سیاست و بازاریابی
دل سرویس (L.P.S) نمایندگی مجاز DELL در ایران
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 03:30:28
زومیت
سیاست و بازاریابی - دل سرویس (L.P.S) نمایندگی مجاز DELL با سابقه‌ای بیش از یک دهه ، اولین مرکز در زمینه خدمات و تعمیرات تخصصی لپ‌تاپ دل در ایران است.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات دل، تعمیرات DELL ، سرویس و نگه‌داری، تأمین قطعات و لوازم جانبی محصولات دل شامل: (لپ‌تاپ ، نوت بوک و کامپیوتر رومیزی) مهم‌ترین خدمات دل سرویس (L.P.S) است. این مرکز با بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات و همچنین بهترین و مجرب‌ترین متخصصان در خدمت کاربران است. تمامی لپ‌تاپ‌های مشتریان به محض ورود، تست و ایرادیابی شده و در صورت قابل تعمیر بودن به‌صورت اورژانسی، در حضور مشتری تعمیر شده و با فاکتور و گارانتی رسمی تحویل داده می‌شود و اگر تشخیص داده شود لپ‌تاپ شما دارای ایرادات پیچیده و زمان‌بر است، رسید رسمی و معتبر صادر و تحویل داده می‌شود . کلیه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری که این مرکز به مشتریان خود ارائه می‌دهد، به‌صورت تحویل سریع بوده و در زمان حداقل 1 ساعت و حداکثر 48 ساعت تحویل داده می‌شود (به‌استثناء لپ‌تاپ‌هایی که قطعاتشان در شرکت موجود نباشد ). همچنین تعمیرات لپ‌تاپ دل در این مرکز دارای گارانتی معتبر و کتبی 4 ماهه است که این امر حکایت از تضمین کیفیت و پایداری ارائه خدمات و تعمیرات نوت بوک دل دارد . قسمتی از خدماتی که مرکز نمایندگی دل به مشتریان خود ارائه می‌دهد به شرح زیر است :

سیاست و بازاریابی

تعمیر مادربرد کلیه لپ‌تاپ‌های دل حتی اگر از نظر تعمیرگاه‌های غیرمجاز و متفرقه غیرقابل تعمیر تشخیص داده شده باشند . این مرکز بعد از مراحل تست و ایرادیابی اگر تشخیص دهد نوت بوک شما غیر قابل تعمیر است، تعویض مادربرد را با هماهنگی های لازم انجام می‌دهد . مادربرد لپ‌تاپ‌های دل شامل سری : ( INSPIRON – VOSTRO – LATITUDE ) و… است که با بهترین قیمت و با گارانتی معتبر ارائه می‌شود . تعویض مادربرد لپ‌تاپ‌های دل فقط داخل این مرکز انجام می‌شود، به دلیل اینکه تمامی قطعات جانبی تست شده و در نهایت برچسب گارانتی خورده است . تعویض انواع تراشه (گرافیک – شمالی – جنوبی و …) صددرصد NEW و تحویل در سریع‌ترین زمان ممکن ( حداکثر24 ساعت ). تعویض و تعمیرات مانیتور لپ‌تاپ دل ( LED – LCD ) ، تعمیرات LCD ( LCD ) ، تعمیر ال‌ای‌دی ( LED ) ، تعمیر فلورسنت و های ولتاژ مانیتور تعمیرات تخصصی نوت بوک DELL تعمیرات و تعویض انواع کارت مودم – کارت شبکه کابلی و کارت شبکه وایرلس ( WiFi ) تعویض و تعمیرات درایو لپ‌تاپ از جمله دی وی دی رایتر DVDROM – DVDRW و بلوری رایتر BDROM – BDRW تعمیر و تعویض کیبورد لپ‌تاپ ، تعمیرات تاچ پد و فینگرپرینت، تعمیر فن لپ‌تاپ یا تعویض فن لپ‌تاپ در صورت غیر قابل تعمیر بودن، تعمیر لولای لپ‌تاپ و در صورت غیر قابل تعمیر بودن تعویض لولای لپ‌تاپ در هر مدل برداشتن رمز سخت‌افزاری بایوس (BIOS) و رمز نرم‌افزاری سیستم‌عامل (OS) مشاوره و ایرادیابی لپ‌تاپ دل شما طبق تعرفه توسط کارشناسان ما صورت می‌گیرد. L.P.S به شما این اطمینان را می‌دهد که لپ‌تاپ دل شما در هر مدل که باشد و دچار هرگونه نقص و ایراد شود چه جزئی و چه کلی، این مرکز بهترین خدمات را برای تعمیر لپ‌تاپ و جهت آسودگی خیال شما گارانتی کتبی ارائه می‌کند. همچنین کلیه دستگاه‌های تعمیرشده در این مرکز شامل سرویس رایگان است که سرویس داخلی لپ‌تاپ و خدمات نرم‌افزاری جزو آن است. شرکت دل سرویس (L.P.S) نمایندگی مجاز DELL این افتخار را دارد که در زمینه ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش آماده همکاری و عقد قرارداد با شرکت‌ها – ارگان ها – نهادهای دولتی و فروشگاه‌ها است . همچنین فروشگاه L.P.S یکی از بزرگ‌ترین و کاملترین فروشگاه قطعات و لوازم جانبی لپ‌تاپ دل در ایران است . نمونه‌ای از قطعات و لوازم جانبی : آداپتور اورجینال لپ‌تاپ دل – باتری لپ‌تاپ دل – انواع LED و LCD لپ‌تاپ DELL کیبورد لپ‌تاپ دل – قاب لپ‌تاپ دل – مادربرد لپ‌تاپ دل – رم و پردازنده لپ‌تاپ دل – درایو لپ‌تاپ دل و … در انتها توصیه می‌کنیم جهت مشاهده خدمات و محصولات دل سرویس به سایت www.lpsgroup.co مراجعه کنید.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199962/دل-سرویس-(LPS)-نمایندگی-مجاز-DELL-در-ایران
بستن   چاپ