سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: رشد ۷۴ درصدی ثبت تعاونی های استان در سه ماهه اول ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال قبل

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تشکیل و ثبت تعاونی های گلستان در سه ماهه اول ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ۷۴ درصد رشد داشته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: دوران دفاع مقدس سند ماندگار دفاع از مرزهای کشور و هویت انقلاب اسلامی است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دومین نشست هماهنگی استقبال از کاروان راهیان نور و زائران اربعین حسینی در کردستان گفت: دوران دفاع مقدس سند ماندگار دفاع از مرزهای کشور و هویت انقلاب اسلامی است و باید در حفظ این میراث جاوید تلاش شود.

تیم ستارگان سورین قهرمان مسابقات والیبال ساحلی بانوان کارگر استان تهران شد

سیاست و بازاریابی - مراسم اختتامیه مسابقات والیبال ساحلی بانوان کارگر استان تهران در هفته مبارزه با مواد مخدر در مجموعه ورزشی والیبال ساحلی جنت‌آباد برگزار شد و تیم ستارگان سورین قهرمان این دوره از مسابقات شد.

پاسخ به پرسش‌های اشتغالی مخاطبان در نمایشگاه الکامپ

سیاست و بازاریابی - معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با برپایی غرفه در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ به پرسش‌های حوزه اشتغال مخاطبان پاسخ می‌دهد.

کاهش دو درصدی نرخ سود تسهیلات به تعاونی‌ها

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل بانک توسعه تعاون از کاهش دو درصدی نرخ سود تسهیلات به تعاونی‌ها در راستای حمایت از بخش واقعی و مردمی اقتصاد خبر داد.

اقناع‌سازی افکار عمومی؛ دستور کار مدیران استانی/ اشتغال، مهم‌ترین نیاز امروز کشور است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرجع رجوع مردم بودن برای حل و گره‌گشایی از مشکلات مردم را برای مدیران نعمت الهی دانست و گفت: درب اتاق مدیران استانی باید بدون تشریفات به روی مردم باز باشد.

ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور دانست و گفت: سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر شدند/ امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری

سیاست و بازاریابی - در همایش ملّی بهره‌وری ایران‌ از برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر به‌عمل آمد و تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری به امضاء رسید.

کریمی‌بیرانوند: ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی را حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور دانست و گفت: سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

تسهیل اعطای اینماد به مشاغل خانگی/ دارندگان مجوز مشاغل خانگی نیازی به دریافت پروانه کسب مجازی ندارند

سیاست و بازاریابی - رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تسهیل فرآیند اعطای اینماد، با تصویب ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و ابلاغ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: اعطای اینماد به مشاغل خانگی دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بدون نیاز به دریافت پروانه کسب از اتحادیه کسب‌وکار‌های مجازی عملیاتی شد.

یک میلیون و ۳۰۰ هزار کد ملّی در سامانه «رصد» ثبت شده است/ پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در کشور گفت: بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کد ملّی طی سال ۱۴۰۱ در سامانه کشوری «رصد» ثبت شده است.

«راه‌اندازی خانه محیط زیست» موضوع همکاری اداره های کار و محیط زیست سیستان و بلوچستان

سیاست و بازاریابی - اداره های کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محیط زیست سیستان و بلوچستان، با امضای تفاهمنامه ای، فصل مشترک همکاری ها را با موضوع "راه اندازی خانه محیط زیست" آغاز کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال از مهمترین اولویت‌ها و دغدغه‌های دولت سیزدهم است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه اشتغال از مهمترین اولویت ها و دغدغه های دولت سیزدهم است، گفت: در همین راستا این اداره کل آماده پشتیبانی از سرمایه گذاران، تعاونی های دانش بنیان و طرح های اشتغالزا در استان است و با تمام توان برای تحقق این مهم، تلاش خواهد کرد.

ایجاد قرارگاه جوانی جمعیت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: قرارگاه جوانی جمعیت، شروع برای یک حرکت تحول‌گرا و تعالی‌بخش در نظام سلامت و جمعیت پویا و سالم است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: ارتقای جایگاه کارگران به نفع تولید کشور است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین سی‌وچهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان اصفهان گفت: هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است که در آن دغدغه‌ها و مطالبات جامعه کارگری مطرح شود و علاوه بر پاسخ آن، گفت‌وگویی بین جامعه کار و تولید و دولت شکل گیرد.

بازدید معاون وزیر کار از بنگاه‌های اقتصادی ماکو

سیاست و بازاریابی - «علی‌حسین رعیتی‌فرد» معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از بنگاه‌های اقتصادی «قهوه ماگوش»، «پوشاک‌ گستر برسام» و «صنعت فرسازان» در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو در جریان آخرین وضعیت تولیدات آن‌ها قرار گرفت.

یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی شرکت‌های وابسته به وزارت کار در حوزه پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجموعه تفاهم‌نامه‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار از جمله تاپیکو با سایر بخش‌های خصوصی و دولتی در حوزه پتروشیمی یک میلیارد یورو سرمایه‌گذاری ارزی است.

رضوی‌کیا: روابط عمومی، طلیعه‌دار جنگ رسانه‌ها و ارتباطات است

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در عصر ارتباطات و در عرصه اطلاع‌رسانی، عنصری مؤثر به نام روابط‌عمومی، نقش طلیعه‌دار را در جنگ رسانه‌ها و ارتباطات ایفا می‌کند.

کریمی‌بیرانونداعلام کرد:صدور مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همراهی دولت مردمی تا پایان سال ۱۴۰۱ مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی صادر شد.

کریمی‌بیرانوند: مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی آنی صادر می‌شود/ جذب قریب ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات در سال ۱۴۰۱

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همراهی دولت مردمی تا پایان سال ۱۴۰۱ مجوز ۹۵ درصد مشاغل خانگی به صورت آنی صادر می‌شود.

لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال استانی/ مهم‌ترین رکن ایجاد اشتغال پایدار مهارت‌افزایی است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تشکیل قرارگاه‌های اشتغال به منظور پیشبرد اهداف حوزه اشتغال در استان‌ها تأکید کرد.

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل ۱۱۳ شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر ۸ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد تعاون از راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون خبر داد.

تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت تا پایان هفته آینده

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور از تدوین نهایی طرح ملّی مدارس تابستانی مهارت خبر داد و گفت: این طرح ملّی با همکاری و مشارکت سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور، وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی تا پایان هفته آینده نهایی می‌شود.

«طرح مدرسه تابستانه مهارت» اجرا می‌شود/ «مهارت» حلقه مفقوده در رشد تولید، افزایش بهره‌وری و ایجاد اشتغال

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای «طرح تابستانه مهارت» خبر داد و گفت: با آموزش مناسب و مدیریت اوقات فراغت، زمینه‌های ایجاد اشتغال فراهم می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایران اسلامی مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت مخابرات، گفت: تلاش های شبانه روزی کارگران کشور امروز باعث شده توسعه در همه عرصه‌های گوناگون اتفاق بیفتد و اگر امروز ایران اسلامی در بین کشورهای جهان نقش تعین کننده و تاثیر گزاری دارد، مرهون تلاش شبانه‌روزی کارگران کشور است.

راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون/ تشکیل ۱۱۳ شرکت تعاونی دانش‌آموزی با عضویت بالغ بر ۸۰۰ دانش‌آموز در سراسر کشور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل دفتر توسعه سرمایه‌گذاری اقتصاد تعاون از راه‌اندازی مراحل ثبت و تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون خبر داد.

بازگشت تعداد قابل توجهی از کارخانه‌های تعطیل‌شده به مرحله جدید تولید

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تمهیدات و تصمیم‌های مؤثر در دولت مردمی سیزدهم تعداد قابل توجهی از کارخانه‌هایی که به دلایل مختلف تعطیل‌شده بودند به مرحله جدید تولید بازگشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دیدار با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه تبیین امر به معروف و نهی از منکر در بین جامعه وظیفه همه نهادها، ادارات، سازمان‌ها، بخش خصوصی و آحاد مختلف مردم است، گفت: نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین خانواده ها و آموزش و پرورش از مهمترین اولویت ها است.

اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز برگزار شد

سیاست و بازاریابی - معاون اجتماعی و امور رفاهی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی متناظر در سال ۱۴۰۲ برای هماهنگی بین شهرستان‌ها و مناطق داخل استان خبر داد.

بیش از ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۲۲ هزار و ۴۶۴ نفر ساعت آموزش به جامعه کارگری و کارفرمایی گلستان ارائه شد که نتیجه آن کاهش حوادث ناشی از کار بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ارتباط مستقیم مسئولین با مردم راهکاری برای مردمی‌سازی دولت است

سیاست و بازاریابی - مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با سفر به مروست، در نماز عبادی و سیاسی جمعه این شهرستان پاسخگوی مردم بودند.

تحول در عرصه مهارت آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه ای/ ۳۵۰ هزار فرصت شغلی در سامانه ثبت شد

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح تحول نظام آموزش مهارت های فنی و حرفه ای با همکاری دستگاه‌های حوزه‌ آموزش در حال برنامه‌ریزی است.

شناسایی و ساماندهی ۵۲ کودک‌ کار در ایلام

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ۵۲ کودک کار طی سال گذشته در این استان شناسایی و ساماندهی شده و از خدمات مختلف بهره‌مند شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: تحقق تعهد اشتغال استان

سیاست و بازاریابی - منتخبین جامعه کار و تولید استان سمنان به همراه مدیران و اعضای شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان به مناسبت هفته کارگر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کردند.

ساير مطالب

اپل: سلامت باتری سری آیفون 15 دو برابر دیرتر از تخمین‌های قبلی به 80 درصد می‌رسد

ساخت دستگاه تشخیص عیوب موشک

سامسونگ فناوری‌های جدید صوتی را به گوشی‌ها و تبلت‌های خود می‌آورد

با هوش مصنوعی جدید ElevenLabs صدای تخیل خود را بشنوید!

هک سامانه‌های قوه قضاییه یک شایعه بود

اینستاگرام و یوتیوب در ایران رفع فیلتر می‌شوند؛ اما به‌شکلی عجیب

هشدار انجمن واردکنندگان موبایل به باشگاه استقلال؛ مراقب موبایل موسوی باشید

استفاده از فیلترشکن در ایران رسما ممنوع اعلام شد

وان پلاس واچ 2 به‌نمایش درآمد؛ رونمایی در MWC 2024

این گوشی های موتورولا به اندروید 15 آپدیت می‌شوند

بیش از 500 بازی Steam در سال گذشته به درآمد 3 میلیون دلاری رسیده‌اند

بازی/ Big Big Baller؛ هرچه سر راه‌تان هست ببلعید

اصلا شرکتی به نام کوروش کمپانی در ایران ثبت نشده است!

اسکرین‌شات‌گرفتن از عکس پروفایل واتساپ غیرممکن می‌شود

iOS دیگر امن‌ترین پلتفرم دنیا نیست!

نگاهی بر آینده‌ Xbox و مایکروسافت در گیمینگ

پنل OLED تاشو جدید سامسونگ استاندارد مقاومتی دریافت کرد

رونمایی گلکسی رینگ اپل را نگران کرده است

ارزش سهام سونی با کاهش چشم‌گیری مواجه شد

گوگل مجسمه جذاب نماد اندروید را برای فروش عرضه کرد

گلکسی A35 و گلکسی A55 وارد وب‌سایت سامسونگ شدند

این ناتینگ فون 2a است؛ کابوس گلکسی A55 با قیمت منطقی و هوش مصنوعی

بازی Assassin’s Creed Mirage میزبان حالتی پرتقاضا شد

پوکو X6 پرو در برابر گلکسی A54؛ کدام میان‌رده را بخریم؟

استفاده از فیلترشکن ممنوع شد

واتس‌اپ ظاهراً روی رابط کاربری جدیدی برای بخش استاتوس کار می‌کند

ادعای یک گروه هکری: سامانه قوه قضاییه را هک کرده‌ایم

شورای عالی فضای مجازی استفاده از فیلترشکن را ممنوع اعلام کرد

سایت بزرگترین گروه هکری جهان تصرف شد

این گوشی‌های پوکو به اندروید 15 آپدیت می‌شوند

توصیه اپل: آیفون خیس‌شده خود را داخل کیسه برنج قرار ندهید

وزارت صمت: کوروش کمپانی مجوز پیش‌فروش نداشت

آیفون 16 پرو و 16 پرو مکس احتمالاً در دو رنگ جدید از راه می‌رسند

اتحادیه اروپا علیه تیک‌تاک پرونده رسمی گشود

عملکرد تراشه Kirin سری میت 70 هواوی مشابه اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 است

وان پلاس واچ 2 با طراحی مشابه گلکسی واچ از راه می‌رسد

علت قطعی فیلترشکن ها در طی روزهای اخیر چیست؟

ریبوت Crazy Taxi یک بازی AAA خواهد بود

اپل ویژن پرو به کمک عکاسان آمده است!

بازی/ Battle Bay؛ نبرد در خلیج

نقدها و نمرات بازی Skull and Bones منتشر شدند

سخنرانی نخست وزیر سابق پاکستان از پشت میله‌های زندان با هوش مصنوعی!

براحتی با گلکسی AI عکس‌های سیاه و سفید خود را رنگی کنید

ویدیوی جذاب از کانسپت iOS 18 با الهام از visionOS

تماشای نبرد هوایی جنگ جهانی دوم به سبک بازی‌های کامپیوتری

برنامه/ شماره‌گیر و مدیریت مخاطبین

شیائومی گوشی خوش‌قیمت با پردازنده پرچمدار و 16 گیگابایت رم می‌سازد

گیم‌پلی جدیدی از No Rest For The Wicked منتشر شد

مشخصات گوشی اقتصادی جذاب سامسونگ افشا شد

قسمت سوم از بازسازی Final Fantasy 7 احتمالا در سال 2028 منتشر می‌شود

زمان رونمایی اپل ویژن پرو 2 لو رفت؟

این پاندا دو ایرباد در دل خودش دارد!

18 سال حکمرانی؛ سامسونگ باردیگر بزرگ‌ترین تولیدکننده تلویزیون در دنیا شد

گوشی تاشو هواوی برای رقابت‌ با گلکسی زد فلیپ 6 به میدان می‌آید

اگر یک سوزن یک گرمی با سرعت به زمین بخوره چی میشه؟

ZTE از گوشی تاشو Libero Flip با قیمت 420 دلار رونمایی کرد

تاریخ رونمایی تبلت Xiaomi Pad 6S Pro مشخص شد

گردهمایی مهندسان ناسا برای نجات «وویجر 1»

هوش مصنوعی به میان خودروسازان آمد

تاریخ رونمایی از گوشی تاشوی هواوی پاکت 2 مشخص شد

از پلی استیشن 6 و ایکس باکس بعدی توقع زیادی نداشته باشید!

هند ماهواره هواشناسی به فضا پرتاب کرد

کره زمین از مدار خارج می‌شود؟

کشف ایزوتوپ‌های جدید از عناصر سنگین خاکی کمیاب

تاریخ عرضه و مشخصات تبلت شیائومی پد 6S پرو رسماً اعلام شد

طراحی یکی از بخش‌های واتساپ پس از سال‌ها تغییر می‌کند

ساخت لباس مخصوص کودکان فلج مغزی

یک ارتش پنهان از سلول‌های قاتل آنفلوانزا در ریه کشف شد

تولید ایمپلنت‌های کارآمد و زیست تخریب‌پذیر

ارزش سهام سونی در یک هفته 10 میلیارد دلار سقوط کرد

گوشی‌ساز سرشناس چینی از بازار موبایل خارج می‌شود

اکتشافی که امید‌ برای یافتن حیات در منظومه شمسی بیرونی را قطع کرد

دستیابی محقق ایرانی به دانش بومی باتری لیتیومی با الکترولیت جامد

تصاویری از تسلکوپ هابل که مغزتان را منفجر می کند!

نتایج امیدبخش یک واکسن سرطان مبتنی بر آلبومین

ماهواره "پارس 1" آماده پرتاب به فضا در مدار 500 کیلومتری

مدار زمین می‌تواند جابجا شود

بهبود درمان سرطان با لیزر فوق سریع

دانشمندان اولین تصویر ساخت «بزرگراه سلولی» را منتشر کردند

شکارچی زباله‌های فضایی به مدار زمین رفت!

مشخصات رسمی دوربین شیائومی 14 اولترا منتشر شد

جریمه نیم میلیارد دلاری در انتظار اپل

جزئیات شگفت‌انگیز قلب در اپل ویژن پرو

کشف اسرار تحلیل رفتن استخوان در جاذبه صفر

بلومبرگ: با نسل دوم اپل ویژن پرو حداقل 18 ماه فاصله داریم

چین 3.3 میلیون ایستگاه 5G ساخت

زمین تخت نیست اما یک سیاره بزرگ‌تر تخت بوده

محققان یک قدم به درمان mRNA استنشاقی برای سرطان ریه نزدیک‌تر شدند

این گوشی های شیائومی را دارید؟ منتظر اندروید 15 نباشید

زارع پور مطرح کرد؛ تلاش برای حل مشکل گیمرها و بازی‌های تحریمی

امروز در فضا؛ دانشمندان سیاهچاله‌ای را درحال بلعیدن ستاره دیدند

نوتیفیکیشن‌های متوالی در اندروید 15 کمتر آزاردهنده خواهند بود

تاریخ بشر در مقایسه با عمر جهان هستی چقدر است؟

یک نوع روش درمان ژنتیکی خاص با کمک نانوذرات ابداع شد

ساخت حسگر دقیقی برای تشخیص فرمالدئید

برخورد با مافیای فیلترشکن بر عهده کدام نهاد است؟

گرافن موجب ارزان‌تر شدن بطری‌های پلاستیکی و افزایش استحکام آن‌ها می‌شود

مشخصات کلیدی iQOO Z9 5G در بنچمارک Geekbench مشاهده شد

اولین نشانه از پردازنده لونار لیک اینتل دیده شد

این ربات بهتر از هر کارگری بنایی می‌کند!