سیاست و بازاریابی
ماد جدید بازی Civilization 6 چه کار می‌کند؟
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 13:23:18
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - گیم فا / امروز هم یک ماد جذاب دیگر برای بازی Civilization 6 در دسترس قرار گرفت که نقشه‌ی تازه‌ای از عنوان Genshin Impact را به آن اضافه می‌کند.
بازی Civilization 6 که اثر استودیوی فیراکسیس گیمز (Firaxis Games) به حساب می‌آید، ابتدا در سال2016 میلادی به دست بازی‌بازان رسید و طولی نکشید که استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. با این که حدود 5 سال از انتشار این بازی می‌گذرد، اما از نگاه طرفداران هنوز هم تازگی و جذابیت خود را حفظ کرده است. بسیاری از بازی‌بازان عقیده دارند که Civilization 6 بهترین نسخه از فرنچایز Civilization است و تا مدت‌ها می‌توان با آن سرگرم شد.
یکی از دلایل محبوبیت این بازی را باید پشتیبانی خوب از سوی تیم سازنده دانست. هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی جالبی برای این بازی در دسترس قرار می‌گیرد تا سازندگان نشان دهند که هنوز این اثر را فراموش نکرده‌اند. آخرین به‌روزرسانی این بازی هم به ماه آپریل مربوط می‌شد و بخش تازه‌ای را به آن اضافه کرد.
از زمان انتشار بازی Civilization 6 تا کنون، مادسازان مختلفی دست به کار شدند و مادهای جذابی را برای این اثر در دسترس قرار دادند. انتشار این مادها همچنان ادامه دارد و امروز هم یکی از جالب‌ترین آن‌ها به دست هواداران رسید. به وسیله‌ی این ماد، بازی‌بازان می‌توانند به یکی از معروف‌ترین نقشه‌های عنوان Genshin Impact یعنی Mondstadt دسترسی داشته و از آن استفاده نمایند.
موضوع به همین جا ختم نمی‌شود آیتم‌ها و ویژگی‌های مربوط به این نقشه نیز قابل تجربه هستند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به Civilization 6 هستید، این ماد را به هیچ وجه از دست ندهید.
Genshin Impact عنوانی چینی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به صورت جهان‌باز بوده که میهویو (miHoYo) وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.
بدون شک اضافه شدن نقشه‌ای از این بازی به Civilization 6 می‌تواند اتفاق جذاب و خوشایندی از نگاه بازی‌بازان باشد. این ماد توسط فردی به نام Kevin Liu ساخته شده است و هم‌اکنون از طریق وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دریافت است. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود.
بازی Civilization 6 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. حتی نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این اثر شامل اندروید و iOS نیز قابل تجربه است که اتفاقا هواداران زیادی هم دارد.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199834/ماد-جدید-بازی-Civilization-6-چه-کار-می‌کند؟
بستن   چاپ