سیاست و بازاریابی
آپدیت iOS 14.6 منتشر شد
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 13:23:47
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - دیجیاتو / اپل نسخه عمومی iOS 14.6 را برای کاربران خود منتشر کرد. این به‌روزرسانی در شرایطی به دست کاربران می‌رسد که اپل کم‌کم برای معرفی iOS 15 آماده می‌شود. آپدیت iOS 14.6 شامل تغییرات تازه‌ای در زمینه اپل کارت، پادکست، ایرتگ و Find My است.
اپل در آپدیت iOS 14.6 عرضه چند قابلیتی را آغاز کرده که قبلا آن‌ها را معرفی کرده بود. از جمله این‌ ویژگی‌ها می‌توانیم به صدای فضایی در اپل موزیک به همراه دالبی اتموس و کیفیت بی‌اتلاف (Lossless) اشاره کنیم. برای نصب این به‌روزرسانی کافیست به مسیر Settings > General > Software Update بروید. در ادامه نگاهی اجمالی به مهم‌ترین تغییرات iOS 14.6 خواهیم داشت.
پادکست
یکی از مهم‌ترین مواردی که به iOS 14.6 اضافه شده، سیستم حق اشتراک پادکست‌هاست. در این به‌روزرسانی کاربران امکان ثبت اشتراک برای کانال‌ها یا برنامه‌های خاص را پیدا می‌کنند. کاربران می‌توانند از طریق تنظیمات اپل آیدی چگونگی پرداخت حق اشتراک را مدیریت کنند. به‌علاوه، این امکان فراهم شده تا کاربران بتوانند به صورت آزمایشی به برخی قسمت‌های پادکست‌ها دسترسی داشته باشند.
اپل کارت

سیاست و بازاریابی


همان‌طور که در مراسم Spring Loaded اعلام شد، اپل بالاخره سرویس Apple Card Family را فعال کرد. حالا کاربران می‌توانند اعتبار کارت خود را با حداکثر 5 نفر از اعضای گروه Family Sharing به اشتراک بگذارند. به‌علاوه، حالا قابلیت‌هایی برای پیگیری مخارج با کنترل‌ها و محدودیت‌های گوناگون در دسترس قرار می‌گیرد.
ایرتگ و Find My

سیاست و بازاریابی


در این نسخه اگر ایرتگ خود را گم کنید، حالت Lost Mode به شما اجازه می‌دهد به جای شماره تلفن آدرس ایمیل خود را به دستگاه اضافه کنید. ایرتگ همچنین زمانی که توسط دستگاه‌های مجهز به NFC اسکن شود، می‌تواند شماره تلفن فرد را به‌صورت نیمه‌مخفی نمایش دهد.
Shazam

سیاست و بازاریابی


شزم در iOS 14.6 به شکل App Clip درآمده و از این طریق اطلاعات آهنگ‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دسترسی به این سرویس همچنان می‌توانید از کنترل سنتر اقدام کنید، ولی حالا دیگر نیازی به مراجعه به سایت‌ها ندارید و به‌طور مستقیم از طریق App Clip اطلاعات آهنگ را خواهید دید.
اپل موزیک

سیاست و بازاریابی


سرویس اپل موزیک Lossless در ماه ژوئن راه‌اندازی می‌شود ولی برای دسترسی به این سرویس و البته قابلیت‌های دالبی اتموس و صدای فضایی باید iOS 14.6 را نصب کنید.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199839/آپدیت-iOS-146-منتشر-شد
بستن   چاپ