سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

کیشوندان شیعه و سنی قرن‌هاست که خویشاوندند

سیاست و بازاریابی - حجت‌الاسلام سید محمود علوی گفت: وحدت بین شیعه و سنی در کشورمان رویداد تازه ای نیست و وحدت، برادری و صمیمیت شیعه و سنی با خویشاوندی و قرابتی که با هم در طول این سالها داشته اند؛ زبانزد است.

قدردانی‌ مدیرعامل منطقه آزاد کیش از زحمات دکتر محمدرضا رضانیا، رئیس مرکز بهداشت کیش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با دکتر رضانیا، رئیس پیشین مرکز بهداشت کیش که به تازگی حکم پایان ماموریت خود را دریافت کرده است، از خدمات وی در زمان مسئولیت به طور ویژه در مدیریت درخشان همه‌گیری کرونا در جزیره‌ زیبای کیش، قدردانی کرد

اکران فیلم سینمایی غریب در کیش

سیاست و بازاریابی - فیلم سینمایی "غریب" با حضور "محمد حسین لطیفی" کارگردان این اثر، در جزیره کیش اکران می شود.

امتیازات ویژه برای ایثارگران و فرهنگیان جزیره کیش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: به منظور ارج نهادن به ایثارگران و مقام شامخ معلمان، تسهیلات ویژه در کارت کیشوندی برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.

برگزاری جشنواره قیس در جزیره کیش

سیاست و بازاریابی - همزمان با نخستین روزهای ماه ربیع الاول جشنواره قیس با هدف معرفی غذاهای محلی، بومی و دست‌سازه‌های بانوان فعال جزیره کیش برگزار شد.

اعلام ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جزیره کیش

سیاست و بازاریابی - سرپرست مدیریت فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری و گفتگو با اصحاب رسانه جزیره که صبح سه شنبه ٢٨ شهریور در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد، از شعار محتوایی "ما متحدیم" خبر داد و برنامه های متنوع این رویداد فرهنگی را تشریح کرد.

توجه سازمان منطقه آزاد کیش به ارتقاء سطح کیفی آموزش در مدارس جزیره

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از اختصاص برخی امکانات رفاهی از سوی سازمان به معلمان جزیره خبر داد و بر اهمیت ارتقاء سطح کیفی آموزش مدارس این منطقه در سال جدید تاکید کرد.

مدارس جزیره کیش مهیای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر پیگیری های سازمان، وضعیت رسیدگی و تجهیز فضاهای آموزشی در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید را مطلوب عنوان کرد.

راه اندازی دبیرستان های تخصصی در کیش

سیاست و بازاریابی - سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش از راه اندازی دبیرستان های تخصصی در سه حوزه تخصصی گردشگری، اقتصاد دیجیتال و علوم فضایی تا سال آینده در کیش خبر داد.

اقدامات بنیادین سازمان منطقه آزاد کیش در احیای محیط زیست دریا

سیاست و بازاریابی - به منظور ایجاد اکوسیستم های مصنوعی و کاهش فشار بر زیستگاه های طبیعی مرجانی با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش و اداره کل شیلات استان هرمزگان نصب ۶۰۰ زیستگاه مصنوعی در آبهای کیش آغاز شد.

معرفی ظرفیت‌های مناطق آزاد ایران در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق

سیاست و بازاریابی - جاذبه های تاریخی و گردشگری مناطق آزاد ایران همچنین ظرفیت‌های سرمایه گذاری حوزه گردشگری این مناطق، در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی سلیمانیه عراق معرفی می شود

سازمان‌ منطقه آزاد کیش و شیلات تفاهم نامه همکاری امضا کردند

سیاست و بازاریابی - تفاهم نامه همکاری بین سازمان شیلات ایران و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حفاظت و بهره برداری مسئولانه و پایدار از منابع آبزی و توسعه سرمایه گذاری و گردشگری دریایی در آبهای پیرامون کیش به امضاء رسید.

ضرورت حفظ شان و کرامت انسانی هدف اصلی مبارزه با مصرف مواد مخدر در کیش

سیاست و بازاریابی - هم افزایی و تعامل دستگاه ها با توجه به مواردی ازجمله هوشمند بودن، آزمایش جدی ، فعال بودن بخش رصد و به روز بودن آمارها عامل مهمی در مبازه با مواد مخدر در کیش به شمار می روند.

اقلیم کردستان عراق هم با ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری کیش آشنا شد

سیاست و بازاریابی - مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش: استاندار سلیمانیه و وزیر گردشگری اقلیم کردستان در بازدید از غرفه سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه عراق با ظرفیت های سرمایه گذاری این منطقه آشنا شدند.

جزیره کیش میزبان مرحله سوم مسابقه ملی نانو

سیاست و بازاریابی - سومین مرحله مسابقه ملی فناوری نانو با حضور ۳۰ برگزیده مقطع کارشناسی و مقاطع تحصیلات تکمیلی از ۶ تا ۱۰ شهریور جزیره کیش برگزار خواهد شد.

برقراری پرواز سلیمانیه به کیش و بالعکس در آینده ای نزدیک

سیاست و بازاریابی - مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از برقرای پرواز سلیمانیه به کیش ظرف دو ماه آینده خبر داد و آن را امری مهم برای آشنایی هر چه بیشتر با ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری کیش عنوان کرد.

انتصاب سرپرست جدید و اعضای هیأت امناء بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش

سیاست و بازاریابی - رحیم سرهنگی در حکمی امید براتی را به عنوان سرپرست بیمارستان کیش، مهدی ادیبان رییس هیئت امنا، محمد صادق مهدوی، محمودرضا محقق دولت آبادی و جلال نائلی به عنوان اعضای جدید هیئت امنای بیمارستان کیش منصوب کرد.

ابلاغ مصوبه بخشش جرائم تاخیر در پرداخت بدهی های سرمایه گذاران کیش

سیاست و بازاریابی - سازمان منطقه آزاد کیش در راستای حمایت از سرمایه گذاران؛ مصوبه دومین جلسه کمیسیون استمهال و وصول مطالبات سازمان مبنی بر بخشش جرائم تاخیر در پرداخت بدهی ها را ابلاغ کرد.

بازدید رحیم سرهنگی از بیمارستان کیش و تقدیر از پزشکان و کادر درمانی

سیاست و بازاریابی - به مناسبت گرامیداشت روز پزشک، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه برخی از معاونان و مدیران این سازمان، به دیدار پزشکان و کادر درمانی بیمارستان کیش رفتند.

ارتقاء جزیره کیش در عرصه پزشکی کشور با تعامل و همکاری سازمان و کادر پزشکی بیمارستان کیش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر میان سازمان و کادر پزشکی و درمانی فعال در بیمارستان جزیره را امری مهم در راستای رفع موانع و بهبود و ارتقاء وضعیت درمانی و دستیابی جزیره کیش به جایگاهی شایسته و والا در عرصه پزشکی کشور عنوان کرد.

عرضه دستاوردهای دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد تجاری_صنعتی در نمایشگاه "روایت خدمت /وعده، وفا" در تهران

سیاست و بازاریابی - نمایشگاه دستاوردها و فعالیت های دولت با هدف ارائه اقدامات و دستاوردهای دستگاه های اجرایی در دو سال فعالیت دولت مردمی سیزدهم از چهارم تا هفتم شهریور در تهران برگزار می شود.

اولین نگاه ما برای سرمایه گذاری در ایران،جزیره کیش است

سیاست و بازاریابی - لیلیان گئورگیان رئیس اتاق بازرگانی ارمنستان ضمن مثبت ارزیابی کردن شرایط منطقه آزاد کیش جهت سرمایه گذاری، برای همکاری های هرچه بیشتر در این زمینه اعلام آمادگی کرد.

استقبال گسترده شهروندان ارمنی از غرفه کیش

سیاست و بازاریابی - بیش از صد برگه تمایل به سفر کیش و سرمایه گذاری در این منطقه، توسط شهروندان ارمنی در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تکمیل شد.

کیش می تواند به کمپ تیم های ملی فوتبال تبدیل شود

سیاست و بازاریابی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بازدید از کمپ فوتبال کیش با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی جزیره، این منطقه را برای تبدیل به کمپ تیم های ملی فوتبال مطلوب برشمرد.

حضور سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه "روایت خدمت / وعده، وفا"

سیاست و بازاریابی - سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین نمایشگاه "روایت خدمت؛ وعده، وفا" که با هدف روایت خدمات و دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد حضور یافته است.

افتتاح چند طرح توسط سازمان منطقه آزاد کیش در هفته دولت

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تلاش برای حضور ریاست محترم جمهور کشور در افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.

درخشش کیش در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی "نمایشگاه ارمنستان"

سیاست و بازاریابی - غرفه سازمان منطقه آزاد کیش با نقش محوری و تاثیر گذار در نمایشگاه "ایروان اکسپو" با معرفی شایسته فرصت های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی این منطقه در جذب سرمایه گذاران خارجی، خوش درخشید.

گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجائی و باهنر در کیش

سیاست و بازاریابی - مسوولان جزیره کیش در مراسم عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام؛ بار دیگر با آرمان های امام راحل، بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، شهدای دفاع مقدس، امنیت، مدافع حرم و سلامت تجدید پیمان کردند.

دیدار مردمی رحیم سرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار مردمی که معاونان و مدیران عامل شرکت های تابعه نیز حضور خواهند داشت از نزدیک به درخواست ها و مشکلات ساکنان این منطقه رسیدگی می کنند.

همه روزهای خدمت، روز دولت است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تاکید بر ارائه خدمات شایسته به عموم مردم جامعه؛ همه روزهای خدمت را روز دولت معرفی کرد که به طور حتم با بهره گیری از تجربیات به دست آمده در طول سال های گذشته می توانیم به نحو مطلوب وظایف محوله خود را انجام دهیم.

تلاش همه جانبه جهت رفع مشکلات، نقطه عطف دیدار مردمی مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش

سیاست و بازاریابی - مشکلات و در خواست های ۹۰ نفر از کیشوندان با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونین، مدیران و مدیران عامل شرکت‌های تابعه بررسی شد.

ساير مطالب

کیش؛ پایتخت فناوری نانوی ایران

ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش و فضاهای آموزشی مدارس با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش

انتصاب مشاور و سرپرست اداره کل حراست جدید سازمان

رضایت مردم، ملاک ارزیابی عملکرد ادارات کیش است

اعزام زائران اربعین حسینی از کیش

ابتکار سازمان منطقه آزاد کیش برای حل مساله‌ی کمبود بلیت: کیشوندان به این شماره پیامک بدهند

کیش میزبان مسابقات دو و میدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا

برگزاری مراسم ویژه پیاده روی و عزاداری ظهر اربعین

پیام تسلیت رحیم سرهنگی به مناسبت اربعین حسینی

توزیع گوشت قرمز منجمد با قیمت تعادلی در جزیره کیش

ابلاغ نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری در کیش

اعطای امتیاز تیم فوتبال لیگ دو به جزیره کیش

الزام مالکان خودرو در کیش به تهیه کارت سوخت شخصی

برگزاری مراسم پیاده روی و عزاداری جاماندگان اربعین حسینی در کیش

رقابت شرکت های بزرگ جهانی برای حضور در نمایشگاه cifit2023 چین

اعلام ساعات کاری بانکها و موسسات مالی و اعتباری در کیش

برگزاری کارگاه آموزشی تئاتر در کیش

کیش همچنان در صدر مناطق آزاد

ابلاغ نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری در کیش

ابتکار سازمان منطقه آزاد کیش برای حل مساله‌ی کمبود بلیت: کیشوندان به این شماره پیامک بدهند

اعزام زائران اربعین حسینی از کیش

رضایت مردم، ملاک ارزیابی عملکرد ادارات کیش است

انتصاب مشاور و سرپرست اداره کل حراست جدید سازمان

ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش و فضاهای آموزشی مدارس با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش

کیش؛ پایتخت فناوری نانوی ایران

تلاش همه جانبه جهت رفع مشکلات، نقطه عطف دیدار مردمی مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش

گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجائی و باهنر در کیش

درخشش کیش در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی "نمایشگاه ارمنستان"

افتتاح چند طرح توسط سازمان منطقه آزاد کیش در هفته دولت

افتتاح دستاوردهای حوزه های مختلف با حضور رئیس جمهور به مناسبت هفته دولت در کیش

افتتاح نمایشگاه "روایت خدمت /وعده، وفا" در تهران

گپ و گفت معاون اقتصادی کیش با فعالان اقتصادی ارمنستان

کیش می تواند به کمپ تیم های ملی فوتبال تبدیل شود

استقبال گسترده شهروندان ارمنی از غرفه کیش

اولین نگاه ما برای سرمایه گذاری در ایران،جزیره کیش است

عرضه دستاوردهای دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد تجاری_صنعتی در نمایشگاه "روایت خدمت /وعده، وفا" در تهران

وزیر اقتصاد ارمنستان: با خانواده برای تفریح به کیش می‌آیم

معرفی بسته های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش در رویداد "ایروان اکسپو"

ارتقاء جزیره کیش در عرصه پزشکی کشور با تعامل و همکاری سازمان و کادر پزشکی بیمارستان کیش

تبادل گردشگر میان کیش، اقلیم کردستان و عراق در آینده نزدیک

بازدید رحیم سرهنگی از بیمارستان کیش و تقدیر از پزشکان و کادر درمانی

ابلاغ مصوبه بخشش جرائم تاخیر در پرداخت بدهی های سرمایه گذاران کیش

جمال آریایی عضو هیات مدیره"غیر موظف"شرکت آب و برق کیش شد

جمال آریایی عضو هیات مدیره"موظف"شرکت آب و برق کیش شد

انتصاب سرپرست جدید و اعضای هیأت امناء بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش

نام نویسی بیش از 700 نفر برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی

برقراری پرواز سلیمانیه به کیش و بالعکس در آینده ای نزدیک

جزیره کیش میزبان مرحله سوم مسابقه ملی نانو

اقلیم کردستان عراق هم با ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری کیش آشنا شد

حس خوب تعامل و همکاری در بازدید رحیم سرهنگی

ضرورت حفظ شان و کرامت انسانی هدف اصلی مبارزه با مصرف مواد مخدر در کیش

سازمان‌ منطقه آزاد کیش و شیلات تفاهم نامه همکاری امضا کردند

معرفی ظرفیت‌های مناطق آزاد ایران در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق

اقدامات بنیادین سازمان منطقه آزاد کیش در احیای محیط زیست دریا

خبر خوش سازمان منطقه آزاد کیش برای بازاریان/ رونق کسب و کارها در کوتاه‌ترین زمان با "مرجان"

سرهنگی: در کیش، «جایگاه» به معنای منزلت نیست؛ به معنای مسئولیت است

الزام صاحبان شناورهای صیادی، تفریحی و خدماتی کیش به اخذ مجوز فعالیت

برگزاری دوره های آموزش و بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش

تجهیز مدارس کیش برای مهر؛ همه چیز آماده‌ی حضور دانش‌آموزان است

تاکید شورای عالی امنیت ملی درباره مدیریت حاکمیتی شبکه توزیع انرژی/ شرکت‌های خصوصی تخلف نکنند

سازمان منطقه آزاد کیش در کانون تعاملات با فعالان صنعت گردشگری

برگزاری جشنواره قیس در جزیره کیش

آموزش، مشارکت مردمی و ارتقا ایمنی، عوامل موثر در مدیریت بحران

در جزیره کیش به جای "آمادگی بحران " به دنبال "آمادگی پیش از بحران" هستیم

خبرنگاران در ثبات امنیت و بازدارندگی جرایم نقش بسزایی دارند

خبرنگار، محرک جامعه به سمت پیشرفت است

کیش می‌تواند الگوی حکمرانی رسانه‌ای کشور باشد

انتصابات جدید در معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش

کیش؛ جزیره‌ی بدون قطعی برق

برگزاری ویژه برنامه عزاداری دهه سوم ماه محرم در جزیره کیش