سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مسیل‌های شمال تهران لایروبی شد

سیاست و بازاریابی - مسیل‌های شمال تهران به منظور بارش ‌های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان با لایروبی ۴۶۰ هزار متر طول، پاکسازی شد.

الزام واکسینه شدن کارکنان شهرداری تهران

سیاست و بازاریابی - شهر: بر اساس تازه‌ترین بخشنامه شهرداری تهران و به دنبال مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از روز شنبه از حضور کارکنانی که حداقل یک دوز واکسن دریافت نکرده‌اند در محل کار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

آیین افتتاح موزه خودروهای کلاسیک ایران در ورودی غربی پایتخت

سیاست و بازاریابی - موزه خودروهای تاریخی ایران با حضور سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان و رضا رجب زاده شهردار منطقه۲۱ با نمایش ۶۱وسیله نقلیه منحصر به فرد تاریخی متعلق به دوران قاجار و پهلوی در ناحیه دو ورودی غربی پایتخت افتتاح شد.

مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت شهر سالم برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مراسم تودیع حمید چوبینه و معارفه امیرحاجی‌نورمحمدی به عنوان سرپرست شرکت شهر سالم با حضور لطف‌الله فروزنده معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران برگزار شد.

بدهی معوقه ۳۷ هزار میلیارد تومانی مترو به سیستم بانکی/ پیگیری برای رفع موانع قانونی واردات اتوبوس کارکرده

سیاست و بازاریابی - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی درباره اهم فعالیت‌های اجرایی در سال جاری و مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی به اعضای شورای اسلامی شهر تهران ارائه کرد.

میانگین مصرف خانگی برق در کشور، ۳۲ درصد و در تهران ۴۲ درصد است

سیاست و بازاریابی - شهر: کردی با اشاره به مصرف برق بالای در تهران گفت: میانگین مصرف خانگی در کشور ۳۲ درصد و در تهران ۴۲ درصد است. در کل کشور ۳۲ درصد از برق در بخش صنعت و حدود هشت درصد در تهران مصرف می‌شود و در بخش عمومی هم ۲۵ درصد سهم کل کشور و ۹ درصد در تهران است.

توضیحات زاکانی درباره انتصاب مشاور شهردار در حوزه هوشمندسازی

سیاست و بازاریابی - شهر: شهردار تهران نسبت به حواشی ایجاد شده درباره انتصاب مشاور شهردار در امور هوشمندسازی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: «حسین حیدری» هیچ رابطه استخدامی با شهرداری نداشته و دریافتی از آن نخواهد داشت.

شورای شهر نباید در انتصابات شهرداری دخالت داشته باشد

سیاست و بازاریابی - شهر: چمران گفت: اصولا شورای شهر نباید در انتصابات دخالت داشته باشد چون شهردار را شورای شهر انتخاب می‌کند و مسئولیت انتخاب و انتصاب با شهردار است. در دوره‌های قبل هم این اتفاق نیفتاد و در انتصابات دخالتی نکردم.

مراسم تجلیل از کشتی‌گیران تیم ملی

سیاست و بازاریابی - مراسم تجلیل از کشتی‌گیران تیم ملی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حمید سجادی وزیر ورزش و باحضور پیشکسوتان و ملی‌پوشان تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی، دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ در مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم برگزار شد.

مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و نوآوری شهری منصوب شد

سیاست و بازاریابی - طی حکمی از سوی شهردار تهران، حسین حیدری به عنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و نوآوری شهری منصوب شد.

اجرای طرح ۱۰ روزه لایروبی و رسوب برداری انهار در منطقه ۲۰

سیاست و بازاریابی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۰ گفت: در راستای آمادگی لازم برای بارش‌های پاییزی، طرح فوریتی لایروبی انهار روباز، روبسته و پل‌های عرضی به مدت ۱۰ روز اجرا می‌شود.

اجرای طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری فضاهای سبز

سیاست و بازاریابی - طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری و حذف سیستم سنتی، عملیات خطوط آبرسانی، ساخت و احداث مخزن ذخیره سازی آب در فضای سبز بزرگراه ها و معابر اجرا شد.

پهلوانی و ریشه در مرز و بوم، خصلت قهرمانان ایرانی /آمادگی شهرداری تهران برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی

سیاست و بازاریابی - شهر: شهردار تهران گفت: برخلاف بسیاری که تلاش می‌کنند، قهرمانانشان را از سایر کشورها عاریه بگیرند، اما مدال‌آوران ما ریشه در این مرز و بوم و خصلت پهلوانی دارند و مدال بزرگی و عظمت را به خود اختصاص دادند.

واکسیناسیون شهروندان غرب تهران در اتوبوس سیار

سیاست و بازاریابی - همزمان با فاز دوم پویش دوباره جان می گیرد، در حال حاضر و به صورت میانگین روزانه ۱۰۰ نفر از شهروندان در اتوبوس سلامت، واکسن کرونا دریافت می کنند.

اصلاح هندسی و روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران

سیاست و بازاریابی - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی و تثبیت پروژه‌های ترافیکی در این منطقه خبر داد و گفت: با اجرای پروژه های اصلاح هندسی، ترافیک معابر شمال شرق تهران روان تر می شود.

از ۶۰ ورزشکار منطقه ۱۵ تجلیل شد

سیاست و بازاریابی - آئین تجلیل از ورزشکاران و تلاشگران حوزه ورزش منطقه ۱۵ با حضور علیرضا جعفری سرپرست شهرداری منطقه ۱۵ برگزار و از ۶۰ نفر از مربیان ایستگاه‌های صبحگاهی، کارشناسان ورزشی و فعالان حوزه ورزش بانوان و آقایان منطقه تقدیر شد.

زمستان گرم در مددسرای شهرداری منطقه۱۷

سیاست و بازاریابی - در بازدید میدانی شهردار منطقه۱۷ آماده‌سازی و بهبود خدمت رسانی در مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه۱۷ آغاز شد.

تهران الگوی شهرهای کشور/ نگاه به ورزش در بستر پر کردن اوقات فراغت

سیاست و بازاریابی - دبیر گفت: به ورزش باید برای پر کردن اوقات فراغت مردم نگاه کنیم زیرا هرچه بیشتر در حوزه اوقات فراغت ورزش پر رنگ‌تر دیده شود هزینه‌های غیر کاهش پیدا می‌کند.

مدرک‌گرایی، تخصص‌گرایی و جوان‌گرایی از مهمترین دغدغه‌های کانون ارزیابی مدیران

سیاست و بازاریابی - شهر: سجاد محمد علی‌نژاد گفت: براساس آمار و ارقام اعلام شده توسط کانون ارزیابی تخصصی مدیران، مدرک‌گرایی، تخصص‌گرایی و جوان‌گرایی از مهمترین دغدغه‌های این کانون به حساب آمده و افراد مورد تایید این کانون از کارایی‌های لازم برخوردار هستند.

افتتاح اولین مرکز گلماند با هدف مبادله پسماند با گیاهان آپارتمانی

سیاست و بازاریابی - مسعود رنجبریان شهردار منطقه ۶، از افتتاح اولین مرکز گلماند شهر تهران در این منطقه با ارائه خدمات ویژه به شهروندان و ترغیب آنها به مشارکت در طرح کاپ خبر داد.

مدیریت شهری جدید به پاکدستی شهرت دارد

سیاست و بازاریابی - شهر: رئیس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر دوره مدیریت در شهرداری به یک ویژگی شناخته می شود، گفت: مدیریت شهری جدید به پاکدستی شهرت دارد.

قهرمانان و مدال‌آوران سرمایه مردم هستند

سیاست و بازاریابی - شهر: معاون شهردار تهران گفت: شما ورزشکاران سرمایه جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران هستید، سرمایه مردم فقط مادی نیست، بلکه آنچه که مهم است نیروی انسانی و قهرمانانش است.

باید به میان مردم بازگردیم

سیاست و بازاریابی - شهر: محمدامین توکلی‌زاده، در مراسم تودیع و معارفه معاونین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ما از مردم فاصله گرفته و دولتی، حاکمیتی، اداری و کارمندی شده‌ایم. این فاصله سرمایه‌های اجتماعی را کاهش داده و باید برگردیم بین مردم و از مردم باشیم.

نارضایتی از شهرداری کاهش یافته است

سیاست و بازاریابی - شهر: معاون سابق اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در پیمایش‌های ملی سال ۹۴ و ۹۷ شرایط نارضایتی از شهرداری ثابت مانده و حتی از بدترین رتبه چند پله بهتر شده است.

کسری ۵ هزار اتوبوس در تهران نتیجه ۱۶ سال بی‌توجهی دولت‌ها به حمل و نقل عمومی است

سیاست و بازاریابی - شهر: هاشمی کسری پنج هزار دستگاه اتوبوس و یک هزار و ۵۰۰ واگن مترو در شهر تهران را نتیجه ۱۶ دهه بی‌توجهی دولت‌ها به بخش حمل و نقل عمومی پایتخت عنوان کرد.

تحول جامعه در گرو عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت

سیاست و بازاریابی - زاکانی در جلسه تودیع و معارفه معاونین شهرداری گفت: برای تحول جامعه باید بر عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت تاکید کنیم چون این موارد باعث پیشرفت همه جانبه محیط پیرامون ما می شود.

کسب عنوان "ایستگاه آهنگ" در چهارمین رویداد میزان معماری

سیاست و بازاریابی - علی امام گفت: تغییر نوع نگاه به شیوه معماری ایستگاه‌های خطوط مترو پایتخت، فرآیندی است که در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه متولیان امر قرار گرفته و آثار این نگرش نوین در میزان رضایتمندی شهروندان از شکل و فرم ایستگاه‌ها هویدا شده است.

مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات شهرداری تهران

سیاست و بازاریابی - مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران صبح روز دوشنبه سوم آبان ۱۴۰۰ با حضور عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برگزار شد. در این مراسم از زحمات حسین گنجی بعنوان معاون اسبق تبلیغات و انتشارات و علی شاهرخی بعنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مرکز تقدیر به عمل آمد و حامد احسانبخش بعنوان سرپرست جدید تبلیغات و انتشارات و حمید عسگری بعنوان سرپرست حوزه ریاست مرکز انتخاب شدند.

ضرورت بازنگری کاربری فضاهای فرهنگی و اجتماعی متناسب با نیاز شهروندان

سیاست و بازاریابی - عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر ضرورت بازنگری کاربری فضاهای فرهنگی و اجتماعی متناسب با نیاز شهروندان گفت: با توجه به تغییرات سبک زندگی و تغییر نیازهای امروز شهروندان، فعالیت فضاهای فرهنگی و اجتماعی باید براساس نیازسنجی کارشناسی شده طراحی و برنامه ریزی شود.

آیین رونمایی از تابلو نامگذاری خیابان شهیدان طارمی برگزار شد

سیاست و بازاریابی - با حضور فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، معاونین و مدیران ستادی مدیریت شهری منطقه ۱۸ ، خانواده شهیدان طارمی و جمعی از امت شهید پرور جنوب شهر تهران آیین رونمایی از تابلو نامگذاری خیابان شهیدان طارمی در منطقه ۱۸تهران برگزار شد.

آیین افتتاح و بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب

سیاست و بازاریابی - آیین بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی (مدیریت سیلاب غرب تهران) عصر یکشنبه ۲ ابان ۱۴۰۰ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران , عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و محسن منصوری استاندار تهران برگزار شد.

نسبت به نگهداشت شبکه آب‌های زیرزمینی غفلت شده است

سیاست و بازاریابی - شهر: شهردار تهران گفت: از ۷۰۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در تهران ۵۳۰ کیلومتر علمیاتی شده است. نسبت به نگهداشت این ۵۳۰ کیلومتر غفلت شده است.

هدایت آب‌های سطحی پروژه مناسبی برای شهرستان قدس است

سیاست و بازاریابی - حسین حق وردی، در حاشیه آیین بهره برداری و بازدید از پروژه‌های جمع‌آوری آوری آب‌های سطحی، در جمع خبرنگاران گفت: اگر مشاور در خصوص هدایت آب‌های سطحی شهرستان قدس مطالعه و کمک کند قطعا مدیریت شهری و مدیریت فرمانداری شهرستان آماده هر نوع همکاری خواهد بود.

ایران در نقطه بحرانی سرانه عمومی آب‌های قابل بازگشت قرار دارد

سیاست و بازاریابی - شهر: سردار علیرضا فخاری گفت: ایران در نقطه بحرانی در بحث سرانه عمومی آب‌های قابل بازگشت در جهان قرار دارد. تهران در شرایط بحرانی برای تامین آب قرار دارد و این نعمت خدادادی بدون وقفه از دست می‌رود.

پارک حاشیه ای در خیابان شهرداری ثبت تخلف و جریمه دارد

سیاست و بازاریابی - دوربین ثبت تخلف برای جلوگیری از پارک حاشیه ای در خیابان شهرداری حد فاصل میادین قدس و تجریش نصب و رانندگانی که اقدام به پارک در ضلع شمال و جنوب کنند جریمه می شوند.

ساير مطالب

جشن میلاد پیامبر رحمت(ص) و امام صادق(ع) در میدان آزادی برگزار شد

20هزار میلیارد تومان برآورد مالی پروژه‌های ایجاد شده جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران

افتخارآفرینان ورزشی منطقه 19 تقدیر شدند

کاشت 68 هزار بوته گل پاییزی در منطقه 13

برنامه محوری معیار خدمت در قبله تهران است

دروازه قزوین، نماد تهران قدیم

حرکت کاروان خودرویی مولودی خوانی در جنوب شرق تهران

سرای محلات خانه دوم شهروندان هستند

پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران

برگزاری برنامه‌های تفریحی و شاد در منطقه 2

تاکید شهردار منطقه 10 بر بهسازی، ایمن و روان سازی تقاطع ها

لزوم ارتقای سطح رضایت بازنشستگان شهرداری

ورود 110 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی تهران

فعالیت 9 مرکز معاینه فنی شهر تهران در روز یکشنبه

اجرای بیش از 30 برنامه مذهبی،فرهنگی، ورزشی

برگزاری جشن‌ و مولودی‌خوانی در میدان آیینی امام حسین (ع)

مناسب سازی بوستان ها و معابر در منطقه 7

حرکت کاروان های شادی در محلات منطقه 14

برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در شمال شرق تهران

شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه‌های فتح و آزادگان افتتاح می‌شود

دیدار شهردار منطقه 7 با خانواده 2 شهید

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری لیگ کوهنوردی در پایتخت

پیمایش محلات غرب تهران با حضور مدیران شهری

استقرار نیروهای آموزشی در اتوبوس‌های زندگی

آغاز بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه‌های فتح و آزادگان

آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 18 برگزار شد

دیوار نگاره‌های بزرگراه آیت الله رفسنجانی به نام پیامبر مهربانی‌ها مزین شد

سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

ضرورت لغو روادید میان کشورهای اسلامی برای تسهیل گردشگری/ حاج قاسم و شهید مغنیه شهدای وحدت/ آمادگی شهرداری تهران برای انتقال تجربه به شهرهای اسلامی

اجرای طرح‌ واکسیناسیون با همکاری ستاد مدیریت بحران منطقه

جلسه شهردار تهران با روسای پلیس‌ تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

آیین بهره برداری از طرح های خدمات شهری منطقه 21

بورس تهران پلمب نشده است

استقرار اتوبوس سیار زندگی در میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15

تزریق دز سوم واکسن کرونا برای پرسنل در معرض خطر شهرداری تهران

انتصابات جدید در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه بعد از بیست ماه

شهروندان باید در آرامش کامل و شرایط مطلوب زندگی کنند/ شهرداری عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را جدی می‌گیرد

پلیس تمام قد در کنار شهردار تهران و مدیریت شهری است

تشکیل کار گروه مشترک بین شهرداری و پلیس پایتخت/ افق روشن شهر در حوزه خدمت رسانی در گرو تعامل بین دستگاهی

هم افزایی شهرداری و ناجا یکی از ضروریات است/نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت شهرداری

دیدار و گفت‌وگوی مدیران شهری و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

نورافشانی و راه اندازی کاروان شادی وحدت

محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد

سرپرست هیئت مرکزی گزینش شهرداری تهران منصوب شد

برگزاری خیابان ورزش در منطقه 7

خط کشی مسیر دوچرخه در اراضی عباس آباد

پیشکسوتان منطقه17 پا به توپ شدند

اجرای واکسیناسیون کرونا در مساجد منطقه 19

خانه‌های محیط زیست بستر فرهنگ‌سازی و مشارکت فعال مردمی است

استقرار مراکز سیار واکسیناسیون در مساجد منتخب منطقه 14

رفع خطر نقاط حادثه خیز با نصب چراغ چشمک زن

کسب رتبه چهارم وصول درآمدهای نقدی در بین مناطق 22 گانه

شهردار منطقه 10 پایتخت معارفه شد

بخشنامه ساماندهی فرآیند مدیریت منابع انسانی در شهرداری تهران ابلاغ شد

لزوم گسترش الگوی مدیریت پسماند از مناطق موفق به دیگر نواحی شهری

فعالیت 28 سالن اسکواش در مجموعه‌های شهرداری تهران

برگزاری دوره تربیت مربی مدیریت بحران

فراخوان سیزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

تسریع روند ساخت 3 ایستگاه جدید مترو در منطقه 2 تهران

شهر را برای زندگی عاری از کرونا آماده کنیم

پایان فعالیت مراکز خرید و فروش غیر مجاز پسماند

تکمیل یادمان شهدای شهر تهران در میدان امام خمینی(ره)

مدیران عامل سازمان بهشت زهرا(س) و سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب شدند

تجلیل از مادر شهیدان «دره باغی»

اتوبوس سیار واکسیناسیون - میدان راه آهن

اختتامیه دومین پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران ویژه معلولان

مراسم غبارروبی مزار شهدا با حضور شهردار منطقه برگزار شد

آغاز دور جدید رسیدگی به درخواست های شهروندان در مساجد منطقه 2

اولویت افرایش ضریب ایمنی ماشین آلات مکانیزه بزرگراهی در منطقه

دومین گردهمایی کشوری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ

رفع چالش‌های محیط زیستی شهر، مشارکت آگاهانه، موثر و مسئولانه شهروندان را می طلبد

کم‌توانان ذهنی بر سکوهای برتر ایستادند

با ابلاغ حکم زاکانی، غلامرضا شنگی به سمت شهردار منطقه17 منصوب شد

سرای محلات خانه دوم شهروندان هستند

شبکه یاریگران منطقه 3 راه اندازی شد

از تعیین تکلیف سه باغ تا موافقت با ایجاد جایگاه‌های کوچک سوخت‌رسانی

حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18

دیدار شهردار تهران با رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جماعات

پیگیری برای تسریع روند صدور پروانه‌ها در شورای شهر تهران

افتتاح باشگاه اسکواش و پدل در برج میلاد با حضور وزیر ورزش

اساسنامه سازمان‌های شهرداری دارای اشکالات اساسی است

تجمیع 1200 حساب شهرداری در خزانه واحد/ کمیته انتصابات احیاء خواهد شد

اختتامیه پنجاه و چهارمین پویش دوشنبه‌های ورزشی

وحشیانه‌ترین اقدامات داعش به نام اسلام برای تفرقه‌افکنی

شب‌های خیمه شب بازی

شهردار منطقه 11 معارفه شد

تکمیل ایستگاه های خطوط 6 و 7 مترو در گرو تامین بودجه

برگزاری تور گردشگری موزه قرآن برای بانوان سرپرست خانوار

رونمایی از طرح‌های مناسب‌سازی بوستان کوثر

تأکید بر کارمحوری در تحقق الگوسازی کلانشهر تهران

تاکید بر کارمحوری و محله محوری در دستور کار مدیریت شهری پایتخت

رونمایی از چهره جدید پارک ملت در پسا کرونا

مناسب سازی بیش از 23 کیلومتر معبر برای معلولین

برگزاری نخستین دوره مسابقات بانوان کوتاه قامت و معلول

محدودیت‌ها نباید مانع پیشرفت پروژه های منطقه 6 شود

جلب حمایت کمیسیون محیط زیست مجلس برای راه‌اندازی زباله سوز 800 تنی در پایتخت

شتاب واکسیناسیون با استقرار اتوبوس سیار زندگی

ارتباط با خانواده‌های کم‌برخوردار از طریق بانک اطلاعاتی سامانه سمات

بوستان دامپزشکی در شمال تهران مناسب سازی شد