سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آغاز مسابقات فوتسال بانوان «جام ریحانه» در بوستان «بهشت مادران»

سیاست و بازاریابی - نخستین دوره مسابقات «جام ریحانه» بزرگداشت «شهیده محبوبه دانش» به میزبانی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در بوستان «بهشت مادران» از روز پنجشنبه ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

تشکیل کارگروه بابت رسیدگی به مشکلات انشعاباتی محله کن/۳۶ ایستگاه مترو در منطقه ۵ در حال ساخت است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۵ تهران در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه‌های شاخص مناسب‌سازی این منطقه به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

تمرکز مدیریت شهری منطقه۱۱، تکمیل پروژه‌های توسعه محله‌ای است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه۱۱ تهران در نشست بررسی وضعیت پروژه های توسعه محله ای و پیشرفت آنها اعلام کرد: تمرکز مدیریت شهری این منطقه در اجرای بی نقص پروژه های توسعه محله ای است.

طرح "قهرمان محله من" در مدارس محله هرندی اجرا می‌شود

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با حضور در مدرسه دخترانه شهید داوودی محله هرندی گفت : طرح " قهرمان محله من " در راستای تحقق چشم انداز تهران ؛ کلان شهر الگوی جهان اسلام و الزامات اجرای سند تحول فرهنگی ، اجتماعی و هنری شهر تهران با مشارکت مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران، قرارگاه شهید اسداللهی سپاه تهران بزرگ و گروه جهادی خادمین فاطمی در مدارس محله هرندی اجرایی می شود .

ارسال پیام انبوه اخطار وقوع زلزله جعلی است

سیاست و بازاریابی - در پی ارسال پیام انبوه اخطار وقوع زلزله برای شهروندان تهرانی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از جعلی بودن این پیام خبر داد.

تهران بیش از ۲۳۰۰ مرکز امن تخلیه اضطراری دارد/ تابلوی مراکز در محلات نصب می‌شود

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از وجود بیش از ۲۳۰۰ مرکز امن تخلیه اضطراری در مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد و گفت: اطلاع‌رسانی درباره فضاهای امن تخلیه اضطراری تهران علاوه بر اپلیکیشن «تهران من»، در پرتال سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و سامانه اطلاعات مکانی شهرداری تهران انجام شده است. البته قرار است پس از به‌روزرسانی فهرست این مراکز توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، علامت‌گذاری و نصب تابلوی مراکز امن نیز در سطح شهر انجام شود.

بررسی آخرین وضعیت تکمیل نواقص ۵ خط شبکه مترو تهران

سیاست و بازاریابی - در جلسه شورای هماهنگی معاونان و مدیران شرکت مترو تهران که با حضور مهندس "سیدایمان موسوی" رییس هیات مدیره شرکت برگزار گردید، آخرین وضعیت تکمیل نواقص ۵ خط شبکه مترو پایتخت و برنامه عملیاتی هر خط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مناسب‌سازی مسیرهای منتهی به منازل توانیابان در منطقه ۱۷

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به طرح خدمت به توانیابان منطقه، گفت: این طرح شامل سه بخش است که یکی از آنها مناسب سازی مسیرهای منتهی به نشانی و منازل شهروندان توانیاب است.

اتوبوس‌های برقی‌تهران روی خط تولید

سیاست و بازاریابی - پس از آزمایش‌های موفقیت‌آمیز، تولید و مونتاژ اتوبوس‌های برقی برای حمل‌ونقل عمومی تهران آغاز شده است.

بازپیرایی و نگهداشت ۵۵ هزار متر از فضای سبز شهری در منطقه ۲۱

سیاست و بازاریابی - رئیس اداره فضای سبز منطقه ۲۱ گفت: با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان و زیبا نگاه‌داشتن نمای بصری منطقه ۲۱، اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست اقدامات متعددی را در سطح محله ها و بوستان ها انجام داد.

بدون هیاهو با فساد مبارزه می‌کنیم/ اینترنشنال بلندگوی ایجاد آشوب در کشور است

سیاست و بازاریابی - شهردار پایتخت گفت: در شهرداری بدون هیاهو با فساد مبارزه می‌کنیم؛ ناامید کردن کافی است و من باید اقدام کنم و نباید فریاد بکشم؛ شما نیز از من اقدام بخواهید.

دیدار شهردار منطقه ۱۰ و مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران با خانواده شهید اکبری

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۰ و مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران عصر روز دوشنبه در منزل خانواده معظم شهید «غلامرضا اکبری» واقع در محله مرتضوی حضور یافته و با خانواده این شهید دیدار کردند.

تقدیر معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری از اقدامات مدیریت بحران تهران

سیاست و بازاریابی - جلسه شورای مدیران حوزه معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهر تهران با هدف آشنایی با فعالیت‌های مدیریت سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و امضای تفاهم‌نامه مشترک با اداره کل آموزش شهروندی در مرکز عملیات اضطراری شهر تهران برگزار شد.

آمادگی شهرداری برای پرداخت وجه تامین واگن/ دولت اقدامات لازم را انجام دهد

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری آمادگی تامین پیش پرداخت تامین واگن در قرارداد با چین را دارد، اما دولت و بانک مرکزی باید اقدام لازم را در این زمینه انجام دهد.

۱۴ سایت برف‌روبی در شمال تهران آماده خدمات‌رسانی است

سیاست و بازاریابی - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک گفت:۱۱ سایت برفروبی اصلی و ۳ سایت فرعی در معابر شمال تهران آماده خدمات رسانی است و عملیات برف روبی در سطح معابر منطقه و بزرگراه ها در حال انجام است.

سرمایه‌گذاری روی دانش‌آموزان، آینده کشور را بیمه می‌کند

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۲ در مراسم اهدای تجهیزات عمرانی و هوشمندسازی به ۱۶۴ مدرسه منطقه تأکید کرد: هرچه بیشتر برای آموزش و پرورش دانش‌آموزان امکانات فراهم کنیم، آینده کشور را بیمه کرده‌ایم.

شناسایی نقاط پرخطر ترافیکی در منطقه ۱۳

سیاست و بازاریابی - در نشست مشترک شهردار منطقه ۱۳ با مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ضمن بررسی پروژه های مشترک، بر پیشبرد امور تاکید شد.

امکان تبدیل خیابان سید مصطفی دعوتی به پیاده‌راه گردشگری

سیاست و بازاریابی - سرپرست ستاد گردشگری شهر تهران گفت: یکی از برنامه‌های قابل پیگیری در حوزه گردشگری، تبدیل بخشی از خیابان مصطفی دعوتی به پیاده‌راه است؛ این طرح می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های ۱۴۰۲ در منطقه ۱۰ پیگیری و اجرا شود.

آیین تجلیل و تقدیر از پرستاران شرکت شهر سالم

سیاست و بازاریابی - آیین تجلیل و تقدیر از پرستاران شرکت شهر سالم تهران شامگاه یک شنبه سیزدهم آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران، رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر و مدیر عامل شرکت شهر سالم و جمعی از پرستاران این مجموعه در محل ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

تهران‌نما؛ حرم شاه عبدالعظیم‌حسنی

سیاست و بازاریابی - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به حرم شاه عبدالعظیم‌حسنی رفته‌ایم.

باران آلودگی هوا در تهران را کاهش داد

سیاست و بازاریابی - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا در حال حاضر روی عدد ۷۴ قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.

آمادگی کامل شهرداری منطقه ۱۹ برای رفع آبگرفتگی احتمالی در نقاط حساس

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۹ گفت: با وجود شدت بارندگی ها از شامگاه امروز و آماده باش نیروهای زحمتکش خدمات شهری منطقه در نقاط حساس تا کنون پیامی مبنی بر آبگرفتگی در معابر گزارش نشده است.

پاتوق محلی فرصتی برای دیدار با شهروندان است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۲ از برپایی پاتوق محلی در محله آبشار به منظور اجرای طرح هفتگی محله‌به‌محله در این منطقه خبر داد و گفت: پاتوق محلی، فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان است.

پخش زنده فوتبال ایران و آمریکا در برج میلاد

سیاست و بازاریابی - در حاشیه پخش زنده بازی تیم ملی ایران و آمریکا در برج میلاد، دهکده ورزرشی با بخش‌های تفریحی و ورزشی ویژه خانواده‌ها در محوطه برج برگزار شد.

ویژه برنامه جشن لبخند در مدرسه دخترانه طلوع منطقه ۱۹ برگزار شد

سیاست و بازاریابی - ویژه برنامه جشن لبخند با حضور شهردار منطقه۱۹، سرپرست آموزش سازمان ترافیک شهرداری تهران، معاونین اجتماعی و فرهنگی، حمل و نقل ترافیک، رئیس پلیس راهور منطقه، مدیران شهری و دبیر کانون افراد دارای معلولیت در مدرسه استثنایی دخترانه طلوع محله شکوفه برگزار و از افراد دارای معلولیت به عنوان فرشتگان خداوند روی زمین یاد شد.

انتقاد چمران از اعتراضات هیات تطبیق به مصوبات شورا

سیاست و بازاریابی - نامه فرماندار تهران مبنی بر اعتراض هیات تطبیق به «اصلاحیه مصوبه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی شهرداری تهران» و «اصلاحیه مصوبه فرآیند حمایت از ناشران، موزعین و کتاب فروشان» در یکصد و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد.

انتشار ۳۱ مصوبه شهرداری تهران در سامانه شفافیت/ تمام معاملات شهرداری برخط بوده و مشکلی ندارد

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: از ۷۱ مورد الزام شهرداری تهران به انتشار مصوبات در سامانه شفافیت، تاکنون ۳۱ مصوبه منتشر شده است.

وحدت‌کار، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و علیمردانی، مدیرعامل سازمان پایانه‌ها شد

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران طی احکامی جداگانه مدیران‌عامل سازمان‌های مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران و سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران را منصوب کرد.

صدور هشدار زرد مدیریت بحران مبنی بر احتمال یخبندان در استان تهران

سیاست و بازاریابی - مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد احتمال یخبندان و خسارت به کشاورزان در استان خبر داد و گفت: به مردم توصیه می‌شود هشدارها را جدی گرفته و تمهیدات لازم را بیاندیشند.

ساير مطالب

آغاز سرشماری پرندگان مهاجر در دی ماه/ اردک سرسبز یافت شده در دریاچه چیتگر پرنده مهاجر نیست

پایش 500 هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه/ واحدهای مرغداری هم‌جوار تالاب ایمنی زیستی را رعایت کنند

تراز دریاچه ارومیه به 1271 متر و 24 سانتی‌متر رسید

تردد و نزدیک شدن به تالاب میقان ممنوع است

2 هزار و 558 میلیارد تومان اعتبار برای احیای تالاب انزلی در گیلان

باران جان تازه‌ای در کالبد تالاب شادگان دمید

امسال 25 هزار هکتار از مراتع و جنگل‌ها در آتش سوخت/ بجای حریق جنگل باید نگران آلودگی هوا باشیم/ نابودی سالانه 100 هزار هکتار از درختان بلوط/ افزایش شکار در پی فشارهای اقتصادی

تالاب الله‌آباد آماده میزبانی از پرندگان مهاجر است

مردم از تردد در تالاب میقان اراک خودداری کنند

دفع پسماندهای عفونی بیمارستان‌های یزد مطابق با استانداردهاست

اقدامات حفاظتی در مناطق افزایش می یابد/ شهروندان از علوفه دهی به حیات وحش پرهیز کنند

تقدیر محیط زیست از دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل

رفع تصرف 5.2 هکتار از اراضی ملی آبدانان

5 راهکار محیط‌زیستی بدون پول برای کاهش آلودگی هوا

کشف وضبط محموله قاچاق 22 پرندگان شکاری در عسلویه

صدور دستور توقف فعالیت معدن طلای اندریان

پهپاد های گشت زنی در خدمت محیط زیست سیستان و بلوچستان

صدور بیش از 60 اخطاریه برای مراکز تولید کننده پسماند عفونی در خراسان رضوی

احیای دریاچه ارومیه افتخار دولت است

اختتامیه مجازی دومین دوره جشنواره «ایده‌ها و محصولات نوآورانه با تأکید بر جلب مشارکت مردم برای احیای تالاب‌های کشور»

پیام روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، به مناسبت درگذشت همکاران و محیط‌بانان سازمان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا

پایش و نمونه برداری از خروجی تصفیه فاضلاب واحدهای صنعتی و تولیدی دراستان

نظام جامع مدیریت پسماند باید در قزوین پیاده سازی شود

هیچگونه پسماند صنعتی به سایت محمد آباد قزوین وارد نمیشود

اولین جلسه کارگروه مشترک فی مابین دو سازمان حفالظت محیط زیست و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور

20 راس قوچ و میش پارک پردیسان بجنورد به بخش خصوصی واگذار شد

بازدید معاون نظارت و پایش اداره کل از سراب کاشنبه در اسلام آبادغرب

تشدید نظارت بر ممنوعیت استفاده از مازوت در کارخانه سیمان تهران

طرح ناجا برای ترخیص موتورهای فرسوده بسیار خطرناک است/ اراده‌ای برای حل مشکل موتورهای اسقاطی وجود ندارد

آخرین وضعیت دریاچه ارومیه/ رهاسازی حق‌آبه دریاچه از آذر ماه

بختگان، تالابی که لبی از حقابه تر می‌کند

تشکل ها حاملان و حامیان فرهنگی در حوزه محیط زیست هستند

حذف چندین واحد صنعتی و تولیدی از لیست صنایع آلاینده محیط زیست

کارگروه احیای تالاب هامون با حضور معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست در محل استانداری سیستان و بلوچستان

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حذف سهم صندوق ملی محیط زیست از عوارض آلایندگی را بررسی می کند

محیط بانان بر فراز خطر

18واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

تکذیب واگذاری مدیریت قله دماوند به فدراسیون کوهنوردی

تلف شدن پلنگ ماده در کیاسر

آلودگی هوا، مرگ و میرهای کرونایی را افزایش می‌دهد

از ابتدای سال 96 واحد آلاینده هوا در خراسان رضوی شناسایی شدند

صنایع، بیشترین تهدید کننده های محیط زیست استان قزوین

رفع معضل دفع پسماندهای عفونی در شهرستان زاهدان در دستور کار

وجود پسماندهای پزشکی و نخاله‌های ساختمانی از مهم ترین چالش‌های محیط زیست ایلام است

ساحل امن تالاب‌های اردبیل برای پرندگان مهاجر

پیشگیری و کنترل بیماری هاری با واکسیناسیون گوشتخواران در استان قزوین

آلودگی هوا تاثیر مستقیمی با بیماری کرونا دارد

فرود پرندگان مهاجر در همدان

فرهنگ‌سازی با کاریکاتورهای محیط‌زیستی

همکاری مشترک سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جهاد کشاورزی در راستای حفاظت و احیای تالاب‌های ایران

اعطای تسهیلات به 5 واحد دامداری اسلامشهر برای احداث سیستم تصفیه فاضلاب

فراخوان جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب

نظر محیط زیست درباره بازنگری در قانون منع استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری تهران

معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست: توجه شایسته‌ای به آموزش محیط‌زیست در کشور نشده است

اجرای طرح LEZ از مرداد ماه در سراسر مشهد / تمرکز بر کاهش آلودگی خودرویی

غبار خیزی در استان بیش از 219 هزار تن درسال است

محیط بان کرمانشاهی درگذشت

روند اجرای قانون هوای پاک در قزوین قابل قبول است

تقدیر سخنگوی دولت از عملکرد رسانه ای و برنامه های ارتباطات اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست

تخصیص دوباره بودجه برای ادامه طرح ملی نجات دریاچه ارومیه

ورود پیش‌قراولان پرندگان مهاجر به زیستگاه‌های زمستان‌گذرانی گیلان

پاسخ محیط زیست درباره طرح گردشگری پتروشیمی آریاساسول

سرپرست جدید دانشکده محیط زیست منصوب شد

انتصاب معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست

تشکیل کمیته مشترک پیشگیری و کنترل بیماری¬های حیات وحش و بیماری¬های مشترک انسان و دام در استان قزوین

پدافند غیر عامل ساز و کاری برای حفاظت از محیط زیست

برگزاری مانور پدافند غیر عامل در محیط زیست سیستان و بلوچستان

نیروگاه شهیدرجایی قزوین در مسیر دادگاه بدلیل مصرف مازوت

پالایشگاه گاز ایلام پتانسیلی مناسب، برای تبدیل شدن به صنعت سبز

افزایش ضریب حفاظتی تالاب ها و زیستگاههای آبی استان لرستان

رشد 32 درصدی کشف سلاح در استان تهران

گلسنگ ها؛ معیاری مطلوب برای شاخص کیفی هوا

1575 مترمربع از اراضی ملی در چهارمحال و بختیاری رفع تصرف شد

مهاجرت پرندگان به تالاب شادگان آغاز شد

نخستین گروه غازهای خاکستری وارد گیلان شدند

رصد گله 18 راسی گورخر آسیایی‌ در پارک ملی توران استان سمنان

از محیط‌بانان پرمشغله اما عاشق تا دوستی‌های خاله‌خرسه

پویش نذر طبیعت در منطقه حفاظت شده باشگل تاکستان

چهار هزار پرنده مهاجر میهمان تالاب میقان اراک است

امید به مازندران آمد

بهره‌برداری از سیستم تصفیه‌خانه 2 میلیون یورویی در پتروشیمی تبریز

رییس سازمان حفاظت محیط زیست: در حفظ محیط زیست اهمال کرده‌ایم

زنده گیری غیرمجاز نوزادان حیات وحش در خراسان جنوبی!

عرضه غذا از گوشت پرندگان مهاجر را به محیط زیست گزارش دهید

شرایط باغ وحش‌های کشور مورد انتظار سازمان حفاظت محیط زیست نیست

فرسودگی 35 درصد از ناوگان کشور اهمیت اسقاط را بیش از گذشته کرده است

بروز رسانی  نقشه جانمایی واحدهای تولیدی و صنعتی در کلیه شهرکها و نواحی صنعتی  استان قزوین

پلمب چند واحد متخلف در شهرستان ورامین

مصدوم شدن محیط بان مهران علی محمدی در حین مهار آتش سوزی در استان گیلان

شروع مطالعات مدیریت اثر طبیعی ملی غار یخکان

معدن و مساله دریافت مجوز محیط زیستی

کمیسیون کشاورزی طرح تشکیل شورای عالی محیط زیست را بررسی می‌کند

فراخوان جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب

حال پرندگان مهاجر تالاب میقان اراک خوب است/ تلفاتی گزارش نشد

توضیحات محیط زیست درباره تفریحات آفرود سواران در مناطق حفاظت شده

پیشنهاد اصلاح قانون بهره‌برداری از آبزیان

مدیر کل دفتر آموزش سازمان محیط زیست: استفاده از تورهای هوایی ممنوع است/گوشت پرندگان مهاجر حامل بیماری است/مردم خرید گوشت پرندگان غیرمجاز را تحریم کنند

48 هزار پرنده مهاجر در تالاب‌های چهارمحال وبختیاری فرود آمدند

پاکسازی چغاخور برای کوچ پرندگان

مصوبات ستاد ملی هماهنگی و مدیریت تالاب ها برای احیای میانکاله و خلیج گرگان پیگیری می شود