سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

چطور موتور برقی ایرانی تولید شد؟

سیاست و بازاریابی - سخنرانی «سید محمدعلی واردی» عضو هیئت مدیره هلدینگ پیشران الکتریک را در دومین نشست‌ تخصصی «شهرگفت» می‌بینید.شهرگفت دریچه‌ای به سوی گفتگوهای تجربه محور شهری است.

بیشترین تصادفات فوتی موتورسواران در چه ساعاتی و چه معابری رخ می‌دهد؟

سیاست و بازاریابی - رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه امام علی (ع) و بزرگراه آزادگان بیشترین آمار تصادفات منجر به فوت موتورسواران را به خود اختصاص داده است.

در پردیس «مغز من»، با پیچیدگی مغز آشنا شوید

سیاست و بازاریابی - پردیس «مغز من» یکی از بخش‌های باغ کتاب تهران است که در آن می‌توانید سفری هیجان‌انگیز به بخش‌های مختلف مغز داشته باشید و با دنیای پر رمز و راز آن از نزدیک آشنا شوید.

اگر در مسیر اجرای نقشه ساختمان درخت قرار داشته باشد، تکلیف چیست؟

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۵۰ میلیارد تومان از محل جرائم ناشی از قطع درختان برای تملک باغات و لکه‌های مشجر در مناطق کم‌برخوردار از لحاظ سرانه فضای سبز در نظر گرفته شده است.

در هند سالیانه ۶۰ میلیون موتور برقی تولید می شود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب گفت: افراد توان خرید موتور برقی را ندارند. امیدواریم برگزاری نمایشگاه موتور در شهر آفتاب به مردمی و ارزان‌سازی استفاده از دوچرخه‌ها و موتورهای برقی در کشور کمک کند.

بازار تهران در مقایسه با ۶ ماه قبل ایمن‌تر شده است

سیاست و بازاریابی - استاندار تهران گفت: با همکاری اصناف بازار تهران و سازمان مدیریت بحران شهرداری پایتخت تغییرات اساسی در ایمنی بازار تهران در مقایسه با ۶ ماه گذشته صورت گرفته است.

بارش شهابی در بامداد ۲۴ آذر به اوج خود می‌رسد

سیاست و بازاریابی - بارش شهابی جوزایی از باشکوه ترین بارش های شهابی و مهم ترین رویداد نجومی هفته سوم آذر ماه در بامداد۲۴ امین روز این ماه به اوج خود می رسد

هر طرحی در راستای نظافت و آراستگی شهر باید ابتدا در صحن شورا مطرح شود

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: گویا شهرداری روش جدیدی را در نظر گرفته که ما در روزنامه همشهری از آن مطلع شدیم در حالیکه این طرح به اندازه ای مهم است که باید در شورا ارائه شود.

کیفیت هوای تهران در دومین ماه فصل پاییز چگونه بود؟

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در مورد کیفیت هوای پایتخت در دومین ماه فصل پاییز گفت: از ابتدای آبان تا امروز (۲۲ آبان) شاخص کیفیت هوای تهران، ۱۱ روز در شرایط قابل قبول و ۱۱ روز بالاتر از حد مجاز و در محدوده شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت.

دستگاه‌های زباله‌سوز هیچ‌گونه آلودگی در شهر تولید نمی‌کند

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص رایزنی تیم مدیریت شهری پایتخت با سرمایه‌گذاران چینی برای واردات دستگاه‌های زباله‌سوز به تهران گفت: این دستگاه‌ها هیچ‌گونه آلودگی در شهر تولید نمی‌کنند.

استقبال شورا از ورود زباله‌سوزهای مدرن به تهران؛ تولید آلودگی دستگاه‌های جدید صفر است

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص رایزنی تیم مدیریت شهری پایتخت با سرمایه‌گذاران چینی برای واردات دستگاه‌های زباله‌سوز به تهران گفت: این دستگاه‌ها هیچ‌گونه آلودگی در شهر تولید نمی‌کنند.

سفر کارشناسان چینی برای قرارداد طراحی داخلی ۷۹۱ واگن و ساخت دستگاه‌های زباله‌سوز مُدرن

سیاست و بازاریابی - سخنگوی شهرداری تهران از سفر هیئت‌های کارشناسی چینی برای نهایی کردن طراحی داخلی ۷۹۱ واگن و ساخت دستگاه‌های زباله‌سوز مُدرن خبر داد.

رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه فرهنگی و گردشگری عباس آباد منصوب شد

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران، سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد را به سمت «رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه فرهنگی و گردشگری عباس آباد» منصوب کرد.

ترافیک نیمه دوم سال رسماً از امروز شروع شد

سیاست و بازاریابی - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در زمان اجرای طرح شناورسازی ترافیک بسیار کمتری را شاهد بودیم.

لزوم پاسخگویی شهرداری تهران درخصوص انتقال سامانه معلولان از اتوبوسرانی به سازمان تاکسیرانی

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران خواستار پاسخگویی شهرداری تهران درخصوص انتقال سامانه معلولان از اتوبوسرانی به سازمان تاکسیرانی شد.

بازسازی بیش از ۸ هزار متر از انهار منطقه۸

سیاست و بازاریابی - عملیات عمرانی جمع آوری آبهای سطحی اعم از تبدیل نهر به کانیو، نیم جوی، تک جدول، کانیو کتابی، لوله گذاری و... و. در محلات منطقه۸ تهران به بیش از ۸٠٠٠ متر رسید.

تعیین تکلیف اراضی دولتی و تعریف آنها در قالب پروژه‌های بازآفرینی

سیاست و بازاریابی - سازمان نوسازی شهر تهران در راستای پیگیری موضوعات مختلف بازآفرینی محدوده‌های هدف در شهر تهران، زمینه‌های همکاری مشترک و متعددی را با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران داشته است.

آغاز برچیدن پارکینگ ساخته شده روی سیل‌برگردان غرب تهران

سیاست و بازاریابی - معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از آغاز برچیدن پارکینگ احداث شده پارک ارم بر روی سیل‌برگردان غرب تهران و اصلاح اتصال کانال باکری (وسک) خبر داد.

مسئول راه اندازی مرکز اسناد و آرشیو معاونت شهرسازی و معماری منصوب شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل برنامه ریزی و سرمایه انسانی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران طی حکمی دنیا عباسی کسبی را به عنوان مسئول راه اندازی مرکز اسناد و آرشیو این معاونت منصوب کرد.

بررسی بودجه سال ۱۴۰۲ ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

سیاست و بازاریابی - مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: براساس احکام برنامه چهارم تحول و پیشرفت شهر تهران توسعه مراکز جدید معاینه فنی از طریق بخش خصوصی ۱۰۰ درصد تحقق یافته است.

زمینه صادرات ۳۰۰ تن پیاز را فراهم کردیم/ تاثیر بی‌بدیل سازمان میادین در تنظیم قیمت بازار

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در زمینه‌های جدید مثل واردات و صادرات ورود خواهیم کرد و در چند روز آینده زمینه صادرات ۳۰۰تن پیاز را به یکی از کشورها فراهم می‌کنیم.

کدام منطقه پایتخت بیشترین زباله بیمارستانی را دارد؟

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مکانیزم جمع‌آوری زباله بیمارستانی توسط سازمان پسماند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: روزانه ۵۵ خودرو مخصوص در ۳ شیفت کاری حدود ۱۳۰ تن زباله بیمارستانی را جمع‌آوری می‌کنند.

برگزاری جلسه مشترک اساتید دانشگاه، شهردار تهران و اعضای شورا برای بررسی ایمنی ساختمان‌ها

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه مشترک اساتید دانشگاه، شهردار تهران و اعضای شورا برای بررسی ایمنی ساختمان‌ها خبر داد.

اعلام وضعیت قرمز برای هوای پایتخت

سیاست و بازاریابی - بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا هم‌اکنون روی عدد ۱۵۱ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای همه قرار دارد.

اولین سایت پردازش پسماند تهران به موزه تبدیل شود

سیاست و بازاریابی - در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، گزارش حسابرسی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در سال ۱۴۰۱ با حداکثر آراء موافق تأیید شد.

تاثیر "معاینه فنی اجباری خودروها" بر کاهش آلودگی هوای تهران چه میزان بوده است؟

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران با بیان اینکه تأثیر اخذ معاینه فنی بر "سیاهه انتشار آلودگی هوا" بررسی می‌شود، گفت: بازنگری در سیاهه انتشار آلودگی هوای تهران با تأکید بر بررسی تأثیر معاینه فنی خودروها در میزان کاهش آلودگی در دستور کار قرار دارد.

قطع برق شبکه بالاسری در خط ۵مترو/ تلاش برای اتصال برق ادامه دارد

سیاست و بازاریابی - مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو از توقف خدمات رسانی در بخشی از خط ۵ مترو به دلیل قطع سیستم برق بالاسری، در محدود ایستگاه‌ اتمسفر تا هشتگرد در خط ۵ خبر داد.

آغاز عملیات ساخت جایگاه سوخت کوچک مقیاس

سیاست و بازاریابی - آیین عملیات ساخت جایگاه‌ سوخت کوچک مقیاس با حضور مدیران شهری صبح امروز چهارشنبه ۰۷ تیرماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

ارتقای شغلی ۶ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران به مناسبت عید سعید غدیر

سیاست و بازاریابی - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران از ارتقای شغلی ۶ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران به مناسبت عید سعید غدیر خبر داد.

اهدای۲۰۰۰ کالای تجهیزی به مدارس منطقه۱۱

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه۱۱ از اهدای بیش از دو هزار کالای تجهیزی برای کمک به مدارس منطقه۱۱ به ارزش بیش از ده میلیارد ریال خبر داد.

«ایران آینده ۲» میزبان نوجوانان است

سیاست و بازاریابی - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جشنواره «ایران آینده ۲» را با برنامه‌های متنوع در فرهنگسرای رازی برگزار می‌کند.

مرکز ۱۳۷ پلاس در مسیر هوشمندی و چابکی / انتشار کتابچه ای از اقدامات سامانه ۱۳۷پلاس همزمان با سالگرد این مرکز

سیاست و بازاریابی - مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی شهرداری تهران (۱۳۷پلاس) با ادغام دو سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ پس از ۱۷ سال در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان درگاه یکپارچه ارتباط شهروندی در حال خدمت رسانی به شهروندان تهرانی است.

طرح نظام‌نامه محلات تمامی مسئولیت‌های محله را به مردم واگذار می‌کند/ مهم‌ترین معضل کشور تبعیض است

سیاست و بازاریابی - نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: طرح نظام‌نامه محلات که در دستور کار شورا است به نوعی تمام مسئولیت‌های محلات را به محلات واگذار می‌کند.

ساير مطالب

حمایت سازمان نظام صنفی از اتفاقات اخیر در مورد اسنپ

اخبار روز دنیای استارتاپ ها در هفته گذشته

مقایسه کارآفرینی در ایران و امارات متحده عربی

چاپ سوم کتاب هنر تامین سرمایه برای استارتاپها

استارتاپ ترابرنت جهانی شد

همکاری شبکه شاد با استارتاپها

خودرو‌های خارجی از پارکینگ احتکار خارج می‌شوند؟

قطعی دیروز آتش‌سوزی بود؛ مثل معمای هک شدن‌ها؟

قرمز جذاب، مثل Lipstick هوآوی

رویداد رقابت استارتاپی«اینوتکس‌پیچ»در تهران برگزار می شود

سرعت اینترنت خوب است اما مثل اینکه ما باور نداریم!

آزمایش آنلاین، از کافه تا ویلا

تندر 90 ایرانی مدرن چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

وضعیت ناامیدکننده سرعت اینترنت در دولت رئیسی

شورولت بلیزر 2023؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

چند روایت از حمله سایبری به زندان «قزل‌حصار»

چند نظریه که مغز شما را منفجر می‌کند!

بهترین شاسی‌بلند‌های بزرگ لوکس 2022 کدامند؟

سفر با سرعت بیش از 4000کیلومتر

10 دلیل که باعث کاهش شتاب خودرو خواهد شد

اولین استارتاپ‌های مستعد برای همکاری با مرکز رشد LG معرفی شدند

حماسه ایربگ، چگونه در خوزستان شکل گرفت؟

مشخصات فنی جدیدترینِ سایپا با نام «سهند»

رقابت بین موشک‌هایی که هوش از سرتان می‌برد

مرسدس بنز، جدیدترین هیولای خود را رونمایی کرد

پایان عصر تلفنی که سیاستمداران به دست می‌گرفتند

چه می‌شد اگر هیچ انسانی روی زمین زندگی نمی‌کرد؟

راهنمای کامل خرید لپ‌تاپ برای هر بودجه‌ای که دارید

ربات‌هایی که اعضای خانواده شما خواهند شد

الکسا مُرد، احترام به مخاطب زنده شد

18 ترفند مخفی در واتس‌اپ که تا الان نمی‌دانستید

عشق موتور‌ها این مدل‌های برتر سال را ببینند

سورپرایز جدید مسئولان درباره کندی سرعت اینترنت

زندگی در این خانه متحرک، آرزوی هر کسی‌ است

تلگرام با ویژگی‌های جذاب آپدیت شد

با این تکنولوژی، امکان نامرئی شدن، واقعی شد

آیا سفر در زمان ممکن است؟

چگونه به فضایی‌ها آدرس زمین را بدهیم؟

8 مکانی که همیشه از شما پنهان خواهد ماند

با خفن‌ترین خودرو‌های 2022 آشنا شوید

نخستین شاسی‌بلند ایرانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ردپای انسان‌های نخستین در جنوب ایران!

متاورس چیست و آیا جایگزین اینترنت می‌شود؟

دقیقا چه قطعه‌ای به بنز و بی‌ام و صادر می‌کنید؟

مودم را بغل کنید، شاید رستگار شوید

آینده صنعت خودرو زیر دست طراح ایرانی

آیا واقعا موجودی با نام پاگنده وجود دارد؟

یک‌بار دیگر بخوانید؛ پراید 195میلیون تومان!

یک‌بار دیگه بخوانید؛ پراید 195میلیون تومان!

یکبار دیگه بخوانید؛ پراید 195میلیون تومان!

آماده انقلاب؛ گودبای پارتی بنزین در راه است!

ماشین‌های پرنده به زودی استارت می‌زنند

ممکن است جهان ما در آزمایشگاه ساخته شده باشد

ملاقات با تنها مدل از یک خودروی خاص در تهران!

ملاقات با تنها مدل از همکاری بنز، پورشه و فولکس در تهران!

مخدر حیرت‌انگیزی که ارتش هیتلر را پیروز کرد!

با مدل کلاسیک هیوندا به دل خاطرات بروید

خودرویی که زندگی نرمال را هیجان‌انگیز می‌کند

اولین ربات جهان که مغز دارد و فکر می‌کند

سلکشن (17)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

زندگی در فضا از دور قشنگ است!

وقتی کراس‌اوور bmw به یک هیولا تبدیل می‌شود!

برای بزرگترین پرسش تاریخ چه پاسخ‌هایی داریم؟

«یوز ایرانی» هم بالاخره پلاک شد

سلکشن (16)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

وقتی باک بنزین میلیون‌ها ایرانی شوکه شد!

زنگ خطر دوباره برای تریدرهای ایرانی؛ این بار جدی بگیرید!

ماجرای هت‌تریک ادوارد اسنودن در توئیتر فارسی چیست؟

سلکشن (15)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

شش جایگزین گردن‌کلفت برای آیفون 13 گرانقیمت

نخستین خودروی برقی کمپانی محبوب رونمایی شد

پایان عصر چشم و هم‌چشمی در اینستاگرام ایرانی‌ها

رونمایی از خاطرات کمیاب تهرانی‌ها در جاده چالوس

چگونه یک سریال اینترنت جهان را مختل کرد؟

سلکشن (14)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

تانک سوپرلوکسِ یک میلیون دلاری!

اختلال اینترنت چه دخلی به برنامه «شاد» دارد؟!

نسل جدید شاسی بلند BMW چه ویژگی‌هایی دارد؟

ده خودروی امتحان پس‌داده‌ی 2021

دردسرهای ویندوز 11 برای کاربران

خاص‌ترین وسیله تفریح روی آب؛ مثل بوگاتی

نظریه‌های عجیبی از کائنات که هوش از سر شما می‌برد

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به 22 FIFA

سلکشن (13)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

بیمارستانی که فقط میلیاردرها را پذیرش می‌کند

طرح جنجالی و جدید مجلس درباره اینترنت

ماینر‌ها در زیرزمین ساختمان بورس چه کار می‌کنند؟

جهان عاری از معلولیت؛ شاید در آینده‌ای نزدیک!

شاهکار مرسدس‌بنز؛ سریع‌ترین شاسی‌بلندِ کره‌ زمین!

مرگ در فضا چه دردسرهایی دارد؟

سلکشن (12)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

وقتی می‌گویید گوشی داخلی، بدنمان می‌لرزد

قدرتمندترین «سرفیس» تاریخ رونمایی شد

آیا اسنپ برای مسیرهای تکراری قیمت بالاتری تعیین می‌کند؟

استارتاپ‌های حوزه گردشگری به ادامه لغو فروش آنلاین اقامتگاه‌های مردمی اعتراض کردند

آپدیت جدید تلگرام با امکانات جذاب رسید

بریم به دیروز؛ با کدوم بازی خیلی خاطره دارین؟

سلکشن (11)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

بالاخره خودرو ارزان می‌شود یا گران‌تر؟

پرچمداران جدید شیائومی معرفی شدند