سیاست و بازاریابی
نسل جدید تاکسی هوایی با بال ثابت و برد طولانی تولید شد
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 - 6:28:17 AM
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - باشگاه خبرنگاران / شرکت سازنده تاکسی هوایی ولوکوپتر از ساخت تاکسی جدیدی خبر داد که با بال ثابت می تواند در مسافت های بیشتری مسافران را جا به جا کند.
به گزارش نیو اطلس؛ شرکت ولوکوپتر به مجموعه تاکسی‌های هوایی نسل آینده خود، تاکسی هوایی جدیدی با بال ثابت اضافه کرده که برای جا به جایی افراد بیشتر در مسافت‌های طولانی‌تر طراحی شده که VoloConnect نام دارد
جزئیات تاکسی هوایی VoloConnect
تاکسی هوایی VoloConnect که به تازگی رونمایی شده، با هدف بلند کردن افراد از مراکز شلوغ و رفتن به حومه شهر ساخته شده و هدف از ساخت آن نیز استفاده در مراکز شلوغ شهری است. از زمان رونمایی از تاکسی‌های پرنده در سال 2013، شرکت ولوکوپتر چندمدل مختلف از هواپیمای کاملاً الکتریکی را معرفی کرده که به تدریج طراحی آن‌ها را اصلاح می‌کند تا آیرودینامیک، پایدار و قدرتمندتر شوند.

سیاست و بازاریابی


هواپیمای eVTOL موسوم به VoloCity برای حمل دو نفر بین ایستگاه‌های معروف به VoloPorts با فاصله 30 کیلومتر (18 مایل) ساخته شده و با سیستم‌های ناوبری مستقل کار می‌کند که کل پرواز را انجام می‌دهند. این شرکت همچنین یک پهپاد بالابر سنگین را برای حمل محموله‌هایی به وزن 200 کیلوگرم (440 پوند) طراحی کرده و یک پهپاد سمپاش نیز تولید کرده است.
ولوکانکت جدید کمی از طراحی این هواپیما‌های قبلی دور است، خصوصاً اینکه از طریق سیستم ترکیبی لیفت و فشار که برای حرکت در هواست، استفاده می‌کند. در جایی که هواپیمای دیگر Volocopter اساساً به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین غول پیکر معرفی شدند، VoloConnect با استفاده از روتور‌های افقی خود را به هوا بلند کرده و ارتفاعش را تنظیم می‌کند و سپس یک جفت فن پیشرانه برای حرکت به جلو استفاده می‌کنند.

سیاست و بازاریابی


ولوکانکت چهار نفره می‌تواند با هر بار شارژ باتری تا 100 کیلومتر (62 مایل) را طی کند و با چرخ دنده‌های جمع شونده حداکثر سرعتی 250 کیلومتر در ساعت (155 مایل در ساعت) دارد. این شرکت می‌گوید این هواپیما حدود دو سال است که کار می‌کند و نمونه‌های اولیه آن را آزمایش کرده و به سرعت در حال آزمایش نسخه‌های کامل آن است.
گفتنی است که شرکت Volocopter انتظار دارد ظرف پنج سال آینده مجوز استفاده از VoloConnect را در شهر‌ها بدست آورد.
انتهای پیام/

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/197883/نسل-جدید-تاکسی-هوایی-با-بال-ثابت-و-برد-طولانی-تولید-شد
بستن   چاپ