سیاست و بازاریابی
حباب سکه ترکید/پیش‌بینی ثبات قیمت‌ها تا شروع سال نو میلادی
یکشنبه 2 دی 1397 - 8:47:15 AM
باشگاه خبرنگاران جوان
بازاریابی-ابراهیم محمدولی، رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران از کاهش حباب سکه در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون سقوط قیمت سکه و ارز موجب شده است که حباب سکه در بازار کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه حباب سکه امامی در بازار 250 هزار تومان است، افزود:مدیریت و سیاست بانک مرکزی در بسته ارزی توانسته بازار را مدیریت کند.


بیشتر بخوانید: بسته ای برای تنظیم بازار سکه و طلا تهیه شود 


رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران، درباره وضعیت طلا و سکه در روزهای آتی تشریح کرد: باتوجه به اینکه طی چند ماه اخیر مسئولان بانک مرکزی نگاه ویژه‌ای به بازار داشتند وضعیت بازار مناسب است و امید می‌رود که این روند ادامه داشته باشد.

به گفته محمدولی، باتوجه به اینکه انس طلا افزایش قیمت داشته است، اما تاثیر آن بر بازار داخلی کم است.

پیش‌بینی ثبات قیمت‌ها تا شروع سال نو میلادی

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف افزود: در طول یک هفته اخیر با توجه به کاهش قیمت ارز و کاهش تقاضا برای خرید سکه، قیمت سکه 5 درصد و قیمت طلا 3 درصد کاهش قیمت داشته است که بدین ترتیب حباب سکه برای هر قطعه حدود 370 هزار تومان رسید، این در حالی است که حباب سکه در اوایل هفته گذشته حدود 400 هزار تومان بوده است.

کشتی‌آرای در پایان گفت: به نظر می‌رسد در دو روز آینده قیمت‌ها پایدار بماند، اما در روز دوشنبه با توجه به پایان سال میلادی نوساناتی را روی قیمت جهانی طلا داشته باشیم.

گفتنی است، دوماهی است که بازار از تب و تاب افتاده و آرام شده است، تا آنجا که قیمت‌ سکه از 5 میلیون تومان به سه میلیون رسیده که امیدواریم این روند کاهش در بازار ادامه داشته باشد.


http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/61930/حباب-سکه-ترکید-پیش‌بینی-ثبات-قیمت‌ها-تا-شروع-سال-نو-میلادی
بستن   چاپ