سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس/ یک ریال وام دریافت نکرده‌ایم/ درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش غیرنقدی

سیاست و بازاریابی - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس پرداخت کرده‌ایم و از دو هزار چرخ، تعداد هزار چرخ تحویل داده شده و پول آن نیز پرداخت شده است. علاوه بر این قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای خرید قطعات اتوبوس منعقد و ۲۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

شهردار تهران عضو افتخاری شبکه ناظرین شد

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران در بازدید از غرفه سازمان بازرسی در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران، عضو افتخاری شبکه ناظرین مردمی شد.

۶ دستگاه پمپ برای موتورهای آتش‌نشانی تا ۲ ماه آینده وارد می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: طبق استاندارد جهانی باید هر ۷۵ متر در معابر شهری، شیرآلات هیدرانت قرار گیرد. شهر تهران تقریباً ۱۰ هزار عدد شیرآلات لازم دارد.

این نمایشگاه می تواند بستری برای تعاملات کاربردی بین شهرها باشد

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که دیپلماسی شهری به مرحله اجرا و عملیاتی برسد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت گسترش تعاملات خارجی و داخلی را فراهم کرده است

سیاست و بازاریابی - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فرصت برای توسعه تعاملات داخلی و خارجی در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران فراهم شده است.

معرفی آخرین نسخه اپلیکیشن«تهران من» به شهردار تهران

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران در دومین روز از برگزاری نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور در غرفه سازمان فاوا از آخرین نسخه اپلیکیشن«تهرانِ من» دیدن کرد.

ویژه‌برنامه سلام فرمانده در بوستان نیلوفر منطقه ۲۱ برگزار شد

سیاست و بازاریابی - با حضور شهروندان ولایتمدار و شهید پرور محلات سیزده گانه منطقه ۲۱، اجتماع بزرگ خانوادگی غرب تهران و اجرای سرود سلام فرمانده با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه ۲۱ در محل زمین فوتبال بوستان نیلوفر برگزار شد.

دیپلماسی شهری می‌تواند در دنیا اثرگذار باشد/ نمایشگاه فرصتی مطلوب برای ایجاد دیپلماسی نوین شهری با شهرهای خواهرخوانده پایتخت

سیاست و بازاریابی - وزیر کشور گفت: بلوک های ناشی از قدرت مردم برای ما مهم است که توسط شهرداری ها تجلی پیدا می کند.

محور قرار دادن مردم و بهره‌مندی از نظرات آنها راهبرد اصلی است/ساخت تهرانی جدید با توجه به ظرفیت‌های ‌مغفول مانده و حفظ مزایای فعلی

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت: مردم سالاری دینی به معنای محور قرار دادن مردم و بهره‌مندی از نظرات و توانمندی آنها در تمام عرصه‌ها یک اصل و راهبرد اصلی و جدی است.

آمادگی سازمان فاوای شهرداری تهران برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مقابله با حمله سایبری

سیاست و بازاریابی - برای نخستین بار ابعاد حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران در جمع مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران بررسی و درخواست برپایی همایشی آموزشی با محوریت به اشتراک‌گذاشتن تجربیات مقابله با نفوذ سایبری مطرح شد.

بازدید شهردار منطقه ۲۱ از نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری تهران

سیاست و بازاریابی - همزمان با نخستین روز نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو، حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ از این رویداد بزرگ حوزه شهری بازدید کرد.

تبدیل ایران به کشور هدف برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

سیاست و بازاریابی - سرپرست سازمان امور دانشجویان در مورد دانشجویان ایرانی خارج از کشور گفت: هدف سازمان امور دانشجویان این است که تا می‌تواند کاری کند که کشور ما تبدیل به کشوری هدف برای دانشجویان بین المللی شود.

مجموعه‌های ورزشی سازمان ورزش امروز تعطیل است

سیاست و بازاریابی - در پی بروز آلودگی هوا در کلانشهر تهران، دوشنبه ۱۳ تیرماه جاری، تمامی مجموعه های ورزشی تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران تعطیل است.

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به شهروندان با نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری

سیاست و بازاریابی - معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهر تهران گفت: نمایشگاه توانمندی های مدیریت شهری و شهرهای خواهر خوانده فرصتی است تا مدیران شهری به طور مستقیم از نظرات شهروندان درباره چگونگی اداره شهر مطلع شوند.

رویکرد شهرداری تهران برخلاف ادوار قبل توجه همزمان به کالبد، روح شهر و شهروندان است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: نتیجه تغییری که در سیاستگذاری در حوزه فرهنگ و توجه به روح شهر داده شده در کوتاه‌مدت مشخص نمی‌شود و بعد از چند سال به بار می‌نشیند.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

سیاست و بازاریابی - نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای به خدمت گرفتن نخبگان در ارائه خدمات بهتر به شهروندان باشد.

مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در تهران رفع شده است/ تعامل با سازمان سرمایه‌گذاری خارجی به منظور تامین مالی خارجی

سیاست و بازاریابی - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در شهرداری تهران که در سنوات گذشته وجود داشت، تا حدود زیادی رفع شده است.

از تقدیر از شهرداری تهران برای برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری تا تاکید بر توانایی شهرداری برای تحقق برنامه‌ها و اهدافش

سیاست و بازاریابی - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌کنم در هر جلسه شورا کارهای خوب انجام شده ارائه شود.

رونمایی از طرح پروژه باغ ایرانی گلاریس در نمایشگاه خواهرخواندگی و دستاوردهای مدیریت شهری

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۵ با اشاره به پروژه باغ ایرانی گلاریس در این منطقه گفت: در نمایشگاه دستاوردهای شهری از طرح پروژه ارزشمند باغ گلاریس رونمایی شده و به زودی روند احداث آن آغاز خواهد شد.

برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در برج میلاد/ ایده ورود اتوبوس‌های دست دوم را شرکت‌های خصوصی دنبال می‌کنند نه شهرداری/اجرای تونل یادگار امام(ره)؛امسال

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران گفت:۱۶ هزار میلیارد تومان در محاکم به نفع شهرداری خاتمه پیدا کرد و بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان نیز از محل مشارکت هایی که از سابق باقی مانده بود و سهم شهرداری در نظر گرفته نشده بود، به شهرداری بازگشت و آماده برای استفاده در موضوع تهاتر برای اداره بهتر شهر است.

ترویج نه به پلاستیک با توزیع کیسه‌های پارچه‌ای در اماکن عمومی منطقه ۱۹

سیاست و بازاریابی - همزمان با گرامیداشت هفته بدون کیسه پلاستیکی، کارگاه های آموزش دوخت کیسه پارچه ای به منظور کاهش استفاده از کیسه های پلاستیکی در سراهای محلات منطقه ۱۹ برگزار می شود.

«معتادان متجاهر» در آغوش خانواده درمان می‌شوند/ حمایت یک میلیاردی از طرح‌های نوآوری حوزه مواد مخدر

سیاست و بازاریابی - معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ما در فرآیندهایمان به دنبال این هستیم که معتادان متجاهر در میان خانواده‌هایشان درمان شوند و لازم نباشد آنها در اردوگاه ها باشند.

شاخه جنوب‌شرقی بزرگراه یادگار امام(ره) تعیین تکلیف شد + جزییات

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۰ گفت: درباره ادامه یادگار امام(ره) در شاخه جنوب شرقی، نتیجه این شد که عرض معبر حدود ۳۰ متر باشد و مشاور نیز کار ترافیکی و مطالعات شهرسازی آن را انجام داده و این محور به طول حدودا ۲ کیلومتر در انتهای خیابان رنجبر نرسیده به خیابان قزوین به اتمام می‌رسد.

تکلیف افزایش تعداد مسافران تاکسی هنوزمشخص نیست/تخلف تاکسی‌ها برای اخذ کرایه اضافی دوران کرونایی

سیاست و بازاریابی - معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که هنوز ستاد کرونا در مورد افزایش تعداد مسافران تاکسی ابلاغیه‌ای به شهرداری نداشته است.

اکران دستاوردها و اقدامات اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری

سیاست و بازاریابی - همزمان با برگزاری نمایشگاه "تهران ۱۴۰۱، شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" اقدامات، دستاوردها و توانمندی های اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار به نمایش گذاشته خواهد شد.

روشن شدن مشعل جشنواره شهر قهرمان

سیاست و بازاریابی - آیین افتتاحیه جشنواره های اوقات فراغت و فعالیت های ورزشی محلات شهر تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای ورزشی در سطح محلات است.

آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی

سیاست و بازاریابی - آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی عصر چهارشنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۱ در مسجد نظام مافی با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی، نادعلی عضو شورای اسلامی شهر تهران، شریفی شهردار منطقه ۵ و جمع کثیری از شهروندان و مداحان اهل بیت علیهم السلام برگزار شد.

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه ۱۴ تهران

سیاست و بازاریابی - تابلو شهید ترور «سید عبدالکریم مخبر» با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری منطقه ۱۴، در محل سکونت خانواده این شهیدسرافراز در دارالمومنین تهران رونمایی شد.

تشکیل تیم‌های مشترک بازرسی ایمنی ساختمان‌های تهران

سیاست و بازاریابی - تیم‌های مشترک ارزیابی ایمنی برای ساختمان‌های عمومی و اماکن نا ایمن و پر خطر با هدف ساماندهی و رفع خطرات احتمالی موجود با همکاری سازمان ها و نهادهای مرتبط در دستور کار قرار می گیرد.

هیئت‌های اندیشه‌ورز حلقه وصل ما با شهروندان هستند

سیاست و بازاریابی - در جهت اجرای طرح هیئت اندیشه ورز در شهر تهران جلسه هم اندیشی این طرح با حضور رئیس دبیرخانه هیئت های اندیشه ورز شهر تهران، شهردار، معاون امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر اداره روابط عمومی منطقه ۷ برگزار شد.

لزوم استفاه از ظرفیت نخبگان به عنوان سرمایه‌های انسانی کشور در مدیریت شهری

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۲ در دومین نشست مجمع نخبگان این منطقه بر استفاده از ظرفیت نخبگان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند انسانی کشور در برنامه‌ها و تصمیمات مدیریت شهری تأکید کرد.

هدف اصلی مدیریت شهری، گره‌گشایی از کار مردم است

سیاست و بازاریابی - شانزدهمین نشست از سلسله نشست های هم اندیشی «یک چالش، یک راه حل» در مناطق، با هدف برقراری ارتباط با همکاران در حوزه معماری و شهرسازی، با حضور جعفر شربیانی نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران و هیات همراه و با همراهی حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱، حمیدرضا میرزاعلی معاون شهرسازی و معماری و کارشناسان و مدیران این معاونت در منطقه ۲۱ برگزار شد.

بررسی معضل فراوانی حیوانات خانگی در معابر عمومی

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۴ در نهمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهرداری منطقه ۴ گفت: فراوانی حیوانات خانگی از جمله سگ ها در بوستان ها، معابر و تفریحگاه ها امروزه به عنوان یک معضل در حال بررسی است.

ساير مطالب

انتصابات جدید در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران

برپایی اولین میز تخصصی گردشگری خوراک ملل در منطقه گردشگری عباس‌آباد

هنوز خبری از اجرای نسل 5G نیست/ اجرا تنها در 3 نقطه کشور به صورت پایلوت

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

مراسم افتتاحیه جشنواره های قهرمان شهر

املاک معارض ایستگاه‌های توسعه شرقی خط 4 مترو تعیین تکلیف می‌شود

مراسم افتتاح جشنواره‌های قهرمان شهر

تقدیر رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر از سازمان فرهنگی شهرداری تهران

نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر تهران نقطه عطف توانمندسازی اقتصاد شهری است

ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های آسیب‌پذیر در سرای محلات منطقه 15

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه 8 در پویش قرار خدمت

توافق کامل شهرداری و وزارت دفاع درباره پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

افزایش ارتباط مدیران با شهروندان در این دوره از مدیریت شهری

آغاز جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

بهسازی معابر و بزرگراه‌های جنوب شهر با پخش بیش از 3 هزار تن آسفالت در منطقه 19

ضرورت توجه مدیریت شهری به احداث پارکینگ محله‌ای با اولویت بافت فرسوده

از تبار هابیلیان

تبدیل بوستان گفتگو به نمایشگاه دائمی فناوری/12 ایستگاه مترو در نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود

راهکار ممانعت از تخلفات در پیش فروش آپارتمان‌ها

ضرورت اجرای دقیق ضوابط و قواعد شهری در منطقه 22

طرح توانمندسازی اقتصادی بانوان محله عبدل‌آباد در منطقه 19 اجرا می‌شود

نخستین جشنواره فرهنگی-هنری «مهاجر» برگزار می‌شود

شناسایی 557 سرای نا ایمن و 7 سرای بحرانی در بازار

توضیحات شهردار منطقه 8 در خصوص گزارش عضو شورای اسلامی شهر تهران از محله وحیدیه

تغییر مواد اولیه علائم ترافیکی در پی دزدی‌های سریالی/ 4 میلیارد خسارت فقط به اموال یک منطقه/ شهروندان دزدی را گزارش دهند

کم‌فروشی زیرتیغ

دیدار شهردار تهران با بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی امیر کبیر

ماجرای ترور ناموفق آیت‌الله خامنه‌ای چه بود؟

انتشار فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی «ترنج»

ایجاد 5 مرکز برای معتادان

آغاز طرح ساماندهی محله انبار نفت/از برخورد با متخلفین تا اقدامات عمرانی در بازار مواد غذایی

اجرای طرح غربالگری سلامت کارکنان شهرداری منطقه 15

برگزاری چهارمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهرداری منطقه 7

لایروبی و پاکسازی دو هزار متر از مسیل‌ها و انهار منطقه14

بررسی آخرین وضعیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر

اعتیاد یکی از معضلات امروزی شهرها به شمار می‌رود/ نقش خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی

باید افرادی که اجازه تخلف در ساختمان را می‌دهند هم جریمه شوند/ضرورت اصلاحات اساسی در ماده 100

تعیین تکلیف گود برج میلاد با دستور شهردار تهران/ایمن‌سازی گود یک سال زمان می‌برد

ساخت ایستگاه‌های مترو درتهران شتاب گرفت/ تکمیل یکی از طولانی‌ترین خطوط مترو پایتخت

پیگیری شهرداری منطقه 17 برای جانمایی ایستگاه خط تاکسی ابوذر_انقلاب

تسریع در روند ساخت 100 بازار جدید میوه و تره بار در سال جاری

ایران جزو سه کشور دارای بیشترین نرخ فرونشست زمین/ 1.5 متر نشست طی 25 سال

جان دوباره در درختستان

خدمات ویژه و سلامت‌محور در محلات محروم پایتخت ارائه می‌شود

تمدید یک هفته‌ای طرح سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک

رشد شهر با ایده‌های خلاقانه نوجوانان

توجه به صنعت گردشگری نخستین اقدام در رونق روستاهای شمال غرب تهران

آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر

رونمایی از دیوارنگاره "شمس‌الشموس" در ایستگاه مترو شهید کلاهدوز

ساخت 20 هزار واحد مسکونی به جای کوره‌های آجرپزی/ تعداد غرفه‌ها با راه‌اندازی فاز دوم به هزار واحد می‌رسد

آغاز اصلاح هندسی خیابان جواد الائمه (ع)/ کاهش بار ترافیکی بلوار امیرکبیر و خیابان هوانیروز منطقه22

اجرای طرح زنبورداری شهری در محله کیانشهر منطقه 15

انتصاب دبیر ستاد برگزاری برنامه های اوقات فراغت تابستان 1401

لزوم الگو قراردادن مجاهدت، در میدان بودن و خدمت شهید چمران

ساخت 20 هزار واحد مسکونی در جنوب غرب تهران /فضای سبز منطقه 21 پایین‌تر از حد میانگین است /بازگشت زندگی به مردم در کنار نگهداشت صنایع

برگزاری رویدادها و رقابت‌های متنوع ورزشی در تابستان

خطر زمین لرزه بیخ گوش تهرانی‌ها/ نسخه قرارگاه ایمنی برای کاهش خطر زمین‌لرزه چیست؟

می‌خواهند با ایجاد حواشی غیرواقعی اقدامات مثبت بهشت زهرا(س) را زیر سوال ببرند

لزوم افزایش هم‌افزایی دستگاه‌های متولی در رسیدگی به محله هرندی

استفاده از 5 هزار ‌و 500 تن آسفالت برای مرمت و لکه‌گیری معابر منطقه 5

پیگیری الگوهای جدید در حوزه نما برای کاهش زمان صدور پروانه/با تمهیدات شهرداری خرید مسکن در تهران تسهیل می‌شود

تعیین تکلیف املاک طرح بزرگراه شوش شرقی پس از 40 سال

مسئولیت اصلی در حوزه مسکن با وزارت راه است، اما ابزارها در اختیار مدیریت شهری می‌باشد/ تامین مسکن از شاخصه‌های مهم در رشد جمعیت

کاهش 5 هزار تنی پسماند و رکوردشکنی مجتمع آرادکوه پس از نیم قرن

گره‌گشایی از مشکل 11 ساله مالکین خیابان قزوین/رشد چشمگیر شاخص‌های ارزیابی عملکرد 6 ماهه دوم سال 1400 در منطقه 17

دوران اینکه عده‌ای سر شهروندان و شهرداری کلاه بگذارند گذشته است/ شهرداری تهران باید نماد بهترین دستگاه خدمت‌رسان به مردم باشد

نشست اجرایی نمایشگاه تهران 1401

جلسه ستاد راهبری مسئولیت‌پذیری اجتماعی با حضور شهردار تهران

بازدید وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

احداث پهلوگاه و جایگاه پلیس راهور در بزرگراه امام رضا (ع)

دستگیری 3 متهم جدید سرقت از بانک ملی/ آغاز تحویل اموال مسروقه به مالباختگان

اولویت رفع مخاطرات ساختمان‌های ناایمن در منطقه14

انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون ماده 7 شهرداری تهران

فعالیت مجموعه‌های ورزشی منطقه 17 در آستانه فصل تابستان

اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در محلات منطقه 22

شهرداری از ظرفیت‌های سرای محلات استفاده کند/ توجه به قابلیت سمن‌ها در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

تجمع مشکلات، عدم انجام وظایف حاکمیتی دولت و اشکالات در قانون باعث شده شهرداری قرارگاه بزند

آسیب‌های اجتماعی در دوره گذشته افزایش پیدا کرده بود/ دلیل رسانه‌ای نشدن اقدامات قرارگاه اجتماعی

ضرورت تهیه برنامه جامع برای بحران‌های بزرگ

وزارت راه برای اجرای قانون در مورد خانه‌های خالی از شهرداری‌ها کمک بگیرد

72 مخزن آب اضطراری آماده نصب در محلات پایتخت

مدیریت شهری در راستای حمایت از تولید و با رعایت قانون با مراکز صنعتی همکاری می‌کند

تعریض مسیر بوستان ایثار در منطقه22/تردد ایمن زائران مقبره نورشهدا

برگزاری دومین جلسه کمیته پژوهشی ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل

بهبود منظر شهری معابر ناحیه یک منطقه 15

جزییات تفاهم‌نامه با مپنا/155 واگن مترو ساخته می‌شود

علت کمبود 300 قلمی دارو در دولت قبل / بجز اصلاح قیمت سالانه، فعلا تغییری در دارو نداریم

امضای قرارداد خرید 1075 دستگاه اتوبوس تولید داخل توسط شهرداری تهران/ورود اتوبوس خارجی نقش مسکن را دارد

آغاز پویش یکشنبه‌های اهدای خون در منطقه 21

میهمانی تاریخ در کوچه پس‌کوچه‌های صفوی و قجری

مشکلات امروز ریشه در اهمال صورت گرفته در دوره پیشین مدیریت شهری دارد/ضرورت کمک دیگر دستگاه‌ها به شهرداری

اینفوگرافیک | دزدی از شهر؛ تجهیزات ترافیکی بیشتر در کدام مناطق سرقت می‌شوند؟

راه‌حل تازه برای گره‌گشایی از خط پرند

دیدار صمیمانه پرسنل منطقه11 با عضو شورای اسلامی شهر تهران

برگزاری کنگره‌ اشعار و تصنیف‌های آئینی غدیر در فرهنگسرای خاوران

بررسی طرح توسعه شبکه ارتباطات پایدار مدیریت بحران شهر تهران

اثرگذاری دکتر شریعتی بر پیروزی انقلاب اسلامی

افتتاح خانه اسکوتر در تهران/ شهروندان چطور می‌توانند ثبت نام کنند؟

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد