سیاست و بازاریابی
نسخه‌ نسل نهمی The Elder Scrolls Online تاخیر خورد
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 13:44:14
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - گیم فا / شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیوی زنی‌مکس مدیا (ZeniMax Media) اعلام کردند که نسخه‌ی نسل نهمی بازی The Elder Scrolls Online با یک هفته تاخیر و در تاریخ 25 خرداد 1400 (15 ژوئن 2021) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس عرضه خواهد شد.
طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی زنی‌مکس مدیا به منظور احتیاط از عدم ایجاد مشکل در نسخه‌ی نسل نهمی The Elder Scrolls Onlime که قرار بود همزمان با به‌روزرسانی بزرگ Blackwood منتشر شود، انتشار آن را یک هفته به تعویق انداخته است.
بیانیه‌ی جدید این استودیو به شرح زیر است: «ما تصمیم گرفتیم که نسخه‌ی بهبود یافته‌ و نسل نهمی The Elder Scrolls Online را با یک هفته تاخیر منتشر کنیم. بنابراین ما این نسخه را همزمان با به‌روزرسانی Blackwood منتشر نخواهیم کرد. ما از مشکل پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم، اما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه چیز در این زمان بدون مشکل انجام شود. از همه‌ی شما به خاطر پشتیبانی و حمایت‌های مداومتان سپاسگزاریم.»
نسخه‌ی نسل نهمی بازی The Elder Scrolls Online در حالت Performance، بر روی نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های برتر این نسخه نسبت به نسخه‌های نسل هشتمی می‌توان به افزایش فواصل، بافت‌های با وضوح بالا، بهبود سایه‌ها، بهبود انعکاس‌ها و بارگذاری سریع اشاره کرد.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199986/نسخه‌-نسل-نهمی-The-Elder-Scrolls-Online-تاخیر-خورد
بستن   چاپ