سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تخصیص ۱۰۳ میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی به استان کرمانشاه

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در چهارمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر گفت: ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی به استان کرمانشاه برای سال ۱۴۰۱ اختصاص داده شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، مهارت و توانمندسازی اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها باشد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان آموزش و مهارت آموزی را مهم‌ترین سرمایه کشور دانست و گفت: آموزش، مهارت و توانمندسازی باید اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها،نظام آموزش و پرورش و دانشگاه ها باشد.

بررسی ۱۳۲ طرح با اشتغالزایی ۷۸۰ نفر در آذربایجان شرقی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: با برگزاری شش نشست کمیته فنی تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ تعداد ۱۳۲ طرح با اشتعالزایی ۷۸۰ نفر در آذربایجان شرقی تصویب شد.

۱۱۹۱ درخواست بازنشستگی پیش از موعد در سه ماهه اول سال در استان یزد بررسی شد

سیاست و بازاریابی - رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال جاری تاکنون ۱۷ کمیته سخت و زیان آور تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۴۲ درصد رشد داشته است.

اطلاعات ۶۰۴۰ شاغل جدید در سامانه رصد سیستان و بلوچستان ثبت شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس اطلاعات وارد شده از سوی دستگاه های اجرایی، از ابتدای امسال تاکنون، اطلاعات شش هزار و ۴۰ شاغل جدید در سامانه رصد اشتغال به ثبت رسیده است.

تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان اردبیل ۲۰ درصد کاهش یافت

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از کاهش نزدیک به ۲۰ درصدی تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در سه ماه اول سال ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.

بیش از ۷۹ هزار نفر از کارگران اصفهانی تحت پوشش خدمات خانه های بهداشت کارگری هستند

سیاست و بازاریابی - سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: بیش از ۷۹ هزار نفر از کارگران اصفهان تحت پوشش ۴۰۶ خانه بهداشت کارگری در سطح استان هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: کاهش آسیب های اجتماعی با ترویج فرهنگ ورزش در استان

سیاست و بازاریابی - دومین نشست هیات اجرایی مجموعه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارگران خراسان شمالی با هدف ارتقاء سطح ورزش کارگران در محل دفتر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

بررسی میدانی شرایط عملیاتی شرکت هواپیمایی آسمان در بازدید سرپرست وزارت رفاه‌

سیاست و بازاریابی - دکتر محمد هادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱، در بازدیدی از پیش اعلام نشده با حضور در مجموعه فرودگاه مهرآباد تهران پس از بازدید میدانی از ناوگان عملیاتی و سامانه های پشتیبانی شرکت هواپیمایی آسمان، ضمن حضور در دفتر مرکزی آسمان گزارش آخرین وضعیت این شرکت در بخش های مختلف را از مدیرعامل آسمان دریافت کرد.

۱۷ تیرآخرین مهلت ثبت نام بیستمین مسابقات ملی مهارت

سیاست و بازاریابی - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: آخرین مهلت ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت مقدماتی مسابقات جهانی مهارت لیون فرانسه ۲۰۲۴ تاهفدهم تیرماه سال جاری اعلام کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: از برنامه های اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر حمایت می‌کنیم

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در «نشست نه به اعتیاد» گفت: از هر برنامه‌ای که در راستای اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر باشد حمایت می کنیم.

کاریابی ها در جذب نیروی کار مورد نیاز شرکت ها در استان البرز فعال شوند

سیاست و بازاریابی - مدیر امور اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست هم اندیشی و هماهنگی کاریابی های غیر دولتی استان گفت: کاریابی‌های البرز باید در جذب نیروی کار مورد نیاز شرکت ها در استان البرز فعال شوند.

مدیر کل تامین اجتماعی لرستان: بیمه پردازی در تامین اجتماعی شرط اصلی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی قلمداد شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: تسهیلات اشتغالزا باید از سوی متقاضی با بیمه کردن پرداخت شود، که ثبت آن می‌تواند به منزله ایجاد اشتغال جدید باشد و سازمان تامین اجتماعی باید در این زمینه یکی از ناظرین باشد

جذب ۹۵ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ۹۵درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش تعاونی‌ها در توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر تاکید کرد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عصر امروز از مرکز نیکوکاری فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی نصرت و تعاونی ۴۵۴۱ زرین بافت گلیم روستای ننله بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این تعاونی و موسسه نیکوکاری قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: کمک بلاعوض به تعاونی‌های فراگیر و سه دهک پایین درآمدی در گلستان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: برابر تفاهم نامه فی مابین این اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان و بسیج سازندگی استان، تعداد ۱۵ تعاونی فراگیر از کمکها و تسهیلات بلاعوض به مبلغ ۲۱۰ میلیون تومان بهره‌مند می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: مسئولان و همه‌ اقشار جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان باید هوشیار باشند تا در دام مواد مخدر گرفتار نشوند، چرا که یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است. ‏

تصویب ۴۴ طرح تعاونی های متقاضی تسهیلات، از محل خط اعتباری ویژه بخش تعاون در کردستان

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: ۴۴ طرح تعاونی های متقاضی تسهیلات، از محل خط اعتباری ویژه بخش تعاون در سه ماه اول سال جاری تصویب شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: با نیاز سنجی بازارکار و تعامل با دانشگاه علمی کاربردی بخش زیادی از مشکلات اشتغال رفع می شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان شغل محور بودن رشته های دانشگاه علمی و کاربردی را از ویژگی های مهم آن برشمرد که می تواند با آینده نگری و شناسایی نیازهای بازار کار بخش زیادی از مشکلات اشتغال را برطرف کند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: برگزاری ۷۳درصد از مجامع عمومی تعاونیهای سهام عدالت

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تا کنون ۷۳ درصد شرکت های تعاونی سهام عدالت استان مجامع عمومی خود را برگزار کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جمع ۲ هزار نفری کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان شهرضا اظهار داشت: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: بررسی ۱۲۳ عنوان شغلی در کمیته مشاغل سخت و زیان آور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: درخواست های ۵۵ نفر از متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در ۴۷ کارگاه مختلف استان و در قالب ۱۲۳ عنوان شغل مورد بررسی قرار گرفت.

۸۵۴ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی استان یزد ابلاغ شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ۸۵۴ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی استان در سال جاری که با افزایش ۲برابری سهمیه نسبت به سال گذشته است، ابلاغ شد.

ایجاد اشتغال مستقیم بیش از ۱۰۰ نفر در جریان میز ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور

سیاست و بازاریابی - در راستای برپایی میز ارتباطات مردمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و مراجعه اقشار مختلف مردم از جمله کارگران و کارفرمایان و تلاش متصدیان میز مزبور موجبات اشتغال دست کم ۱۱۰ نفر فراهم شد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سیاست و بازاریابی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه(کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: تعداد ۴ هزار و ۸۹۶ بازرسی ادواری

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تعداد ۴ هزار و ۸۹۶ بازرسی ادواری و تعداد ۷ هزار و ۵۲۶ بازدید به منظور نظارت بر حسن انجام قانون کار توسط بازرسان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان انجام گرفته است.

ثبت ۲۱۰۰ درخواست بیمه بیکاری در استان آذربایجان غربی در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: ۲۱۰۰ نفر در استان برای دریافت مقرری بیمه بیکاری از ابتدای سال تا کنون در سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری ثبت نام کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: برای حرکت شتابنده به سمت شکوفایی اقتصادی، حمایت از فرهنگ کار مورد نیاز است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: برای حرکت شتابنده به سمت شکوفایی اقتصادی، حمایت از فرهنگ کار مطلوب و مثبت مورد نیاز است، لذا وضعیت فرهنگ کار باید از طریق دخالت در عوامل شناخته شده فرهنگ کار متحول و گرایشها، بینشها و دانش لازم نسبت به کار در جامعه و سازمانها ایجاد شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مربیان آموزش فنی و حرفه ای رکن توسعه اشتغال در جامعه هستند

سیاست و بازاریابی - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: مربیان آموزش فنی و حرفه ای میراث گرانقدر جامعه اند که به عنوان قشری ایثارگر و فداکار، مسئولیت بزرگ آموزش و تعلیم جوانان و افراد جویای کار را در جهت ایجاد اشتغال پایدار بر عهده دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اقدامات ما باید مبتنی بر دانش و پژوهش باشد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نوآوری، ایجاد ارزش افزوده بالا و انطباق با اقتصاد مقاومتی به عنوان شاخصه های مهم باید در طرح های پژوهشی مد نظر محققین باشد.

تأکید سرپرست وزارت رفاه بر تلاش این وزارتخانه برای تأمین بهتر معیشت بازنشستگان

سیاست و بازاریابی - دکتر «محمد هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش این وزارتخانه برای تأمین بهتر معیشت بازنشستگان در چارچوب قانون خبر داد.

میدان میوه‌ و‌ تره‌بار شهرداری گلدشت افتتاح شد

سیاست و بازاریابی - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور، میدان میوه و تره‌بار شهرداری گلدشت را افتتاح کرد.

انجام بیش از ۱۵ هزار بازرسی از کارگاه های استان آذربایجان غربی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۱۵ هزار و ۴۹۹ بازرسی از کارگاههای استان آذربایجان غربی در راستای اجرای فصل چهارم قانون کار و اعمال نظارت توسط بازرسان کار استان انجام گرفته است.

معاون اشتغال و کار آفرینی گلستان خبر داد:تمدید طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و معافیت بیمه کارفرمایی

سیاست و بازاریابی - به استناد بند «ن» تبصره یک قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور ، اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و معافیت بیمه کارفرمایی تمدید شد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: پویایی دستگاههای اجرایی نیازمند تدوین برنامه جامع آینده نگری

سیاست و بازاریابی - اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با رویکرد توجه به شاخص های تاثیر گذار در اثر بخشی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی برگزار شد.

۲ هزار میلیارد تومان سهم استان یزد از تسهیلات اشتغالزایی است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این که برای ایجاد اشتغال دستورالعمل های تسهیلات پایدار روستایی و عشایری از منابع بازپرداختی آماده شده که بزودی ابلاغ می شود، گفت: سود ۶ درصد، دوسال مشارکت، یک سال تنفس و بازپرداخت ۶ ساله از مزایای این تسهیلات است.

بازدید کریمی بیرانوند از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری+فیلم

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: صیانت از ایمنی و حقوق قانونی کارگران، مهمترین ماموریت حوزه روابط کار است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اعمال نظارت و بازرسی بر واحدهایی که دارای بیشترین حوادث ناشی از کار و یا شکایت هستند باید تشدید شود.

۱۱۲ میلیارد ریال اعتبار به صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی اختصاص یافت

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: اعتبار ابلاغی به صندوق کارآفرینی امید استان در سال جاری ۲۷۴ میلیارد ریال است که تاکنون ۱۱۲ میلیارد ریال از آن تخصیص یافته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خبر داد: رشد ۳ برابری مجوزهای صادره مشاغل خانگی در سال جاری

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به رشد ۳ برابری مجوزهای صادره مشاغل خانگی در سال جاری گفت: اشتغال و کسب و کار خانگی به عنوان راهکاری مهم در راستای تولید سرمایه و حذف هزینه های مربوط به رهن و اجاره مکان کارگاه و استفاده از دیگر اعضای خانواده به عنوان نیروی انسانی توانسته مورد استقبال در کشور قرار گیرد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

بیش از 11 هزار شغل تعهد اشتغال سال 1401 استان سمنان

دومین نشست کارگروه و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: راهبرد جدی وزارت مردم توجه ویژه به قشر کارگری و بازنشستگان است

همتیان در بازدید از مشاغل خانگی رباط کریم: رویکرد جدیدی در مشاغل خانگی تعریف شده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: رویکرد وزیر کار توانمندی افراد ضعیف جامعه و مردم است

286 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری در استان یزد پرداخت شد

پرداخت 384 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی

طرح نیازمندی‌های توسعه شهرستان اردل در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

دیدار دکتر عبدالملکی با خانواده شهید شاخص فضل‌الله عالی‌پور

​ادای احترام دکتر عبدالملکی به شهدای شهرستان کیار

بازدید دکتر عبدالملکی از مجموعه ورزشی نیمه کاره شهدای شهر شلمزار

سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان چهارمحال و بختیاری

آغاز به کار مرکز تماس طرح پایش اشتغال کشور

تعاون بستر حقوقی تحقق عدالت اجتماعی است

کسب رتبه سوم کشوری استان سمنان در سامانه رصد اشتغال

داوری: کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری، یکی از برنامه‌های مهم وزارت مردم/ هم‌اندیشی باعث کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری می‌شود

پیگیری مشکلات مسکن کارگران از اولویت‌های اداره کل تعاون،کار و رفاه قزوین است

تعاونی‌های سهامی عام، ظرفیت مغفول مانده ورود مردم به بورس

تعاون و محیط‌ زیست / جعفرامیرآبادی زاده _ سرپرست دفتر تعاونی های خدماتی

نخستین نشست تشکیل کارگروه توسعه اشتغال مناطق مرزی استان کردستان برگزار شد

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان: ورزش یک بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است

درآمدزایی، اثربخشی و کارآمدی آموزش‌های مهارتی برای مربیان و کارآموزان فراهم می‌شود

دکتر عبدالملکی: کانون اصلی گفتمان حضرت امام (ره) مردم بود/ در مکتب امید نقش محوری با مردم است

بیش از 633 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان پرداخت شد

حمایت نماینده مردم شهرستان اسفراین از برنامه های محوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برای ارتقاء وضعیت معیشت کارگران تلاش خواهیم کرد

رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی جزء چهار کلان پروژه وزارت مردم

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان: تیم های بازرسی به مدارس غیردولتی اعزام می شوند

نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان: وزارت مردم تمام عزم خود را برای کاهش محرومیت جزم کرده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، توانمندسازی و مهارت از مهمترین ابزارهای ایجاد اشتغال پایدار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: بسیج فعالیت‌های بسیار خوبی در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی داشته است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: جامعه امروز به تکنسین و افراد ماهر نیاز دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: ظرفیت های معدنی استان به تنهایی می تواند نقش مهمی در جهش اشتغال ایفا کند

افزایش چند برابری ظرفیت مشاغل خانگی در سال جاری

مشاورین امور زنان و خانواده ادارات کل استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند

استاندار یزد: هلدینگ‌هایی مانند شستا در استان یزد سرمایه‌گذاری نکرده‌اند/ وضعیت بیمارستان بافق برازنده این شهر معدنی نیست

افتتاح پست‌های برق نخلستان و آفتاب شهرستان بافق توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد استان قنات، قنوت و قناعت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تولید ثروت مبتنی بر دانش با تعاون منجر به عدالت و پیشرفت خواهد شد

پرداخت 387 میلیارد ریال اعتبار مشاغل خانگی به 1643 طرح در گلستان

ثبت‌نام هفدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی‌های برتر تا 20 خرداد ادامه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اشتغال و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در واحدهای اقتصادی استان اولویت دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم حقوق ارباب رجوع اولویت اول وزارت مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: مدیران روابط عمومی با انعکاس به موقع خدمات دولت موجب دلگرمی مردم شوند

کارگاه مدیریت جلسات و تبیین نهج‌البلاغه در وزارت مردم برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بیمه اجتماعی در توسعه و ماندگاری مناطق روستایی نقش مهمی دارد

مرکز نوآوری کشور از تعاونی های استان البرز حمایت می کند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان: پایبندی به اصول و آرمان‌ها، ضامن موفقیت و رمز ماندگاری خدمت صادقانه است

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی لرستان: خدمت به مردم و تسهیل شرایط باید در راس کارها باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نظارت بر عملکرد انجمن ها و تشکل های کارگری و کارفرمایی با جدیت دنبال شود

نشست هم‌اندیشی رفع موانع پیش‌روی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور در کردستان برگزار شد

سرپرست مرکز حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

تأکید دکتر عبدالملکی بر تمرکز دستگاه رسانه‌ای وزارت مردم بر امیدآفرینی/ جهاد تبیین راهبرد مدیران روابط عمومی باشد

وظیفه روابط عمومی انتقال سخنان مردم به دستگاه است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پژوهش های حوزه تعاون باید مسئله محور باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: موضوع " تولید و اشتغال" خرمشهر دوران ماست که نیاز به تلاش جهادی دارد

حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت مردم در دفتر خبرگزاری ایرنا سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: هدف گذاری بیش از 31 هزار شغل در گلستان

برگزاری میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با محوریت مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

کافه کارآفرینی «مسیر نجات» در شیراز گشایش یافت

مشاور علمی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

کاریابی‌ها در سراسر کشور با هدف اشتغال‌زایی تقویت می‌شوند

سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به حوزه مشاغل خانگی دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: رسیدگی و برطرف کردن مشکلات مردم از وظایف ما است

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار منصوب شد

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

کمک معیشتی ماه اول با دستور رئیس‌جمهور به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده و بعد از تایید قابل برداشت خواهد بود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه ریزی برنامه های متعدد ورزشی تا پایان سال برای جامعه کارگری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر پایداری بنگاه‌های اقتصادی با نگاه دانش‌بنیان

صادرات 105 میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان رضوی، ظرفیتی پنهان در بخش اشتغال

‏⁧‫معیشت‬⁩ و ⁧‫آرامش‬⁩ مردم دغدغه اصلی رئیس‌جمهور است/ هر فردی به هر دلیلی مشمول دریافت یارانه نشده 3 ماه فرصت اعلام دارد

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جشنواره امتنان استان البرز: بستر برای ایجاد تحول در بخش تولید کشور فراهم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: توجه به سلامت نیروی انسانی ارتباط مستقیمی با ارتقای بهره وری دارد

برگزاری نشست بررسی اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید

46 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان پرداخت شد

فعالیت حدود 45 درصد شاغلین استان مرکزی در بخش صنعت

حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در برنامه میز اقتصاد(6) دکتر عبدالملکی: 95 درصد پایگاه رفاه ایرانیان تکمیل شد+ فیلم

دانشجویان کرمانشاه بیمه می‌شوند

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت ابوالشهدا مرحوم «حاج حسین شهیدی»

سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

400 هزار مسکن برای کارگران ساخته می‌شود/ 500 هزار کارگر در دولت سیزدهم به کار بازگشتند/ کاهش 38درصدی تعدیل نیروی کار نسبت به سال گذشته

دکتر عبدالملکی سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران

تشکیل یک مجموعه سیاستگذار، راهبر و ناظر در حوزه امور بانوان و خانواده

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی یزد: رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی در کارگاه ها برای حفظ و صیانت از نیروی کار الزامی است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: امنیت و آسایش امروز کشور حاصل جانفشانی و ایثار شهداست

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: باید طوری در عرصه کار عمل کنیم که مدیون خون شهدا نباشیم

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم بازنشستگان و ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین وظایف این مجموعه است

قرارداد کار دریانوردان در وزارت مردم رونمایی شد

وبینار بین المللی «نظام حمایت اجتماعی در ایران» برگزار شد

دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای نقش‌آفرینی تشکل‌های دانشجویی در برنامه‌های تحول‌آفرین وزارت مردم

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رفع مشکل 1067 بنگاه اقتصادی برای حفظ اشتغال