سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بیش از پنج هزار کارگر اصفهانی برای شرکت در جشنواره امتنان ثبت نام کردند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: پنج هزار و ۲۴ نفر از کارگران، اعضای گروه های کاری و واحدهای تولیدی و اقتصادی این استان برای حضور در سی و چهارمین جشنواره "امتنان نخبگان جامعه کار و تولید" ثبت‌نام کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: کانون شورای اسلامی کار شرکای اجتماعی ما هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جمع اعضای کانوان شورای اسلامی کار گفت: شما شرکای اجتماعی ما هستید و در کنار شما می توانیم امورات را پیش ببریم.

۷۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه محقق شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سیزدهمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲ هزار و ۲۷۸ فرصت شغلی به میزان ۷۰ درصد تعهد اشتغال استان ایجاد شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای زنجان: ایجاد مراکز هدایت شغلی در دانشگاه‌ها ضروری است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ایجاد مراکز مشاوره و هدایت شغلی، زمینه آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مهارت های فنی و حرفه ای و هدایت شغلی آنان را فراهم می کند که این مهم هم اکنون در دانشگاه‌های استان مورد توجه قرار گرفته است.

گردهمایی مدیران ادارات کل زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی برگزار شد

سیاست و بازاریابی - چهاردهمین نشست هم اندیشی مدیران ادارات کل دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی با رویکرد افزایش تعامل و ایجاد هماهنگی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهمترین راه ایجاد اشتغال ارتقای سطح مهارت جوانان جویای کار در استان است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به عدم مهارت کارجویان در استان گفت: مهمترین راه ایجاد اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری ارتقای مهارت های عملی است .

رتبه دوم سیستان و بلوچستان در تحقق کامل تعهد اشتغال

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با ثبت اطلاعات ۳۱ هزار نفر شاغل جدید در سامانه رصد اشتغال، این استان رتبه دوم کشور از حیث دستیابی به تعهد اشتغال در سال ۱۴۰۱ را به خود اختصاص داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توجه به توانایی های معلولان باعث ایجاد اشتغال پایدار و تولید سرمایه می شود

سیاست و بازاریابی - بازارچه خود اشتغالی معلولین، با هدف توسعه اشتغال و معرفی و فروش تولیدات آنها همزمان با روز جهانی معلولان در نمایشگاه بازارچه چهارراه امیریه شهرستان بجنورد آغاز به کار کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: حمایت مالی ​از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خوزستان گفت: در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیتهای پژوهشی حوزه تعاون، از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان حمایت مالی می شود.

راه اندازی دو خانه بهداشت کارگری در بافق

سیاست و بازاریابی - با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به بافق، دو خانه بهداشت کارگری گشایش یافت؛ با آغاز به کار این دو خانه بهداشت کارگری در مجموع ۱۹۷ خانه بهداشت به کارگران شریف واحدهای تولیدی خدمت رسانی می کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: نقش کلیدی روابط عمومی ها در تبیین دستاوردهای دولت

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه روابط عمومی ها گفت: روابط عمومی ها می‌توانند در تبیین و اطلاع رسانی درست دستاوردهای دولت نقش کلیدی ایفا کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند

سیاست و بازاریابی - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در مراسم گشایش مرکز شتاب‌دهنده آسا گفت: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی جهاد اکبر است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان کرمانشاه گفت: توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی جهاد اکبر است.

دکتر مرتضوی از بیمارستان شهید لبافی‌نژاد بازدید کرد

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی، از پرستاران مجموعه تقدیر کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان شرایط صدور، تمدید و ابطال پروانه کار اتباع خارجی را تشریح کرد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور صیانت از نیروی کار داخلی و جلوگیری از اشتغال غیر مجاز اتباع خارجی، اصلاحیه بخشنامه جرایم بند (ج) ماده (۱۱) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۸۱) قانون کار توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرا، ابلاغ شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تخصیص اعتبارات در خراسان رضوی متناسب با جمعیت نیست

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به سهم ۸.۲ درصدی استان از جمعیت کل کشور گفت: در اختصاص بودجه های استانی همواره نسبت جمعیت استان به کشور در تعهدات دیده می شود اما در تخصیص اعتبارات کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

زنان محور تعالی خانواده و نظام اسلامی هستند/ باور به مدیریت زنان در کشور وجود دارد

سیاست و بازاریابی - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

سیاست و بازاریابی - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

رعیتی فرد در مشهد خبر داد: تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کار کاهش یافت

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کاهش تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کارگر و کارفرما گفت: هم اینک تعداد بنگاه های مشکل دار به ۸۳۰ مورد کاهش یافته که نتیجه تلاش همکاران در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور است.

هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق می‌شود/ بهره‌وری بالای طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی/ لبخند رضایت جامعه روستایی با توسعه اشتغال و کارآفرینی

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.

اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصویب اصلاحیه آئین‌نامه اجرایی قانون اشتغال روستایی و عشایری مصوب در سال ۱۳۹۶ برای ارسال به هیات وزیران و تخصیص‌مانده اعتبار ارزی توسط صندوق توسعه ملی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان را از مهم‌ترین مصوبات کارگروه ملی توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: شوراهای اسلامی کار، محور همدلی در تولید و کار باشند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با در دیدار با روسای شوراهای اسلامی کار بر محوریت بودن شوراهای اسلامی در مجموعه های تولیدی و صنعتی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: نقش سازنده بسیج در ایجاد اشتغال مناطق محروم

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در دیدار با جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی، فعالیت های سپاه پاسداران استان در ایجاد اشتغال مناطق محروم و کمکهای جهادی به بنگاههای اقتصادی را ارزنده دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه گردشگری بهترین مسیر برای ایجاد اشتغال در استان است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یکی از بهترین مزیت‌های توسعه و گسترش صنعت گردشگری امکان دست‌یابی به توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است.

«دستورالعمل شماره ۵۲ روابط کار» ابلاغ شد

سیاست و بازاریابی - معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی «دستورالعمل شماره ۵۲ روابط کار» مبنی بر چگونگی واگذاری وظایف و اختیارات تفویضی به ادارات‌کل اجرایی استان‌ها و فعالیت‌ها، خدمات و واحدهای قابل واگذاری به بخش غیردولتی در حوزه روابط کار و جبران خدمت را ابلاغ کرد.

​۷۱ مجوز در حوزه کارآفرینی فارس صادر شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه این استان از نظر صدور مجوزهای حوزه کارآفرینی در کشور پیشرو است، گفت: ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی، ۴ مجوز شتاب‌دهنده،۶ مجوز کافه کارآفرینی و ۴ مجوز فضای کاری مشترک در حوزه کارآفرینی فارس صادر شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ترویج فرهنگ تعاون، روند توسعه اقتصادی کشور را شتاب می بخشد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تشریح سند توسعه بخش تعاون که در دفتر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان برگزار شد آموزش را سرمایه اجتماعی جامعه دانست و گفت: شتاب توسعه اقتصاد در کشور، با تبیین فرهنگ تعاون و آموزش صحیح قوانین و مقررات آن امکان پذیر و میسر خواهد شد.

میانگین مدت حقوق معوق کارگران در قزوین کاهش یافت

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با برگزاری جلسات مستمر با مدیریت واحدها و پیگیری و تشکیل جلسات کارشناسی توسط معاونت روابط کار و مطرح شدن موضوعات کارگری در کمیسیون امنیت کارگری در سطح شهرستان و استان در راستای پرداخت معوقات کارگران، میانگین مدت حقوق معوق کارگران ۱۲ درصد کاهش یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توطئه و جوسازی برخی رسانه ها با جهاد تبیین خنثی می شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: بسیاری از نقشه ها، گره های ذهنی و شبهاتی را که برخی رسانه ها با هدف ایجاد آشوب و ناامنی منتشر می کنند با جهاد تبیین خنثی می شود.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

سیاست و بازاریابی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

وزیر کار با روحیه انقلابی می‌خواهد مشکلات کارگران و بازنشستگان را حل کند

سیاست و بازاریابی - مسئول بسیج کارگران و کارخانجات تأکید کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روحیه انقلابی و بسیجی می‌خواهد مشکلات کارگران و بازنشستگان را حل کند.

استان مرکزی ۲۲۴ هزار و ۴۷۶ نفر بیمه شده اجباری دارد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: استان مرکری به عنوان قطب صنعتی کشور با ۲۲۴ هزار و ۴۷۶ نفر بیمه شده اجباری جز استان های کارگری محسوب می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: حمایت از قشر ارزشمند و تاثیرگذار کارگر جزء اولویت‌هاست

سیاست و بازاریابی - گردهمایی سالروز تصویب قانون کار با حضور دکتر عین الله کشاورز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگران، بازنشستگان، اعضاء خانه کارگر و تشکلات کارگری و مسئولین در دانشگاه کار برگزار گردید.

حوادث کار منجر به فوت در خراسان رضوی کاهش یافت

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: حوادث کار منجر به فوت در این استان طی سال جاری ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اطلاع رسانی اقدامات دولت نیازمند جهاد تبیین رسانه‌ها است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثر و مطلوبی را انجام داده و برنامه های هدفمندی در دستور کار دارد که اطلاع رسانی این خدمات، نیازمند جهاد تبیین رسانه ها است.

نخبگان و استعدادهای برتر «نخبه وظیفه» در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جذب می‌شوند

سیاست و بازاریابی - تفاهم‌نامه همکاری معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح با هدف به‌کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه «نخبه وظیفه» در زمینه های علمی و پژوهشی، امضا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارفرمایان به دو مقوله سلامت جسمی و روانی کارگران توجه ویژه داشته باشند

سیاست و بازاریابی - نمایشگاه «کار و کتاب» همزمان با شروع هفته کتابخوانی با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستان میبد در شرکت کاشی امین میبد گشایش یافت.

ساير مطالب

ناتینگ برای رقابت با آیفون اپل، وارد بازار می‌شود

انتشار تصاویر مفهومی از ویندوز 12 با قابلیت‌های جذاب

هشدار سوء استفاده از رویه مسافری برای واردات تلفن همراه به بهانه آیفون 14

بازی/ Faily Rider؛ بدشانس بی‌ترمز را نجات دهید

ایلان ماسک مدعی شد: خطر ترور شدنم بسیار بالاست

نیوزلند گوگل و متا را وادار به پرداخت هزینه اخبار می‌کند

آمازون احتمالاً دوباره خرید تبلیغات از توییتر را آغاز می‌کند

خداحافظی با Airplane Mode در هواپیماها

عرضه هدست هوشمند اپل احتمالا با تاخیر انجام خواهد شد

عرضه هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالاً به نیمه دوم سال 2023 موکول می‌شود

به این دلیل شاید دیگر عاشق گلکسی S سامسونگ نشوید

قاچاق 200 عدد پردازنده اینتل توسط یک زن چینی که لو رفت

iOS 16.2 چه زمانی عرضه می‌شود؟

مدیرعامل Nothing درباره آیفون 14 پرو چه نظری دارد؟

بازی/ Ultimate Bowmasters؛ این بازی حسابی سرگر‌م‌تان می‌کند

برنامه/ باشگاهی برای بانوان

آیفون 15 از آنچه که تصور می‌کنید بهتر خواهد بود

معرفی 17 ابزار آنلاین رایگان که کار با رایانه را سریع و آسان می‌کنند

آیفون‌های مجهز به سنسور LiDAR می‌توانند قد افراد را اندازه‌گیری کنند

بازی Need for Speed Unbound با کارت‌های RTX 4090 سازگار نیست

شیائومی در پی ورود به بازار مینی پی‌سی‌ها

اپل بزرگ‌ترین مشتری تبلیغاتی توییتر

بازی/ Dead Paradise Car Race Shooter؛ اکشنی در دل آمریکای آخرالزمانی

میلیون‌ها گوشی اندرویدی در معرض بدافزار

گوگل رمزنگاری سرتاسری را به چت‌های گروهی Google Messages اضافه می‌کند

بازی/ Last Day Defense؛ مراقب اعتیاد به این بازی باشید

تصویر رندر گوشی اوپو Find N2 Flip فاش شد

ثبت 3 اثرانگشت همزمان روی نمایشگرهای OLED سامسونگ

بازی/ Tap Tap: Idle City Builder Sim؛ دستی به سر و روی شهر بکشید

تماشاگران جام‌جهانی می‌توانند با واقعیت افزوده، آمار بازیکنان در زمین را بررسی کنند

قابلیت ارتباط ماهواره‌ای آیفون 14 جان یک نفر را نجات داد

متا در پی توافق با اتحادیه اروپا درباره تحقیقات ضدانحصار

ماسک وضوح بیشتری را به توییتر می‌آورد

تاریخ انتشار احتمالی Assassin’s Creed Mirage مشخص شد

ترس اروپا از آزادی بیان: هی ایلان، پوتین را سانسور کن!

کاسب بازی عجیب ایلان ماسک با مردم جنگ‌زده اوکراین!

انتشار ریمیک ویچر پس از عرضه The Witcher 4

نرم افزار Self Repair سامسونگ برای دستگاه‌های گلکسی این شرکت عرضه خواهد شد

نام سیستم عامل هدست واقعیت ترکیبی اپل تغییر پیدا کرد

اینبار خبری خوب و خوشحال کننده برای طرفداران اندروید

ابتکار یک کاربر برای تجهیز آیفون 14 پرو مکس به صفحه‌نمایش خمیده سامسونگ

بازی/ Dungeon: Age of Heroes؛ صندوقچه‌های گنج را پیدا کنید

گلکسی زد فلیپ 5 تغییرات بزرگی در طراحی خواهد داشت

هیدئو کوجیما تصویری از لوگوی بازی جدیدش منتشر کرد

بازی/ Bridge Race؛ سرعت عمل‌تان را بالا ببرید

توییتر توییت‌های پیشنهادی بیشتری را به کاربران نمایش خواهد داد

اعتراض پکن به ممنوعیت فروش تجهیزات مخابراتی چینی در آمریکا

قیمت روز انواع دستبند هوشمند در بازار

همه چیز درباره کارت گرافیک RTX 6000 انویدیا

برترین‌های گوگل پلی‌استور در سال 2022 مشخص شدند

بازی Indiana Jones یک اثر منحصر به فرد است

بازی/ Air Combat Online؛ با دوستان‌تان جنگ جهانی راه بیاندازید

بازی/ Kawaii Mansion؛ گمشده را بیابید

اپل برای حل‌وفصل پرونده شاکیان صفحه‌کلید پروانه‌ای خود 50 میلیون دلار پرداخت خواهد کرد

سونی: قرارداد اکتیویژن Xbox را تبدیل به مرکز شوترهای کنسولی می‌کند

وان پلاس وعده 4 سال آپدیت اساسی اندروید برای پرچمداران 2023 خود می‌دهد

بازی Halo Infinite بسته‌های بی‌ارزش را با قیمت سرسام‌آور می‌فروشد

برنامه/ خودتان را کارتونی کنید

تلگرام اطلاعات شخصی کاربرانش را فاش کرد

نقدها و نمرات بازی Marvel’s Midnight Suns منتشر شدند

توسعه‌ Beyond Good and Evil 2 هنوز در مراحل اولیه است

نخستین کامپیوتر دسکتاپی شیائومی در کنار گوشی‌های Xiaomi 13 رونمایی می‌شود

بازی Red Dead Redemption 2 رکورد جدیدی ثبت کرد

وضعیت قرمز برای اپل؛ آیفون 14 پرو نایاب شد!

مشخصات پردازنده و حافظه گلکسی Galaxy M54 5G در گیک‌بنچ فاش شد

بازی/ AdVenture Capitalist؛ به ماجراهای آقای سرمایه دار خوش آمدید

وزیر ارتباطات: رکورد ترافیک اینترنت داخلی کشور شکسته شد

توپ هوشمند جام جهانی یک گل ملی را از کریس رونالدو گرفت

آپدیت اندروید 13 برای پرچمدار سامسونگ در ایران منتشر شد

رندر مطبوعاتی گلکسی A14 5G فاش شد

گوشی‌های وارد شده به کشور؛ دو میلیون کمتر از سال قبل

رگولاتوری صربستان قرارداد خرید اکتیویژن بلیزارد را تایید کرد

سونی: مایکروسافت می‌خواهد ما را تبدیل به نینتندو کند

بازی/ Space Frontier 2؛ شما موظف به کاوش در منظومه‌ها هستید

گوشی‌های آیفون آن‌قدری که اپل ادعا می‌کند امن نیستند!

بازی/ Head Basketball؛ با سر به رقابت بروید

سامسونگ امکان تعمیر محصولات در منزل را به زودی فراهم خواهد کرد

صداهای نوستالژیک جاودانه می‌شوند

چی کار کنیم که هندزفری گره نخوره؟

ده‌هاهزار کاربر یوتیوب فیفا 23 را با جام‌جهانی اشتباه گرفتند

اپل بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های اپ استور برای 2022 را اعلام کرد

مدارک سرکوب آزادی بیان در توئیتر فاش می شود

چین با پرینتر سه بعدی هواپیمای جنگی می سازد

اطلاعات سرقتی بیش از 5.4 میلیون کاربر توییتر به‌طور رایگان منتشر شد

بازی/ Traffic Jam Cars؛ به روشی خلاقانه پازل‌ها را حل کنید

چین با ZTE اولین آزمایش‌های مهم برای خلق فناوری 6G را پشت سر گذاشت

احتمال رونمایی گلکسی S23 در بهمن ماه قوت گرفت

ساخت خودرو برقی شیائومی به‌تعویق افتاد

جدول فروش هفتگی بریتانیا؛ FIFA 23 صدر جدول را پس گرفت

پردازنده لپ تاپ Core i7 1370P روی Geekbench دیده شد

واتساپ به اصلاحات تن داد؛ قابلیت کاربردی مهمان واتس اپ

بازی Cyberpunk 2077 به رکوردهای جدیدی در فروش رسید

آیا ایلان ماسک واقعاً می‌تواند یک گوشی جایگزین برای آیفون و اندروید بسازد؟

گیم‌پلی جدید کال آو دیوتی وارزون موبایل نقشه‌های آن را نشان می‌دهد

با موبایل ایلان ماسک آشنا شوید

فروش کارت گرافیک به پایین‌ترین میزان طی یک دهه گذشته رسید

گوگل و مایکروسافت در دیتاسنترهای خود از انرژی تجدیدپذیر بیشتری استفاده خواهند کرد

مشخصات کامل گوشی تاشو اوپو Find N2 فاش شد

بازی/ West Gunfighter؛ کابوی در غرب وحشی

فناوری SuperGPS موقعیت‌یابی دقیق را با خطای چند سانتی‌متری انجام می‌دهد