سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بزرگترین تونل شهری غرب آسیا در پایتخت احداث می‌شود/ حفاری تونل خطوط ۸،۹ و ۱۱ متناسب با اقتضائات شهری

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: هدف‌گذاری مجموعه مدیریت شهری تهران این است تا سال ۱۴۱۰، هفتاد درصد از رفت‌وآمدهای درون شهری به وسیله ناوگان حمل‌ونقل عمومی صورت پذیرد.

سوداگرانی که جان مردم را فدای منافع‌شان می‌کنند، جز ننگ و نفرت نصیبی نخواهند داشت

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سالروز حادثه متروپل گفت: جز ننگ و نفرت برای کسانی که با این سودآوری و سوداگری‌ها می خواهند جیب خود را پر کنند، باقی نخواهد ماند.

واگذاری مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی با قیمت‌های کارشناسی امکان‌پذیر نیست

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسیاری از مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی با قیمت‌های کارشناسی امکان واگذاری به بهره‌بردار را پیدا نمی‌کنند که منجر به تغییر کاربری واحدها و کاهش کیفیت خدمات‌رسانی شده است.

روند فعالیت کارخانه واگن‌سازی شهر تهران بسیار امیدوارکننده است/ اورهال ۲۳۰ واگن تا پایان سال

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازدید روز گذشته خود از کارخانه واگن‌سازی شهر تهران گفت:پس از بازدید یک سال قبل که وضعیت نامناسبی نداشت، روز گذشته بازدیدی را انجام دادیم که بسیار امیدوار کننده بود.

تلاش برای تبدیل وضعیت ایثارگران جای تقدیر دارد

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۲۹۰ نفر از افراد ایثارگر شهرداری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند که باید تعیین تکلیف شوند؛ اینکه تلاش می‌شود وضعیت بهتری برای این افراد ایجاد شود جای تقدیر دارد.

کنترل و نظارت شبانه بر عملکرد خودروهای جمع آوری پسماند در منطقه

سیاست و بازاریابی - نشست تخصصی بررسی پروژه های اولویت دار حوزه خدمات شهری منطقه۲۲ در سال ۱۴۰۲ و چگونگی اجرای طرح تحول در حوزه نگهداشت شهر با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست و شهرداران نواحی این منطقه برگزار شد.

لزوم تجهیز آب‌نماها به سیستم محافظ جان

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: کودکان در معرض شوک‌های الکتریکی در اطراف آبنماها هستند؛ آبنماها به سیستم محافظ جان مجهز نیستند و با توجه به تجمع کودکان در کنار این آبنماها امکان بروز حوادث وجود دارد.

هدف‌ ما مدیریت شهر تهران با مشارکت شهروندان از جمله نخبگان دانشگاهی است

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران با بیان اینکه هدف‌ ما مدیریت شهر تهران با مشارکت دیگران از جمله نخبگان دانشگاهی است، گفت: به همین جهت به دانشگاه می‌آییم، نیازهایمان را تعریف می‌کنیم و با همراهی نخبگان پروژه‌های مشترک را پیش می‌بریم.

دختران بوستان ولایت

سیاست و بازاریابی - بوستان ولایت با پیش بینی زیر ساخت های لازم به دنبال استعدادیابی و رشد ظرفیت دختران پایتخت است.

دانش آموزان منطقه ۸ تحت پوشش آموزش بازیافت قرار گرفتند

سیاست و بازاریابی - در آستانه پایان سال تحصیلی، آموزش پسماند با محوریت مدیریت پسماند، معرفی غرف، روش‌های کاهش شیرابه، معرفی پسماند ویژه و خطرناک برای ۳۵۰۰ دانش‌آموز به پایان رسید.

رشد بیش از ۴ برابری نوسازی مسکن در ابتدای سال ۱۴۰۲

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اظهار کرد: تعداد واحدهای مسکونی در بافت فرسوده در فروردین امسال رشد ۳۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشته است.

۲۰۰ کودک در هر هفته از کارگاه‌های آموزشی فراموز منطقه ۱۹ بهره‌مند می‌شوند

سیاست و بازاریابی - مرکز فراموز میلاد منطقه ۱۹ به منظور ارتقا و گسترش آموزش های مهارتی در هر هفته پذیرای ۲۰۰ کودک ۶ تا ۱۲ سال این منطقه در قالب پنج کارگاه آموزش عملی است.

سازه‌های ناایمن «بازار گل و گیاه مهرآباد» با دستور قضایی جمع‌آوری شد/ مالک زمین تصرف غاصبانه بهره‌بردار را ثابت و حکم خلع ید اخذ کرد

سیاست و بازاریابی - روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ در خصوص جمع‌آوری سازه‌های ناایمن بازار گل مهرآباد توضیحاتی را ارائه کرد.

گفت‌وگوی مستقیم مدیریت شهری منطقه۵ با شهروندان

سیاست و بازاریابی - برگزاری جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با احسان شریفی شهردار و مدیران منطقه ۵ در محل سامانه ۱۳۷ پلاس سازمان بازرسی شهرداری تهران برگزار شد.

آموزش رایگان برای دختران در سرای محله دروازه شمیران

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با دختران مرکز خیریه حکیمی واقع در منطقه ۱۲ از امکان بهره‌مندی رایگان این دختران از برنامه‌های آموزشی سرای محله دروازه شمیران خبر داد.

نمونه برداری از پساب خروجی کارخانه کولاک منطقه ۹

سیاست و بازاریابی - با هدف بررسی و پایش فاضلاب و روند فعالیت تصفیه خانه کارخانه کولاک در غرب پایتخت، ضمن نمونه برداری از پساب خروجی، از کارخانه مذکور بازدید شد.

اطلاعیه سازمان بهشت زهرا (س) در مورد تعیین وضعیت قبور رزرو شده

سیاست و بازاریابی - سازمان بهشت زهرا (س) با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندانی که در آرامستان بهشت زهرا قبر رزرو کرده اما تاکنون نسبت به تسویه حساب آن اقدام نکرده‌اند درخواست کرد که تا پایان خرداد ماه نسبت به تعیین وضعیت قبور اقدام کنند.

قدردانی معاونین منطقه از فعالیت‌های حوزه روابط عمومی

سیاست و بازاریابی - معاونین خدمات شهری و محیط زیست، برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و مالی و اقتصاد شهری منطقه ۲۱ با مدیر و همکاران اداره روابط عمومی به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی دیدار و گفت‌وگو کردند.

ویژه‌برنامه‌ فرامنطقه‌ای "قرار عاشقی" در منطقه ۲۱ برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - به مناسبت "دهه کرامت" ویژه‌برنامه‌ فرامنطقه‌ای اداره فرهنگی با عنوان "قرار عاشقی" و عناوین متعدد دیگری در دستورکار اجرایی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ قرار گرفته است.

برگزاری مناقصات معاونت های عمران و ترافیک منطقه ۹

سیاست و بازاریابی - با توجه به تاکید شهردار منطقه ۹ در خصوص برگزاری مناقصات معاونت های اجرایی در سال ۱۴۰۲، با توجه به زمان بندی از پیش تعیین شده و در موعدمقرر پس از سیر مراحل قانونی برگزار شد.

ضرورت تشکیل کمیته ایمنی ویژه تجمعات انبوه برای نمایشگاه‌های پرمخاطب

سیاست و بازاریابی - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تشکیل کمیته ایمنی، انتظامی و بهداشتی ویژه برای تجمعات انبوه از جمله نمایشگاه کتاب را فرصت مغتنمی برای تمرین هم افزایی و هماهنگی هر چه بیشتر میان سازمان‌های تخصصی، انتظامی، امدادی و خدمات ایمنی دانست.

صیانت از بیت المال و حقوق شهروندان از جمله مهم‌ترین اولویت‌های دستگاه‌های نظارتی است

سیاست و بازاریابی - آئین تکریم و معارفه مدیر اداره حراست منطقه ۲۱ با حضور "علی رحیمی" رئیس مرکز حراست امور مناطق، "محمدرضا پوریافر" شهردار، معاونین، مدیران ارشد شهری و شهرداران نواحی سه‌گانه برگزار شد.

چشم امیدمان به نوجوانانی است که در کنار افراد باتجربه بتوانند به ما کمک کنند/ آینده جامعه به دست شما دختران ساخته می‌شود

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: در مدیریت شهری چشم امیدمان به نوجوانانی است که در کنار بدنه نخبه و تجربه‌دار شهر بتوانند به ما کمک کنند و این رویکرد مشارکتی در مدیریت شهر تهران یکی از راهبردهای ماست.

چشم امیدمان به نوجوانان است تا کنار افراد باتجربه بتوانند به اداره شهر کمک کنند/ آینده جامعه به دست شما دختران ساخته می‌شود

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: در مدیریت شهری چشم امیدمان به نوجوانانی است که در کنار بدنه نخبه و تجربه‌دار شهر بتوانند به ما کمک کنند و این رویکرد مشارکتی در مدیریت شهر تهران یکی از راهبردهای ماست.

برپایی تورهای گردشگری و کارگاه‌های آموزشی و تفریحی ویژه دختران در منطقه ۱۹

سیاست و بازاریابی - همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت، ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر برنامه های فرهنگی، آموزشی و فراغتی متنوعی با عنوان «آینده شبیه توست» ویژه بانوان و دختران در محلات سیزده گانه و بوستان بانوان اجرا می شود.

تقدیر و تکریم از دختران منطقه ۱۳ همزمان با دهه کرامت

سیاست و بازاریابی - در قالب جشن و ویژه برنامه‌های مختلف، دختران محلات منطقه ۱۳ تقدیر و همچنین دختران کار به بوستان جنگلی سرخه حصار برای گذراندان بک روز خوب اعزام می شوند.

روند حفاری‌های شرکت آب و فاضلاب تهران بررسی شد

سیاست و بازاریابی - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۷ گفت: جلسه بررسی حفاریهای شرکت آب و فاضلاب تهران در مناطق ۱، ۷، ۱۲، ۱۴ و ۱۸به میزبانی منطقه برگزار شد.

ایستگاه تماشایی فرود و پرواز

سیاست و بازاریابی - زیاد دیده می‌شوند؛ روی پشت‌بام‌ها، در خانه‌ها، در حرم، داخل رواق، در میادین شهر. کبوترها آزاد و رها می‌چرخند و هرکجا که دوست داشته باشند می‌نشینند.

شهرداران مدارس عضو افتخاری روابط عمومی شدند

سیاست و بازاریابی - شهرداران مدارس منطقه ۲ ضمن بازدید از روابط عمومی و آشنایی با فعالیت ها و ظرفیت های این اداره ،به اعضای افتخاری روابط عمومی پیوستند.

دختران و بانوان ایرانی مایه افتخار این سرزمین هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت نقش آفرینی و حضور پررنگ دختران ایرانی در جامعه و میدان رقابت های علمی، ورزشی و هنری در عرصه‌های بین‌المللی، گفت: دختران و زنان بزرگی در ایران داریم که نظیر آنها در دنیا یافت نمی شود، از ‌مادران شهدا گرفته تا دختران و مادرانی که در عرصه های مختلف علمی، فناوری و فرهنگی مجاهدت کرده اند.

۹ حکم و ۱۹ شاخص؛ تکلیف شرکت واحد اتوبوسرانی در برنامه چهارم

سیاست و بازاریابی - نشست تعاملی مدیران کل برنامه و بودجه و دفتر پایش برنامه و کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد با مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی برگزار و بر ضرورت اجرای تکالیف اتوبوسرانی در احکام برنامه چهارم به منظور توسعه حوزه حمل و نقل عمومی پایتخت و تامین رفاه شهروندان تاکید شد.

تکمیل پروژه های نیمه کاره شهری در منطقه یک با افرایش ۵۲ درصدی بودجه سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه یک: با افزایش ۵۲ درصدی بودجه مصوب در ۴ ماه پایانی سال ۱۴۰۱، منطقه یک توانست خدمات رسانی شهری را ارتقا و پروژه های نیمه کاره را به جمع بندی برساند.

برگزاری باشکوه شصتمین سالگرد شهدای ۱۵ خرداد

سیاست و بازاریابی - شورای اداری منطقه ۱۵ با حضور مسئولان باب الرضای تهران و با محوریت بزرگداشت شهدای ۱۵ خرداد و برنامه‌های دهه کرامت برگزار و بر مشارکت ارگانهای ذیربط در برگزاری باشکوه شصتمین سالگرد شهدای ۱۵ خرداد تاکید شد.

آغاز به کار قرارگاه فرهنگی شهید جواد الله‌کرم مفتاح گره‌های فرهنگی منطقه است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر با اشاره به آغاز به کار قرارگاه شهید جواد الله‌کرم گفت: در حال حاضر مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان یکی از مراکز گردشگری مهم و پرمخاطب کلانشهر تهران شناخته می‌شود و از این رو به عنوان یکی از اعضای قرارگاه فرهنگی شهید الله‌کرم، در کنار سایر نهادها و ارگان‌ها، مجری مصوبات این قرارگاه فرهنگی خواهیم بود.

بازتاب سفر هیاتی از شهرداری تهران در نشریه مربوط به UNWTO

سیاست و بازاریابی - سفر سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد همراه با هیئتی از شهرداری تهران به مسکو و شرکت در سومین نمایشگاه و کنفرانس ایجاد، نگهداری و توسعه محیط راحت شهری، پارک‌های تفریحی، فضاهای عمومی و مناطق ویژه حفاظت شده در خبرنامه اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری بازتاب پیدا کرد.

ساير مطالب

رقابت بین موشک‌هایی که هوش از سرتان می‌برد

مرسدس بنز، جدیدترین هیولای خود را رونمایی کرد

پایان عصر تلفنی که سیاستمداران به دست می‌گرفتند

چه می‌شد اگر هیچ انسانی روی زمین زندگی نمی‌کرد؟

راهنمای کامل خرید لپ‌تاپ برای هر بودجه‌ای که دارید

ربات‌هایی که اعضای خانواده شما خواهند شد

الکسا مُرد، احترام به مخاطب زنده شد

18 ترفند مخفی در واتس‌اپ که تا الان نمی‌دانستید

عشق موتور‌ها این مدل‌های برتر سال را ببینند

سورپرایز جدید مسئولان درباره کندی سرعت اینترنت

زندگی در این خانه متحرک، آرزوی هر کسی‌ است

تلگرام با ویژگی‌های جذاب آپدیت شد

با این تکنولوژی، امکان نامرئی شدن، واقعی شد

آیا سفر در زمان ممکن است؟

چگونه به فضایی‌ها آدرس زمین را بدهیم؟

8 مکانی که همیشه از شما پنهان خواهد ماند

با خفن‌ترین خودرو‌های 2022 آشنا شوید

نخستین شاسی‌بلند ایرانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ردپای انسان‌های نخستین در جنوب ایران!

متاورس چیست و آیا جایگزین اینترنت می‌شود؟

دقیقا چه قطعه‌ای به بنز و بی‌ام و صادر می‌کنید؟

مودم را بغل کنید، شاید رستگار شوید

آینده صنعت خودرو زیر دست طراح ایرانی

آیا واقعا موجودی با نام پاگنده وجود دارد؟

یک‌بار دیگر بخوانید؛ پراید 195میلیون تومان!

یک‌بار دیگه بخوانید؛ پراید 195میلیون تومان!

یکبار دیگه بخوانید؛ پراید 195میلیون تومان!

آماده انقلاب؛ گودبای پارتی بنزین در راه است!

ماشین‌های پرنده به زودی استارت می‌زنند

ممکن است جهان ما در آزمایشگاه ساخته شده باشد

ملاقات با تنها مدل از یک خودروی خاص در تهران!

ملاقات با تنها مدل از همکاری بنز، پورشه و فولکس در تهران!

مخدر حیرت‌انگیزی که ارتش هیتلر را پیروز کرد!

با مدل کلاسیک هیوندا به دل خاطرات بروید

خودرویی که زندگی نرمال را هیجان‌انگیز می‌کند

اولین ربات جهان که مغز دارد و فکر می‌کند

سلکشن (17)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

زندگی در فضا از دور قشنگ است!

وقتی کراس‌اوور bmw به یک هیولا تبدیل می‌شود!

برای بزرگترین پرسش تاریخ چه پاسخ‌هایی داریم؟

«یوز ایرانی» هم بالاخره پلاک شد

سلکشن (16)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

وقتی باک بنزین میلیون‌ها ایرانی شوکه شد!

زنگ خطر دوباره برای تریدرهای ایرانی؛ این بار جدی بگیرید!

ماجرای هت‌تریک ادوارد اسنودن در توئیتر فارسی چیست؟

سلکشن (15)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

شش جایگزین گردن‌کلفت برای آیفون 13 گرانقیمت

نخستین خودروی برقی کمپانی محبوب رونمایی شد

پایان عصر چشم و هم‌چشمی در اینستاگرام ایرانی‌ها

رونمایی از خاطرات کمیاب تهرانی‌ها در جاده چالوس

چگونه یک سریال اینترنت جهان را مختل کرد؟

سلکشن (14)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

تانک سوپرلوکسِ یک میلیون دلاری!

اختلال اینترنت چه دخلی به برنامه «شاد» دارد؟!

نسل جدید شاسی بلند BMW چه ویژگی‌هایی دارد؟

ده خودروی امتحان پس‌داده‌ی 2021

دردسرهای ویندوز 11 برای کاربران

خاص‌ترین وسیله تفریح روی آب؛ مثل بوگاتی

نظریه‌های عجیبی از کائنات که هوش از سر شما می‌برد

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به 22 FIFA

سلکشن (13)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

بیمارستانی که فقط میلیاردرها را پذیرش می‌کند

طرح جنجالی و جدید مجلس درباره اینترنت

ماینر‌ها در زیرزمین ساختمان بورس چه کار می‌کنند؟

جهان عاری از معلولیت؛ شاید در آینده‌ای نزدیک!

شاهکار مرسدس‌بنز؛ سریع‌ترین شاسی‌بلندِ کره‌ زمین!

مرگ در فضا چه دردسرهایی دارد؟

سلکشن (12)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

وقتی می‌گویید گوشی داخلی، بدنمان می‌لرزد

قدرتمندترین «سرفیس» تاریخ رونمایی شد

آیا اسنپ برای مسیرهای تکراری قیمت بالاتری تعیین می‌کند؟

استارتاپ‌های حوزه گردشگری به ادامه لغو فروش آنلاین اقامتگاه‌های مردمی اعتراض کردند

آپدیت جدید تلگرام با امکانات جذاب رسید

بریم به دیروز؛ با کدوم بازی خیلی خاطره دارین؟

سلکشن (11)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

بالاخره خودرو ارزان می‌شود یا گران‌تر؟

پرچمداران جدید شیائومی معرفی شدند

انتظارها به سر رسید؛ آیفون 13 رونمایی شد

آیا آدم‌فضایی‌ها زمین ما را زیر نظر دارند؟

اشتباه نکنید، صیانت آغاز شده، خزنده و نامحسوس

یعنی شیائومی‌دارانِ ایرانی بیچاره شدند؟

سلکشن (10)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

از نظر علمی، فاکتورهای زیبایی دقیقا چیست؟

طالبان؛‌ ‌استادان شبکه‌های اجتماعی

یک موتورسیکلت خفن و یک خانه متحرک خفن‌تر

پس از مرگ واقعا چه اتفاقی می‌افتد؟

مرسدس بنز با رونماییِ این خودرو به نهایت رسید

سلکشن (9)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

مریخ را فراموش کن، پیش به سوی زندگی در قمر زحل

زنگ خطر برای عاشقان FIFA و PES به صدا درآمد

با بزرگترین اسلحه‌سازان جهان آشنا شوید

هکِ اوین؛ از لحاظ فنی چی شد واقعا؟

علی زلزله موفق به رکوردشکنی در گینس شد

خانه‌ای که روزگار سخت شما را شیرین می‌کند

سلکشن (8)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

خودروهایی که آب می شوند!

پرفروش‌ترین خودرو‌های عراق و سوریه آرزوی ماست!

روایت اینترنت طبقاتی؛ بعضی‌ها خیلی برابرترند!

خاص و جذاب؛ سریعترین خودروی تولیدی دنیا را بشناسید

آموزش و راه‌اندازی یک کسب و کارحرفه‌ای با درآمد عالی در زمینه خودرو