سیاست و بازاریابی
برنامه پشتیبانی از بازی Dead by Daylight تا پایان سال اعلام شد
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 13:37:13
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - گیم فا / استودیوی سازنده‌ی بازی Dead by Daylight از برنامه‌های خود تا پایان سال برای این عنوان رونمایی کرد. ظاهرا این تیم قصد دارد تا پشتیبانی بسیار خوبی از این اثر داشته باشد.
امروز مصاحبه‌ای با اعضای تیم سازنده‌ی بازی Dead by Daylight صورت گرفت و در جریان آن از برنامه‌های این تیم تا پایان سال با خبر شدیم. اگر از دوستداران این بازی باشید، حتما می‌دانید که برای نخستین بار در سال 2016 میلادی عرضه شد و به محبوبیت فراوانی هم دست پیدا کرد.
با این که پنج سال از انتشار این بازی می‌گذرد اما هنوز هم عده‌ی زیادی به تجربه‌ی آن می‌پردازند و رضایت دارند. تیم سازنده هم پشتیبانی خوبی از این عنوان داشته و به انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی زیادی پرداخته است. حال سازندگان برنامه‌هایی برای ششمین سال هم دارند که امروز تا حد زیادی از آن‌ها رونمایی شد.
به نظر می‌رسد که در وهله‌ی اول قرار است محتویاتی از مجموعه‌ی Resident Evil به بازی Dead by Daylight اضافه گردد. البته تیم سازنده در گذشته قول انجام این کار را به بازی‌بازان داده بود و اکنون در حال محقق شدن است. شخصیت‌هایی نظیر Leon Kennedy، Jill Valentine و Nemesis به این اثر خواهند آمد که نباید آن‌ها را به سادگی از دست داد.
علاوه‌بر افراد فوق، کاراکترهای دیگری هم به بازی Dead by Daylight اضافه خواهند شد و بازی‌بازان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود و سازندگان قصد دارند تا چند رویداد را به این بازی بیاورند. بازی‌بازان با شرکت در این رویدادها می‌توانند خود را چبه چالش کشیده و در صورت پیروزی، امتیازاتی را هم کسب نمایند.
البته هنوز از ماهیت این رویدادها اطلاعی در دست نیست و باید منتظر اخبار بیشتر در روزهای و ماه‌های پیش رو باشیم. ساخت چند به‌روزرسانی کوچک هم در دستور کار قرار دارد تا علاوه‌بر رفع مشکلات، شاهد اضافه شدن محتویات تازه‌ای هم باشیم. این محتویات به بخش‌ها و آیتم‌های این اثر مربوط می‌شوند.
استودیوی بیهیویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive) که وظیفه‌ی ساخت بازی Dead by Daylight را به عهده داشته، اعلام کرده است که جزئیات مربوط به محتویات فوق را خیلی زود به دست طرفداران خواهد رساند. پس در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
Dead by Daylight از سری عناوین هیجان‌انگیز در ژانرهای وحشت و بقا است که در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199982/برنامه-پشتیبانی-از-بازی-Dead-by-Daylight-تا-پایان-سال-اعلام-شد
بستن   چاپ