سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت نفت

خودروهای برقی برای تحقق اهداف اقلیمی، لازم اما ناکافی

سیاست و بازاریابی - دانشگاه کیوشو ژاپن در یک پروژه مطالعاتی اعلام کرد برای اینکه ژاپن به‌طور مؤثر به اهداف اقلیمی خود دست یابد، تنها توسعه خودروهای برقی و ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی از سال ۲۰۳۵ کافی نیست، بلکه باید سیاست‌های تشویقی و حمایتی را اجرا کند تا به تولید بیشتر انرژی‌های تجدیدپذیر، کربن‌زدایی فرآیند تولید خودرو و افزایش طول عمر خودروها در ژاپن منجر شود.

ایران به محصولی راهبردی در صنعت پتروشیمی دست یافت

سیاست و بازاریابی - رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت از آغاز تولید محصول راهبردی «پنتااریتریتول» در پتروشیمی نخل آسماری پس از ۲۰ سال بلاتکلیفی خبر داد.

قیمت نفت حدود یک دلار کاهش یافت

سیاست و بازاریابی - قیمت‌های جهانی نفت خام پس از پشت سر گذاشتن یک هفته افزایشی در پی تشدید تنش‌ها در خاورمیانه، با افت روبه‌رو شد.

پای هوش مصنوعی به کشف هیدروژن طبیعی باز شد

سیاست و بازاریابی - دانشمندان با کمک هوش مصنوعی و تصاویر ماهواره‌ای، الگویی را برای کاوش دقیق‌تر زیرزمین به‌منظور تعیین سطح مخازن زیرسطحی هیدروژن آزاد طبیعی ایجاد کرده‌اند.

مصرف ۷۰ درصد کل گاز تولیدی کشور در بخش خانگی و تجاری/ استان‌های پرمصرف را بشناسید

سیاست و بازاریابی - مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: میانگین مصرف گاز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده در ۲۴ ساعت گذشته به ۵۸۰ میلیون مترمکعب رسید که این مقدار معادل ۷۰ درصد کل گاز تولیدشده است.

ایران جزو کشورهای برتر حوزه تحقیق و توسعه در جهان می‌شود

سیاست و بازاریابی - رئیس پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت گفت: با بهره‌گیری از قانون جهش تولید و با توجه به ظرفیت مهندسی در کشور می‌توانیم جزو معدود کشورهای برتر در بحث تحقیق و توسعه (R&D) و توسعه آن و سرمایه‌گذاری در آینده نزدیک باشیم.

وزارت نفت؛ ایستاده در کنار مردم/ تکمیل ۲۲۱۰ پروژه مسئولیت اجتماعی ازسوی وزارتخانه مردمی

سیاست و بازاریابی - وزارت نفت دولت سیزدهم در کنار ایفای نقش کلیدی خود در رونق اقتصادی و حفظ جایگاه بین‌المللی، موفق شده است در مسیر مسئولیت اجتماعی هم کنار مردم بایستد و ۲ هزار و ۲۱۰ پروژه عام‌المنفعه را تکمیل کند و در اختیار مناطق محروم قرار دهد.

سامانه هوشمند سازندگان و منابع مورد تأیید صنعت پتروشیمی راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - مسئول امور توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و ساخت داخل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از راه‌اندازی سامانه هوشمند سازندگان و منابع مورد تأیید صنعت پتروشیمی برای به‌هم‌رسانی نیاز شرکت‌های پتروشیمی، توانمندی شرکت‌های داخلی و بازخورد اقلام ساخته‌شده خبر داد.

«بزنگاه تصمیم‌گیری» برای سوخت‌های فسیلی

سیاست و بازاریابی - دبیرکل اوپک در واکنش به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی مبنی بر رویارویی صنایع نفت و گاز جهان با «بزنگاه تصمیم‌گیری» درباره انتخاب بین تسریع در بحران تغییرات اقلیمی یا حرکت به سمت انرژی‌های پاک گفت: شیوه آژانس بین‌المللی انرژی برای انتقاد و دستور دادن به صنایع نفت و گاز غیردیپلماتیک است.

گلایه سازمان ملل از روند کند کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای/ تنها ۲ درصد تا ۲۰۳۰

سیاست و بازاریابی - بر اساس تازه‌ترین گزارش سازمان ملل متحد، کشورها در کاهش انتشار جهانی گازهای گلخانه‌ای، پیشرفت کافی و مناسب با اهداف موافقت‌نامه پاریس نداشته‌اند، به‌طوری‌ که انتظار می‌رود با اجرای کامل برنامه‌های ملی کشورها تا سال ۲۰۳۰ فقط ۲ درصد انتشار جهانی نسبت به سال ۲۰۱۹ کاهش یابد.

نشست هم‌اندیشی مرتبط با هوش مصنوعی برگزار شد

سیاست و بازاریابی - نشست هم‌اندیشی مرتبط با هوش مصنوعی با حضور مدیران و نمایندگان وزارت‌خانه‌های نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیرو و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به میزبانی اداره کل نظام فنی و اجرایی و ارزشیابی طرح‌های وزارت نفت برگزار شد.

تغییر سازوکار صندوق رفاه صنعت نفت باعث بی‌انگیزگی متخصصان و بازنشستگان می شود

سیاست و بازاریابی - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس ضمن انتقاد از اصلاح سازوکار صندوق رفاه صنعت نفت که بودجه دولتی ندارد و بر اساس کسورات بازنشستگی اداره می‌شود، گفت: این اقدام باعث بی‌انگیزگی متخصصان و بازنشستگانی می‌شود که منشأ خدمات بزرگ و صادرکنندگان خدمات مهندسی هستند.

جهش ۴۶ درصدی پیشرفت ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ در کمتر از ۲ سال

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل پتروپالایش دهلران گفت: خوشبختانه تنها در بیست ماه از آغاز دولت سیزدهم شاهد جهش ۴۶ درصدی پیشرفت پروژه کارخانه گاز و گاز مایع ۳۱۰۰ دهلران هستیم.

افزایش تولید و صادرات نفت ایران به گواه سناتورهای آمریکایی

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت گفت: خوشبختانه با تلاش همکارانم در وزارت نفت آمار تولید و صادرات نفت خام، میعانات و فرآورده‌های نفتی هر روز رو به افزایش است و به گفته سناتورهای آمریکایی و رسانه‌های غربی در دو سال اخیر روند تولید و صادرات نفت ایران با وجود تحریم‌ها، صعودی بوده است.

تفاهم‌نامه همکاری توسعه زیست بوم فناوری زنجیره‌های ارزش صنعت نفت امضا شد

سیاست و بازاریابی - تفاهم‌نامه همکاری توسعه زیست‌بوم فناوری زنجیره‌های ارزش صنعت نفت بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و هلدینگ پتروپالایش اصفهان در حضور رئیس‌جمهوری امضا شد.

نفتی که هرگز از بازارهای جهان حذف نشد

سیاست و بازاریابی - فراز و فرودهای ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس، صدور نفت را حتی برای یک روز هم قطع نکرد؛ حقیقتی که همه دیدند و باور کردند؛ آرزویی که تا همیشه بر دل دشمن ماند.

محصولات پایین‌دستی پی‌وی‌سی تا ۷ برابر ارزشمندتر است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل پتروشیمی اروند با اشاره به سهم قابل‌توجه این شرکت در تأمین پی‌وی‌سی کشور، گفت: یکی از چالش‌های ما تک بودن این صنعت در کشور است و با هر اختلالی در جریان تولید افزون‌بر توقف تولید اروند، سایر شرکت‌هایی که خوراک خود را از ما دریافت می‌کنند هم دچار مشکل خواهند شد.

نقش مؤثر پژوهشگاه صنعت نفت در اجرای خدمات فناورانه

سیاست و بازاریابی - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت اعلام کرد که این پژوهشگاه نهادی علمی - تحقیقاتی و برای خدمات فناورانه است که اقداماهای بسیار گسترده‌ای را به صنعت نفت و دیگر صنایع مرتبط ارائه می‎کند و همواره خود را با نیازهای موجود در کشور تطبیق داده است.

تولید واقعی نفت خام ایران به روزانه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه رسیده است

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت گفت: تولید واقعی نفت خام به روزانه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه رسیده است که تا پایان شهریورماه این مقدار به روزانه ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه افزایش می‌یابد.

بررسی کاربردهای فناوری پلاسما در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بررسی شد

سیاست و بازاریابی - بیست‌وچهارمین ژورنال کلاب با عنوان «مفاهیم نظری، عملی و کاربردهای فناوری پلاسما در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و محیط زیست» با حضور متخصصانی از سازمان انرژی اتمی، شرکت ملی گاز ایران، وزارت نیرو، شرکت ملی پتروشیمی ایران، دانشگاه و پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

فرصت بهینه‌سازی معادل روزانه ۳.۵ میلیون بشکه نفت در اقتصاد ایران

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای کاهش ۵۰ درصدی شدت مصرف انرژی در کشور گفت: اکنون امکان بهینه‌سازی معادل روزانه ۳.۵ میلیون بشکه نفت خام در اقتصاد ایران وجود دارد.

تعمیر چاه‌های آسیب‌دیده فاز ۱۳ پارس جنوبی شتاب می‌گیرد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از برنامه‌ریزی برای بازیابی چاه‌های آسیب‌دیده فاز ۱۳ پارس جنوبی خبر داد و گفت: برداشت گاز از تعدادی از چاه‌های موقعیت دریایی ۱۳A تا پایان امسال آغاز می‌شود.

تقویت امنیت انرژی جهان با توافق‌های نفتی ایران و عربستان

سیاست و بازاریابی - ایران و عربستان در مجموع حدود ۳۷ درصد از ذخایر نفت جهان را در اختیار دارند و می‌توانند با سرمایه‌گذاری‌های مشترک و تجارت هماهنگ در بازار نفت، نقش به‌سزایی در ایجاد امنیت انرژی جهان بازی کنند.

هدف‌گذاری برای گازرسانی به ۲۴ شهر و بیش از ۱۷۰۰ روستای دیگر سیستان و بلوچستان

سیاست و بازاریابی - شرکت‌های گاز استان‌های یزد و خراسان جنوبی با توجه به عملکرد مطلوب خود از سوی شرکت ملی گاز ایران به‌عنوان معین گازرسانی به شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان انتخاب شدند و فعالیت می‌کنند که در مجموع موظف به اتصال ۲۴ شهر و بیش از ۱۷۰۰ روستای این استان به شبکه گاز کشور هستند.

پیشرفت ۹۰ درصدی ساخت پیگ هوشمند ایرانی

سیاست و بازاریابی - مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از پیشرفت ۹۰ درصدی ساخت پیگ هوشمند ایرانی با توان متخصصان داخلی بخش خصوصی خبر داد.

دستِ تنهای وزارت نفت در بهینه‌سازی مصرف سوخت/ رفع ناترازی در گِرو همت جمعی

سیاست و بازاریابی - وزارت نفت برای بهینه‌سازی مصرف سوخت به سیبلی تبدیل شده که نوک پیکان‌ها همواره به سمتش نشانه رفته است، در حالی که اجرایی‌ شدن این موضوع و رفع ناترازی انرژی همت جمعی می‌طلبد.

تعامل سازنده‌ای بین وزارت نفت و دانش‌بنیان‌ها برقرار است

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: هم‌اکنون تعامل خوبی بین شرکت‌های دانش‌بنیان و وزارت نفت برقرار است و بخش بزرگی از قطعات نفتی، پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی با محوریت تولید بار اول، بومی‌سازی شده است.

جابه‌جایی سکوی فاز ۱۱ پارس جنوبی از نظر اجرایی و عملیاتی منحصر به فرد و بی‌نظیر است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: جابه‌جایی سکوی فاز ۱۱ پارس جنوبی از نظر اجرایی و عملیاتی و پیچیدگی در طول تاریخ صنعت نفت ایران امر منحصر به فرد و بی‌نظیر است.

جبران بخشی از ناترازی گاز در زمستان با بهره‌برداری از فاز ۱۱ پارس جنوبی

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه با بهره‌برداری از فاز ۱۱ پارس جنوبی، بخشی از ناترازی گاز جبران خواهد شد، گفت: ارزش کل سرمایه‌گذاری در مجموع و با بهره‌برداری کامل از این فاز، ۴.۸ میلیارد دلار خواهد بود و درآمد سالانه ۵ میلیارد دلاری را به‌دنبال خواهد داشت.

اوجی: قراردادهای سازنده‌ای با ونزوئلا در حوزه انرژی امضا شد

سیاست و بازاریابی - وزیر نفت با اعلام اینکه قراردادهای سازنده‌ای با ونزوئلا در حوزه انرژی امضا شد و تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار قطعه کالا و ادوات حوزه نفت گاز به این کشور آمریکای لاتین صادر شده است، از ورود جدی دولت سیزدهم به پالایشگاه‌های فراسرزمینی خبر داد.

نمایش قدرت صنعت نفت ایران همگام با رونق دیپلماسی انرژی

سیاست و بازاریابی - بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران، آوردگاه نمایش قدرت صنعت نفت کشور با حضور یک هزار و ۵۰۰ شرکت ایرانی بود که حالا می‌توانند بیش از ۸۰ درصد از نیاز این صنعت را با تکیه بر توان داخلی تأمین کنند؛ از سویی این نمایشگاه با افزایش چهار برابری حضور شرکت‌های ایرانی رونق دیپلماسی وزارت نفت در دولت سیزدهم را نشان داد.

قیمت نفت کاهشی شد

سیاست و بازاریابی - نگرانی‌ها درباره سقف بدهی ایالات متحده آمریکا در مقابل کمبود عرضه به‌دلیل افزایش فصلی تقاضای سوخت قیمت نفت در بازارهای جهانی را کاهش داد.

همکاری‌های نفتی ایران و اندونزی افزایش می‌یابد

سیاست و بازاریابی - معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت در حاشیه سفر رئیس‌جمهوری و هیئت همراه به اندونزی، با وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی دیدار و بر افزایش همکاری‌های نفتی دو طرف تأکید کرد.

۴ محور اصلی بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور

سیاست و بازاریابی - یک کارشناس حوزه انرژی با اشاره به اینکه برای بهینه‌سازی مصرف انرژی توجه به چهار محور اصلی ضروری است، گفت: بهینه‌سازی مصرف سوخت باید فرابخشی دیده شود و در این زمینه پیشنهاد ایجاد معاونت فناوری و بهینه‌سازی ریاست‌جمهوری برای مهار شدت مصرف انرژی از سوی دولت سیزدهم مطرح شده است.

کمبود سرمایه‌گذاری بازار نفت را بی‌ثبات می‌کند

سیاست و بازاریابی - دبیرکل اوپک در کنفرانس نفت و گاز خاورمیانه در دوبی گفت کمبود سرمایه‌گذاری در بخش نفت و گاز می‌تواند بازار را در بلندمدت بی‌ثبات کرده و مانع رشد شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری: بنزین گران نمی‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: بنزین گران نخواهد شد و افرادی که آن‌ را برای جلوگیری از قاچاق توصیه می‌کنند به‌دنبال راهکارهای دیگری باشند.

برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران صنعت گاز

سیاست و بازاریابی - رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران ماهیت کار در این شرکت ملی گاز ایران را ایثار و خدمت دانست و گفت: هدف از برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی ایثارگران، توسعه فرهنگ ایثار و خدمت است.

گازهای مشعل پارس جنوبی به‌زودی فروخته می‌شوند

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که گازهای مشعل این مجموعه به‌منظور کاهش آلایندگی‌های موجود و برای حفظ محیط زیست عسلویه در آینده نزدیک در قالب مزایده فروخته می‌شوند.

ساير مطالب

تغییرات در سیاست های فیس بوک در پی اعتراض کارمندان

هوش مصنوعی عامل اخراج کارمندان مایکروسافت شد

هوش مصنوعی کسب و کار را متحول خواهد کرد

گوگل قرارداد 2000 کارمند پاره وقت را به بهانه کاهش درآمدها فسخ کرد

فیسبوک نام کیف پول ارز دیجیتال خود را به Novi تغییر داد

کرونا دوباره کارخانه نوکیا را تعطیل کرد!

اپل و گوگل در حال توسعه نهایی سرویس ردیاب کرونا هستند

Microsoft Lists معرفی شد؛ ردیابی هوشمند اطلاعات برای کسب و کارها

اظهار نگرانی مدیرعامل فیس‌بوک از نفوذ چین بر اینترنت جهان

مدیران گوگل از گوشی جدیدشان راضی نیستند

آمازون انبارهای اروپایی خود در فرانسه را بازگشایی خواهد کرد

پروژه عظیم فیسبوک برای افزایش 3 برابری ظرفیت اینترنت آفریقا و خاورمیانه

سقوط 90 درصدی سود فاکسکان در سایه کرونا

فیسبوک Giphy را با پرداخت 400 میلیون دلار خرید؛ ادغام با اینستاگرام

کارکنان توییتر برای همیشه دورکار شدند

اینتل و تایل برای افزودن یک امکان به لپ‌تاپ‌ها همکاری می‌کنند

همکاری اینتل و تایل برای افزودن امکان ردیابی به لپ‌تاپ‌ها

هواوی پا به دنیای خودروسازی می گذارد

تسلا دفتر مرکزی خود را از کالیفرنیا خارج می‌کند

دیجی کالا در استارتاپ کمدا سرمایه‌گذاری کرد

هند در راه تبدیل شدن به سیلیکون ولی بعدی

تلاش شرکت آمازون برای حفاظت از کارکنان خود

گزارش مالی اپل برای فصل دوم سال مالی 2020 منتشر شد

کمک مالی 100 میلیون دلاری شرکت سونی

مایکروسافت با کوکاکولا قرارداد همکاری امضا کرد

کرونا مانع گوگل؛ شبکه اجتماعی Shoelace به کار خود پایان می‌دهد

گوگل در رقابت با زوم، استفاده از گوگل میت را برای همه کاربران رایگان کرد

انتشار گزارش مالی سامسونگ برای فصل اول 2020؛ افزایش سود عملیاتی با وجود کرونا

هویت افراد و شرکت‌های تبلیغ‌دهنده در گوگل باید تایید شود

گوگل و احراز هویت تبلیغ‌دهندگان؛ چالشی جدید برای کسب‌وکارهای ایرانی؟

ایلان ماسک می‌خواهد اسپیس ایکس نسل بعدی تلسکوپ‌های فضایی را پرتاب کند

اقدام امنیتی اپل برای آیپد‌های سال 2020

مایکروسافت به دنبال سرمایه‌گذاری در غول فین‌تک هند

گام به گام با پروژه استاندارد چین؛ بلندپروازی شرق برای تبدیل شدن به قطب تکنولوژی

هدف گوگل استیدیا از کمک به استدیوهای کوچک چیست؟

چگونه کسب و کار خود را در شرایط بحرانی رونق دهیم؟

مدل خدمات ارزش افزوده تغییر می‌کند

کسب‌وکارهای گردشگری به‌تدریج بازگشایی می‌شوند

توصیه کلیدی استیو جابز برای افزایش بهره‌وری و خلاقیت

به‌روزرسانی الگوریتم گوگل چه تاثیری روی بهینه‌سازی سئو دارد؟

«مارکت پلیس» دیوار راه‌اندازی می‌شود؛ حلقه اتصال کسب‌وکارهای سنتی به مشتریان

گوگل را با کارمند ایرانی مایکروسافت بیشتر بشناسید - قسمت اول

آنچه اپل باید از گوگل بیاموزد

گوگل و فیس بوک باید برای انتشار خبر هزینه پرداخت کنند

همکاری NBA و مایکروسافت در ساخت سرویس پخش زنده

چگونه با استفاده از سایت برای کسب و کار خود بازاریابی کنیم؟

نرخ بهره وام را بهتر بشناسیم

معرفی کتاب موفقیت در گرو نتیجه نهایی کار

طرح کسب و کار برای کارآفرینی باید چگونه باشد؟

فروش مستقیم چیست و آیا گزینه مناسبی برای کسب و کارهای خانگی است؟

11 گام برای راه اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ موفق

کارآفرینی چیست و کارآفرین کیست؟

ارز دیجیتال ایاس (EOS) چیست؟ – معرفی کیف پول های ایاس

آشنایی با درآمد غیرفعال یا پسیو و تفاوت آن با درآمد فعال

4 راهکار عملی برای موفقیت اهداف مالی در سال جدید

نقش کارآفرینان در شرایط بحرانی توسعه اقتصادی

شرکت‌های فناوری به کمک آسیب دیدگان کرونا شتافتند

همکاری اپل و گوگل برای ردیابی بیماران کرونایی

شرایط سخت کاری در فاکسکان به خاطر کرونا

آمازون 75هزار نیروی جدید استخدام می‌کند

گوگل مشغول توسعه چیپست اختصاصی خود برای پیکسل و کروم بوک است

آموزش از راه دور با واقعیت مجازی؛ هدف استارتاپ اماراتی در دوران کرونا

کمک مالی تیک تاک برای مقابله با کرونا

خداحافظی سامسونگ با یک پروژه شکست خورده

فیس بوک میلیون ها دلار خرج امنیت زاکربرگ کرد

گوگل برای نابینایان کیبورد مجازی ارائه کرد

اتحاد اپل و گوگل برای شکست دادن همه گیری کرونا

چه تولیدکنندگانی آپدیت اندروید 10 را امسال منتشر می‌کنند؟

ضرر 60 میلیون دلاری میت Xs برای هواوی

گوگل ممکن است به‌زودی برند هنگ اوت را کنار بگذارد

دسترسی کسب‌وکارها به پایگاه‌ داده دولتی تسهیل می‌شود

چرا دارایی دیجیتال نسبت به رکود اقتصادی مقاوم است؟

5 کسب و کار موفق که کارشان را از پارکینگ شروع کردند - قسمت اول

راهکار گوگل برای بهبود کیفیت صدا در Duo

Intel در پی جبران ناکامی

افزایش تعداد کارمندان مبتلا به کرونا سامسونگ

کسب درآمد یوتیوب از تبلیغ درمان های جعلی ویروس کرونا

ARM چگونه بازار پردازش موبایل را تصاحب کرد؟

ادغام اپراتور Sprint در T-Mobile پس از 2 سال نهایی شد

اپل در توسعه نقشه از گوگل پیشی گرفت

اقدام عجیب اپل پس از تصاحب اپلیکیشن مطرح هواشناسی

درآمد شرکت HMD برای اولین بار افزایش یافت

ضربه سنگین تحریم ها برای هواوی

کسبو‌کارهای کوچک برای عبور از بحران کرونا باید چه اقدام‌هایی انجام دهند؟

اپل با تصاحب اپلیکیشن Dark Sky، نسخه اندرویدی آن را حذف می‌کند

سامسونگ تا پایان 2020 تولید پنل‌های LCD را کنار می‌گذارد

کرونا برای اولین بار شیب درآمد سالانه گوگل را نزولی می‌کند

همکاری کپکام و سازنده Resident Evil 3 Remake در یک پروژه بزرگ

عبور از بحران به سبک Airbnb: نصف شدن حقوق مدیران ارشد

ورشکستگی استارتاپ اینترنت ماهواره‌ای وان وب در پی شیوع کرونا

زمین‌گیر شدن خطوط تولید چه بر سر دنیای فناوری می‌آورد؟

ساتیا نادلا: مایکروسافت با قدرت از بحران کرونا عبور خواهد کرد

آرم چگونه به فرمانروای پردازنده‌های موبایل تبدیل شد؟

وعده ساتیا نادلا برای زمان بحران

اپل احتمالا در سال 2021 چندین لپ‌تاپ و رایانه مبتنی‌بر ARM عرضه می‌کند

اقدامات «آمازون» کافی نیست

کرونا شرکت اینترنت ماهواره‌ای را ورشکسته کرد

سونی بخش‌های گوشی، دوربین و سرگرمی خانگی را ادغام کرد

جهش بیت‌کوین به طرف هالوینگ؟

جیلی کلید خودرو را با پهپاد به مشتری تحویل می‌دهد