سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: رشد ۷۴ درصدی ثبت تعاونی های استان در سه ماهه اول ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال قبل

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تشکیل و ثبت تعاونی های گلستان در سه ماهه اول ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ۷۴ درصد رشد داشته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: دوران دفاع مقدس سند ماندگار دفاع از مرزهای کشور و هویت انقلاب اسلامی است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دومین نشست هماهنگی استقبال از کاروان راهیان نور و زائران اربعین حسینی در کردستان گفت: دوران دفاع مقدس سند ماندگار دفاع از مرزهای کشور و هویت انقلاب اسلامی است و باید در حفظ این میراث جاوید تلاش شود.

تیم ستارگان سورین قهرمان مسابقات والیبال ساحلی بانوان کارگر استان تهران شد

سیاست و بازاریابی - مراسم اختتامیه مسابقات والیبال ساحلی بانوان کارگر استان تهران در هفته مبارزه با مواد مخدر در مجموعه ورزشی والیبال ساحلی جنت‌آباد برگزار شد و تیم ستارگان سورین قهرمان این دوره از مسابقات شد.

پاسخ به پرسش‌های اشتغالی مخاطبان در نمایشگاه الکامپ

سیاست و بازاریابی - معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با برپایی غرفه در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ به پرسش‌های حوزه اشتغال مخاطبان پاسخ می‌دهد.

کاهش دو درصدی نرخ سود تسهیلات به تعاونی‌ها

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل بانک توسعه تعاون از کاهش دو درصدی نرخ سود تسهیلات به تعاونی‌ها در راستای حمایت از بخش واقعی و مردمی اقتصاد خبر داد.

اقناع‌سازی افکار عمومی؛ دستور کار مدیران استانی/ اشتغال، مهم‌ترین نیاز امروز کشور است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرجع رجوع مردم بودن برای حل و گره‌گشایی از مشکلات مردم را برای مدیران نعمت الهی دانست و گفت: درب اتاق مدیران استانی باید بدون تشریفات به روی مردم باز باشد.

ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور دانست و گفت: سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر شدند/ امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری

سیاست و بازاریابی - در همایش ملّی بهره‌وری ایران‌ از برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر به‌عمل آمد و تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری به امضاء رسید.

کریمی‌بیرانوند: ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور دانست و گفت: سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

تسهیل اعطای اینماد به مشاغل خانگی/ دارندگان مجوز مشاغل خانگی نیازی به دریافت پروانه کسب مجازی ندارند

سیاست و بازاریابی - رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تسهیل فرآیند اعطای اینماد، با تصویب ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و ابلاغ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: اعطای اینماد به مشاغل خانگی دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بدون نیاز به دریافت پروانه کسب از اتحادیه کسب‌وکار‌های مجازی عملیاتی شد.

یک میلیون و ۳۰۰ هزار کد ملّی در سامانه «رصد» ثبت شده است/ پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور گفت: بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کد ملّی طی سال ۱۴۰۱ در سامانه کشوری «رصد» ثبت شده است.

«راه‌اندازی خانه محیط زیست» موضوع همکاری اداره های کار و محیط زیست سیستان و بلوچستان

سیاست و بازاریابی - اداره های کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محیط زیست سیستان و بلوچستان، با امضای تفاهمنامه ای، فصل مشترک همکاری ها را با موضوع "راه اندازی خانه محیط زیست" آغاز کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال از مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های دولت سیزدهم است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه اشتغال از مهمترین اولویت ها و دغدغه های دولت سیزدهم است، گفت: در همین راستا این اداره کل آماده پشتیبانی از سرمایه گذاران، تعاونی های دانش بنیان و طرح های اشتغالزا در استان است و با تمام توان برای تحقق این مهم، تلاش خواهد کرد.

ایجاد قرارگاه جوانی جمعیت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: قرارگاه جوانی جمعیت، شروع برای یک حرکت تحول‌گرا و تعالی‌بخش در نظام سلامت و جمعیت پویا و سالم است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: ارتقای جایگاه کارگران به نفع تولید کشور است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین سی‌وچهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان اصفهان گفت: هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است که در آن دغدغه‌ها و مطالبات جامعه کارگری مطرح شود و علاوه بر پاسخ آن، گفت‌وگویی بین جامعه کار و تولید و دولت شکل گیرد.

بازدید معاون وزیر کار از بنگاه‌های اقتصادی ماکو

سیاست و بازاریابی - «علی‌حسین رعیتی‌فرد» معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از بنگاه‌های اقتصادی «قهوه ماگوش»، «پوشاک‌ گستر برسام» و «صنعت فرسازان» در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو در جریان آخرین وضعیت تولیدات آن‌ها قرار گرفت.

یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی شرکت‌های وابسته به وزارت کار در حوزه پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجموعه تفاهم‌نامه‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار از جمله تاپیکو با سایر بخش‌های خصوصی و دولتی در حوزه پتروشیمی یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی است.

رضوی‌کیا: روابط عمومی، طلیعه‌دار جنگ رسانه‌ها و ارتباطات است

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در عصر ارتباطات و در عرصه اطلاع‌رسانی، عنصری مؤثر به نام روابط‌عمومی، نقش طلیعه‌دار را در جنگ رسانه‌ها و ارتباطات ایفا می‌کند.

کریمی‌بیرانونداعلام کرد:صدور مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همراهی دولت مردمی تا پایان سال ۱۴۰۱ مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی صادر شد.

کریمی‌بیرانوند: مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی آنی صادر می‌شود/ جذب قریب ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات در سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همراهی دولت مردمی تا پایان سال ۱۴۰۱ مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی صادر می‌شود.

لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال استانی/ مهم‌ترین رکن ایجاد اشتغال پایدار مهارت‌افزایی است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال به منظور پیشبرد اهداف حوزه اشتغال در استان‌ها تأکید کرد.

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل ۱۱۳ شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر ۸ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد تعاون از راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون خبر داد.

تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت تا پایان هفته آینده

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور از تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت خبر داد و گفت: این طرح ملّی با همکاری و مشارکت سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور، وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی تا پایان هفته آینده نهایی می‌شود.

«طرح مدرسه تابستانه مهارت» اجرا می‌شود/ «مهارت» حلقه مفقوده در رشد تولید، افزایش بهره‌وری و ایجاد اشتغال

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای «طرح تابستانه مهارت» خبر داد و گفت: با آموزش مناسب و مدیریت اوقات فراغت، زمینه‌های ایجاد اشتغال فراهم می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایران اسلامی مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت مخابرات، گفت: تلاش های شبانه روزی کارگران کشور امروز باعث شده توسعه در همه عرصه‌های گوناگون اتفاق بیفتد و اگر امروز ایران اسلامی در بین کشورهای جهان نقش تعین کننده و تاثیر گزاری دارد، مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران کشور است.

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل ۱۱۳ شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر ۸۰۰ دانش‌آموز در سراسر کشور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد تعاون از راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون خبر داد.

بازگشت تعداد قابل توجهی از کارخانه‌های تعطیل‌شده به مرحله جدید تولید

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تمهیدات و تصمیم‌های مؤثر در دولت مردمی سیزدهم تعداد قابل توجهی از کارخانه‌هایی که به دلایل مختلف تعطیل‌شده بودند به مرحله جدید تولید بازگشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دیدار با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه تبیین امر به معروف و نهی از منکر در بین جامعه وظیفه همه نهادها، ادارات، سازمان‌ها، بخش خصوصی و آحاد مختلف مردم است، گفت: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است.

اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز برگزار شد

سیاست و بازاریابی - معاون اجتماعی و امور رفاهی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر در سال ۱۴۰۲ برای هماهنگی بین شهرستان‌ها و مناطق داخل استان خبر داد.

بیش از ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۲۲ هزار و ۴۶۴ نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان ارائه شد که نتیجه آن کاهش حوادث ناشی از کار بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ارتباط مستقیم مسئولین با مردم راهکاری برای مردمی‌سازی دولت است

سیاست و بازاریابی - مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با سفر به مروست، در نماز عبادی و سیاسی جمعه این شهرستان پاسخگوی مردم بودند.

تحول در عرصه مهارت آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه ای/ ۳۵۰ هزار فرصت شغلی در سامانه ثبت شد

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح تحول نظام آموزش مهارت های فنی و حرفه ای با همکاری دستگاه‌های حوزه‌ آموزش در حال برنامه‌ریزی است.

شناسایی و ساماندهی ۵۲ کودک‌ کار در ایلام

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ۵۲ کودک کار طی سال گذشته در این استان شناسایی و ساماندهی شده و از خدمات مختلف بهره‌مند شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: تحقق تعهد اشتغال استان

سیاست و بازاریابی - منتخبین جامعه کار و تولید استان سمنان به همراه مدیران و اعضای شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان به مناسبت هفته کارگر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کردند.

۶ هزار طرح در سیستان و بلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته در مجموع به ۶ هزار طرح از محل منابع بانکی مشاغل خانگی و جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه، در این استان تسهیلات اشتغال پرداخت شد.

ساير مطالب

سرویس پادکست گوگل سال آینده تعطیل می‌شود

نسخه بازطراحی‌شده واتساپ با ظاهر مدرن‌ در راه است

آب موجود در ماه شاید برای همه ماموریت‌های آینده کافی نباشد

نسخه وب رایگان فتوشاپ از دسترس خارج می‌شود

داده‌های اینترنت در اختیار ChatGPT قرار گرفت!

کهکشان راه شیری در امواج گرانشی چگونه به نظر می‌رسد؟

عینک جدید متا، هوش مصنوعی دارد و ویدیو ضبط می‌کند!

آخرین ابرماه سال 2023 را از دست ندهید

چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT حالا به اینترنت دسترسی دارد

تاریخ عرضه بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 روی استیم مشخص شد

بازی/ Crisis Action: 7th Anniversary؛ هیجان این تیراندازی را تجربه کنید

ربات‌ها به زودی مثل حشرات خواهند دید

اگر این آتشفشان فوران کند؛ نسل پستانداران منقرض می‌شود!

طراحی Redmi 13C را پیش از معرفی رسمی ببینید

جزئیاتی از حرکت خودران یک مریخ نورد در سخت‌ترین مسیر‌ها

بازی Alan Wake 2 دارای حالت Performance خواهد بود

دوربین شیائومی 14 پرو چیزی کم از دوربین‌های DSLR نخواهد داشت!

لیست تروفی‌های Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

بازی/ Best Fiends - Match 3 Games؛ حشرات زندانی را نجات دهید

یونیتی از تصمیم جنجالی خود تا حدودی عقب‌نشینی کرد

غارت فروشگاه‌های اپل در فیلادلفیای آمریکا

مشتری و جو زمین

بازی/ Slap Kings؛ از مسابقات سیلی‌زنی جا نمانید

از ChatGPT به‌عنوان مربی باشگاه استفاده کنید!

کهکشان مارپیچی را ببینید

ChatGPT اکنون می‌تواند ببیند و بشنود و حرف بزند!

خودنمایی رنگ مشکی مات در تصویر فاش‌شده از پیکسل 8 پرو

تایم لپس بسیار زیبا از تشکیل ابرهای کومولونیمبوس

ناتینگ از هدفون، ساعت و شارژر جدید رونمایی کرد

مهارت ربات تسلا در انجام حرکات یوگا

گوگل 25 ساله شد!

خبری بد برای طرفداران مجموعه بازی‌های فیفا

جزئیات داستانی Far Cry 7 فاش شد

مدیر سابق اپل «دستگاهی سخت‌افزاری برای عصر هوش مصنوعی» می‌سازد

یک روش جدید و عجیب برای رفتن به فضا

تصویر روز ناسا؛ IC 4592، سحابی بازتابی سر اسب آبی‌رنگ

در روزهای آینده شبکه اینترنت کشور ناپایدار خواهد شد!

منتظر نسخه ارزان‌قیمت هدست اپل ویژن پرو نباشید!

تصویر قاب محافظ شیائومی 14 پرو طراحی این گوشی را فاش کرد

رشد انفجاری Google Messages در سه سال؛ آمار نصب به پنج میلیارد رسید

آیا هوش مصنوعی به دانشمندان در یافتن حیات در مریخ کمک می‌کند؟

آیا تا به حال دیده اید که زمین چگونه می چرخد؟

عملکرد ضعیف‌تر هوش مصنوعی در تشخیص تصاویر پزشکی نسبت به انسان

تردز به‌ این‌ زودی‌‌ها حریف ایکس نخواهد شد

سازمان سیا چت بات هوش مصنوعی می سازد

بزرگ‌ترین و بدبوترین گل جهان در معرض خطر انقراض است!

باغ سبزیجات فضانوردان چینی در ایستگاه فضایی تیانگونگ

آیفون 15 پرو مکس در رده‌بندی DxOMark دومین دوربین برتر شد

3 مشکل پورت USB-C که باید بدانید

کشف نوترینوها در یک آزمایش برخورد دهنده برای اولین بار

مسئول داغ شدن iPhone 15 Pro Max کیست؟

معمای رتیل آبی با رنگی درخشان و خیره‌کننده

کمتر از یک هفته تا اعلام برندگان جایزه نوبل 2023

آپدیت بزرگ ویندوز 11 با دستیار هوش مصنوعی کوپایلوت منتشر شد

داروی جایگزین ورزش از راه می رسد

ماهواره تصویربرداری «نور 3» در مدار 450 کیلومتری زمین قرار گرفت

بازگشت 3 فضانورد از ایستگاه فضایی بین‌المللی به زمین پس از یک سال

آزمایش اولین موشک فرازمینی در تونل باد

پایان کار اپلیکیشن Google Podcasts در 2024؛ کاربران به یوتوب موزیک مهاجرت کنند

ایمپلنت‌های مغزی پهن باند ارتباط مغز و رایانه را بهبود می‌دهند

ابداع آزمایشی ساده برای کمک به یافتن حیات در خارج از زمین

جیمز وب فاش کرد؛ سیاره احتمالا قابل سکونت، جو ندارد

تولید مدل ارزان اپل ویژن پرو لغو شد؟

تلسکوپ جیمز وب قانون‌شکنی‌ کهکشان‌های اولیه را رصد کرد

شیشه مایع است یا جامد؟

چرایی ممنوعیت واردات آیفون از نگاه مسؤولان

دستاورد تازه کاوشگر ناسا در مریخ!

ردمی Note 13R Pro در میان داده های گواهینامه 3C مشاهده شد

گمانه‌زنی دانشمندان در مورد تاریخ احتمالی انقراض انسان‌ها

هواوی از هدفون بی‌سیم فری بادز پرو 3 با باتری 30 ساعته رونمایی کرد

به‌روزرسانی دوم Starfield به همراه بهبودهای مختلف منتشر شد

موبایل ایرانی؛ از تولید داخل یا مونتاژ در داخل؟

تصویر روز ناسا؛ IC 4592، سحابی بازتابی سر اسب آبی‌رنگ

هواوی برای ایلان ماسک خط‌و‌نشان کشید

جعبه گشایی ایکس باکس سری اس مشکی یک ترابایتی

کالبدشکافی آیفون 15 پرو مکس از تعمیرپذیری پایین آن خبر می‌دهد

گلکسی S23 FE با قیمتی ارزان‌تر از نسل قبل در راه است

چت جی پی تی با آپدیت جدید می بیند، می شنود و حرف می زند

امشب تماشای ماه و زحل را از دست ندهید

جدیدترین تبلت اقتصادی سامسونگ با یک خبر خوب و یک خبر بد همراه خواهد بود

سونی هک شد؛ هکرها اطلاعات این شرکت را به فروش گذاشتند

عرضه کارت گرافیک MSI RTX 4090 SUPRIM LIQUID X با سیستم خنک‌کننده پیشرفته‌

انسان دارای دی‌ان‌ای گونه‌های منقرض‌شده‌ای مانند نئاندرتال‌ها است

مشکلات آیفون 15 پرو جنجال به پا کرد

پروژه «گیگا» بن‌سلمان، عربستان‌سعودی را از نو می‌سازد!

ساعت‌هایی که پرواز را برای خلبانان دشوار می‌کند!

مبارزه تا پای جان دو مرد عنکبوتی با ونوم را ببینید

بازی/ Super Cats؛ رقابت‌های مهیج گربه‌ها

چه تعداد ماهواره در فضا وجود دارند؟

تلگرام مانند وی‌چت به سوپراپلیکیشن تبدیل می‌شود

بازی/ Missile Escape؛ هواپیما را از موشک‌ها برهانید

چند رصد با تلسکوپ های خانگی از کهکشان های معروف

«اسرار نهنگ‌ها»؛ مستندی خیره‌کننده از اعماق اقیانوس

شیائومی 13T و 13T پرو با دوربین لایکا و تراشه‌های مدیاتک معرفی شدند

کشف یک کهکشان جدید با نگاه تیزبین تلسکوپ هابل

ارتباط اسرارآمیز زمین و ماه که از آن بی‌خبرید!

گوگل دست اپل و سامسونگ را از پشت می‌بندد

جریان خون در فضا تنبل می شود؟

مایکروسافت متخصص انرژی هسته‌ای استخدام می‌کند

چرا برخی بازی‌ها از استیم حذف می‌شوند؟