سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بزرگترین تونل شهری غرب آسیا در پایتخت احداث می‌شود/ حفاری تونل خطوط ۸،۹ و ۱۱ متناسب با اقتضائات شهری

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: هدف‌گذاری مجموعه مدیریت شهری تهران این است تا سال ۱۴۱۰، هفتاد درصد از رفت‌وآمدهای درون شهری به وسیله ناوگان حمل‌ونقل عمومی صورت پذیرد.

سوداگرانی که جان مردم را فدای منافع‌شان می‌کنند، جز ننگ و نفرت نصیبی نخواهند داشت

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سالروز حادثه متروپل گفت: جز ننگ و نفرت برای کسانی که با این سودآوری و سوداگری‌ها می خواهند جیب خود را پر کنند، باقی نخواهد ماند.

واگذاری مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی با قیمت‌های کارشناسی امکان‌پذیر نیست

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسیاری از مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی با قیمت‌های کارشناسی امکان واگذاری به بهره‌بردار را پیدا نمی‌کنند که منجر به تغییر کاربری واحدها و کاهش کیفیت خدمات‌رسانی شده است.

روند فعالیت کارخانه واگن‌سازی شهر تهران بسیار امیدوارکننده است/ اورهال ۲۳۰ واگن تا پایان سال

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازدید روز گذشته خود از کارخانه واگن‌سازی شهر تهران گفت:پس از بازدید یک سال قبل که وضعیت نامناسبی نداشت، روز گذشته بازدیدی را انجام دادیم که بسیار امیدوار کننده بود.

تلاش برای تبدیل وضعیت ایثارگران جای تقدیر دارد

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۲۹۰ نفر از افراد ایثارگر شهرداری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند که باید تعیین تکلیف شوند؛ اینکه تلاش می‌شود وضعیت بهتری برای این افراد ایجاد شود جای تقدیر دارد.

کنترل و نظارت شبانه بر عملکرد خودروهای جمع آوری پسماند در منطقه

سیاست و بازاریابی - نشست تخصصی بررسی پروژه های اولویت دار حوزه خدمات شهری منطقه۲۲ در سال ۱۴۰۲ و چگونگی اجرای طرح تحول در حوزه نگهداشت شهر با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست و شهرداران نواحی این منطقه برگزار شد.

لزوم تجهیز آب‌نماها به سیستم محافظ جان

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: کودکان در معرض شوک‌های الکتریکی در اطراف آبنماها هستند؛ آبنماها به سیستم محافظ جان مجهز نیستند و با توجه به تجمع کودکان در کنار این آبنماها امکان بروز حوادث وجود دارد.

هدف‌ ما مدیریت شهر تهران با مشارکت شهروندان از جمله نخبگان دانشگاهی است

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران با بیان اینکه هدف‌ ما مدیریت شهر تهران با مشارکت دیگران از جمله نخبگان دانشگاهی است، گفت: به همین جهت به دانشگاه می‌آییم، نیازهایمان را تعریف می‌کنیم و با همراهی نخبگان پروژه‌های مشترک را پیش می‌بریم.

دختران بوستان ولایت

سیاست و بازاریابی - بوستان ولایت با پیش بینی زیر ساخت های لازم به دنبال استعدادیابی و رشد ظرفیت دختران پایتخت است.

دانش آموزان منطقه ۸ تحت پوشش آموزش بازیافت قرار گرفتند

سیاست و بازاریابی - در آستانه پایان سال تحصیلی، آموزش پسماند با محوریت مدیریت پسماند، معرفی غرف، روش‌های کاهش شیرابه، معرفی پسماند ویژه و خطرناک برای ۳۵۰۰ دانش‌آموز به پایان رسید.

رشد بیش از ۴ برابری نوسازی مسکن در ابتدای سال ۱۴۰۲

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اظهار کرد: تعداد واحدهای مسکونی در بافت فرسوده در فروردین امسال رشد ۳۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشته است.

۲۰۰ کودک در هر هفته از کارگاه‌های آموزشی فراموز منطقه ۱۹ بهره‌مند می‌شوند

سیاست و بازاریابی - مرکز فراموز میلاد منطقه ۱۹ به منظور ارتقا و گسترش آموزش های مهارتی در هر هفته پذیرای ۲۰۰ کودک ۶ تا ۱۲ سال این منطقه در قالب پنج کارگاه آموزش عملی است.

سازه‌های ناایمن «بازار گل و گیاه مهرآباد» با دستور قضایی جمع‌آوری شد/ مالک زمین تصرف غاصبانه بهره‌بردار را ثابت و حکم خلع ید اخذ کرد

سیاست و بازاریابی - روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ در خصوص جمع‌آوری سازه‌های ناایمن بازار گل مهرآباد توضیحاتی را ارائه کرد.

گفت‌وگوی مستقیم مدیریت شهری منطقه۵ با شهروندان

سیاست و بازاریابی - برگزاری جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با احسان شریفی شهردار و مدیران منطقه ۵ در محل سامانه ۱۳۷ پلاس سازمان بازرسی شهرداری تهران برگزار شد.

آموزش رایگان برای دختران در سرای محله دروازه شمیران

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با دختران مرکز خیریه حکیمی واقع در منطقه ۱۲ از امکان بهره‌مندی رایگان این دختران از برنامه‌های آموزشی سرای محله دروازه شمیران خبر داد.

نمونه برداری از پساب خروجی کارخانه کولاک منطقه ۹

سیاست و بازاریابی - با هدف بررسی و پایش فاضلاب و روند فعالیت تصفیه خانه کارخانه کولاک در غرب پایتخت، ضمن نمونه برداری از پساب خروجی، از کارخانه مذکور بازدید شد.

اطلاعیه سازمان بهشت زهرا (س) در مورد تعیین وضعیت قبور رزرو شده

سیاست و بازاریابی - سازمان بهشت زهرا (س) با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندانی که در آرامستان بهشت زهرا قبر رزرو کرده اما تاکنون نسبت به تسویه حساب آن اقدام نکرده‌اند درخواست کرد که تا پایان خرداد ماه نسبت به تعیین وضعیت قبور اقدام کنند.

قدردانی معاونین منطقه از فعالیت‌های حوزه روابط عمومی

سیاست و بازاریابی - معاونین خدمات شهری و محیط زیست، برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و مالی و اقتصاد شهری منطقه ۲۱ با مدیر و همکاران اداره روابط عمومی به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی دیدار و گفت‌وگو کردند.

ویژه‌برنامه‌ فرامنطقه‌ای "قرار عاشقی" در منطقه ۲۱ برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - به مناسبت "دهه کرامت" ویژه‌برنامه‌ فرامنطقه‌ای اداره فرهنگی با عنوان "قرار عاشقی" و عناوین متعدد دیگری در دستورکار اجرایی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ قرار گرفته است.

برگزاری مناقصات معاونت های عمران و ترافیک منطقه ۹

سیاست و بازاریابی - با توجه به تاکید شهردار منطقه ۹ در خصوص برگزاری مناقصات معاونت های اجرایی در سال ۱۴۰۲، با توجه به زمان بندی از پیش تعیین شده و در موعدمقرر پس از سیر مراحل قانونی برگزار شد.

ضرورت تشکیل کمیته ایمنی ویژه تجمعات انبوه برای نمایشگاه‌های پرمخاطب

سیاست و بازاریابی - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تشکیل کمیته ایمنی، انتظامی و بهداشتی ویژه برای تجمعات انبوه از جمله نمایشگاه کتاب را فرصت مغتنمی برای تمرین هم افزایی و هماهنگی هر چه بیشتر میان سازمان‌های تخصصی، انتظامی، امدادی و خدمات ایمنی دانست.

صیانت از بیت المال و حقوق شهروندان از جمله مهم‌ترین اولویت‌های دستگاه‌های نظارتی است

سیاست و بازاریابی - آئین تکریم و معارفه مدیر اداره حراست منطقه ۲۱ با حضور "علی رحیمی" رئیس مرکز حراست امور مناطق، "محمدرضا پوریافر" شهردار، معاونین، مدیران ارشد شهری و شهرداران نواحی سه‌گانه برگزار شد.

چشم امیدمان به نوجوانانی است که در کنار افراد باتجربه بتوانند به ما کمک کنند/ آینده جامعه به دست شما دختران ساخته می‌شود

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: در مدیریت شهری چشم امیدمان به نوجوانانی است که در کنار بدنه نخبه و تجربه‌دار شهر بتوانند به ما کمک کنند و این رویکرد مشارکتی در مدیریت شهر تهران یکی از راهبردهای ماست.

چشم امیدمان به نوجوانان است تا کنار افراد باتجربه بتوانند به اداره شهر کمک کنند/ آینده جامعه به دست شما دختران ساخته می‌شود

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: در مدیریت شهری چشم امیدمان به نوجوانانی است که در کنار بدنه نخبه و تجربه‌دار شهر بتوانند به ما کمک کنند و این رویکرد مشارکتی در مدیریت شهر تهران یکی از راهبردهای ماست.

برپایی تورهای گردشگری و کارگاه‌های آموزشی و تفریحی ویژه دختران در منطقه ۱۹

سیاست و بازاریابی - همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت، ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر برنامه های فرهنگی، آموزشی و فراغتی متنوعی با عنوان «آینده شبیه توست» ویژه بانوان و دختران در محلات سیزده گانه و بوستان بانوان اجرا می شود.

تقدیر و تکریم از دختران منطقه ۱۳ همزمان با دهه کرامت

سیاست و بازاریابی - در قالب جشن و ویژه برنامه‌های مختلف، دختران محلات منطقه ۱۳ تقدیر و همچنین دختران کار به بوستان جنگلی سرخه حصار برای گذراندان بک روز خوب اعزام می شوند.

روند حفاری‌های شرکت آب و فاضلاب تهران بررسی شد

سیاست و بازاریابی - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۷ گفت: جلسه بررسی حفاریهای شرکت آب و فاضلاب تهران در مناطق ۱، ۷، ۱۲، ۱۴ و ۱۸به میزبانی منطقه برگزار شد.

ایستگاه تماشایی فرود و پرواز

سیاست و بازاریابی - زیاد دیده می‌شوند؛ روی پشت‌بام‌ها، در خانه‌ها، در حرم، داخل رواق، در میادین شهر. کبوترها آزاد و رها می‌چرخند و هرکجا که دوست داشته باشند می‌نشینند.

شهرداران مدارس عضو افتخاری روابط عمومی شدند

سیاست و بازاریابی - شهرداران مدارس منطقه ۲ ضمن بازدید از روابط عمومی و آشنایی با فعالیت ها و ظرفیت های این اداره ،به اعضای افتخاری روابط عمومی پیوستند.

دختران و بانوان ایرانی مایه افتخار این سرزمین هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت نقش آفرینی و حضور پررنگ دختران ایرانی در جامعه و میدان رقابت های علمی، ورزشی و هنری در عرصه‌های بین‌المللی، گفت: دختران و زنان بزرگی در ایران داریم که نظیر آنها در دنیا یافت نمی شود، از ‌مادران شهدا گرفته تا دختران و مادرانی که در عرصه های مختلف علمی، فناوری و فرهنگی مجاهدت کرده اند.

۹ حکم و ۱۹ شاخص؛ تکلیف شرکت واحد اتوبوسرانی در برنامه چهارم

سیاست و بازاریابی - نشست تعاملی مدیران کل برنامه و بودجه و دفتر پایش برنامه و کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد با مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی برگزار و بر ضرورت اجرای تکالیف اتوبوسرانی در احکام برنامه چهارم به منظور توسعه حوزه حمل و نقل عمومی پایتخت و تامین رفاه شهروندان تاکید شد.

تکمیل پروژه های نیمه کاره شهری در منطقه یک با افرایش ۵۲ درصدی بودجه سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه یک: با افزایش ۵۲ درصدی بودجه مصوب در ۴ ماه پایانی سال ۱۴۰۱، منطقه یک توانست خدمات رسانی شهری را ارتقا و پروژه های نیمه کاره را به جمع بندی برساند.

برگزاری باشکوه شصتمین سالگرد شهدای ۱۵ خرداد

سیاست و بازاریابی - شورای اداری منطقه ۱۵ با حضور مسئولان باب الرضای تهران و با محوریت بزرگداشت شهدای ۱۵ خرداد و برنامه‌های دهه کرامت برگزار و بر مشارکت ارگانهای ذیربط در برگزاری باشکوه شصتمین سالگرد شهدای ۱۵ خرداد تاکید شد.

آغاز به کار قرارگاه فرهنگی شهید جواد الله‌کرم مفتاح گره‌های فرهنگی منطقه است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر با اشاره به آغاز به کار قرارگاه شهید جواد الله‌کرم گفت: در حال حاضر مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان یکی از مراکز گردشگری مهم و پرمخاطب کلانشهر تهران شناخته می‌شود و از این رو به عنوان یکی از اعضای قرارگاه فرهنگی شهید الله‌کرم، در کنار سایر نهادها و ارگان‌ها، مجری مصوبات این قرارگاه فرهنگی خواهیم بود.

بازتاب سفر هیاتی از شهرداری تهران در نشریه مربوط به UNWTO

سیاست و بازاریابی - سفر سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد همراه با هیئتی از شهرداری تهران به مسکو و شرکت در سومین نمایشگاه و کنفرانس ایجاد، نگهداری و توسعه محیط راحت شهری، پارک‌های تفریحی، فضاهای عمومی و مناطق ویژه حفاظت شده در خبرنامه اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری بازتاب پیدا کرد.

ساير مطالب

16 سوال اساسی که به بهبود روند فروش شما کمک می‌کند

11 استراتژی برای مدیریت استرس

16 روش کاربردی که از اسپم شدن ایمیل شما جلوگیری می کند

چگونه هر چالشی را به فرصت تغییر زندگی تبدیل کنیم؟

2قانون مهم برای جذب مشتری ثروتمند

5 عنصر اساسی در وب سایت تجارت الکترونیک

معرفی بهترین ابزار‌های رایگان سئو و بهینه سازی سایت

فولاد گالوانیزه چیست؟

بهترین ترانسمیتر فشار برای اندازه گیری فشار در پلنت های صنعتی

5 دلیل که بلندپرواز بودن والدین برای مغز کودکان مفید است

چرا ربات گوگل در بعضی صفحات وب به اندازه کافی نمی‌خزد؟

زبان عشق گوگل؛تکنیک های سئو برای برند شما

6 راه برای کاهش استرس محیط کار

زندگی نامه استیون کینگ: نویسنده ای خستگی ناپذیر و موفق

3 مدل رایج در تجزیه و تحلیل فارکس

چگونه با خود مذاکره کنیم؟

زندگی نامه الکساندر فلمینگ کاشف پنی سیلین

7 فرآیند فروش که به شدت به آنها نیاز دارید

زندگی نامه فیروز نادری؛ رئیس ایرانی ناسا

5 دلیل که معاملات فارکس برای شما مناسب است یا خیر

بازار بورس چیست؟

زندگی نامه کانر مک گرگور: قهرمان سنگین و سبک وزن جهان

روش های جذب مشتری آنلاین در 3 ثانیه

چگونه بدون از دست دادن مشتریان خود، قیمت ها را افزایش دهیم؟

زندگی نامه جیم کری، کمدین و هنرپیشه معروف

زندگی نامه تام کروز بازیگر موفق هالیوود

آینده دورکاری از دیدگاه مارک زاگربرگ

به ثبات قدم و پیشرفت بی پایان متعهد شوید

چگونه بر روی تجارت و کسب و کار خود متمرکزتر باشیم؟

بهترین نرم افزارهای بازاریابی در سال 2021

حفظ مشتریان دائمی با 12 روش خارق العاده

مقایسه ویندوز 11 با ویندوز 10: نسخه جدید ویندوز چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

رفع چهار محدودیت ذهنی تیم فروش

با 45 دقیقه مهم روز به خواسته‌هایتان برسید.

استعفا جف بزوس: او با این کار چه قدرت هایی را از دست داد؟

چهار نوع شکست که همه آن را تجربه می کنیم

معرفی برترین نرم افزارهای مدیریت زمان در سال 2021

الگوریتم فرشنس گوگل چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

3 راه آماده سازی ذهن و بدن برای یک روز شلوغ

بهترین صرافی های ارز دیجیتال در سال 2021

خبر بد شرکت اپل و چند خبر کوتاه دیگر در حوزه فناوری

ایلان ماسک قادر است اینترنت ماهواره ای جهانی را در ماه سپتامبر ارائه کند.

راه اندازی پادکست های صوتی فیس بوک

جدال واتس آپ با دولت هند، ممکن است بازتاب جهانی داشته باشد

ساخت لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل؟

محرک های نامرئی رشد استارتاپ ها و کارآفرینان

اعمال قانون طلایی انگیزه در روابط

چگونه میتوان تجهیزات ایمنی مناسب برای محل کار انتخاب کرد

روندهای بازار کسب و کار در سال 2021

کاربرد هوش مصنوعی در استخدام نیروی انسانی

12 نکته جهت سازمان‌دهی و موفقیت یک کسب‌وکار کوچک

پس از بهبود بازار رمز ارزها، بیت کوین با قیمتی حدود 40000 دلار معامله شد

مصاحبه ای با مدیر عامل سایت MOZ؛ مرجع معتبر آموزش سئو

جف بزوس و دیگر میلیاردها به فضا می روند

20 سایت برای دانلود عکس‌ رایگان اما با کیفیت

در رقابت، چه زمانی از خط قرمزها عبور می کنیم؟

چگونه ارزش دائمی مشتریان را‌ اندازه گیری کنیم؟

8 راز متداول یک میلیونر خودساخته

کلیدی ترین توصیه های مالی برای بهبود زندگی

4 راه برای جذب فرصت های شغلی بیشتر

نگاهی به فیلم های کیانو ریوز؛ بازیگر موفق هالیوود

10 راه که شما را به موفقیت نزدیک می کند

زندگی نامه استیو هاروی مجری و کمدین برجسته

زندگی نامه وین دیزل؛بازیگر موفق فیلم های سریع و خشن

با شناخت روش­‌های قیمت گذاری فروش خود را بیشتر کنید

زندگی نامه سرهنگ هارلند سندرز ؛ بنیانگزار  KFC

شش تمرین ساده روزانه برای افزایش شادی

چرا منابع انسانی باید بر روانشناسی صنعتی سازمانی متمرکز شود؟

چرخه عمر محتوا چیست و در استراتژی محتوا چه کاربردی دارد؟

عشق به مشتری: چگونه می توانیم تجارت خود را از خوب به بهترین تبدیل کنیم

رایج ترین مسیر برای موفقیت خاص: همه چیز با یک ایده شروع می‌شود!

چگونه انگیزه بیشتری پیدا کنیم؟

الگوریتم گورخر گوگل و تاثیر آن بر روی فروشگاه ­های اینترنتی

حمایت از رفاه و سلامت کارکنان در زمان کرونا

8 عامل اصلی رتبه بندی سایت ها؛ قواعد سئو گوگل

راهکارهای موفقیت مالی رهبران در سال 2021

نگاهی به فیلم های آل پاچینو اسطوره بازیگری

خلاصه زندگی نامه استیو جابز و افتخارات او

زندگی نامه مارتا استوارت؛ نخستین زن خانه‌دار میلیاردر

زندگی شخصی کوکو شنل و افتخارات او

ناگفته های زندگینامه آلبرت انیشتین

خلاصه ای از زندگی‌نامه استیو جابز و افتخارات او

اهمیت پس‌انداز؛ چرا پس انداز نمی کنیم؟

ثروتمندترین افراد جهان در سال 2021 به اعلام مجله فوربس

زندگی نامه الویس پریسلی سلطان راک اند رول جهان

زندگی نامه الویس پریسلی سلطان راک اند رول جهان

12 نکته جهت سازمان‌دهی و موفقیت یک کسب‌وکار کوچک

بازاریابی سبز و بررسی نقش آن در برندینگ

راه های رسیدن به استقلال مالی از زبان آنتونی رابینز

فضای ابری چیست و 10 تا از بهترین آن‌ها کدام است؟

پادکست چیست و چطور پادکست بسازیم؟

لینک UTM چیست و چگونه یو تی ام بسازیم؟

راهنمای خرید و فروش پژو 405

آشنایی با انواع آیکون + معرفی 5 سایت دانلود رایگان آیکون

آموزش سئو را چگونه آغاز کنیم؟

الگوریتم های اینستاگرام + 14 گام تا رسیدن به اکسپلور

چگونه ایمیلی بنویسیم که تضمینی به فروش تبدیل شود؟

الگوریتم دزدان دریایی چگونه با دزدی محتوا مقابله می کند؟

حافظه کش (Cache) چیست؟ کش کردن به چه معناست؟

چگونه با استراتژی محتوا سایت خود را تکان دهیم؟