سیاست و بازاریابی
نام وان پلاس نورد 2 در سایت رسمی این شرکت دیده شد
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 13:42:43
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - زومیت / به‌تازگی نام وان پلاس نورد 2 در بخش سؤالات متداول وب‌سایت وان پلاس ذکر شده است و احتمال دارد پیش از تاریخ 8 مهر 1400 رونمایی شود. 
گوشی هوشمند وان پلاس نورد (OnePlus Nord) در تیرماه 1399 معرفی و در ماه آگوست (مرداد و شهریور 1399) راهی بازار شد. حالا به اواخر ماه می (خرداد 1400) نزدیک می‌شویم و هنوز اطلاعات زیادی درباره‌ی جانشین وان پلاس نورد فاش نشده است؛ اما به این معنی نیست که جانشین آن معرفی نخواهد شد.
طبق تصویری که‌ در پایین مشاهده می‌کنید، نام نورد 2 در بخش سؤالات متداول وب‌سایت وان پلاس و در نسخه‌ی تبلیغاتی جدید Stadia Premiere Edition که در انگلستان، آلمان و فرانسه در حال اجرا است، ذکر شده است.

سیاست و بازاریابی


همان‌طور که مشاهده می‌کنید، متن کاملا واضح و فاقد رمز و مفاهیم پنهانی است و این تبلیغات تا 30 سپتامبر (8 مهر 1400) ادامه دارد.
بر اساس شایعات، به‌ نظر می‌رسد وان پلاس نورد 2 به تراشه‌ی دایمنسیتی 1200 مدیاتک مجهز شود. در سال‌های گذشته شایعات زیادی درباره‌ی وان پلاس با بهره‌گیری از تراشه‌ی ساخت کوالکام شنیدیم؛ اما هرگز این اتفاق رخ نداد و اگر این کار انجام شود، حرکتی بی‌سابقه خواهد بود.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199983/نام-وان-پلاس-نورد-2-در-سایت-رسمی-این-شرکت-دیده-شد
بستن   چاپ