سیاست و بازاریابی
آپدیت MIUI 12.5 شیائومی Mi 9 SE به صورت جهانی ارائه شد
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 03:11:26
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - ترنجی / نام رابط کاربری اختصاصی شیائومی، MIUI است. مدتی پیش، این غول فناوری چینی، از نسخه میان نسل خود، با نام MIUI 12.5 رونمایی کرد. این به روزرسانی، بیشتر در چین عرضه شد. اما شیائومی کم کم در حال تمرکز بر ارائه آپدیت به صورت جهانی است. به همین ترتیب، آپدیت MIUI 12.5 شیائومی Mi 9 SE به صورت جهانی ارائه شد.
شیائومی Mi 9 SE
شیائومی در سال ٢0١٩ میلادی، سری شیائومی Mi 9 خود را رونمایی کرد. اما یکی از اعضای مهم و کلیدی این سری در بازار میان رده‌ها، Mi 9 SE بود. این گوشی، از مشخصات برجسته‌‌ای مانند تراشه Snapdragon 712 و دوربین اصلی سه گانه 4٨ مگاپیکسلی بهره مند بود.
این گوشی، در ابتدا با سیستم عامل اندروید ٩ و رابط کاربری MIUI 10 پیش فرض ارائه شده بود. پس از گذشت مدتی، این گوشی به روزرسانی سیستم عامل اندروید ١٠ و رابط کاربری MIUI 12 را نیز دریافت کرد. اما به نقل MIUI Download، زمان انتشار رابط کاربری MIUI 12.5 بر پایه اندروید ١١ برای این گوشی فرا رسیده است. پیش از این، در مورد ارائه به روزرسانی MIUI 12.5 برای این گوشی در چین گفته بودیم. اما در نهایت، شیائومی به سراغ انتشار آپدیت MIUI 12.5 شیائومی Mi 9 SE به صورت جهانی رفته است.
آپدیت MIUI 12.5 شیائومی Mi 9 SE به صورت جهانی و پایدار
به تازگی، برخی از کاربران شیائومی Mi 9 SE، خبر از دریافت به روزرسانی رابط کاربری MIUI 12.5 داده‌اند. این به روزرسانی، بر پایه نسخه یازدهم سیستم عامل اندروید عرضه شده است. نسخه عرضه شده، پایدار و نهایی است. شیائومی Mi 9 SE شما، با نصب این به روزرسانی، به نسخه فریمور “V12.5.1.0.RFBMIXM” ارتقاء خواهد یافت.
حجم حدودی دانلود این به روزرسانی، حدود ٢.٣6 گیگابایت است. این حجم، کمی کم‌تر از آپدیت MIUI 12.5 گوشی‌های دیگر شیائومی است. اسم رمز شیائومی Mi 9 SE، همان Grus است. پیشنهاد می‌شود که در صورت دریافت این به روزرسانی، آن را دانلود و نصب کنید. چرا که عملکرد کلی به صورت محسوسی بهبود خواهد یافت. پچ امنیتی همراه با این بسته، متعلق به ماه آوریل ٢٠٢١ میلادی است.
نظر شما در مورد عملکرد شیائومی در عرضه آپدیت رابط کاربری MIUI 12.5 به صورت جهانی چیست؟ آیا این کمپانی می‌توانست در زمان کم‌تری، این به روزرسانی را برای کاربران دستگاه‌های خود ارائه کند؟ پیش از این تجربه استفاده از Mi 9 SE شیائومی را داشته‌اید؟ عملکرد کدام کمپانی اندرویدی را در بخش ارائه به روزرسانی‌های نرم افزاری بیشتری می‌پسندید؟

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199891/آپدیت-MIUI-125-شیائومی-Mi-9-SE-به-صورت-جهانی-ارائه-شد
بستن   چاپ