سیاست و بازاریابی
تصاویر خنده‌دار از مسابقه عکاسی کمدی حیات‌ وحش 2021
یکشنبه 2 خرداد 1400 - 10:43:58 AM
زومیت
سیاست و بازاریابی - مسابقه‌ی عکاسی کمدی حیات‌ وحش که هرساله با استقبال زیادی مواجه می‌شود، امسال پیش از اتمام، تعدادی از جالب‌ترین تصاویر دریافتی خود را به‌ اشتراک گذاشته است.

عکس‌هایی که در زمان خاص و به‌موقع گرفته می‌شوند در بیشتر موارد شانسی هستند؛ اما این باعث نمی‌شود بتوانیم منکر مهارت و عزم عکاس آن‌ها بشویم؛ به همین علت است که رویدادی به نام مسابقه‌ی عکاسی کمدی حیات‌ وحش ( CWPA ) وجود دارد. در این رقابت‌ها، عکاسان خارق‌العاده، بهترین و خنده‌دارترین تصاویری که از حیات‌ وحش ثبت کرده‌اند به نمایش می‌گذارند. این عکس‌ها معمولاً حیوانی را نشان می‌دهند که در حال انجام یک کار عجیب‌، غیر معمول و خنده‌دار است. مقاله‌های مرتبط:
برندگان مسابقات عکاسی محیط زیستی PA2F زندگی ارزشمند حیوانات؛ تصاویر جذاب از حیات‌‌وحش
تام سولام، بنیان‌گذار CWPA، در مورد تفاوت مسابقات و شرایط امسال نسبت به سال‌های گذشته توضیح داده است: با توجه به اینکه امسال همه‌گیری کرونا روی سفرها تأثیر گذاشته بود، ما فکر می‌کردیم ممکن است شرکت‌کنندگان و ورودی‌های کمتری نسبت به سال‌های گذشته دریافت کنیم؛ اما در کمال تعجب با استقبال خوبی مواجه شدیم؛ به‌ ویژه در دسته‌ی «در هوا» که صدها تصویر درخشان از پرندگان دریافت کردیم. شاید این موضوع به این دلیل است که در دوران کرونا همه‌ی ما مدت بیشتری در خانه گذرانده‌ایم و کمبود مسافرت باعث شده است افراد بیشتری متوجه حیات‌ وحش نزدیک به خانه‌ی خود بشوند؛ به‌خصوص پرندگانی که در بیرون پنجره‌های خانه‌هایمان در حال پروازند. این موضوع فوق‌العاده باعث خوشحالی ما است. مهلت ارسال عکس تا سی‌ام ژوئن ادامه دارد؛ اما CWPA تعدادی از تصاویر ارسالی بامزه‌ی عکاسان را منتشر کرده است. این تصاویر نشان می‌دهد که مسابقه‌ی امسال بسیار جالب خواهد بود. برای دیدن این تصاویر جالب با زومیت همراه باشید. (برای دیدن تصاویر در اندازه‌ی اصلی، روی آن‌ها کلیک کنید)

سیاست و بازاریابی

عنوان عکس: حال‌و‌هوای صبح شنبه نام عکاس: اندرو مایز عکاس این تصویر می‌گوید: من این تصویر را هنگام عکاسی از گروهی سار ابلق گرفتم که روی یک درخت در منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی ریتولی در آفریقای جنوبی نشسته بودند. چهره‌ی این پرنده دقیقاً شبیه حال‌و‌هوای من در اکثر صبح‌های اولین روز هفته است.

سیاست و بازاریابی

عنوان عکس: غلت‌خَند نام عکاس: جیووانی کوئرزانی یک شیر جوان در پارک ملی سرنگتی تانزانیا که ظاهراً به مهارت‌ عکاسی جیووانی می‌خندد.

سیاست و بازاریابی

عنوان عکس: یوگای بوتیمار نام عکاس: کی‌تی وونگ عکاس این تصویر می‌گوید: یک بوتیمار زرد، سخت در تلاش بود تا در موقعیت مناسب شکار قرار بگیرد. من این عکس را زمانی ثبت کردم که بوتیمار بین دو ساقه گل نیلوفر آبی در این شرایط خنده‌دار قرار گرفته بود.

سیاست و بازاریابی

عنوان عکس: لب‌های شیرین برای بوسیدن نام عکاس: فیلیپ استار این تصویر در کوراسائو، کارائیب هلند گرفته شده است. عکسبرداری از جعبه‌ماهی‌‌ها معمولاً دشوار است؛ زیرا آن‌ها مشکلی با نزدیک شدن غواص‌ها ندارند؛ اما اگر متوجه بشوند که می‌خواهید از آن‌ها عکس بگیرید، همیشه پشتشان را به شما می‌کنند. به همین دلیل سعی کردم نیم متر بالاتر از ماهی شنا کنم و به هیچ عنوان به او علاقه‌ای نشان ندهم. در همان زمان دوربین را جلوی سینه‌ام قرار دادم و آن را به سمت پایین گرفتم. وقتی لحظه مناسب فرارسید، دوربین را 90 درجه به جلو و به سمت ماهی چرخاندم و عکس گرفتم. هرگز انتظار نداشتم لب‌های زیبای این ماهی این اندازه به دوربین نزدیک باشند.

سیاست و بازاریابی

عنوان عکس: ضربه‌ی از دست‌رفته نام عکاس: لیا اسکادان دو کانگوروی خاکستری غربی مشغول دعوا با یکدیگر بودند که یکی از آن‌ها نتوانست به موقع با پاهایش به شکم دیگری ضربه بزند. حالا فکر کنید صحنه‌ی بعدی چیست؟

سیاست و بازاریابی


http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/199558/تصاویر-خنده‌دار-از-مسابقه-عکاسی-کمدی-حیات‌-وحش-2021
بستن   چاپ