سیاست و بازاریابی
رویداد HarmonyOS هواوی 12 خرداد برگزار خواهد شد
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 14:00:39
زومیت
سیاست و بازاریابی - پخش زنده رونمایی از سیستم‌عامل هارمونی هواوی در حالی برگزار می‌شود که انتظار می‌رود محصولات دیگری نیز در این مراسم معرفی شوند.

چیزی به معرفی سیستم‌عامل اختصاصی هواوی، هارمونی اواس باقی نمانده است و به‌زودی شاهد انتشار این سیستم‌‌عامل روی دستگاه‌های هواوی خواهیم بود. به گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا ، این سیستم‌عامل در جریان رویدادی در تاریخ 2 ژوئن (12 خرداد) ساعت 20 به‌وقت محلی به‌صورت زنده برگزار می‌شود و هارمونی اواس رسما معرفی خواهد شد. هواوی یک تیزر ویدئویی در ویبو منتشر کرده است که صفحه‌ی بوت HarmonyOS به نمایش می‌گذارد و قبل از لوگوی هارمونی او اس، نشان هواوی نمایان می‌شود. در آخر اطلاعاتی شامل تاریخ رونمایی، ساعت برگزاری و معرفی محصولی را نشان می‌دهد. انتظار می‌رود این محصول، تبلت میت پد 2 و احتمالا اولین دستگاهی باشد که به‌صورت پیش‌فرض، هارمونی او اس روی آن نصب شده است. مقاله‌های مرتبط:
ویژگی‌های HarmonyOS هواوی در ویدئویی به نمایش گذاشته شد ویدئو مقایسه سیستم‌عامل HarmonyOS و EMUI 11
چندی پیش هواوی اعلام کرده بود که قصد دارد تا پایان سال 2021، HarmonyOS روی 300 میلیون دستگاه نصب شود که یک‌سوم این تعداد، شامل دستگاه‌های جدیدی هستند که با هارمونی او اس به‌صورت مستقیم از کارخانه عرضه می‌شوند. در اردیبهشت‌ماه، ویدئویی منتشر کردیم که مقایسه‌ای بین سیستم‌عامل هارمونی با EMUI 11 مبتنی بر اندروید انجام شد. در نگاه اول از لحاظ بصری HarmonyOS شبیه به EMUI 11 است و هنوز هم احتمال دارد مبتنی بر اندروید باشد. درهرصورت باید تا زمان رونمایی از این سیستم‌عامل منتظر بمانیم.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199883/رویداد-HarmonyOS-هواوی-12-خرداد-برگزار-خواهد-شد
بستن   چاپ