سیاست و بازاریابی
بهره‌مندی 100 درصدی مناطق حاشیه مشهد از خدمات گازرسانی
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 11:14:23
سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: محلات هدف و مناطق کمتربرخوردار شهر مشهد که در قالب طرح بازآفرینی شناخته شدند، زیر پوشش 100 درصدی خدمات گازرسانی قرار گرفتند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری اظهار کرد: مطابق اعلام ستاد بازآفرینی استان، 72 محله هدف (کمتر برخوردار) در شهر مشهد وجود دارد و شرکت گاز تاکنون به متقاضیان واجد شرایط قانونی این مناطق 100 درصد خدمات گازرسانی شامل 143 هزار و 88 علمک گاز ارائه کرده است.
وی با اشاره به سیاست‌های کلی نظام و تأکیدات مبنی بر تسهیل در ارائه خدمات به مناطق حاشیه شهر مشهد، افزود: تاکنون گازرسانی به 467 هزار و 714 مشترک در مناطق هدف مشهد انجام شده که تعداد 5583 مورد زیر پوشش کمیته امداد یا بهزیستی به‌طور رایگان از انشعاب گاز بهره‌مند شده‌اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: باتوجه به رشد روزافزون جمعیت شهر مشهد و نیاز به تقویت شبکه گازرسانی، طرح‌های بازآفرینی و بازنگری شبکه گازرسانی این شهر در حال اجراست که همسو با آن تاکنون 33 ایستگاه جدید گازرسانی اجرا شده است و 13 ایستگاه دیگر نیز در مناطق هدف مشهد در برنامه ساخت هستند، همچنین دو طرح خط تغذیه و خط انتقال تقویتی جنوب این شهر نیز در دست حال اجراست.
افتخاری یادآور شد: 100 درصد جمعیت مناطق بازآفرینی در مشهد مجوزهای قانونی گازرسانی دارند و شرکت گاز هیچ‌گونه محدودیتی برای ارائه خدمات به واحدهایی که قادر به ارائه مجوزهای قانونی باشند، ندارد. جمعیت حاشیه‌نشین شهر مشهد بیش از یک میلیون و 300 هزار نفر تخمین زده می‌شود که این تعداد جمعیت به تنهایی از جمعیت 12 استان کشور بیشتر است.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/200000/بهره‌مندی-100-درصدی-مناطق-حاشیه-مشهد-از-خدمات-گازرسانی
بستن   چاپ