سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

هر طرحی در راستای نظافت و آراستگی شهر باید ابتدا در صحن شورا مطرح شود

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: گویا شهرداری روش جدیدی را در نظر گرفته که ما در روزنامه همشهری از آن مطلع شدیم در حالیکه این طرح به اندازه ای مهم است که باید در شورا ارائه شود.

کیفیت هوای تهران در دومین ماه فصل پاییز چگونه بود؟

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در مورد کیفیت هوای پایتخت در دومین ماه فصل پاییز گفت: از ابتدای آبان تا امروز (۲۲ آبان) شاخص کیفیت هوای تهران، ۱۱ روز در شرایط قابل قبول و ۱۱ روز بالاتر از حد مجاز و در محدوده شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت.

استقبال شورا از ورود زباله‌سوزهای مدرن به تهران؛ تولید آلودگی دستگاه‌های جدید صفر است

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص رایزنی تیم مدیریت شهری پایتخت با سرمایه‌گذاران چینی برای واردات دستگاه‌های زباله‌سوز به تهران گفت: این دستگاه‌ها هیچ‌گونه آلودگی در شهر تولید نمی‌کنند.

دستگاه‌های زباله‌سوز هیچ‌گونه آلودگی در شهر تولید نمی‌کند

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص رایزنی تیم مدیریت شهری پایتخت با سرمایه‌گذاران چینی برای واردات دستگاه‌های زباله‌سوز به تهران گفت: این دستگاه‌ها هیچ‌گونه آلودگی در شهر تولید نمی‌کنند.

سفر کارشناسان چینی برای قرارداد طراحی داخلی ۷۹۱ واگن و ساخت دستگاه‌های زباله‌سوز مُدرن

سیاست و بازاریابی - سخنگوی شهرداری تهران از سفر هیئت‌های کارشناسی چینی برای نهایی کردن طراحی داخلی ۷۹۱ واگن و ساخت دستگاه‌های زباله‌سوز مُدرن خبر داد.

رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه فرهنگی و گردشگری عباس آباد منصوب شد

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران، سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد را به سمت «رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه فرهنگی و گردشگری عباس آباد» منصوب کرد.

ترافیک نیمه دوم سال رسماً از امروز شروع شد

سیاست و بازاریابی - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در زمان اجرای طرح شناورسازی ترافیک بسیار کمتری را شاهد بودیم.

لزوم پاسخگویی شهرداری تهران درخصوص انتقال سامانه معلولان از اتوبوسرانی به سازمان تاکسیرانی

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران خواستار پاسخگویی شهرداری تهران درخصوص انتقال سامانه معلولان از اتوبوسرانی به سازمان تاکسیرانی شد.

بازسازی بیش از ۸ هزار متر از انهار منطقه۸

سیاست و بازاریابی - عملیات عمرانی جمع آوری آبهای سطحی اعم از تبدیل نهر به کانیو، نیم جوی، تک جدول، کانیو کتابی، لوله گذاری و... و. در محلات منطقه۸ تهران به بیش از ۸٠٠٠ متر رسید.

تعیین تکلیف اراضی دولتی و تعریف آنها در قالب پروژه‌های بازآفرینی

سیاست و بازاریابی - سازمان نوسازی شهر تهران در راستای پیگیری موضوعات مختلف بازآفرینی محدوده‌های هدف در شهر تهران، زمینه‌های همکاری مشترک و متعددی را با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران داشته است.

آغاز برچیدن پارکینگ ساخته شده روی سیل‌برگردان غرب تهران

سیاست و بازاریابی - معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از آغاز برچیدن پارکینگ احداث شده پارک ارم بر روی سیل‌برگردان غرب تهران و اصلاح اتصال کانال باکری (وسک) خبر داد.

مسئول راه اندازی مرکز اسناد و آرشیو معاونت شهرسازی و معماری منصوب شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل برنامه ریزی و سرمایه انسانی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران طی حکمی دنیا عباسی کسبی را به عنوان مسئول راه اندازی مرکز اسناد و آرشیو این معاونت منصوب کرد.

بررسی بودجه سال ۱۴۰۲ ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

سیاست و بازاریابی - مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: براساس احکام برنامه چهارم تحول و پیشرفت شهر تهران توسعه مراکز جدید معاینه فنی از طریق بخش خصوصی ۱۰۰ درصد تحقق یافته است.

زمینه صادرات ۳۰۰ تن پیاز را فراهم کردیم/ تاثیر بی‌بدیل سازمان میادین در تنظیم قیمت بازار

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در زمینه‌های جدید مثل واردات و صادرات ورود خواهیم کرد و در چند روز آینده زمینه صادرات ۳۰۰تن پیاز را به یکی از کشورها فراهم می‌کنیم.

کدام منطقه پایتخت بیشترین زباله بیمارستانی را دارد؟

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مکانیزم جمع‌آوری زباله بیمارستانی توسط سازمان پسماند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: روزانه ۵۵ خودرو مخصوص در ۳ شیفت کاری حدود ۱۳۰ تن زباله بیمارستانی را جمع‌آوری می‌کنند.

برگزاری جلسه مشترک اساتید دانشگاه، شهردار تهران و اعضای شورا برای بررسی ایمنی ساختمان‌ها

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه مشترک اساتید دانشگاه، شهردار تهران و اعضای شورا برای بررسی ایمنی ساختمان‌ها خبر داد.

اعلام وضعیت قرمز برای هوای پایتخت

سیاست و بازاریابی - بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا هم‌اکنون روی عدد ۱۵۱ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای همه قرار دارد.

اولین سایت پردازش پسماند تهران به موزه تبدیل شود

سیاست و بازاریابی - در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، گزارش حسابرسی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در سال ۱۴۰۱ با حداکثر آراء موافق تأیید شد.

تاثیر "معاینه فنی اجباری خودروها" بر کاهش آلودگی هوای تهران چه میزان بوده است؟

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران با بیان اینکه تأثیر اخذ معاینه فنی بر "سیاهه انتشار آلودگی هوا" بررسی می‌شود، گفت: بازنگری در سیاهه انتشار آلودگی هوای تهران با تأکید بر بررسی تأثیر معاینه فنی خودروها در میزان کاهش آلودگی در دستور کار قرار دارد.

قطع برق شبکه بالاسری در خط ۵مترو/ تلاش برای اتصال برق ادامه دارد

سیاست و بازاریابی - مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو از توقف خدمات رسانی در بخشی از خط ۵ مترو به دلیل قطع سیستم برق بالاسری، در محدود ایستگاه‌ اتمسفر تا هشتگرد در خط ۵ خبر داد.

آغاز عملیات ساخت جایگاه سوخت کوچک مقیاس

سیاست و بازاریابی - آیین عملیات ساخت جایگاه‌ سوخت کوچک مقیاس با حضور مدیران شهری صبح امروز چهارشنبه ۰۷ تیرماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

ارتقای شغلی ۶ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران به مناسبت عید سعید غدیر

سیاست و بازاریابی - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران از ارتقای شغلی ۶ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران به مناسبت عید سعید غدیر خبر داد.

اهدای۲۰۰۰ کالای تجهیزی به مدارس منطقه۱۱

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه۱۱ از اهدای بیش از دو هزار کالای تجهیزی برای کمک به مدارس منطقه۱۱ به ارزش بیش از ده میلیارد ریال خبر داد.

«ایران آینده ۲» میزبان نوجوانان است

سیاست و بازاریابی - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جشنواره «ایران آینده ۲» را با برنامه‌های متنوع در فرهنگسرای رازی برگزار می‌کند.

مرکز ۱۳۷ پلاس در مسیر هوشمندی و چابکی / انتشار کتابچه ای از اقدامات سامانه ۱۳۷پلاس همزمان با سالگرد این مرکز

سیاست و بازاریابی - مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی شهرداری تهران (۱۳۷پلاس) با ادغام دو سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ پس از ۱۷ سال در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان درگاه یکپارچه ارتباط شهروندی در حال خدمت رسانی به شهروندان تهرانی است.

طرح نظام‌نامه محلات تمامی مسئولیت‌های محله را به مردم واگذار می‌کند/ مهم‌ترین معضل کشور تبعیض است

سیاست و بازاریابی - نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: طرح نظام‌نامه محلات که در دستور کار شورا است به نوعی تمام مسئولیت‌های محلات را به محلات واگذار می‌کند.

با تقویت حکمرانی مشارکتی، مردم در تمامی فرایندهای اداره شهر نقش خواهند داشت

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: منظور ما از حکمرانی مشارکتی، اینکه مردم مورد اهتمام واقع شوند نیست بلکه منظور این است که مردم در فرایند تصمیم‌گیری و مدیریت شهر و اجرا و نظارت مشارکت داده شوند .

بزرگترین تونل شهری غرب آسیا در پایتخت احداث می‌شود/ حفاری تونل خطوط ۸،۹ و ۱۱ متناسب با اقتضائات شهری

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: هدف‌گذاری مجموعه مدیریت شهری تهران این است تا سال ۱۴۱۰، هفتاد درصد از رفت‌وآمدهای درون شهری به وسیله ناوگان حمل‌ونقل عمومی صورت پذیرد.

سوداگرانی که جان مردم را فدای منافع‌شان می‌کنند، جز ننگ و نفرت نصیبی نخواهند داشت

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سالروز حادثه متروپل گفت: جز ننگ و نفرت برای کسانی که با این سودآوری و سوداگری‌ها می خواهند جیب خود را پر کنند، باقی نخواهد ماند.

واگذاری مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی با قیمت‌های کارشناسی امکان‌پذیر نیست

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسیاری از مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی با قیمت‌های کارشناسی امکان واگذاری به بهره‌بردار را پیدا نمی‌کنند که منجر به تغییر کاربری واحدها و کاهش کیفیت خدمات‌رسانی شده است.

روند فعالیت کارخانه واگن‌سازی شهر تهران بسیار امیدوارکننده است/ اورهال ۲۳۰ واگن تا پایان سال

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازدید روز گذشته خود از کارخانه واگن‌سازی شهر تهران گفت:پس از بازدید یک سال قبل که وضعیت نامناسبی نداشت، روز گذشته بازدیدی را انجام دادیم که بسیار امیدوار کننده بود.

تلاش برای تبدیل وضعیت ایثارگران جای تقدیر دارد

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۲۹۰ نفر از افراد ایثارگر شهرداری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند که باید تعیین تکلیف شوند؛ اینکه تلاش می‌شود وضعیت بهتری برای این افراد ایجاد شود جای تقدیر دارد.

ساير مطالب

اختصاص 10 میلیارد تومان برای کارآفرینی بانوان استان یزد + فیلم

حمایت جدی از طرح اشتغالزایی فارغ التحصیلان، نخبگان و ورزشکاران خانم

لزوم آگاه‌سازی مردم از بحران جمعیت

اولویت معاونت امور زنان و خانواده اشتغال پایدار خانواده محور است/ راه اندازی سامانه 101 اشتغال زنان

حضور خانم دکتر خزعلی در آئین تقدیر از دانش آموزان دختر برگزیده علمی و پژوهشی

نشست صمیمانه معاون رییس جمهور با بانوان شاغل شهرستان کوهدشت

لرستان پایلوت طرح ایجاد کسب و کارهای خانواده محور می شود

بازدید معاون رییس جمهوری از تنها شرکت تعاونی برتر لرستان بافت طلایی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده دقایقی پیش وارد شهرستان دلفان استان لرستان شد

نشست توانمندسازی و اشتغال زنان سرپرست خانوار

برگزاری دومین نشست ستاد راهبردی هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر

نشست "بازاندیشی زنان در هویّت جنسیتی" برگزار شد

بنده به عنوان خواهر شهید و نه بخاطر مسئولیتی که دارم اینجا هستم

دانشگاه بین‌المللی اهل بیت(ع) وضعیت زنان در افغانستان را بررسی می‌کند

برگزاری نشست مشترک معاون رییس جمهور با هیاتی از کشور لبنان

طرح «برنامه کسب‌وکار‌های پایدار خانواده‌محور» ظرف 15 روز رونمایی می‌شود

دیدار معاون رییس جمهور با خانواده شهدا، ایثارگران و بانوان نخبه ارتش

وزارت کار و رفاه بودجه 1401 را "خانواده" محور تدوین می‌کند

زنان بسیجی در 4 دهه این نظام جریان ساز و تحول آفرین بودند

نقش زنان در دفاع مقدس کمتر مورد توجه قرار گرفته است

در بیان نقش زنان در عرصه مقاومت و دفاع مقدس کم کار شده است

تلاش تامین اجتماعی برای توسعه پوشش بیمه همگانی حائز اهمیت است

رونمایی از برنامه جامع معاونت امور زنان و خانواده

اطلاعیه

تاکید بر معرفی الگوی سوم از زن مسلمان

نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار شد

تمامی هزینه‌های درمان ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گرفت +فایل صوتی

بازدید معاون رییس جمهور از موسسه روزبه- فیلم

نشست معاون رییس جمهور با فعالان دانشگاهی زنجان- فیلم

بازدید معاون رییس جمهور از موسسه خیریه روزبه- فیلم

پرداخت تسهیلات به صندوق خرد زنان عشایر در فارس

افتخاری: الگوی وحی، والاترین الگوی زنان است

بیمه قالیبافان از سوی اعضای فراکسیون زنان پیگیری می‌شود

گام برداشتن در مسیر کارآفرینی و تولید، مجاهدت است

معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهوری وارد زنجان شد

معاون رئیس جمهوری: طرح کسب و کار پایدار خانواده را دنبال می کنیم

دولت سیزدهم شرایط وضعیت نابسامانی را به ارث برده است

ما در برابر همه انتظارات مردم، مسئولیت داریم

معاون رییس جمهور: تشکل‌های مردمی پشتوانه توسعه کشور هستند

خوب است برای پشتیبانی از تولیدات داخلی، پویش "جهیزیه فقط ایرانی" راه بیافتد

دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با مدیر حوزه‌ علمیه خواهران

رسیدگی به مطالبات مردمی از اولویت های معاونت امور زنان و خانواده می باشد

ایجاد تحول در حوزه زنان و خانواده با هم افزایی و تعامل بیشتر

بازدید معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم از شهرک صنعتی شمس‌آباد

الهامی مدیرکل امورزنان و خانواده شد

نقش مادری نباید منافاتی با حضور فعال و موثر در جامعه داشته باشد

حضور معاون رییس جمهور در برنامه صبح به خیر ایران - فیلم

شهادت‌طلبی زنان ایرانی در گذر تاریخ

داستان مادر شهیده عشق

دیدار معاون رییس جمهور با جمعی از پژوهشگران حوزه خانواده

رونمایی از «برنامه کسب و کارهای پایدار خانواده محور» در هفته پیش رو

نشست تجلیل از خانواده های فرزندپذیر برگزار شد

تکذیبیه

نامه خانم دکتر خزعلی به کلیه وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی

پیکر مطهر نخستین بانوی شهید مفقودالاثر کشف شد

نشست مشترک معاونت ریاست جمهور و ستاد دیه کشور برگزار شد

انفاق و کمک رسانی عامل تثبیت ایمان، تقوا، آرامش نفس و رسیدن به حیات طیبه

اشتغال‌زایی و کارآفرینی بانوان با رویکرد خانواده محور

نیازهای دانش‌آموزان و مدارس باید شناسایی و رفع شود

تعاملات علمی با کشورهای اسلامی مزیت اصلی گردشگری سلامت است

پاسخ به نگرانی‌ها درباره تبعاتِ بخشنامه دورکاری زنان

آموزش و شناخت گام نخست نقش آفرینی زنان در پدافند غیرعامل

آخرین جزئیات اجرای قانون بیمه درمان ناباروری برای زنان

تاکید سردار جلالی بر نقش زنان در پدافند غیرعامل

نظارت دو هفته‌ای فراکسیون زنان بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی برای دورکاری مادران

خانم دکتر خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد

ایجاد کارگاه های کوچک در روستاها برای جلوگیری از مهاجرت ضروری است

ساختار حضور زنان در کلانتری ها باید بازنگری شود

اعطای تسهیلات 100 میلیون تومانی برای ازدواج مجردین روستایی دهه 60

صندوق های خرد برای توسعه اشتغال زنان روستایی افزایش می یابد

معاون رییس جمهوری با نخستین زن اسیر ایرانی جنگ تحمیلی دیدار کرد

تعیین تکلیف افراد فاقد شناسنامه برای بهره مندی از حقوق شهروندی ضروری است

شرایط بیمه شدن زنان خانه‌دار و دختران مجرد

دیدار معاون رئیس جمهور با حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران

دیدار معاون رییس جمهور با آیت الله سعیدی، امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)

معاون رییس جمهوری: آسیب‌زدایی از محیط خانواده با جدیت پیگیری می‌شود

دیدار معاون رییس جمهور با حضرت آیت الله نوری همدانی

تشکیل شورای فقهی در خصوص موضوعات زنان و خانواده

دیدار معاون رییس جمهور با آیت الله العظمی مکارم شیرازی در قم

پس از سخنان رهبری؛ «حوض خون» به چاپ سوم رسید

پزشکان ایثارگر جهادی به زندان زنان استان تهران رفتند

مهارت آموزی زنان روستایی مانع مهاجرت می‌شود

برگزاری اولین نشست هماهنگی حضور زنان ایرانی در اکسپو 2021

خیرّان برای آزادی زنان زندانی وارد میدان شوند

پیچ و خم تبعیض‌های جنسیتی در اشتغال زنان

رفع آسیب های متوجه خانواده، مهمترین ماموریت دانشگاه حضرت معصومه(س) است

توجه به اشتغال و آموزش زنان مهمترین اصل در ندامتگاه است

نشست معاون رییس جمهور با شبکه ارتباطی سازمان‌های غیردولتی زنان

مادران و همسران رسالتی سرنوشت‌ساز در جامعه اسلامی دارند

اولین نشست هم اندیشی دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده

ایجاد صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیاز‌های ویژه

تحصیل مجازی مادران دانشجو/ طرح حامی مادر در کدام واحد دانشگاهی اجرا می‌شود؟

مشاغل خانگی، راهی برای کاهش نرخ بیکاری

مادران دارای کودک زیر 6 سال یا دبستانی می توانند به دورکاری ادامه دهند

نشست نقش بانوان تقریبی در تکوین تمدن اسلامی

تدوین برنامه جامع برای توانمندسازی زنان

امضای تفاهم‌نامه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با معاونت توسعه روستایی

لزوم پیگیری مشکلات دختران بازمانده از تحصیل در هرمزگان

صدور بیش‌از 5 هزار شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی

حضور معاون امور زنان و خانواده در مراسم هفته ملی سلامت بانوان ایران