سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

مادر شهیدان والامقام «زندیه» به لقاءالله پیوست

سیاست و بازاریابی - حاجیه خانم «فرنگیس گودرزی مهر» مادر شهیدان والامقام «علی و داود زندیه» پس از سال‌ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام در پاکدشت دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

ورزشکاران و جانبازان نخاعی استان گلستان تقدیر شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گلستان به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به مناسبت هفته بسیج از ورزشکاران جانباز و جانبازان نخاعی تقدیر به عمل آوردند.

ظرفیت مادران و همسران شهدا در امر عفاف و حجاب جاذبه ایجاد می‌کند

سیاست و بازاریابی - دبیر صیانت از حقوق شهروندی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تاکید شهدا در حفظ حجاب و تقویت عفاف در جامعه، گفت: ظرفیت مادران و همسران شهدا بر ترویج عفاف و حجاب جاذبه خواهد داشت.

بسیج، بازوی قوی نظام در روزهای سخت است

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از بسیج به عنوان بازوی قوی نظام در هر زمان و مکان و در روزها و شرایط سخت یاد کرد.

بنیاد نقش نظارتی در اجرای قوانین حوزه ایثارگران دارد

سیاست و بازاریابی - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش حقوق شهروندی و قوانین مربوط به ایثارگران گفت: در اجرای قوانین حوزه ایثارگران، بنیاد نقش نظارتی دارد و نقش معاضدتی بر عهده وزارت دادگستری است.

پدر شهیدان والامقام «فرهاد» آسمانی شد

سیاست و بازاریابی - مرحوم حاج «کاظم فرهاد» پدر شهیدان والامقام «رضا و لیلا فرهاد» و همسر شهیده «گوهر دیااحمد شاه آبادی» و فرزند شهیده «ساره فرهاد» در شهرستان دزفول دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

پاسخگویی سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی به ۶۳ ایثارگر

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت اداره کل، پاسخگوی پرسش‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات ۶۳ مراجعه کننده از تبریز و شهرستان‌های استان بود.

رسیدگی به مشکلات ۱۵۵ تن از جامعه معزز ایثارگری مازندران در یک روز ملاقات عمومی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران ضمن رسیدگی به مشکلات ۱۵۵ تن از جامعه معزز ایثارگری در ملاقات عمومی، گفت: حل مشکل جامعه معزز ایثارگری و پیگیری دغدغه‌های این عزیزان از برنامه‌ها و سیاست‌های اولویت‌دار ما در بنیاد مازندران است.

بنیاد استان آذربایجان شرقی، میزبان سومین یادواره جانبازان شهید این استان شد

سیاست و بازاریابی - بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی، میزبان سومین یادواره جانبازان شهید و برگزاری دومین کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید این استان شد.

کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بر تشکیل کارگروه ساماندهی گلزار شهدا در شهرستان‌های استان تهران و با محوریت فرمانداران تاکید کرد.

کارگروه ساماندهی گلزار شهدا تشکیل می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بر تشکیل کارگروه ساماندهی گلزار شهدا در شهرستان‌های استان تهران و با محوریت فرمانداران تاکید کرد.

دلاورمردی نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج فارس ثبت شده است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در دیدار با امیر دریادار دوم احسان نصیری، فرمانده پایگاه دریایی بوشهر گفت: دلاورمردی های نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج همیشه فارس و جهان ثبت شده است.

دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور ۱۲۰ نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر مشاوره و مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور ۱۲۰ نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر با همکاری دفتر برنامه‌ریزی امور ورزشی و اردویی در مجتمع فرهنگی ایثار کردان در ۷ تا ۱۰ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مراسم سراسری بزرگداشت شهدای مجلس برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - مراسم سراسری بزرگداشت شهدای مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله سید حسن مدرس ۱۰ آذرماه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «مالک فارسانی»

سیاست و بازاریابی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج موسی مالک فارسانی» پدر شهیدان والامقام «اسفندیار مالک فارسانی و مرتضی متقی» را تسلیت گفت.

بررسی ایجاد حوزه علمیه شاهد و ایثارگر در دیدار مدیر کل آموزش بنیاد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان

سیاست و بازاریابی - جلسه رسیدگی به مسائل مرتبط با طلاب شاهد و ایثارگر با حضور نماینده ولی فقیه، امام جمعه و مدیریت حوزه علمیه اصفهان و مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و جمعی از مسئولان حوزوی و بنیاد در مرکز حوزه علمیه اصفهان برگزار شد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «پیرحیاتی»

سیاست و بازاریابی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج جاسم پیرحیاتی» پدر شهیدان والامقام «عبدالمهدی و محمد کریم پیرحیاتی» را تسلیت گفت.

برگزاری رویدادهای فرهنگی با هدف مردمی کردن فرهنگ ایثار و شهادت/برترین‌های دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار معرفی شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در آیین اختتامیه دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار گفت: برگزاری رویداد‌های فرهنگی، سبب مردمی شدن فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود.

رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

سیاست و بازاریابی - بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح جمعه، سوم آذرماه در رزمایش الی بیت‌المقدس به مناسبت هفته بسیج و در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین حضور یافتند.

بازدید از اداره عجب‌شیر توسط سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در ادامه فرآیند نظارت میدانی بر ادارات شهرستانی و در دهمین گام، به عجب شیر سفر کرد و با برگزاری جلسات و دیدارهای کاریِ مختلف، در جریان عملکرد رئیس و کارکنان اداره بنیاد این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده پایگاه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی معرفی شد + تصاویر

سیاست و بازاریابی - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، مصیب ماروسی را به عنوان فرمانده پایگاه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی منصوب کردند.

شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین توانستند گوی سبقت را از دیگران بگیرند

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در یادواره شهدای بخش گیان شهرستان نهاوند، گفت: شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین توانستند گوی سبقت را از دیگران بگیرند و در عین گمنامی مقاومت و پویایی جامعه را تضمین کنند.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: سرلوحه قرار دادن زندگی شهدا توسط ورزشکاران برای همه درس‌آموز است

سیاست و بازاریابی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم تجلیل از قهرمانان بازی‌های آسیایی هانگژو و بانوان ایثارگر مدال‌آور و اهداکنندگان مدال قهرمانی به ایثارگران که در سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد، گفت: ایمان قلبی ورزشکاران و مدال‌آوران و سرلوحه قرار دادن زندگی شهدا توسط ورزشکاران برای همه ما درس‌آموز است.

اولین کنگره شهدا و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست در استان خوزستان ‌برگزار شد

سیاست و بازاریابی - نخستین کنگره شهدا و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست در استان خوزستان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید، و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

اسرائیلی‌ها روز ۷ اکتبر به پایان رسیدند/ تفکر صهیونیست‌ها یک تفکر نژادپرستانه است

سیاست و بازاریابی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه تلویزیونی به افق فلسطین با بیان اینکه اسرائیلی‌ها ۷ اکتبر به پایان رسیدند، گفت: تفکر صهیونیست یک تفکر دینی نبوده و نژادپرستانه است.

شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و فرهنگی ایران اسلامی هستند

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در یادواره شهدای بخش گیان استان همدان، گفت: شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و فرهنگی ایران اسلامی هستند‌.

اینفوگرافیک واقعه پنجم آذر گرگان و ۱۴ شهید

سیاست و بازاریابی - واقعه پنجم آذر گرگان پس از واقعه ۱۷ شهریور تهران شاید یکی از خونین ترین وقایع هنگامه انقلاب اسلامی بود که در آن ۱۴ شهید تقدیم راه استقلال و آزادی ایران سرفراز شد.

اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران در دیدار چهره به چهره با جامعه معزز ایثارگری شهرستان‌های غرب این استان گفت: اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است.

فعالیت غرفه انتشارات شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه بزرگ ساری

سیاست و بازاریابی - همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتاب‌‌خوانی مازندران، غرفه انتشارات شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ساری دایر شد.

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر

سیاست و بازاریابی - حجت الاسلام والمسلمین میرزایی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی طبق روال چهارشنبه‌های دیدار، در دیداری چهره به چهره‌ با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان گفتگو و مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک پیگیری و بررسی کرد.

دومین نشست آموزشی برنامه عملیاتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دومین نشست آموزشی برنامه عملیاتی گفت: برنامه عملیاتی رویکردی جدید در راستای اهداف بنیاد است.

ارتقای سامانه بیمه دی در جهت رفع مشکلات ایثارگران ضروری است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ارتقای سامانه بیمه دی را ضروری دانست و گفت: انجام این مهم می‌تواند بسیاری از مشکلات موجود که موجب نارضایتی جامعه هدف بنیاد شده است را برطرف کند. ارتقای سامانه بیمه دی در جهت رفع مشکلات ایثارگران ضروری است

طراحی سبک جدید برای موفقیت لازم است/ضرورت بازدید میدانی از مدارس شاهد و ایثارگر

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و اموز ایثارگران مازندران گفت: طراحی سبک جدید برای موفقیت لازم است، بازدید میدانی از مدارس شاهد و برگزاری جلسات در خود مدارس در این راستا ضرورت دارد.

گردهمایی آموزشی مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی در قزوین برگزار شد

سیاست و بازاریابی - گردهمایی آموزشی مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان قزوین با عنوان تبیین بند «و» تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

نیروگاه زاگرس کوثر در جایگاه نخست قرار گرفت

سیاست و بازاریابی - طی گزارش پایش و تحلیل بازاری که شرکت مدیریت شبکه برق ایران منتشر کرد شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس رتبه نخست شاخص درصد آمادگی در بین نیروگاه‌های گازی خصوصی و رتبه دوم در بین نیروگاه‌های خصوصی کشور در سال ۱۴۰۱ را به دست آورد.

نیروگاه زاگرس کوثر در جایگاه نخست

سیاست و بازاریابی - طی گزارش پایش و تحلیل بازاری که شرکت مدیریت شبکه برق ایران منتشر کرد شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس رتبه نخست شاخص درصد آمادگی در بین نیروگاه های گازی خصوصی و رتبه دوم در بین نیروگاه های خصوصی کشور در سال ۱۴۰۱ را به دست آورد.

مقاومت جانبازان در برابر ظلم و تعهد به انقلاب مصداق بارز ایثار است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی‌فقیه در گلستان گفت: مقاومت جانبازان در برابر ظلم و تعهد به انقلاب با وجود آسیب‌های متعدد جسمی ناشی از جراحت، مصداق بارز ایثار و فداکاری است.

ساير مطالب

جانباز گرانقدر 70 درصد جهانشاه محمدی آسمانی شد

جانبازان سرمایه‌های ارزشمند انقلاب هستند

ادای احترام معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام شامخ شهدای شهرستان زاهدان

شرکت جوانان و نوجوانان در مسابقات قرآنی فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش می‌دهد

نشست هم‌اندیشی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی برگزار شد

همسران جانبازان؛ پرستاران گمنام در کنار یادگاران دفاع مقدس

حضرت زینب(س)؛ بزرگ پرستار تاریخ بشریت

نیروی انسانی کارآمد مهمترین پشتوانه و سرمایه بنیاد است

کسب مقام دوم جانبازان خوزستان در مسابقات گلبال و شنای لیگ برتر کشور

ایثارگران نباید نگران تامین هزینه‌های درمانی خود باشند

جنگ امروز، جنگ فلسطین و اسرائیل نیست، جنگ حق و باطل است

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اصفهان-2

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اصفهان-1

داشتن تعهد در انجام وظایف در بنیاد شهید و امور ایثارگران لازم است

اثر خون شهدا، یأس دشمنان از مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران است

نقش روحانیون و ائمه جمعه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اثرگذار است

دومین آئین تجلیل از ایثارگران مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان سمنان برگزار شد

روایت تصویری نشست اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان بوشهر با استاندار بوشهر

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با والدین شهیدان کاظمی زاده در اصفهان

عملیات اجرائی بیمارستان 500 تختخوابی 25 آبان بنیاد شهید و امور ایثارگران در اصفهان آغاز شد

آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جذب 27 هزار فرزند شهید و فرزند جانباز 70 درصد برگزار می‌شود

روحیه دفاع از اسلام و انقلاب همچنان در مردم اصفهان زنده است/ مردم اصفهان پیشانی تمدن ایران اسلامی

همه مسئولان استان برای احداث بیمارستان 25 آبان اصفهان به میدان آمده‌اند

راه نخبگان مسیر شهداست و کار نخبگی و خلاقانه نیاز به تلاش مضاعف دارد

نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف بنیاد است

25 آبان روز حماسه مردم اصفهان و تشییع 370 شهید

آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جذب 27 هزار فرزند شهید و جانباز 70 درصد برگزار می‌شود

رویش نخبگان علمی و دانشگاهی امروز ثمره نقش زنان ایثارگر دوران دفاع مقدس است

جهت‌گیری‌ها در جامعه تحت‌الشعاع فرهنگ ایثار و شهادت قرار گیرد

جانباز سرافراز 70 درصد «شعبان صادقی» به خیل شهدا پیوست

300 هزار نفر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان اصفهان هستند

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اصفهان

پنجمین جلسه قرارگاه مسکن ایثارگران برگزار شد

تجلیل از راوی فصل 42 «کتاب حوض خون»/مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران پردیس در میز خدمت دیدار و گفتگو کرد

اجرای طرح آموزش سالمندیار حامی سلامت در استان بوشهر

657 بیلبورد در سطح استان زنجان به تصاویر شهدای والامقام مزین شده است

دومین جشنواره «نذر قلم» برگزار می‌شود

اولین کمیسیون پزشکی جانبازان مازندران برگزار شد

خدمت به ایثارگران و خاندان معظم شهدا نیازمند مشارکت ملی است

پیگیری تامین اعتبار مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در بنیاد آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان  از مناطق سیل‌زده کلاله بازدید کرد

اردوی 120 نفر از همسران جانبازان متوفی استان زنجان در کردان برگزار شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدا و ایثارگر در شهرستان پلدشت

دوره آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی در استان اردبیل برگزار شد

رایزنی مدیران فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت برگزاری اردوی راهیان نور دریایی

تجلیل مدیرکل بنیاد کرمانشاه از جانبازان گرانقدر 70درصد

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان برگزار شد

ساخت فیلم سینمایی میرو در استان سیستان و بلوچستان

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «جهازی بغداد آبادی»

سفر معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران به سیستان وبلوچستان

گزارش تصویری اردوی راهیان پیشرفت دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان دشتستان

«حاج شیرعلی رحمانی» جانباز گرانقدر 70 درصد به خیل شهدا پیوست

پرونده 300 ایثارگر ایلامی در کمیسیون پزشکی حق پرستاری بررسی شد

لزوم اختصاص یک درصد از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

مادر گرامی شهیدان «جهازی بغدادآبادی» به فرزندان شهیدش پیوست

همایش سراسری هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 بنیاد شهید و امور ایثارگران

آمادگی البرز جهت برگزاری یادواره ملی «سرلشکر شهید ولی‌الله فلاحی»

پرونده 300 نفر از ایثارگران در کمیسیون پزشکی حق پرستاری بررسی شد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «زینلی قطرم»

صعود تیم کوهنوردی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به قله هزار کرمان

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «ولایتی تروجنی»

خاطرات آزادگان باید در قالب کتاب به رشته تحریر درآید

رسیدگی به پرونده 320 ایثارگر آذربایجان شرقی در دومین کمیسیون پزشکی

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدا و ایثارگر در شهرستان چالدران

لزوم تکریم و رسیدگی به مشکلات خانواده‌‌های جامعه ایثارگران در همه مجموعه‌‌ها

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران شهرستان نظرآباد

نشست «کمیته تطبیق عملکرد بنیاد با سیاست‌های کلان فرهنگی» برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه به عنوان فرمانده بسیج حوزه 8 کارمندی معرفی شد

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه معظم ایثارگری

لزوم تبیین سیره شهیدان با خلق آثار فاخر هنری/نسل نوجوان امروز را با هنر ولایی و انقلابی آشنا کنیم

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «بیت سعیداوی»

شهید حاج‌رضایی به مقام حریت رسید

برگزاری یادواره حُر انقلاب اسلامی «شهید طیب حاج‌رضایی» در قزوین

کشف استعدادهای بالقوه در استان تهران برای اولین بار

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با جامعه ایثارگری

بازدید معاون آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد از استارت‌آپ‌های شاهد و ایثارگر در چهاردهمین نمایشگاه «ایران نانو»

تصویب‌نامه تعیین سقف تسهیلات خرید یا ساخت مسکن ایثارگران در سال 1402 منتشر شد

سیاست هم‌افزایی در جهت برنامه‌ریزی و ریل‌گذاری برای تحقق طرح شاهد و ایثارگر در سازمان صدا و سیما

نشست هم‌اندیشی رفع مشکلات درمانی ایثارگران در استان البرز برگزار شد

رسیدگی به مسائل خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه مسلم مسئولان است

احترام به خانواده معزز شهدا را سرلوحه کار خود در بنیاد قرار دهیم

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی شهادت جانباز گرانقدر «طاهری»

تمدید مهلت شرکت در اولین جشنواره «رویش» ویژه پژوهشگران برتر شاهد و ایثارگر

اولین نشست شورای مشورتی ایثارگران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد

جانباز گرانقدر 70 درصد سردار «علی طاهری» به جمع یاران شهیدش پیوست

برای برنامه‌ریزی طرح شاهد و ایثارگر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد

مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد استان فارس معرفی شد

تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده از ظرفیت‌های برنامه هفتم توسعه برای ارتقاء خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری است

انتقال مفاهیم ایثار و شهادت برای باورپذیری نسل‌های آینده موثر است

نشریه شورای‌عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منتشر شد

مادر شهیدان والامقام «فتاحی» آسمانی شد

مردم ایران پایداری کشور را مدیون قطره قطره خون شهدا هستند

مدیون قطره قطره خون شهدا هستیم

مراسم اولین سالگرد بسیجی شهید مدافع امنیت و ولایت "آرمان علی وردی" در بهشهر مازندران برگزار شد

مادر صبور شهیدان والامقام عربیان از مازندران آسمانی شد

فرهنگ ایثار و شهادت در دنیا فراگیر شده است

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال یادواره 127 شهید نوجوان استان بوشهر برگزار شد

برگزاری دومین کمیسیون پزشکی در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تشکل‌های شاهد و ایثار کردستان

13 آبان روز استکبارستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست