سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

وزیر کار وارد استان اصفهان شد

سیاست و بازاریابی - سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دقایقی قبل وارد استان اصفهان شد.

اجرای قانون اصلاح ماده (۵) قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی در سمنان

سیاست و بازاریابی - در راستای اجرای قانون اصلاح ماده (۵) قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی جلسه ای به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در محل این اداره کل تشکیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: موثرترین راهکار افزایش بهره‌وری، سرمایه‌گذاری بر منابع انسانی است

سیاست و بازاریابی - در راستای اجرایی شدن نظام نامه کمیته بهره‌وری دستگاه های اجرایی، کمیته بهره وری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

هیچ بدهی به بانک‌ها نداریم/ امیدوارم تا قبل از پایان سال حداقل حقوق و دستمزد برای اجرا ابلاغ شود

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که ۸۸ هزار میلیارد تومان از بدهی انباشته‌شده صندوق تأمین اجتماعی به کمک دولت پرداخت شد، گفت: در حال حاضر هیچ بدهی به بانک‌ها نداریم.

«گلهای باوارده»‌ ‌فیلم برگزیده وزارت کار در حوزه فرهنگ کار ‌شد

سیاست و بازاریابی - در آئین اهدای جوایز بخش تجلی اراده ملی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر «گل‌های باوارده» به عنوان‌فیلم برگزیده ستاد نهضت ملی ارتقاء فرهنگ کار معرفی شد.

بستر افزایش تبادلات تجاری ایران و ترکمنستان فراهم است/ اعلام آمادگی برای توسعه زیرساخت‌های ریلی و جاده‌ای

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گسترش همکاری‌های تجاری در حوزه حمل و نقل ریلی و جاده ای و افزایش مبادلات تجاری ایران و ترکمنستان در دستور کار است.

ایران یکی از همکاران معتبر ترکمسنان در عرصه‌های‌ ‌اقتصادی- بازرگانی است

سیاست و بازاریابی - در نمایشگاه ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران که امروز، ۲۶ بهمن‌ با حضور‌«سید صولت مرتضوی» برگزار شد، پیام «سردار بردی محمداف»رئیس‌جمهور ترکمنستان‌برای شرکت‌کنندگان این رویداد بین‌المللی قرائت شد.

افزایش سطح مبادلات تجاری ایران و ترکمنستان در یک‌سال گذشته/ آسیای مرکزی در توسعه همکاری‌ها مورد توجه دولت سیزدهم است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در یک‌سال گذشته مبادلات تجاری جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان افزایش چشمگیری داشته و امیدواریم با برگزاری رویدادهای اقتصادی‌بر‌حجم مبادلات افزوده شود.

تصویب آئین نامه اجرایی جدید قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی‌ها در هیئت وزیران

سیاست و بازاریابی - هیئت وزیران‌به پیشنهاد‌ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها) و به استناد تبصره (۴) ماده واحده قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار –مصوب ۱۳۸۰-، آئین نامه اجرایی جدید قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی را تصویب کرد.

نفرات برتر مسابقات منطقه یک جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان دستگاه‌های اجرایی وزارت کار معرفی شدند

سیاست و بازاریابی - مسابقات منطقه یک جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی شمالغرب کشور در استان اردبیل برگزار شد..

مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: توسعه پایدار یکی از موضوعات اساسی در جوامع پیشرفته و در حال گذار است

سیاست و بازاریابی - مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه این اداره‌کل به‌عنوان دستگاه برتر در زمینه ارتقای بهره‌وری زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزیده شد، گفت: توسعه پایدار یکی از موضوعات اساسی در جوامع پیشرفته و در حال گذار محسوب می‌شود.

جشن اشتغال در کردستان برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست هماهنگی برگزاری جشن اشتغال در کردستان گفت: در راستای ایجاد قرارگاه اشتغال در کشور، جشن اشتغال برگزار می شود.

مدیر روابط کار استان خراسان شمالی: کارفرمایان مکلف به ایمن‌سازی و حذف عوامل زیان‌آور محیط کار هستند

سیاست و بازاریابی - مدیر روابط کار استان خراسان شمالی گفت: به منظور پیشگیری از حوادث و بیماری های ناشی از کار، کارفرمایان بخش صنوف مشابه سایر کارگاه‌ها مکلف به ایمن‌سازی و حذف عوامل زیان‌آور محیط کار هستند.

افزایش ۱۰۰ درصدی وام ضروری بازنشستگان کشوری/ پرداخت وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی در سال ۱۴۰۲ / ثبت‌نام اینترنتی از ششم اسفند ۱۴۰۱ آغاز می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش ۱۰۰درصدی مبلغ وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق گفت: ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از ششم اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۲۸اسفندماه ادامه خواهد یافت.

افزایش ۱۰۰درصدی وام ضروری بازنشستگان کشوری/ پرداخت وام ضروری ۳۰میلیون تومانی در سال ۱۴۰۲ / ثبت‌نام اینترنتی از ششم اسفند۱۴۰۱ آغاز می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش ۱۰۰درصدی مبلغ وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق گفت: ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از ششم اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۲۸اسفندماه ادامه خواهد یافت.

بازنشستگان آسیب‌دیده از زلزله خوی تحت حمایت صندوق بازنشستگی کشوری قرار گرفتند/ تشریح اقدامات اساسی برای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان خوی

سیاست و بازاریابی - در سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به آذربایجان غربی و تشکیل کارگروهی ویژه، حمایت و کمک‌رسانی به بازنشستگان آسیب‌دیده از زلزله خوی در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز خبر داد: گروه‌های جهادی استان البرز به کمک پایش و صحت‌سنجی اشتغال می‌آیند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: گروه های جهادی استان البرز برای پایش و سنجی رصد اشتغال استان البرز وارد میدان شدند.

نائب رئیس‌ ‌شورای سیاستگذاری ‌و ‌‌رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر‌، دبیر ‌‌و اعضای ‌این ‌شورا منصوب شدند

سیاست و بازاریابی - با احکام جداگانه «سید‌صولت مرتضوی»‌‌ وزیر تعاون،‌ کار ‌و رفاه اجتماعی، نائب رئیس، دبیر، ‌اعضای شورای سیاستگذاری‌ و‌‌ رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر منصوب شدند.

تعداد بیمه‌شدگان تامین اجتماعی زنجان سه و نیم درصد افزایش یافت

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی این استان با رشد قابل توجهی در اوایل امسال، سه و نیم درصد نسبت به مدت مشابه گذشته افزایش یافت.

نائب رئیس شورای سیاستگذاری و رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر‌، دبیر و اعضای این شورا منصوب شدند

سیاست و بازاریابی - با احکام جداگانه «سید‌صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نائب رئیس، دبیر، اعضای شورای سیاستگذاری و رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر منصوب شدند.

ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان به ۳۶ هزار نفر رسید

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس داده های ثبت شده در سامانه رصد اشتغال، امسال برای ۳۶ هزار و ۴۱۱ نفر در این استان شغل ایجاد شده است.

اطلاعیه ثبت نام آزمون متقاضیان تاسیس دفاتر مشاوره فنی طبقه‌بندی مشاغل کارگری

سیاست و بازاریابی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی و جهاد دانشگاهی نسبت به برگزاری آزمون متقاضیان تاسیس دفاتر مشاوره فنی طبقه بندی مشاغل کارگری کارگری اقدام کنند.

افتتاح متمرکز ۴۵ خانه بهداشت و ۲۰ ایستگاه بهگر در استان اصفهان به مناسبت دهه فجر

سیاست و بازاریابی - در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ۴۵ خانه بهداشت کارگری و ۲۰ ایستگاه بهگر استان اصفهان به صورت متمرکز در شهرستان مبارکه افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

کارگران نمونه سیستان و بلوچستان تجلیل شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با برگزاری سی و چهارمین آیین امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای کار نمونه استان، از برگزیدگان تجلیل شد.

۱۱۰ هزار خانوار کرمانشاهی زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی هستند

سیاست و بازاریابی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این صندوق ۱۱۰ هزار خانوار بیمه شده و چهار هزار مستمری‌بگیر و بازنشسته دارد، گفت: امسال مستمری این چهار هزار نفر ۴۰ درصد افزایش یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی چشمگیر است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در جشن بزرگ انقلاب که با حضور کارگران و جامعه کار و تلاش شهرستان ابرکوه برگزار شد، گفت: نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی چشمگیر است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: خروجی کافه کارآفرینی‌ها کاربرد عملی و اجرایی مدیریت دانش است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز در نشست کافه کارآفرینی در مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا دانشگاه جهاد کشاورزی کرج با محوریت توسعه کشاورزی و محصولات دانش بنیان گفت: خروجی کافه کارآفرینی ها کاربرد عملی و اجرایی مدیریت دانش است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: افتتاح ۱۹ طرح تعاونی با پیش بینی ۱۲۹۰ فرصت شغلی

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جشن عید انقلاب گفت: با کمک اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان و راهبری استاندار کرمانشاه نرخ بیکاری در سال ۱۴۰۱ روند کاهشی داشته و در فصل پاییز به ۱۲ و ۹ دهم درصد کاهش رسید.

افزایش تعداد بیمه شدگان در استان ایلام

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تامین اجتماعی ایلام با اشاره به افزایش تعداد بیمه شدگان در استان ایلام از بدهی حدود ۵۸۰ میلیارد تومانی دستگاه‌های دولتی به بیمه تامین اجتماعی بدهی دارند.

مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در استان مرکزی ۱۶ درصد کاهش یافت

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در این استان بر اساس آخرین آمار، در پایان پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۶ درصد کاهش یافت.

آگهی ثبت نام آزمون متقاضیان تاسیس دفاتر مشاوره فنی طبقه‌بندی مشاغل کارگری

سیاست و بازاریابی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی و جهاد دانشگاهی نسبت به برگزاری آزمون متقاضیان تاسیس دفاتر مشاوره فنی طبقه بندی مشاغل کارگری کارگری اقدام نماید.

حضور ۳۵ دستگاه در تدوام طرح ملی خدمت میدانی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس طرح ملی خدمت میدانی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ۳۵ دستگاه در سطح وزرا، معاونین و مدیران کل ارشد پشت میز خدمت پای درد دل و مشکلات مردم نشستند.

امام جمعه بیرجند: زمینه برای وصول به آرمان‌های انقلاب مساعد است/ مسئولان دولت سیزدهم شبانه‌روزی مشغول تلاش‌اند/ خدمات وزیر کار در خراسان جنوبی و سایر استان ها پایدار بوده است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: با توجه به استعداد انسانی در کشور و اینکه امور به اهلش واگذار شده، زمینه برای وصول به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی مساعد است.

حضور مرتضوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سیاست و بازاریابی - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صبح امروز با همراهی مدیران ارشد این وزارتخانه در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ مردم تهران حضور پیدا کرد.

حضور مرتضوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی

سیاست و بازاریابی - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صبح امروز با همراهی مدیران ارشد این وزارتخانه در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ مردم تهران حضور پیدا کرد.

دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سیاست و بازاریابی - «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی از ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، بازنشستگان، کارکنان این وزارتخانه، سازمان ها و شرکت های تابعه برای حضور با شکوه و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

امام جمعه بیرجند: زمینه برای وصول به آرمان‌های انقلاب مساعد است/ مسئولان دولت سیزدهم استراحت شبانه‌روزی ندارند/خدمات وزیر کار در خراسان جنوبی و سایر استان ها پایدار بوده است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: با توجه به استعداد انسانی در کشور و اینکه امور به اهلش واگذار شده، زمینه برای وصول به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی مساعد است.

مسئولان دولت سیزدهم استراحت شبانه‌روزی ندارند/خدمات وزیر کار در خراسان جنوبی و سایر استان ها پایدار بوده است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: با توجه به استعداد انسانی در کشور و اینکه امور به اهلش واگذار شده، زمینه برای وصول به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی مساعد است.

امام جمعه بیرجند: زمینه برای وصول به آرمان‌های انقلاب مساعد است

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: با توجه به استعداد انسانی در کشور و اینکه امور به اهلش واگذار شده، زمینه برای وصول به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی مساعد است.

توجه به معادن سبب رشد اقتصادی می شود/ نگاه دولت به خراسان جنوبی توسعه‌ای است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از مؤلفه‌هایی که می‌تواند رشد اقتصادی بالای هشت درصد را محقق کند توجه به معادن خراسان جنوبی و استان‌های همسایه آن است.

مینی پالایشگاه بیرجند افتتاح شد

سیاست و بازاریابی - آئین افتتاح مینی پالایشگاه بیرجند با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «جواد قناعت» استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.

مرتضوی وارد بیرجند شد

سیاست و بازاریابی - با استقبال استاندار خراسان جنوبی در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد بیرجند شد.

ساير مطالب

تصمیم سازان بازار ارز و سکه بازجویی شوند

تصمیم سازان بازار ارز و سکه بازجویی شوند

پیشنهاد های اقتصادی عسگراولادی به دولت

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی 17 آذر ماه

پشت پرده موافقت نامه پاریس چیست؟/ تعطیلی صنایع ایران به بهانه تغییر اقلیم!

همتی خبر داد؛ شروع تدریجی باز شدن کانال‌های مالی با کشورهایی که نفت ایران را می‌خرند

تحریم‌های لرزان نفتی

آمریکا قادر نیست صادرات نفت ایران را متوقف کند

زنگنه: بررسی دلایل خروج قطر از اوپک ضروری است

رشد13 درصدی صادرات غیرنفتی در 8 ماه امسال

تدابیر ویژه دولت برای توقف گرانی کالاهای پرمصرف

تقویت حضور بنگاه های خارجی در ایران نماد شکست تحریم ها

تحریم ها کارکرد خود را از دست داده اند

چه کسانی از کاهش قیمت نفت سود می برند؟

کاهش نرخ ارز ادامه دارد/ دلار 9 هزار تومانی در هفته‌ آینده؟

فضای مجلس به سمت استیضاح ظریف نیست/ اکثریت نمایندگان با قدرت پشت دستگاه دیپلماسی ایستاده‌اند/ پول کثیف صرفا چمدانی جابجا نمی‌شود

سازمانی که چوب لای چرخ تولید می‌گذارد؛ خیرخواه کشور نیست/ به فعالان اقتصادی منتخب تسهیلات ویژه می‌دهیم

کارگران زیر آوار گسل‌های تورمی له می‌شوند

نماینده مجلس: زمان مناسبی برای حذف 4 صفر از پول ملی است

چند نرخی بودن ارز آسیب‌زا است

اشتباهات رایج در ساخت برندینگ شخصی

رفتار آینه ای در فروش چیست؟

انواع روش های تبلیغاتی رسانه ای

چرا مهارت های نوشتاری می تواند به بهبود کسب و کار کمک کند.

چرا استفاده از تلگرام برای تولید محتوا اشتباه است؟

باابزار روابط عمومی برندسازی کنید

آیا به تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی می‌توان اتکا کرد؟

با اين 5 ترفند بازاريابي بصري در اينستاگرام متفاوت ظاهر شويد

ترس‌هايي که مانع از شکوفايي کارآفرين درون شما مي‌شوند

11 پيشنهاد مرکز پژوهش‌هاي مجلس براي توسعه کارآفريني در حوزه ICT

چند شغله‌ها يکي از علل بيکاري جوانان

عناصر اساسي در طراحي استراتژي بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي

ايده‌هايي جذاب براي توليد محتواي ويديويي

اصول برندسازي در قرن بيست و يکم

آيا استراتژي برندينگ شما فقط پول‌هاي‌تان را هدر مي‌دهد؟

اشتباهات بزرگ در حوزه روابط عمومي

لزوم استفاده از تبليغات محتوا محور

مهمترين تغييراتي که بايد در بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي ايجاد کنيم

راه‌هايي براي برندسازي در اينستاگرام و افزايش ميزان فالور

8 مهارت مهم مدير شبکه‌هاي اجتماعي در عصر بازاريابي ديجيتال

روندهايي که باعث تحول بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي مي‌شوند

5 استراتژي پيشرفته براي تبليغات رسانه‌هاي اجتماعي

نکاتي در ارتباط با استراتژي رسانه‌هاي اجتماعي براي افزايش فروش اينترنتي

تبليغات در اينستاگرام چقدر براي برند شما مفيد است؟

تبليغات موثر در شبکه‌هاي اجتماعي

طراحي کمپين تبليغاتي

برندسازي سياسي يعني چه و براي برندسازي سياسي چه بايد کرد؟

مديريت رفتار سياسي در سازمان

5گام اصلي براي موفقيت يک کمپين انتخاباتي

مديريت رفتار سياسي در سازمان

آيا جامعتين بر کانديداي روحاني اجماع کرده اند؟

همسوزي آراي اصولگرايان

آيا ائتلاف 1+2 دچار بحران شده است؟

کوچ اعضاي ستاد جليلي به ستاد زاکاني

کانديداتوري آيت الله هاشمي رفسنجاني جدي شد؟

حدادعادل همچنان تکذيب مي کند

ولايتي نتيجه نظرسنجي ها را قبول ندارد

متکي تاکيد کرد : تحريم ها از مهمترين دلايل انتخاب شعار حماسه سياسي از سوي مقام معظم رهبري

پورمحمدي:آنان که مي‌گفتند تحريم‌ها کاغذ پاره هستند امروز حرف خود را پس گرفته‌اند

هشدار دبير ائتلاف اکثريت اصولگرايان : کانديداها منافع ملي را زيرپا نگذارند

باهنر: به نفع لاريجاني کنار نمي‌روم

باهنر: احمدي‌نژاد کاري به خرد جمعي ندارد

باهنر:اصلاح‌گران يک جريان فکري با نکات مثبت و منفي‌اند

باهنر:اصولگراها به نفع هاشمي کنار نمي روند

انديشه سياسي ميرزاي نائيني «ره»

توصيه محمد رضا باهنر به علي لاريجاني

بصيرت جبهه پايداري 180 درجه اي است!

بررسي ديدگاه امام خامنه اي (زيد عزه) درباره مفهوم اقتصاد مقاومتي

هاشمي دشمنان قسم خورده دارد/راي منفي هاشمي بالا است

آمده‌ام تا بداخلاقي مبارزه کنم

باهنر:اختلاف با استکبار جزو ارزش‌هاي کشور ما است

دولت حق ندارد از امکانات دولتي استفاده انتخاباتي کند

لنكراني علت حفظ ارتباط با پدرش را افشا كرد

متکي : تورم مختص کشور خاصي نيست

هدفمندي يارانه ها دقيق اجرا نشد

اعتدال را به نفع تندروي کنار نمي گذارم

انتخابات و رديابي راهبرد دشمن

پاسخ محمد رضا باهنر به سوالات مخاطبان آريا

بادامچيان: تا آخرين روز رياست جمهوري احمدي‌نژاد موظفيم با او همکاري کنيم

ابوترابي فرد: بايد نگاه کارشناسانه بر تصميمات حاکم باشد

نبي حبيبي:راه جلوگيري از انشقاق ، ائتلاف بزرگ در بين اصولگرايان است

عضو شوراي نگهبان:بوي انحراف احساس کنيم رد صلاحيت خواهيم کرد

روي نامزدي من حساب نکنيد

چرا سعيد جليلي کانديدا نمي شود؟

روحاني و کواکبيان هريک بيش از 2 ميليون راي ندارند

حدادعادل: اگر در سن و سال هاشمي بودم، کانديدا نمي‌شدم/ در ائتلاف باز است

باهنر: اصولگرايان را نيز به ائتلاف دعوت مي‌کنيم