سیاست و بازاریابی
بوی گرانی از مخابرات به مشام می‌رسد
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 13:23:13
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - مهر / رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: باید تعرفه‌های مخابرات تغییر کند تا بتوانیم پاسخگوی هزینه هایمان باشیم در غیر این صورت اداره مخابرات مشکل می‌شود.
ابراهیم محمودزاده ضمن بیان این مطلب افزود: شرکت مخابرات به 30 میلیون مشترک خدمت ارائه می‌دهد و ما این ادعا را که می‌گویند مخابرات، رقیب ندارد قبول نداریم و به دنبال مشارکت همه شرکت‌ها و متخصصان هستیم.
وی اظهار کرد: معدل دریافتی ما از مشتریانمان حدود 25 سنت و معدل دریافتی همراه اول و ایرانسل حدود یک دلار است در حالی که در کشورهای اطراف حداقل 10 دلار است.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به مقایسه تعرفه ها در چند کشور، هزینه نگهداری شبکه ثابت را سالانه بین 300 تا 500 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: اگر دلار 4 هزار تومان باشد، می‌توان کاری کرد؛ اما اگر به 25 هزار تومان برسد، کار سخت می‌شود.
محمود زاده عنوان کرد: اگر قرار باشد هزینه هایمان را کاهش دهیم این کار را نمی‌توان با کاهش نیروی انسانی انجام داد چراکه کاهش نیروی انسانی در شرکت مخابرات امکانپذیر نیست.
رئیس هیات مدیره مخابرات با اعلام این‌ که برنامه تحول 5 ساله شرکت مخابرات ایران از سال جاری آغاز شده از نمایندگان مجلس خواست نه فقط در موضوعات مالی بلکه در همه مسائل از این مخابرات حمایت کنند.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199833/بوی-گرانی-از-مخابرات-به-مشام-می‌رسد
بستن   چاپ