سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

فرزندان شهدا بهترین مروجان فرهنگ ایثار هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: فرزندان شهدا بهترین مروجان فرهنگ ایثار و شهادت بوده و در شناساندن مشی شهدا و پاسداشت این فرهنگ سترگ نقشی بی بدیل دارند.

پرونده بیش از ۲هزار متقاضی در کمیسیون احراز جانبازی شهرستان‌های تهران بررسی شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، پرونده دوهزار و ۲۰۰متقاضی در کمیسیون احراز جانبازی بررسی شد.

شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ارزشی‌ترین ستادهای کشور است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در سومین نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با هدف بررسی برنامه‌های کنگره شهدای غریب در استان کرمانشاه برگزار شد، گفت: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ارزشی‌ترین ستادهای کشور است.

پدران شهیدان والامقام «سلطانی» آسمانی شد

سیاست و بازاریابی - «حسین سلطانی» پدر شهیدان والامقام «حمیدرضا و علی سلطانی» از شهرستان سیرجان استان کرمان به فرزندان شهیدش پیوست.

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مرحوم حاج کاظم فرهاد

سیاست و بازاریابی - رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج کاظم فرهاد، پدر بزرگوار شهیدان سرفراز رضا و لیلا فرهاد، همسر شهیده گرانقدر گوهر دیااحمد شاه‌آبادی و فرزند شهیده والامقام ساره فرهاد را به مردم شهیدپرور استان خوزستان، به ویژه مردم مقاوم دزفول و خانواده مکرم این فقید سعید تسلیت گفت.

آیین رونمایی از پوستر هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار

سیاست و بازاریابی - آیین رونمایی از پوستر هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار امروز یکشنبه ۱۲ آذر با حضور ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، صالحی رئیس اداره ادبیات، شعر و موسیقی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از شعرا، ادبا و فرهیختگان استان در تالار حافظ شیراز برگزار شد.

عزت و منزلت جامعه معزز ایثارگری باید حفظ شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در دیدار با مدیرکل امور زندان‌های استان گفت: جامعه معزز ایثارگری دارای عزت و منزلت ویژه‌ای است و این خصیصه باید حفظ شود.

استان البرز نیازمند توجه ویژه مسئولان است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست هم‌اندیشی رفع مشکلات ایثارگران که با حضور مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، با بیان اینکه استان البرز، استانی مهاجرپذیر است، گفت: زیرساخت‌های خدمت‌رسانی در استان با جامعه هدف برابری ندارد لذا برای خدمت‌رسانی به ایثارگران نیازمند توجه ویژه مسئولان هستیم.

«طرح سپاس» خوان معنوی و ارزشمندی است که همه موظف به انجام آن هستند

سیاست و بازاریابی - استاندار کرمانشاه در نشست شورا ترویج ایثار و شهادت بر ساخت یادمان در آزادگان در کرمانشاه و مرز خسروی تأکید کرد و گفت: «طرح سپاس» خوان معنوی و ارزشمندی است که همه موظف به انجام آن هستند.

آزادگان دوران انقلاب پیشکسوتان عرصه ایثار و جهاد هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: آزادگان دوران انقلاب پیشکسوتان عرصه ایثار و جهاد هستند و وظیفه ما امروز حفظ سیره و آرمان‌های ارزشمندی است که آنها خلق و برای صیانت از آن ایستادگی کردند.

مراسم تشییع پیکر شهید معظم مدافع حرم حسن اکبری در اردبیل

سیاست و بازاریابی - پیکر شهید معظم مدافع حرم سردار حسن اکبری که پس از ۷ سال شناسایی شده است، جهت تشییع به زادگاه ایشان استان اردبیل انتقال داده شد و پس از استقبال باشکوه مردم شهیدپرور استان، بر دوش مردم دارالارشاد اردبیل تشییع شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور، سرپرست سابق امور مجلس و دولت و مدیرکل امور مجلس و دولت و معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

آرامگاه میرزاکوچک خان جنگلی در رشت گلباران شد

سیاست و بازاریابی - هم‌زمان با یکصد و دومین سالگرد شهادت میرزاکوچک خان جنگلی، آرامگاه این شهید والامقام با حضور مدیرکل و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در سلیمانداراب رشت گلباران شد.

جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان کرمان برگزار شد

سیاست و بازاریابی - جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور محمد مهدی فداکار استاندار کرمان، سعید ایرانمنش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، برگزار شد.

دیدار سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی با دو خانواده شهید و یک جانباز ۷۰درصد در تبریز

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در دیدارهای مستمر خود با جامعه معزّز ایثارگری، با دو خانواده شهید والامقام و یک جانباز سرافراز ۷۰درصد در تبریز دیدار کرد.

تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران و ریاست دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید

سیاست و بازاریابی - در راستای توانمندسازی و توسعه مهارتهای مدیریتی کارمندان شاغل شاهد و ایثارگر تفاهم نامه‌ای بین معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران و ریاست دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید.

گفتگوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با برنامه پلاک ۸ رادیو ایران

سیاست و بازاریابی - مدیر کل بنیاد شهید امور ایثارگران استان قم در گفتگو با برنامه پلاک ۸ رادیو ایران گفت: امروز مفتخریم فرصت خدمت رسانی به ۶۰۹۰ شهید، ۱۲ هزار جانباز و ۷۰۰ آزاده را در جوار کریمه اهل بیت (س) داریم.

در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران گفت: در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم، از ظرفیت دستگاه های همسو، نخبگان، شبکه اقشار و افراد دلسوز استفاده کنیم.

کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد استان گلستان برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد در سالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

برگزاری جلسه  هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان

سیاست و بازاریابی - جلسه هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان با هدف تشریح دستورالعمل‌ها و آموزش کامل سامانه‌های مربوط به اشتغال کشور برگزار شد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد»

سیاست و بازاریابی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج علیرضا بهمنی‌نژاد» پدر شهیدان والامقام «حجت‌اله، نعمت‌الله و هادی بهمنی‌نژاد» را تسلیت گفت.

اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی دغدغه اشتغال را همچنان از مسائل بزرگ بنیاد برشمرد و گفت: اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد لذا با تسهیلاتی که وجود دارد زمینه لازم برای ورود به بخش خصوصی نیز فراهم است.

بانوان ایثارگر ورزشکار علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌ قراول باشند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با اشاره به کاهش کم‌ تحرکی در میان جامعه معزز ایثارگری‌، گفت: بانوان ایثارگر ورزشکار می‌‌توانند علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌‌قراول باشند.

سفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به بستان‌آباد

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی که در طول دو ماه گذشته به شهرستان‌های مراغه، بناب، شبستر، مرند، آذرشهر، میانه، اهر، هشترود، جلفا و عجب‌شیر سفر داشته، برای انجام یازدهمین سفر کاریِ شهرستانی خود و نظارت میدانی و رسیدگی به ایثارگران بستان‌آباد مهمان این شهرستان بود.

مادر شهیدان والامقام «زندیه» به لقاءالله پیوست

سیاست و بازاریابی - حاجیه خانم «فرنگیس گودرزی مهر» مادر شهیدان والامقام «علی و داود زندیه» پس از سال‌ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام در پاکدشت دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

ورزشکاران و جانبازان نخاعی استان گلستان تقدیر شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گلستان به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به مناسبت هفته بسیج از ورزشکاران جانباز و جانبازان نخاعی تقدیر به عمل آوردند.

ظرفیت مادران و همسران شهدا در امر عفاف و حجاب جاذبه ایجاد می‌کند

سیاست و بازاریابی - دبیر صیانت از حقوق شهروندی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تاکید شهدا در حفظ حجاب و تقویت عفاف در جامعه، گفت: ظرفیت مادران و همسران شهدا بر ترویج عفاف و حجاب جاذبه خواهد داشت.

بسیج، بازوی قوی نظام در روزهای سخت است

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از بسیج به عنوان بازوی قوی نظام در هر زمان و مکان و در روزها و شرایط سخت یاد کرد.

بنیاد نقش نظارتی در اجرای قوانین حوزه ایثارگران دارد

سیاست و بازاریابی - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش حقوق شهروندی و قوانین مربوط به ایثارگران گفت: در اجرای قوانین حوزه ایثارگران، بنیاد نقش نظارتی دارد و نقش معاضدتی بر عهده وزارت دادگستری است.

پدر شهیدان والامقام «فرهاد» آسمانی شد

سیاست و بازاریابی - مرحوم حاج «کاظم فرهاد» پدر شهیدان والامقام «رضا و لیلا فرهاد» و همسر شهیده «گوهر دیااحمد شاه آبادی» و فرزند شهیده «ساره فرهاد» در شهرستان دزفول دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

پاسخگویی سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی به ۶۳ ایثارگر

سیاست و بازاریابی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت اداره کل، پاسخگوی پرسش‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات ۶۳ مراجعه کننده از تبریز و شهرستان‌های استان بود.

رسیدگی به مشکلات ۱۵۵ تن از جامعه معزز ایثارگری مازندران در یک روز ملاقات عمومی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران ضمن رسیدگی به مشکلات ۱۵۵ تن از جامعه معزز ایثارگری در ملاقات عمومی، گفت: حل مشکل جامعه معزز ایثارگری و پیگیری دغدغه‌های این عزیزان از برنامه‌ها و سیاست‌های اولویت‌دار ما در بنیاد مازندران است.

بنیاد استان آذربایجان شرقی، میزبان سومین یادواره جانبازان شهید این استان شد

سیاست و بازاریابی - بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی، میزبان سومین یادواره جانبازان شهید و برگزاری دومین کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید این استان شد.

کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بر تشکیل کارگروه ساماندهی گلزار شهدا در شهرستان‌های استان تهران و با محوریت فرمانداران تاکید کرد.

کارگروه ساماندهی گلزار شهدا تشکیل می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بر تشکیل کارگروه ساماندهی گلزار شهدا در شهرستان‌های استان تهران و با محوریت فرمانداران تاکید کرد.

دلاورمردی نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج فارس ثبت شده است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در دیدار با امیر دریادار دوم احسان نصیری، فرمانده پایگاه دریایی بوشهر گفت: دلاورمردی های نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج همیشه فارس و جهان ثبت شده است.

ساير مطالب

دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور 120 نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد مازندران در اجلاسیه استانی نماز تقدیر ویژه شد

مراسم سراسری بزرگداشت شهدای مجلس برگزار می‌شود

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «مالک فارسانی»

بررسی ایجاد حوزه علمیه شاهد و ایثارگر در دیدار مدیر کل آموزش بنیاد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «پیرحیاتی»

برگزاری رویدادهای فرهنگی با هدف مردمی کردن فرهنگ ایثار و شهادت/برترین‌های دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار معرفی شدند

رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

بازدید از اداره عجب‌شیر توسط سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده شهدا و ایثارگران استان ایلام برگزار شد

فرمانده پایگاه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی معرفی شد + تصاویر

شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین توانستند گوی سبقت را از دیگران بگیرند

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: سرلوحه قرار دادن زندگی شهدا توسط ورزشکاران برای همه درس‌آموز است

اولین کنگره شهدا و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست در استان خوزستان ‌برگزار شد

اسرائیلی‌ها روز 7 اکتبر به پایان رسیدند/ تفکر صهیونیست‌ها یک تفکر نژادپرستانه است

شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و فرهنگی ایران اسلامی هستند

اینفوگرافیک واقعه پنجم آذر گرگان و 14 شهید

گزارش تصویری برگزاری یادواره 25 شهید والامقام زن استان بوشهر

اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است

برگزاری یادواره شهدای شهرستان هامون و شهرعلی اکبر

فعالیت غرفه انتشارات شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه بزرگ ساری

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر

دومین نشست آموزشی برنامه عملیاتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

ارتقای سامانه بیمه دی در جهت رفع مشکلات ایثارگران ضروری است

طراحی سبک جدید برای موفقیت لازم است/ضرورت بازدید میدانی از مدارس شاهد و ایثارگر

تجلیل مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از قاریان آزاده

گردهمایی آموزشی مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی در قزوین برگزار شد

نیروگاه زاگرس کوثر در جایگاه نخست قرار گرفت

نجلیل مدیرکل بنیاد کرمانشاه از قاریان آزاده

نیروگاه زاگرس کوثر در جایگاه نخست

مقاومت جانبازان در برابر ظلم و تعهد به انقلاب مصداق بارز ایثار است

جانباز گرانقدر 70 درصد جهانشاه محمدی آسمانی شد

جانبازان سرمایه‌های ارزشمند انقلاب هستند

ادای احترام معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام شامخ شهدای شهرستان زاهدان

شرکت جوانان و نوجوانان در مسابقات قرآنی فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش می‌دهد

نشست هم‌اندیشی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان خراسان رضوی برگزار شد

همسران جانبازان؛ پرستاران گمنام در کنار یادگاران دفاع مقدس

حضرت زینب(س)؛ بزرگ پرستار تاریخ بشریت

نیروی انسانی کارآمد مهمترین پشتوانه و سرمایه بنیاد است

کسب مقام دوم جانبازان خوزستان در مسابقات گلبال و شنای لیگ برتر کشور

ایثارگران نباید نگران تامین هزینه‌های درمانی خود باشند

جنگ امروز، جنگ فلسطین و اسرائیل نیست، جنگ حق و باطل است

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اصفهان-2

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اصفهان-1

داشتن تعهد در انجام وظایف در بنیاد شهید و امور ایثارگران لازم است

اثر خون شهدا، یأس دشمنان از مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران است

نقش روحانیون و ائمه جمعه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اثرگذار است

دومین آئین تجلیل از ایثارگران مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان سمنان برگزار شد

روایت تصویری نشست اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان بوشهر با استاندار بوشهر

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با والدین شهیدان کاظمی زاده در اصفهان

عملیات اجرائی بیمارستان 500 تختخوابی 25 آبان بنیاد شهید و امور ایثارگران در اصفهان آغاز شد

آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جذب 27 هزار فرزند شهید و فرزند جانباز 70 درصد برگزار می‌شود

روحیه دفاع از اسلام و انقلاب همچنان در مردم اصفهان زنده است/ مردم اصفهان پیشانی تمدن ایران اسلامی

همه مسئولان استان برای احداث بیمارستان 25 آبان اصفهان به میدان آمده‌اند

راه نخبگان مسیر شهداست و کار نخبگی و خلاقانه نیاز به تلاش مضاعف دارد

نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف بنیاد است

25 آبان روز حماسه مردم اصفهان و تشییع 370 شهید

آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جذب 27 هزار فرزند شهید و جانباز 70 درصد برگزار می‌شود

رویش نخبگان علمی و دانشگاهی امروز ثمره نقش زنان ایثارگر دوران دفاع مقدس است

جهت‌گیری‌ها در جامعه تحت‌الشعاع فرهنگ ایثار و شهادت قرار گیرد

جانباز سرافراز 70 درصد «شعبان صادقی» به خیل شهدا پیوست

300 هزار نفر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان اصفهان هستند

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اصفهان

پنجمین جلسه قرارگاه مسکن ایثارگران برگزار شد

تجلیل از راوی فصل 42 «کتاب حوض خون»/مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران پردیس در میز خدمت دیدار و گفتگو کرد

اجرای طرح آموزش سالمندیار حامی سلامت در استان بوشهر

657 بیلبورد در سطح استان زنجان به تصاویر شهدای والامقام مزین شده است

دومین جشنواره «نذر قلم» برگزار می‌شود

اولین کمیسیون پزشکی جانبازان مازندران برگزار شد

خدمت به ایثارگران و خاندان معظم شهدا نیازمند مشارکت ملی است

پیگیری تامین اعتبار مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در بنیاد آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان  از مناطق سیل‌زده کلاله بازدید کرد

اردوی 120 نفر از همسران جانبازان متوفی استان زنجان در کردان برگزار شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدا و ایثارگر در شهرستان پلدشت

دوره آموزشی ویژه جانبازان شیمیایی در استان اردبیل برگزار شد

رایزنی مدیران فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت برگزاری اردوی راهیان نور دریایی

تجلیل مدیرکل بنیاد کرمانشاه از جانبازان گرانقدر 70درصد

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان برگزار شد

ساخت فیلم سینمایی میرو در استان سیستان و بلوچستان

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «جهازی بغداد آبادی»

سفر معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران به سیستان وبلوچستان

گزارش تصویری اردوی راهیان پیشرفت دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان دشتستان

«حاج شیرعلی رحمانی» جانباز گرانقدر 70 درصد به خیل شهدا پیوست

پرونده 300 ایثارگر ایلامی در کمیسیون پزشکی حق پرستاری بررسی شد

لزوم اختصاص یک درصد از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

مادر گرامی شهیدان «جهازی بغدادآبادی» به فرزندان شهیدش پیوست

همایش سراسری هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 بنیاد شهید و امور ایثارگران

آمادگی البرز جهت برگزاری یادواره ملی «سرلشکر شهید ولی‌الله فلاحی»

پرونده 300 نفر از ایثارگران در کمیسیون پزشکی حق پرستاری بررسی شد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «زینلی قطرم»

صعود تیم کوهنوردی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به قله هزار کرمان

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «ولایتی تروجنی»

خاطرات آزادگان باید در قالب کتاب به رشته تحریر درآید

رسیدگی به پرونده 320 ایثارگر آذربایجان شرقی در دومین کمیسیون پزشکی

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدا و ایثارگر در شهرستان چالدران

لزوم تکریم و رسیدگی به مشکلات خانواده‌‌های جامعه ایثارگران در همه مجموعه‌‌ها

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران شهرستان نظرآباد

نشست «کمیته تطبیق عملکرد بنیاد با سیاست‌های کلان فرهنگی» برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه به عنوان فرمانده بسیج حوزه 8 کارمندی معرفی شد

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه معظم ایثارگری