرد

بازشناسی چند مفهوم در بورس

چگونه یک سرآشپز، مدیر موفق رستوران می شود

عادات غلط مالی در خانواده های ایرانی

اهمیت دانش مدیریت در دوران پسابرجام

زنجیره تامین چیست؟

افزایش بهره‌وری در سازمان‌ها

5 نکته قابل توجه برای افزایش سرمایه

مالی رفتاری، نگرشی نو به سرمایه گذاری-مقدمه

اهمیت فرهنگ سازمانی و ارزش ها

استراتژی های سرمایه گذاری

مدیریت پول برای تصاحب موفقیت !

چگونه یک توزیع کننده برای محصولمان بیابیم؟

ایران؛ پدیدۀ المپیک به زبان مدلسازی

داستان مدیریتی: ارزیابی از خود

آیا شما کارآفرین هستید؟

زبان بدن یک مهارت کلیدی در مذاکره

مقدمه ای بر شش سیگما

پیتر دراکر، اولین استاد مدیریت

9 اصل مدیریتی از خانم مایر؛ مدیرعامل جدید یاهو

مدل دلتا

چگونه به همه کارهایمان برسیم؟!

تحلیل SWOT ابزاری برای ممیزی سازمان و محیط

درس های مدیریتی از زلزله ی ژاپن: زمین خوردن و دوباره آغاز کردن

صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر

بازار کجاست ؟

نحوه انجام معامله در بورس کالای ایران به زبان ساده

قیمت گذاری انتقالی و سازمان های غیر متمرکز

ضرورت و اهمیت بیانیه ماموریت

چند توصیه ساده برای کسب و کارهای اینترنتی

تفاوتهای مدیریت و رهبری در سازمان چیست؟

کارآفرینی: از ایده تا عمل

اینفوگرافی: عوامل تخریب برند شخصی شما

مهندسانی که مدیر می شوند !

سیستم کششی و کاهش ضایعات در کانبان

انعطاف پذیری استراتژیک سازمان

تحلیل SWOT چیست؟

مطالعه کار و روش

وبسایتهای آموزش مجازی رایگان

سیر توسعه مدیریت: مکتب سیستمی

مهمترین بخشهای یک طرح تجاری خوب

قدرتمندترین زنان در کسب و کار از نگاه فورچون

شیوه های توسعه اقتصادی در کشورهای مختلف: تایوان

از شکست پروژه های CRM جلوگیری کنید

مدیریت منابع انسانی و تبعیض

اهمیت ارزیابی مدیران از عملکرد خود

موسس فروشگاه های زنجیره ای وست فیلد

تاثیر القای انتظارات بر عملکرد

3 تکنیک پرطرفدار مدیریت زمان

اجزای تشکیل دهنده ماموریت سازمان و چک لیستی برای تهیه آن

یاهو گزارش سه ماهه چهارم 2012 را منتشر کرد

آقای ولش از رازهای مدیریت می گوید

تیم های کاری یا گروه های کاری ؟

مواجهه ی استراتژیک با آینده: تکنیک سناریوپردازی

کایزن (بهبود مستمر)

صنفی کوچک، صنعتی بزرگ

عوامل کلیدی موفقیت (KSF)

فرایند مدیریت ریسک