سیاست و بازاریابی
به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Fallout 76 منتشر شد
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 13:45:08
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - گیم فا / شرکت سازنده‌ی بازی Fallout 76 امروز هم دست به انتشار به‌روزرسانی دیگری برای این عنوان زد که دریافت آن برای تمام هواداران الزامی خواهد بود. همچنین امروز جزئیاتی در خصوص این به‌روزرسانی نیز عرضه شده است.
شرکت بتسدا (Bethesda) در روزهای اخیر از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی دیگری برای بازی Fallout 76 خبر داده بود و حال این اتفاق رخ داده است. انتشار به‌روزرسانی Steel Reign در چند روز گذشته، با بازخوردهای مثبت و منفی فراوانی از سوی طرفداران روبه‌رو شد. عده‌ی زیادی از بازی‌بازان عقیده داشتند که این به‌روزرسانی مشکلات بی‌شماری را به بازی اضافه می‌کند. حال به نظر می‌رسد که تیم سازنده قصد دارد تا اشتباهات خود را جبران نماید.
به‌روزرسانی جدید بازی Fallout 76 نیز به رفع بسیاری از مشکلات می‌پردازد. این ایرادات بیشتر به سیستم مبارزات و کمپ‌ بازی مربوط می‌شوند و اکنون به حداقل رسیده‌اند. البته گیم‌پلی این عنوان نیز مشکلاتی در خود داشت که به وسیله‌ی این به‌روزرسانی تا حد زیادی برطرف می‌گردد. ظاهرا در روزها گذشته بسیاری از بازی‌بازان درخواست‌هایی مبنی بر برطرف‌سازی این نواقص داشته‌اند و عرضه‌ی این به‌روزرسانی هم به همین دلیل بوده است. حال طرفداران قادر هستند تا با خیال راحت‌تری این بازی را ادامه دهند. از دیگر خصوصیات این به‌روزرسانی می‌توان به رفع باگ‌های مربوط به عملکرد دشمنان، چالش‌ها و رویداد‌ها و صدای این اثر اشاره داشت.
بسیاری از افراد با سری Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های گوناگون آن را بر روی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این فرنچایز Fallout 76 نام دارد که با ژانر اکشن خود می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افراد باشد.
این بازی ابتدا در سال 2018 میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شد و طولی نکشید که طرفداران این فرنچایز را به خود جذب کرد.
بد نیست بدانید که شرکت بتسدا به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته است.
به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199988/به‌روزرسانی-جدیدی-برای-بازی-Fallout-76-منتشر-شد
بستن   چاپ