سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آغاز مسابقات فوتسال بانوان «جام ریحانه» در بوستان «بهشت مادران»

سیاست و بازاریابی - نخستین دوره مسابقات «جام ریحانه» بزرگداشت «شهیده محبوبه دانش» به میزبانی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در بوستان «بهشت مادران» از روز پنجشنبه ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

تشکیل کارگروه بابت رسیدگی به مشکلات انشعاباتی محله کن/۳۶ ایستگاه مترو در منطقه ۵ در حال ساخت است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۵ تهران در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه‌های شاخص مناسب‌سازی این منطقه به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

تمرکز مدیریت شهری منطقه۱۱، تکمیل پروژه‌های توسعه محله‌ای است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه۱۱ تهران در نشست بررسی وضعیت پروژه های توسعه محله ای و پیشرفت آنها اعلام کرد: تمرکز مدیریت شهری این منطقه در اجرای بی نقص پروژه های توسعه محله ای است.

طرح "قهرمان محله من" در مدارس محله هرندی اجرا می‌شود

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با حضور در مدرسه دخترانه شهید داوودی محله هرندی گفت : طرح " قهرمان محله من " در راستای تحقق چشم انداز تهران ؛ کلان شهر الگوی جهان اسلام و الزامات اجرای سند تحول فرهنگی ، اجتماعی و هنری شهر تهران با مشارکت مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران، قرارگاه شهید اسداللهی سپاه تهران بزرگ و گروه جهادی خادمین فاطمی در مدارس محله هرندی اجرایی می شود .

ارسال پیام انبوه اخطار وقوع زلزله جعلی است

سیاست و بازاریابی - در پی ارسال پیام انبوه اخطار وقوع زلزله برای شهروندان تهرانی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از جعلی بودن این پیام خبر داد.

تهران بیش از ۲۳۰۰ مرکز امن تخلیه اضطراری دارد/ تابلوی مراکز در محلات نصب می‌شود

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از وجود بیش از ۲۳۰۰ مرکز امن تخلیه اضطراری در مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد و گفت: اطلاع‌رسانی درباره فضاهای امن تخلیه اضطراری تهران علاوه بر اپلیکیشن «تهران من»، در پرتال سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و سامانه اطلاعات مکانی شهرداری تهران انجام شده است. البته قرار است پس از به‌روزرسانی فهرست این مراکز توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، علامت‌گذاری و نصب تابلوی مراکز امن نیز در سطح شهر انجام شود.

بررسی آخرین وضعیت تکمیل نواقص ۵ خط شبکه مترو تهران

سیاست و بازاریابی - در جلسه شورای هماهنگی معاونان و مدیران شرکت مترو تهران که با حضور مهندس "سیدایمان موسوی" رییس هیات مدیره شرکت برگزار گردید، آخرین وضعیت تکمیل نواقص ۵ خط شبکه مترو پایتخت و برنامه عملیاتی هر خط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مناسب‌سازی مسیرهای منتهی به منازل توانیابان در منطقه ۱۷

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به طرح خدمت به توانیابان منطقه، گفت: این طرح شامل سه بخش است که یکی از آنها مناسب سازی مسیرهای منتهی به نشانی و منازل شهروندان توانیاب است.

اتوبوس‌های برقی‌تهران روی خط تولید

سیاست و بازاریابی - پس از آزمایش‌های موفقیت‌آمیز، تولید و مونتاژ اتوبوس‌های برقی برای حمل‌ونقل عمومی تهران آغاز شده است.

بازپیرایی و نگهداشت ۵۵ هزار متر از فضای سبز شهری در منطقه ۲۱

سیاست و بازاریابی - رئیس اداره فضای سبز منطقه ۲۱ گفت: با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان و زیبا نگاه‌داشتن نمای بصری منطقه ۲۱، اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست اقدامات متعددی را در سطح محله ها و بوستان ها انجام داد.

بدون هیاهو با فساد مبارزه می‌کنیم/ اینترنشنال بلندگوی ایجاد آشوب در کشور است

سیاست و بازاریابی - شهردار پایتخت گفت: در شهرداری بدون هیاهو با فساد مبارزه می‌کنیم؛ ناامید کردن کافی است و من باید اقدام کنم و نباید فریاد بکشم؛ شما نیز از من اقدام بخواهید.

دیدار شهردار منطقه ۱۰ و مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران با خانواده شهید اکبری

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۰ و مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران عصر روز دوشنبه در منزل خانواده معظم شهید «غلامرضا اکبری» واقع در محله مرتضوی حضور یافته و با خانواده این شهید دیدار کردند.

تقدیر معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری از اقدامات مدیریت بحران تهران

سیاست و بازاریابی - جلسه شورای مدیران حوزه معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهر تهران با هدف آشنایی با فعالیت‌های مدیریت سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و امضای تفاهم‌نامه مشترک با اداره کل آموزش شهروندی در مرکز عملیات اضطراری شهر تهران برگزار شد.

آمادگی شهرداری برای پرداخت وجه تامین واگن/ دولت اقدامات لازم را انجام دهد

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری آمادگی تامین پیش پرداخت تامین واگن در قرارداد با چین را دارد، اما دولت و بانک مرکزی باید اقدام لازم را در این زمینه انجام دهد.

۱۴ سایت برف‌روبی در شمال تهران آماده خدمات‌رسانی است

سیاست و بازاریابی - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک گفت:۱۱ سایت برفروبی اصلی و ۳ سایت فرعی در معابر شمال تهران آماده خدمات رسانی است و عملیات برف روبی در سطح معابر منطقه و بزرگراه ها در حال انجام است.

سرمایه‌گذاری روی دانش‌آموزان، آینده کشور را بیمه می‌کند

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۲ در مراسم اهدای تجهیزات عمرانی و هوشمندسازی به ۱۶۴ مدرسه منطقه تأکید کرد: هرچه بیشتر برای آموزش و پرورش دانش‌آموزان امکانات فراهم کنیم، آینده کشور را بیمه کرده‌ایم.

شناسایی نقاط پرخطر ترافیکی در منطقه ۱۳

سیاست و بازاریابی - در نشست مشترک شهردار منطقه ۱۳ با مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ضمن بررسی پروژه های مشترک، بر پیشبرد امور تاکید شد.

امکان تبدیل خیابان سید مصطفی دعوتی به پیاده‌راه گردشگری

سیاست و بازاریابی - سرپرست ستاد گردشگری شهر تهران گفت: یکی از برنامه‌های قابل پیگیری در حوزه گردشگری، تبدیل بخشی از خیابان مصطفی دعوتی به پیاده‌راه است؛ این طرح می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های ۱۴۰۲ در منطقه ۱۰ پیگیری و اجرا شود.

آیین تجلیل و تقدیر از پرستاران شرکت شهر سالم

سیاست و بازاریابی - آیین تجلیل و تقدیر از پرستاران شرکت شهر سالم تهران شامگاه یک شنبه سیزدهم آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران، رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر و مدیر عامل شرکت شهر سالم و جمعی از پرستاران این مجموعه در محل ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

تهران‌نما؛ حرم شاه عبدالعظیم‌حسنی

سیاست و بازاریابی - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به حرم شاه عبدالعظیم‌حسنی رفته‌ایم.

باران آلودگی هوا در تهران را کاهش داد

سیاست و بازاریابی - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا در حال حاضر روی عدد ۷۴ قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.

آمادگی کامل شهرداری منطقه ۱۹ برای رفع آبگرفتگی احتمالی در نقاط حساس

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۹ گفت: با وجود شدت بارندگی ها از شامگاه امروز و آماده باش نیروهای زحمتکش خدمات شهری منطقه در نقاط حساس تا کنون پیامی مبنی بر آبگرفتگی در معابر گزارش نشده است.

پاتوق محلی فرصتی برای دیدار با شهروندان است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۲ از برپایی پاتوق محلی در محله آبشار به منظور اجرای طرح هفتگی محله‌به‌محله در این منطقه خبر داد و گفت: پاتوق محلی، فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان است.

پخش زنده فوتبال ایران و آمریکا در برج میلاد

سیاست و بازاریابی - در حاشیه پخش زنده بازی تیم ملی ایران و آمریکا در برج میلاد، دهکده ورزرشی با بخش‌های تفریحی و ورزشی ویژه خانواده‌ها در محوطه برج برگزار شد.

ویژه برنامه جشن لبخند در مدرسه دخترانه طلوع منطقه ۱۹ برگزار شد

سیاست و بازاریابی - ویژه برنامه جشن لبخند با حضور شهردار منطقه۱۹، سرپرست آموزش سازمان ترافیک شهرداری تهران، معاونین اجتماعی و فرهنگی، حمل و نقل ترافیک، رئیس پلیس راهور منطقه، مدیران شهری و دبیر کانون افراد دارای معلولیت در مدرسه استثنایی دخترانه طلوع محله شکوفه برگزار و از افراد دارای معلولیت به عنوان فرشتگان خداوند روی زمین یاد شد.

انتقاد چمران از اعتراضات هیات تطبیق به مصوبات شورا

سیاست و بازاریابی - نامه فرماندار تهران مبنی بر اعتراض هیات تطبیق به «اصلاحیه مصوبه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی شهرداری تهران» و «اصلاحیه مصوبه فرآیند حمایت از ناشران، موزعین و کتاب فروشان» در یکصد و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد.

انتشار ۳۱ مصوبه شهرداری تهران در سامانه شفافیت/ تمام معاملات شهرداری برخط بوده و مشکلی ندارد

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: از ۷۱ مورد الزام شهرداری تهران به انتشار مصوبات در سامانه شفافیت، تاکنون ۳۱ مصوبه منتشر شده است.

وحدت‌کار، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و علیمردانی، مدیرعامل سازمان پایانه‌ها شد

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران طی احکامی جداگانه مدیران‌عامل سازمان‌های مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران را منصوب کرد.

صدور هشدار زرد مدیریت بحران مبنی بر احتمال یخبندان در استان تهران

سیاست و بازاریابی - مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد احتمال یخبندان و خسارت به کشاورزان در استان خبر داد و گفت: به مردم توصیه می‌شود هشدارها را جدی گرفته و تمهیدات لازم را بیاندیشند.

ساير مطالب

ایران به دانش استفاده از پرتوهای اتمی برای سبک‌سازی نفت سنگین دست یافت

نشست هم‌اندیشی بازآرایی ساختار پژوهش و فناوری نفت برگزار شد

شبکه مراکز ارزیابی صنعت نفت‌ با محوریت مرکز توسعه مدیریت ایجاد می‌شود

طرح سقف قیمت نفت روسیه در حال پیگیری است

درآمد روزانه 6 میلیون دلاری صنعت سبز پتروپالایش سهروردی صفاهان

تولید گاز در استان فارس تثبیت می‌شود

نشست اوپک‌پلاس برای رصد شرایط بازار نفت است

مجوز واشینگتن برای ازسرگیری فعالیت‌های نفتی شورون در ونزوئلا

مأموریت‌های اتاق فکر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تشریح شد

اعلام آمادگی ایران برای حضور در پروژه‌های نفت و گاز عراق

تحقق نظام جامع توسعه مدیریت صنعت نفت با هدف رضایت و انگیزش کارکنان

اصرار واشینگتن بر سرعت‌بخشی به تعیین سقف قیمتی نفت روسیه

فراخوان شناسایی و ارزیابی صلاحیت مشاوران حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی وزارت نفت تمدید شد

حادثه در پتروشیمی ایلام تلفات جانی نداشت

تأکید بغداد و ریاض بر پایبندی به توافق اوپک‌پلاس

مدیرعامل شرکت پتروپارس منصوب شد

توانایی هلدینگ خلیج فارس برای تحقق تعهدات وزارت نفت برای کاهش CO2

سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری پتروشیمی بندرامام برای جمع‌آوری گازهای همراه نفت

محصولات دانش‌بنیان، زیربنای اجرای پروژه‌های محیط زیستی صنعت گاز

تولید حداکثری در کنار جلوگیری از گازسوزی در نفت و گاز گچساران

کویت مذاکره درباره افزایش تولید نفت اوپک‌پلاس را رد کرد

افزایش 17 درصدی فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر

تأمین اعتبار 63 پروژه محرومیت‌زدایی روستاهای استان بوشهر

بررسی «مدیریت کربن» در صنعت پتروشیمی

آیین صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت

اقوام ایران اسلامی در یک ید واحد دشمنان را ناامید خواهند کرد

قیمت نفت افزایش یافت

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران آماده تأمین انرژی کشور است

بسیجیان صنعت نفت آماده گذر از گردنه‌های تحریم هستند

اختصاص پرواز فوق‌العاده خارک – بوشهر برای خدمت‌رسانی به مردم

صرفه‌جویی 800 میلیارد ریالی در شرکت نفت و گاز گچساران

بهینه‌کاوی جهانی در تدوین نظام‌ جامع توسعه مدیریت صنعت نفت

60 لیتر سهمیه بنزین آذرماه امشب شارژ می‌شود

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

بیدبلند خلیج فارس واحد تصفیه فاضلاب و پساب شهرستان بهبهان را احداث می‌کند

جمع‌آوری گازهای مشعل از رؤیا تا واقعیت/ 11 گام بیدبلند خلیج فارس

جلوگیری از انتشار 164 میلیون تن آلاینده هوا و گاز گلخانه‌ای با توسعه گازرسانی در ایران

شرکت‌های دانش‌بنیان مولد و دوستدار محیط زیست هستند

اعضای جدید هیئت‌مدیره مجتمع گاز پارس جنوبی معرفی شدند

راه‌اندازی اولین پالایشگاه فراسرزمینی نمونه‌ای از پیشرفت‌ها و حرکت‌های رو به جلو کشور است

آمادگی نفت مرکزی برای تأمین سوخت زمستانی/ ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز

امنیت ارتباطات خط لوله ششم سراسری گاز و غرب کشور تضمین شد

نشست اقلیمی کاپ 27 به چه مسائلی پرداخت؟

توسعه ورزش و گردشگری تا شتاب‌بخشی به خدمات درمانی

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند منصوب شد

روابط‌ عمومی‌ها نقشی مهم در مقابله با تلاش دروغ‌پردازان برای گمراه‌سازی جامعه دارند

30 میلیون یورو مگاپروژه در حوزه اکتشافی نفت و گاز تعریف شده است

ارتقای سودآوری و تولید پتروشیمی کارون با انجام بزرگ‌ترین تعمیرات اساسی

کاهش بیش از 3 دلاری قیمت سبد نفتی اوپک

پیش‌بینی بازار 5 میلیارد یورویی برای سازندگان داخلی صنایع نفت

ساخت مخزن ذخیره‌سازی میعانات گازی و احداث پروژه خط لوله جدید صادرات گاز مایع

بیش از 3500 بسته آموزشی به دانش‌آموزان مستعد هرمزگانی اهدا شد

توزیع بیش از 4 هزار بسته آموزشی میان دانش‌آموزان شهرستان‌های نفت‌خیز فارس

248 هزار نفر ساعت تعمیرات اساسی و فعالیت‌های تخصصی در زاگرس جنوبی

طرح سقف قیمتی به نفع خریداران نفت روسیه است

نفت 100 دلاری ریسک واقعی برای اقتصاد است

گره بازار نفت با تشید کرونا در چین کورتر می‌شود

کاهش 210 هزار بشکه‌ای تولید اوپک/ کاهش قیمت نفت خام سنگین ایران

سازندگان داخلی برای صدور خدمات باید به بلوغ فناورانه برسند

ساخت پارک‌های پتروشیمی با استفاده از ظرفیت شهرک‌های صنعتی شتاب می‌گیرد

عراق خواهان ثبات قیمت‌های انرژی است

هدف‌گذاری کویت برای کربن‌زدایی کامل از تولید نفت و گاز تا 2050

دکل حفاری 57 فتح به میدان شانول می‌رود

تجهیز بزرگ‌ترین مرکز درمانی غرب صنعت نفت به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های پزشکی

افزایش تولید در حوزه نفت و گاز با استفاده از ظرفیت بخش‌ خصوصی

افزایش ظرفیت تولید گاز در قدیمی‌ترین پالایشگاه گاز غرب آسیا

فروش نفت به اشخاص مورد تأیید دستگاه‌ها عملیاتی شد

سرمایه‌گذاری در بخش‌های نفت و گاز کافی نیست

بازخوانی تذکر دولت نسبت به بیش‌برآورد درآمدهای تبصره 14

آمادگی پالایشگاه پارسیان برای تولید روزانه 60 میلیون مترمکعب گاز در زمستان

مدت زمان بستری نوزادان کارکنان زن صنعت نفت افزایش یافت

اصلاح قوانین عرضه و تقاضای گاز با هدف ورود به بازارهای جهانی

قدرت پتروشیمی تبریز در دنیای رقابت پلیمری افزایش یافت

نشست تخصصی روسای اچ‌اس‌ئی شرکت‌های تابعه نفت مناطق مرکزی برگزار شد

کاهش حدود 2 دلاری قیمت سبد نفتی اوپک

برنامه‌ریزی برای حفر 35 حلقه چاه جدید در میدان گازی پارس جنوبی

مسائل پیمانکاران در تعامل با کارفرمایان صنعت نفت تشریح شد

«شرکت ملی گاز ایران» برترین دستگاه اجرایی کشور در حوزه اجرای موازین پدافند غیرعامل شد

موافقت هیئت دولت با اصلاح محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

رؤسای شورای فرهنگی مناطق صنعت نفت منصوب شدند

قطب پژوهشی صنعت نفت در میان 20 مرکز آزمایشگاهی برتر کشور قرار گرفت

همکاری مجتمع گاز پارس جنوبی با اصحاب رسانه گسترش می‌یابد

طراحی مرحله نخست شبکه گازرسانی به چابهار تکمیل شد

تحول دیجیتال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ضروری است

طرح احیای چاه‌های کم‌بازده چالش‌های واقعی صنعت نفت را برطرف می‌کند

گاز فاز 11 پارس جنوبی زمستان وارد مدار می‌شود/ مذاکره با مشتریان تازه و قدیمی برای توسعه بازار نفت ایران

قرارداد افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز با ایرانی‌ها امضا می‌شود/ وجود 600 چاه کم‌بازده نفت و گاز در ایران

مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، مرجع پژوهش‌های مدیریتی نفت شد

افزایش 15 تا 40 درصدی تولید نفت و گاز با روش‌های ازدیاد برداشت نفت

بهره‌گیری از روش‌های چاه‌محور 15 تا 40 درصد در نگهداشت تولید موثر هستند

ذخیره‌سازی و آمادگی برای سوخت‌رسانی زمستانی در کهگیلویه و بویراحمد

لزوم تبدیل چالش‌های بالادست نفت به مسائل فناورانه/ عملیات اجرایی میدان مشترک سهراب آغاز شد

جایگاه جهانی دانشگاه شریف در همکاری با صنعت نفت ارتقا یافت

اجرای «نظام جامع توسعه مدیریت صنعت نفت» در شرکت‌های اصلی و فرعی الزامی است

بیش از 860 میلیون یورو از طرح جمع‌آوری گازهای مشعل شرق کارون فعال شده است

نهادینه‌سازی شایسته‌سالاری در صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران

تولید 9 درصد گاز کشور در پالایشگاه فجر جم/ آمادگی کامل برای گذر از زمستان

40 درصد درآمد نفتی وارد صندوق توسعه ملی می‌شود

صادرات فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ونزوئلا افزایش یافت

نگاه صفر و صدی در تجارت انرژی بی‌معناست/ نگران رقابت با روس‌ها در بازار گاز نباشیم