سیاست و بازاریابی
به‌روزرسانی جدید بازی Mario Kart Tour منتشر شد
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 13:23:35
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - گیم فا / شرکت نینتندو که در گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی برای بازی Mario Kart Tour خبر داده بود، امروز دست به کار شد و آن را در اختیار هواداران قرار داد. همچنین جزئیاتی از این به‌روزرسانی هم منتشر شده است.
طرفداران بازی Mario Kart Tour همچنان شاهد پشتییبانی بسیار خوب شرکت نینتندو هستند. امروز هم به‌روزرسانی 2٫9٫1 این بازی در دسترس قرار گرفته است که البته تغییرات چندانی را در آن اعمال نمی‌کند. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، بسیاری از ایرادات و نواقص مربوط به گیم‌پلی بازی برطرف شده است تا هواداران با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی آن بپردازند.
در روزهای اخیر، بازی‌بازان مشکلاتی را در این اثر مشاهده کرده بودند و از سازندگان درخواست برطرف‌سازی آن‌ها را داشتند. همچنین گفته می‌شود که این به‌روزرسانی زمینه را برای رویدادهای بعدی آماده کرده است؛ چرا که محتویاتی شامل آیتم‌های مختلف در این خصوص عرضه شده است.
ضمنا شرکت نینتندو اعلام کرده است که پشتیبانی از بازی Mario Kart Tour همچنان ادامه خواهد داشت. در روزها و ماه‌های آینده هم باید شاهد به‌روزرسانی‌های دیگری برای این اثر باشیم. متاسفانه فعلا در مورد رویدادهای پیش روی این بازی، خبری منتشر نشده است و باید دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد.
ماریو از معروف‌ترین کاراکترهای دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود و همه‌ی افراد از زمان قدیم تا به حال با او و دوستانش خاطرات فراوانی دارند. همان‌طور که اطلاع دارید، هنوز هم بازی‌های زیادی در سبک‌های مختلف با موضوع این کاراکتر در دسترس قرار می‌گیرد که بیشتر آن‌ها هم با استقبال خوب هواداران مواجه می‌شود.
یکی از این نسخه‌ها Mario Kart Tour نام دارد که در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و در قابل حالت‌های متنوع، رقابت‌های هیجان‌انگیزی را شروع کنید. حالت‌های آفلاین و آنلاینی در این عنوان دیده می‌شود و این موضوع را باید یکی از دلایل محبوبیت آن به شمار آورد.
قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان در امر ساخت و نشر آن نقش داشته است.
بازی Mario Kart Tour در حال حاضر بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199836/به‌روزرسانی-جدید-بازی-Mario-Kart-Tour-منتشر-شد
بستن   چاپ