سیاست و بازاریابی
اولین پوستر تبلیغاتی از گوشی گلکسی Z سامسونگ منتشر شد!
سه شنبه 1 بهمن 1398 - 12:07:09 AM
آخرین خبر فناوری
سیاست و بازاریابی - سخت افزار / چند وقتی است که شایعاتی مبنی بر معرفی نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ، با نام گلکسی Z منتشر می‌شود. اما امروز در خبرهای جدید اولین پوستر تبلیغاتی این گوشی منتشر شد. با استناد به تصویری از گوشی که در این پوستر نمایش داده شده است، Galaxy Z دارای دو لولا خواهد بود که در حالت نیمه‌باز تصویر آن شبیه به حرف Z است.
با این حال، به نظر نمی‌رسد که طراحی نهایی نسل دوم گوشی تاشو سامسونگ اینگونه و شبیه به حرف Z باشد و احتمالاً این پوستر تنها نشان دهنده نام گوشی Galaxy Z Flip است. پیش‌بینی می‌شود که این گوشی طراحی دردار مشابه ریزر موتورلا داشته باشد و در کنار سری گلکسی S20 در تاریخ 11 فوریه (22 بهمن) معرفی شود.اولین پوستر تبلیغاتی از گوشی گلکسی Z سامسونگ منتشر شد!
آنچه که در این پوستر نمایش داده شد، اینست که نمایشگر گوشی گلکسی Z از دو قسمت تا می‌شود و سمت درخشان آن نمایشگر گوشی واقع شده است. طبق تصویر یک سمت از گوشی کاملاً نمایشگر است و در زمانیکه هر دو لولا بسته هستند، باز هم یک بخش از نمایشگر بیرون از دستگاه قرار می‌گیرد. باوجود آنکه بعید به نظر می‌رسد این طراحی به گوشی تاشوی بعدی سامسونگ متعلق باشد، در حال حاضر تنها باید صبر کنیم و ببینیم که آیا Galaxy Fold Z Flip واقعاً اینگونه خواهد بود یا خیر.
در خبر دیگری مرتبط با گوشی Galaxy Fold Z Flip گفته شده که این دستگاه قرار است در رنگ‌های انحصاری خاصی برای اپراتورهای کره‌جنوبی ارائه شود. کاربران اپراتورهای SK تلکام، KT و LG Uplus این گوشی را با رنگ‌های آبی، قرمز و صورتی (مانند رنگ لوگوی خودشان) خریداری خواهند کرد. علاوه‌بر این سه رنگ محدود، گلکسی Fold Z Flipدر رنگ‌های سیاه، سفید و بنفش به بازار عرضه خواهد شد.
در حدود سه هفته به زمان معرفی پرچمداران سری گلکسی S20 باقیمانده است، حتی اگر در این تاریخ گوشی تاشو جدید سامسونگ معرفی نشود، انتظار می‌رود که اخبار مهمی درخصوص آن اعلام شود. پس ما همراه بمانید.

http://www.PoliticalMarketing.ir/fa/News/106568/اولین-پوستر-تبلیغاتی-از-گوشی-گلکسی-Z-سامسونگ-منتشر-شد!
بستن   چاپ