سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

قوانین خلق‌الساعه با شرایط ثبات اقتصادی همخوانی ندارد

سیاست و بازاریابی - دبیر شورای عالی مناطق آزاد در نشست با فعالین اقتصادی کیش و آیین رونمایی از سامانه "شفافیت"، بقای مناطق آزاد را در گرو فعالیت سرمایه‌گذاران دانست و گفت: در حال حاضر شرایط ثبات اقتصادی با قوانین خلق‌الساعه همخوانی ندارد و مشکل‌آفرین شده است.

بارگذاری لحظه‌ای اطلاعات بخش‌های مختلف کیش در سایت شفاف

سیاست و بازاریابی - مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش از ارائه‌‌ی لحظه‌ای اطلاعات در سامانه شفافیت خبر داد و گفت: این سایت به آدرس shafaf.kish.ir اکنون در تمامی پنل‌ها قابل دسترسی است و در هفت دسته‌بندی، خدمات مربوط به ۲۰ سامانه استخراج و ارائه شده است.

مناطق آزاد برای تبدیل به مناطق سبز می‌توانند الگوی کل کشور باشند

سیاست و بازاریابی - دبیر ستاد آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، از تمایل مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی به تبدیل مناطق سبز با رویکرد زیست‌محیطی مثبت و بهینه‌سازی انرژی ابراز خرسندی کرد و گفت: این رویکرد می‌تواند به الگویی برای سراسر کشور تبدیل شود.

توسعه فعالیت ها و رفع موانع مناطق آزاد با حضور سعید محمد

سیاست و بازاریابی - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی را نشان از عزم جدی دکتر سعید محمد برای حل مشکلات و فعال کردن مناطق آزاد برشمرد.

رشد چشمگیر شرکت های دانش بنیان در کشور

سیاست و بازاریابی - علی وطنی مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از فعالیت ۱ هزار و ۶۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور خبر داد.

۱۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی حوزه صنعت از سوی بانک ها تا پایان سال

سیاست و بازاریابی - حجت الله صیدی: نیمه اول امسال بانکها در حوزه صنعت نزدیک به ۳۵ هزار میلیارد تومان تامین مالی انجام داده اند که این رقم تا پایان سال به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

باارزش‌ترین امتیاز ایران، نقش لجستیکی و ارتباط است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، با اشاره به شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: مرور اسناد تاریخی و توجه به گذشته‌های اقتصادی در طول تاریخ، بیانگر این است که مهم‌ترین ویژگی کشور ما، نقش لجستیکی و ظرفیت ارتباطی آن است.

کیش و هندورابی آماده جذب سرمایه گذار در حوزه انرژی های تجدید پذیر

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آئین افتتاح نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی آمادگی این منطقه آزاد را برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه انرژی های تجدید پذیر اعلام کرد.

حضور سعید محمد در آئین افتتاح نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی کیش

سیاست و بازاریابی - نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر امروز سوم آبان با حضور سعید محمد دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گشایش می یابد.

عقلانیت، امتیاز منحصر به فرد شخصیت پیامبر است

سیاست و بازاریابی - رییس هیئت‌‌مدیره‌ی سازمان منطقه آزاد کیش، تمرکز بر عقلانیت را دلیل منحصر به فرد بودن پیامبر عنوان کرد و اظهار داشت: شخصیت پیامبر با محور عقلانیت، شخصیتی انسان‌ساز است که در طول تاریخ بر پایه‌ی دوستی، صلح، مهربانی، حکمت و عبرت، بنیاد گذاشته شده و الگو گشته است.

دوستی بالاترین ارزش انسان و اساس وحدت است

سیاست و بازاریابی - محمدجعفر امیرمحلاتی پژوهشگر صلح‌دوستی با تاکید بر لزوم عبور از خطوط موازی و به‌هم رسیدن، تصریح کرد: کشوری چون ایران باید با تدوین و تدریس دروس دوستی‌پژوهی، مرکز میانجیگری برای حل و فصل اختلافات در منطقه و تمام جهان باشد.

نمایشگاه دائمی تمبر در اداره پست کیش افتتاح شد

سیاست و بازاریابی - نمایشگاه دائمی تمبر با حضور رئیس موزه و مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست ایران، رئیس اداره پست کیش و مدیر امور اجتماعی، بهداشت و درمان سازمان منطقه آزاد کیش در محل اداره مرکزی پست در کیش افتتاح شد.

بزرگترین رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت نفت برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، اعلام کرد: با هدف تکمیل زنجیره‌های ارزش، جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، صادرات، تولید، اشتغال پایدار و مولد، بزرگترین رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی‌های نو برگزار می‌شود.

کیش میزبان نخستین نمایشگاه و همایش نفت، گاز، پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر متمرکز در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می شود.

برگزاری کارگاه تئاتر روایی در جزیره کیش

سیاست و بازاریابی - مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری کارگاه تئاتر روایی "بیست گام اساسی از متن تا اجرا" در جزیره خبر داد

حفظ و تقویت مزیت‌های این مناطق وظیفه مجلس و دولت است

سیاست و بازاریابی - رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری - صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی برنامه هفتم توسعه را فرصت مغتنمی برای تقویت موقعیت رقابتی مناطق آزاد کشورمان نسبت به کشورهای خارجی دانست و گفت: همه‌ی ما چه در مجلس و چه در مناطق می‌بایست به مدیریت جدید کمک کنیم تا ضمن حفظ و تقویت مزیت‌های این مناطق، موانع فضای کسب و کار برداشته شود.

اکسپو۲۰۲۰ فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های مناطق آزاد کشور است

سیاست و بازاریابی - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تاکید دبیر عالی مناطق آزاد کشور مبنی بر بهره‌وری از رویداد جهانی اکسپو در جهت معرفی ظرفیت‌های خود، از پیش‌بینی اعزام گروه‌های تجاری برای گفتگوهای مشاغل، تولید محتوای هنری و همچنین فرهنگی برای معرفی جزیره کیش خبر داد.

مصلحت امت اسلامی در وحدت است

سیاست و بازاریابی - حجت الاسلام داود رنجبران اتحاد جهان اسلام را یکی از عوامل مهم دستیابی به اهداف مسلمانان برشمرد.

سخنرانی حضرت آیت الله علیرضا اعرافی به مناسبت هفته وحدت در کیش

سیاست و بازاریابی - حضرت آیت الله علیرضا اعرافی به مناسبت گرامی داشت آغاز هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم صلی(ص) و میلاد امام جعفر صادق علیه السلام در منطقه آزاد کیش سخنرانی می کند

اجرای پروژه ها با پیوست های فرهنگی و اجتماعی راهبرد اصلی مناطق آزاد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تعیین راهبردهای مناطق آزاد در دوره سه ماهه آینده برای اجرای هر پروژه با پیوست های فرهنگی و اجتماعی را از مهمترین اقدامات دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد برشمرد.

هم گرایی با امت اسلامی با اجرای راه کارهای ایجاد اتحاد اسلامی

سیاست و بازاریابی - امام جمعه کیش راه کارهای ایجاد اتحاد اسلامی و شیوه اجرایی شدن این مهم را یکی از موضوعات مهم در زمینه هم گرایی امت اسلامی با استفاده از ابزارهای سیاسی عنوان کرد.

کلاس‌های دانش‌افزایی، ارتقا و کارگاه‌های ورزشی در کیش برگزار می‌شوند

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش از اعزام ورزشکاران به مسابقاتی برابر تقویم فدراسیون‌های ورزشی خبر داد و گفت: جهت ارتقای سطح فنی ورزشکاران و مربیان، کلاس‌های مربیگری، داوری، دانش‌افزایی، ارتقا و کارگاه‌ها با همکاری فدراسیون ورزشی برنامه‌ریزی شده‌اند.

هویت و استقلال موسسه ورزش کیش حفظ می‌شود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تصویب تبدیل موسسه ورزش به مرکز، در نتیجه‌ی محدودیت‌های مالی گفت: تمام سعی خود را کرده‌ایم که هویت و استقلال این مرکز حفظ شود.

مشارکت رادیو صبا با صدای مرکز کیش به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت

سیاست و بازاریابی - رادیو صبا و صدای مرکز کیش به مناسبت فرا رسیدن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و آغاز هفته وحدت با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش در اجرای برنامه زنده رادیویی مشارکت می کنند.

عطر افشانی قبور مطهر شهدای گمنام در آغاز هفته وحدت

سیاست و بازاریابی - امام جمعه کیش در مراسم عطر افشانی قبور مطهر شهدای گمنام بر ضرورت تاسیس بازار مشترک اسلامی، مرکز توسعه فناوری و تقویت صنعت گردشگری با هدف تحکیم وحدت مسلمانان تاکید کرد.

پیام تبریک جعفر آهنگران به مناسبت آغاز هفته وحدت

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی آغاز هفته وحدت؛ نوید بخش همدلی و همبستگی، یاد آور بشارت دهنده وحی و پیام آور اخلاق را به تمام مسلمانان اهل تشیع و تسنن این منطقه تبریک گفت

توسعه همکاری‌های مشترک مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال در احداث کمپ‌های تیم‌های ملی

سیاست و بازاریابی - «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در نشست مشترک با رییس فدراسیون فوتبال در خصوص توسعه همکاری‌های مشترک و احداث کمپ‌های تیم‌های ملی دیدار و گفتگو کردند.

الگو سازی در حوزه پدافند غیرعامل در دستور کار قرار گرفت

سیاست و بازاریابی - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در آستانه هفته پدافند غیرعامل؛ الگو سازی را یکی از اقدامات مهم این منطقه در حوزه های مختلف به ویژه پدافند غیرعامل برشمرد.

برگزاری فراخوان طراحی پوستر "روز‌ کیش"

سیاست و بازاریابی - مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری فراخوان طراحی پوستر "روز کیش" با موضوع "کیش در قرن جدید" خبر داد

برگزاری سلسله برنامه های نمایش عکس در کیش

سیاست و بازاریابی - مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری سلسله برنامه های نمایش عکس با موضوع عکاسی درآمدزا در این جزیره خبر داد

مناطق آزاد با برنامه مدون به ریل اصلی باز می گردند

سیاست و بازاریابی - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: در سطح ملی برنامه مدونی با استراتژی و به شکل راهبردی برای تمام مناطق در دست تهیه است تا در یک دوره کوتاه زمانی مناطق آزاد تجاری را به ریل اصلی خود برگردانیم.

برگزاری کارگاه موسیقی پژوهی در کیش

سیاست و بازاریابی - کارگاه موسیقی پژوهی به همت مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در این منطقه برگزار می شود

بررسی مسائل ژئوپولیتیک مناطق آزاد

سیاست و بازاریابی - مسایل ژئوپلیتیک مناطق آزاد کشورمان در دیدار «سعید محمد» دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری_صنعتی و‌ ویژه اقتصادی با سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید قاسم سلیمانی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

معدوم سازی بیش از ۱ هزار کیلوگرم محصولات غذایی فاسد در کیش

سیاست و بازاریابی - کارشناسان اداره استاندارد و نظارت غذا و دارو سازمان منطقه آزاد کیش با نظارت های مستمر، ۱ هزار و ۱۰۰ کیلوگرم انواع محصولات غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته را کشف و معدوم سازی کردند.

ساير مطالب

خانه‌ای که روزگار سخت شما را شیرین می‌کند

سلکشن (8)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

خودروهایی که آب می شوند!

پرفروش‌ترین خودرو‌های عراق و سوریه آرزوی ماست!

روایت اینترنت طبقاتی؛ بعضی‌ها خیلی برابرترند!

خاص و جذاب؛ سریعترین خودروی تولیدی دنیا را بشناسید

آموزش و راه‌اندازی یک کسب و کارحرفه‌ای با درآمد عالی در زمینه خودرو

تیر خلاص صرافی مشهور بایننس به کاربران ایرانی

سلکشن (7)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

ملاقات با پیر آمریکایی همیشه جذاب در تهران

هیولای ایتالیایی پس از 30 سال بازگشت!

خیز فیک روبیکا برای حذف اینستاگرام در راستای صیانت

آپشن جدید شاهین؛ یک سورپرایز برای داخلی‌ها

سلکشن (6)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

پیشرفته‌ترین گوشی تاشوی سامسونگ رونمایی شد

چین برای سگ رباتیک آمریکایی هم رقیب تراشید

پرچمدار «شیائومی» با یک ویژگی خاص معرفی شد

المپیک اگر در فضا بود، چه شکلی بود؟

برای اولین‌بار در دنیا؛ فروش عشق دیجیتال!

سلکشن (5)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

ویژگی‌های تازه و جذاب فیفا 22 معرفی شد

روایت یک فاجعه غافلگیرکننده از وسیله‌ای به نام موبایل

تحول سفر‌های هوایی با هواپیمای شگفت‌انگیز!

1000میلیارد رانت «صیانت» کجا می‌رود؟

امن‌ترین خودروی غیرنظامی جهان رونمایی شد

برای اینترنت ماهواره‌ای به چه چیزهایی نیاز داریم؟

اینترنت ماهواره‌ای به ایران می‌آید؟ بای‌بای صیانت؟

سلکشن (4)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

هواوی از پرچمدار‌های جدید خود رونمایی کرد

مصوبه امروز مجلس چه بلایی سر اینترنت می‌آورد؟

دریافت رمزارز در ازای رفع قضای حاجت

شمارش معکوس برای رونمایی از اولین کراس‌اوور ایرانی

5 خودروی زیبا و دلربای تاریخ

سلکشن (3)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

دیوانه‌وارترین ساخت دست بشر رونمایی شد!

بازی‌های ویدئویی؛ وقت تلف کردن یا نوعی هنر؟

آیفون 13 کِی می‌آید؟ چقدر قیمت می‌خورد؟

با بزرگترین کشتی هوایی دنیا آشنا شوید

با اینستا و یاهو و واتس‌اپ خداحافظی کنیم؟

سلکشن (2)؛ رخداد‌هایی که بهتر است بدانید!

وقتی سمند را به اسم خزر صادر می‌کنند!

آغاز رقابت نفسگیر؛ تارای ایران‌خودرو یا شاهین سایپا؟

اسپرت‌بازهای وطنی؛ جذاب، تماشایی و دیگر هیچ!

آغاز گردشگری فضایی؛ رویایی که با «برانسون» تعبیر شد

ماجرای شهاب‌سنگی که در تهران میلیاردی شد!

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

چرا برق که میره، اینترنت هم باهاش میره؟

سلکشن؛ رخدادهایی که بهتر است بدانید!

آیا گیمرها تشنه زنانی با جذابیت جنسی هستند؟

جذاب و دلربا؛ نسل جدید «بی‌ام‌و» رونمایی شد

بهترین گجت‌های یورو 2020

استراتژیِ بقا؛ با اساتید تغییر ظاهر آشنا شوید!

لوکس‌ترین خودرو‌های 2021؛ از بنز تا تسلا

علمی، اما ساده؛ چرا انقدر برق ایران می‌رود؟

شایعه دلچسب؛ بازی PES 2022 رایگان خواهد بود

واقعا جهان چگونه آغاز شده است؟

رقابت میان دو میلیاردر بر سر سفر به فضا

آیا کره شمالی، قوی‌ترین تانک جهان را ساخته؟

از رویا تا واقعیت؛ نخستین پرواز بین شهری خودروی پرنده

رونمایی از یک موتورسیکلت حیرت‌انگیز و‌ خفن

به زودی آماده استقبال از آدم فضایی‌ها می‌شویم؟

طرح جنجالی مجلس؛ اینستاگرام و واتس‌اپ بای‌بای؟

مک‌آفی؛ سلطان آنتی‌ویروس‌ها و محبوب ایرانی‌ها

تلگرام، آپدیت بزرگ خود را منتشر کرد

روایت خانه‌ای که پس از ماه‌ها بالاخره چاپ شد!

مایکروسافت، ویندوز 11 را معرفی کرد

اینترنت ماهواره‌ای کِی می‌آید؟ با فیلترینگ چه می‌کند؟

نسخه‌ی نسل نهمی بازی A Plague Tale: Innocence معرفی شد

گوشی Nzone S7 Pro با Dimensity 720 رونمایی شد

اپل آرکید چیست و چطور میتوانم عضو آن شوم؟

زیبا و جذاب‌ترین گوشی‌های 2020 و 2021

با رقیب جدید کلاب هاوس آشنا شوید

پرفروش‌ترین خودرو‌های جهان در سال 2020

آیا ضدعفونی‌کننده‌های فرابنفش گوشی واقعا کار می‌کنند؟

عروس دریایی، عمر انسان را جاودانه می‌کند؟

بیگ‌بنگ چیست و چگونه رخ داده است؟

Resident Evil Village؛ ترسناک و خونین اما محبوب

احتمال ممنوعیت اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده در محصولات اپل

ویندوز 11 از پنل Ink Workspace جدید و قابل شخصی‌سازی بهره می‌برد

هواوی میت 50 احتمالا سال 2021 عرضه نخواهد شد

همکاری مشترک تولید کنندگان چینی برای توسعه فناوری شارژ‌ سریع یکپارچه استاندارد

خودروی خورشیدی اپرتا Sol پس از یازده سال وقفه در آستانه تولید انبوه قرار گرفت

نوکیا از اعضای جدید خانواده خود رسما رونمایی کرد

لپ تاپ ریزر Blade 14 رسماً معرفی شد

وان‌پلاس نورد N200 5G با قدرت سخت‌افزاری بالا و قیمت مناسب رونمایی شد

رونمایی از سه محصول جذاب از فورد، لکسوس و تویوتا

نسل جدید ریزر بلید 14 معرفی شد: اولین لپ‌تاپ ریزر با پردازنده AMD

بررسی آی‌مک 2021؛ همان چیپ ام‌وان، حالا در آل‌این‌وان

مایکروسافت از مینی یخچال ایکس باکس رونمایی کرد

بازی جدید Redfall رونمایی شد

عنوان Guardians of the Galaxy معرفی شد

درباره لیموزین خاص جناب پوتین؛ آئوروس سنات

اپلیکیشن نیونیو؛ مترسک خواسته‌های دیگران خواهیم شد؟

ون چندمنظوره پلاگین هیبریدی فولکس واگن T7 مدل 2022 رونمایی شد

باز هم بشقاب‌پرنده‌ها؛ پای آدم فضایی‌ در میان است؟

بازی A Plague Tale: Requiem در E3 2021 معرفی خواهد شد

بسته الحاقی بازی Mortal Shell معرفی شد

ریزر از هدفون بی‌سیم Opus X با قابلیت حذف نویز فعال و قیمت 100 دلار رونمایی کرد

سخنگوی طرح رجیستری: طرح ثبت موبایل‌واره‌ها کلید خورده است

اپلیکیشن ماشین‌ حساب گوگل با یک میلیارد دانلود در پلی استور رکورد زد