سیاست و بازاریابی
بازی‌های رایگان جدید پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 13:37:05
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - گیم فا / اگرچه به احتمال زیاد در هفته‌ی جاری شاهد رونمایی از بازی‌های رایگان ماه ژوئن پلی‌استیشن پلاس خواهیم بود، اما ظاهراً به تازگی عناوین در نظر گرفته شده برای ماه ژوئن فاش شده‌اند. حال وب‌سایت اسپانیایی Areajugones که بازی‌های پلی‌استیشن پلاس ماه قبل را نیز به درستی اعلام کرده بود، فهرست بازی‌های ماه ژوئن را منتشر کرده است.
طبق گزارش این وب‌سایت، بازی‌های رایگان ماه ژوئن پلی‌استیشن پلاس شامل Star Wars: Squadrons و عنوان جدید Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown برای پلی‌استیشن 4 و بازی جدید مخفی کاری Operation: Tango برای پلی‌استیشن 5 می‌شوند.
بازی Star Wars: Squadrons دیگر نیاز به معرفی ندارد. اثر جدید استودیوی موتیو (Motive Studios) تجربه‌ی قرار گرفتن در نبرد‌های هوایی را به طرفداران دنیای Star Wars ارائه می‌دهد.
از طرف دیگر، اگرچه مدت زمان زیادی از عرضه‌ی Virtua Fighter 5 می‌گذرد، اما Ultimate Showdown یک نسخه‌ی بازسازی شده است که مخصوص مسابقات رقابتی eSport ساخته شده است.
در نهایت، Operation: Tango یک عنوان Co-op مخفی کاری است که موانع چالش برانگیزی را بر روی مسیر دو بازی‌باز قرار می‌دهد. در این عنوان، شما باید با همکاری دوست خود از چالش‌های متفاوتی عبور کنید.
البته مثل همیشه، این خبر را به عنوان شایعه در نظر بگیرید. حتی با در نظر گرفتن سابقه‌ی وب‌سایت Areajugones، باز هم احتمال تغییر در برنامه وجود دارد. به هر حال، به زودی شاهد معرفی رسمی عناوین ماه ژوئن خواهیم بود.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199980/بازی‌های-رایگان-جدید-پلی‌استیشن-پلاس-مشخص-شدند
بستن   چاپ